Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 14:10 #951

Да се наредя аз след бутилките тука.... Сладолед Сладолед Сладолед

кой каза,че тая вечер ще има купооооон... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 14:15 #952

keriduen написа:
Да се наредя аз след бутилките тука.... Сладолед Сладолед Сладолед

кой каза,че тая вечер ще има купооооон... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!


Керииииииииииииииииии здравей сладкиш........ виж, че имам нова титлаааааааааааааа Букет Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 14:17 #953

niika123 написа:
keriduen написа:
Да се наредя аз след бутилките тука.... Сладолед Сладолед Сладолед

кой каза,че тая вечер ще има купооооон... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!


Керииииииииииииииииии здравей сладкиш........ виж, че имам нова титлаааааааааааааа Букет Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Тъкмо те поздравих в твойта темичка...Отива ти да знаеш,ненагледна моя ти... Букет Букет Букет Целувка Целувка Целувка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 14:27 #954

keriduen написа:
niika123 написа:
keriduen написа:
Да се наредя аз след бутилките тука.... Сладолед Сладолед Сладолед

кой каза,че тая вечер ще има купооооон... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!


Керииииииииииииииииии здравей сладкиш........ виж, че имам нова титлаааааааааааааа Букет Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Тъкмо те поздравих в твойта темичка...Отива ти да знаеш,ненагледна моя ти... Букет Букет Букет Целувка Целувка Целувка


Благодаря сладкиш мой, това дойде от теб... и Илде биде така добричка да ме удостои с тази чест да нося това прозвище Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Ама и на теб твоята много ти отива, не знам дали е лична или се сменя , но направо като за теб е правена Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 14:32 #955

niika123 написа:
keriduen написа:
niika123 написа:
keriduen написа:
Да се наредя аз след бутилките тука.... Сладолед Сладолед Сладолед

кой каза,че тая вечер ще има купооооон... Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!


Керииииииииииииииииии здравей сладкиш........ виж, че имам нова титлаааааааааааааа Букет Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Тъкмо те поздравих в твойта темичка...Отива ти да знаеш,ненагледна моя ти... Букет Букет Букет Целувка Целувка Целувка


Благодаря сладкиш мой, това дойде от теб... и Илде биде така добричка да ме удостои с тази чест да нося това прозвище Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Ама и на теб твоята много ти отива, не знам дали е лична или се сменя , но направо като за теб е правена Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

Мойта си е от форума,ма верно че ми ходи...То на хубав човек,всичко му отива... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

П.П.Ма и скрамнаааааааааааа,направо втора като мене няма...

Сега като добра кръстница да те почерпя и пременя...
Това са ти одеждите...
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 358407-obiavi-379027265_o

А това да си омажеш муцунката,да има кво да бърша... Намигане
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Img_294411_1967469_l
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:12 #956

Бре,то верно ,че съм болен мозък,ма сега ме оставихте и сама да си говоря... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Да си пусна поне музика да припявам...
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:25 #957

keriduen написа:
Бре,то верно ,че съм болен мозък,ма сега ме оставихте и сама да си говоря... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Да си пусна поне музика да припявам...

компания ли си търсиш кери
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:26 #958

Отдалеч надуши отчаянието ми май... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Наздраве,Ани... Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:28 #959

keriduen написа:
Отдалеч надуши отчаянието ми май... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Наздраве,Ани... Наздравица Наздравица Наздравица

чух аз нечий отчаян глас и се отзовах да помагам ако мога Сладолед Сладолед
наздраве кери, за днес още не съм пила ма ще гледам да наваксам
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:30 #960

Кво ще пеш тогава да те черпя,че нали станах кръстница имам повод... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:32 #961

гледам и хора с нови титли вече има да се чувстват поздравени от мен, да не ги споменавам по отделно Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:33 #962

keriduen написа:
Кво ще пеш тогава да те черпя,че нали станах кръстница имам повод... Сладолед Сладолед Сладолед

аз пия сокче, няма значение какво, а честито ти кръщелница, да те слушка много Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:35 #963

Ани пускам музиката... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти



А ето ти и сокчето...

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 R3586
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:36 #964

annaag1 написа:
keriduen написа:
Кво ще пеш тогава да те черпя,че нали станах кръстница имам повод... Сладолед Сладолед Сладолед

аз пия сокче, няма значение какво, а честито ти кръщелница, да те слушка много Кикотене Кикотене Кикотене

Ше слушка тя,де ще иде... Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:37 #965

я...тук купонче ли има...привет на всички Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:38 #966

мерси кери за сокчето ама музиката нещо не ми се върза с кръщенето Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:39 #967

keriduen написа:
Кво ще пеш тогава да те черпя,че нали станах кръстница имам повод... Сладолед Сладолед Сладолед
да ти е жива и здрава кръщелницата Слънце Слънце Слънце
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:39 #968

ste4kin написа:
я...тук купонче ли има...привет на всички Гушкане Гушкане Гушкане

Стели,навреме идваш...Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица

Кво ще пиеш да те черпя и тебе...
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:39 #969

ste4kin написа:
я...тук купонче ли има...привет на всички Гушкане Гушкане Гушкане
привет стели как си?
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:40 #970

annaag1 написа:
мерси кери за сокчето ама музиката нещо не ми се върза с кръщенето Кикотене Кикотене

Ми подскажи ми нещо,че ми е за пръв път и не му отбирам много на музика за кръщене... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:41 #971

keriduen написа:
ste4kin написа:
я...тук купонче ли има...привет на всички Гушкане Гушкане Гушкане

Стели,навреме идваш...Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица

Кво ще пиеш да те черпя и тебе...
да започнем с биричка Наздравица Наздравица Наздравица пък после ще видим Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:42 #972

annaag1 написа:
ste4kin написа:
я...тук купонче ли има...привет на всички Гушкане Гушкане Гушкане
привет стели как си?
гладна и жадна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:42 #973

ste4kin написа:
keriduen написа:
ste4kin написа:
я...тук купонче ли има...привет на всички Гушкане Гушкане Гушкане

Стели,навреме идваш...Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица

Кво ще пиеш да те черпя и тебе...
да започнем с биричка Наздравица Наздравица Наздравица пък после ще видим Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Веднага,мила...
Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 119
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:43 #974

keriduen написа:
annaag1 написа:
мерси кери за сокчето ама музиката нещо не ми се върза с кръщенето Кикотене Кикотене

Ми подскажи ми нещо,че ми е за пръв път и не му отбирам много на музика за кръщене... Срамержлив Срамержлив Срамержлив

е то остана и църковна музика да пуснеш и всички ще избягат тогава Кикотене Кикотене Кикотене

аз слушам почти всичко, само твоите развети косици ми идват малко в повече, но го преживявам Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13Пет 29 Юли 2011, 15:45 #975

ste4kin написа:
annaag1 написа:
ste4kin написа:
я...тук купонче ли има...привет на всички Гушкане Гушкане Гушкане
привет стели как си?
гладна и жадна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

и аз съм гладна, но повече ме мързи за това ще си остана гладна Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 39 Mini_c13 #976

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 39 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-