Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблем при влизането Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблем при влизането Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблем при влизането

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
graciela1616
Орач
Орач
graciela1616


Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 10:02 #1

При мен много бавно зарежда. Не е от нета. Да не правят нещо по играта, някой знае ли. (и нощес беше същото)
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 10:11 #2

graciela1616 написа:
При мен много бавно зарежда. Не е от нета. Да не правят нещо по играта, някой знае ли. (и нощес беше същото)

При мен няма проблем с влизането, но при преминаване от едно поле на друго е много бавно и ги смесва две полета в едно, става мазало... Ядосване Рев
Върнете се в началото Go down
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 10:56 #3

Явно проблема е на определени сървъри, защото при мен подобен проблем не се забелязва. Даже (пу-пу-пу!) като чели и забавянето изчезна - пазара вече ми се рефрешва почти моменталически.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 10:58 #4

играта е бъгава повече от месец. чува се само ще предадем, ще предадем и до там. те може и наистина да предават, но резултат няма никакъв...бъг след бъг, сега с тия фабрики направо не ми се мисли. година съм в тази игра такива проблеми с графиката за цял месец са нямали Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:16 #5

имам проблем сега не мога да си вляза във фермата Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! само аз ли имам тоза проблем или и при други го има
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:24 #6

ste4kin написа:
имам проблем сега не мога да си вляза във фермата Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! само аз ли имам тоза проблем или и при други го има

Ми и аз съм така,ей Намръщка сега напънах и не стана... Учудване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:26 #7

keriduen написа:
ste4kin написа:
имам проблем сега не мога да си вляза във фермата Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! само аз ли имам тоза проблем или и при други го има

Ми и аз съм така,ей Намръщка сега напънах и не стана... Учудване
аз се опитвам и през гугъл хрома и през мозила но нищо не става Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:33 #8

keriduen написа:
ste4kin написа:
имам проблем сега не мога да си вляза във фермата Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! само аз ли имам тоза проблем или и при други го има

Ми и аз съм така,ей Намръщка сега напънах и не стана... Учудване

Казах го,Пълнолуние наложено върху бъгове е равно на ..../собствена цензура/. Няма ме.
Вече три пъти по 5 минути нямам достъп до игра ,форум..... Каубой /двойна цензура/
Радвам се,че започнах тази игра!!! В нея разбрах,защо прехвалените германци са загубили две ,почти спечелени воини.....
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:35 #9

crusader написа:
keriduen написа:
ste4kin написа:
имам проблем сега не мога да си вляза във фермата Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! Уааа! само аз ли имам тоза проблем или и при други го има

Ми и аз съм така,ей Намръщка сега напънах и не стана... Учудване

Казах го,Пълнолуние наложено върху бъгове е равно на ..../собствена цензура/. Няма ме.
Вече три пъти по 5 минути нямам достъп до игра ,форум..... Каубой /двойна цензура/
Радвам се,че започнах тази игра!!! В нея разбрах,защо прехвалените германци са загубили две ,почти спечелени воини.....

Е,Крус ти чак сега ли го осъзна...Прекалената самонадеяност,никого не е довела до добър край... Намигане
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:42 #10

сега пак не мога да вляза Ядосване Ядосване Ядосване вече много се дразния Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене даже и във форума не мога да вляза
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:47 #11

И аз не мога да си вляза Ядосване Ядосване Ядосване Ни овце се клатят,ни китки се връткат, а няма и няма влизане Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:50 #12

keriduen написа:


Е,Крус ти чак сега ли го осъзна...Прекалената самонадеяност,никого не е довела до добър край... Намигане

....и алчност !!!

За първи път вкарах реални пари в играта.Следващият път ще е,когато стана цигулар! Чест и почитания! /нямат никакъв шанс/ Пъклен план
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Съб 13 Авг 2011, 16:52 #13

crusader написа:
keriduen написа:


Е,Крус ти чак сега ли го осъзна...Прекалената самонадеяност,никого не е довела до добър край... Намигане

....и алчност !!!

За първи път вкарах реални пари в играта.Следващият път ще е,когато стана цигулар! Чест и почитания! /нямат никакъв шанс/ Пъклен план

Ха,ти цигулар...Жалко,че изпускаме такова преживяване... Ех, мечти Няма ли маааааалка вероятност да се понапънеш и ти... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Пон 29 Авг 2011, 17:38 #14

не мога да вляза във фен сайта, изчистих кеша , рефрешнах Усмивка Усмивка Усмивка и пак не мога да вляза. Само веднъж с триста зора успях , но не мога нищо да отворя вътре
някой знае ли защо?
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Пон 29 Авг 2011, 18:43 #15

лета написа:
не мога да вляза във фен сайта, изчистих кеша , рефрешнах Усмивка Усмивка Усмивка и пак не мога да вляза. Само веднъж с триста зора успях , но не мога нищо да отворя вътре
някой знае ли защо?

ами като прочетох и веднага пробвах и аз , няма проблем , ето и копирах даже


Здравейте фермери! Във вторник /30.08/ от 04ч. до 05ч. ще се проведе дейност по поддръжката. Работата ще обхване 50% от потребителите, които няма да имат достъп до акаунтите си.
Проблем при влизането Konserwy




Проблем при влизането Zanaqt


Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Пон 29 Авг 2011, 20:32 #16

Оправи се. Явно е било нещо временно
И аз исках да разгледам точно това
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 28 Сеп 2011, 07:49 #17

Цяла сутрин не мога да си вляза във фермите , не ме пуска и това си е, до 6 или 11 или26 % , и толкоз , и не мога да вляза и във форума , и от фенсайта не мога да вляза , не е активен линка.
Някой има ли такъв проблем?
Чистих всички браузъри , с програмката , влизам с 2 -Мозила и Гугъл , и не става , мисля , че проблема не е при мен , интернета е добър.
Та пиша само да се ожаля , щото няма къде другаде, Рев
Може някой да знае нещо, пак имат проблем Бигпойнт, то кога ли са нямали Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 28 Сеп 2011, 08:31 #18

Росе, аз имах същия проблем, но се оправи.
Във форума се коментира и не сме само ти и аз, доста са с този проблем Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 28 Сеп 2011, 12:01 #19

лета написа:
Росе, аз имах същия проблем, но се оправи.
Във форума се коментира и не сме само ти и аз, доста са с този проблем Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Ооо , мила , и при мен се оправи, ама ме хвана паниката Учудване щото имах 17 ферми за оправяне и не ми стига времето , едва не закъснях за зъболекаря.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Сря 19 Окт 2011, 15:36 #20

Фен форума нямам надписи , а само правоъгълници. Така е цял ден
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Нед 13 Ное 2011, 20:39 #21

Появила се е грешка. Моля, опитай отново по-късно или се обърни към съпорта.
ето какво ми изписва Ругаене Ядосване Насаме

сега пък това Дявол Грешка в логина
При влизането в играта се е появила грешка. Моля, провери данните си и опитай отново. Спагети Лакомница и сървър и глупости мммммммм.......у Дупене

Главоблъскане Хилене пусна ме в играта - да видим дали пак ще има сривове ... боднали са лейкопласта Фиууу...
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Пет 02 Дек 2011, 11:56 #22

Ядосване Ядосване а бе не мога да вляза нито във форума на играта нито да си заредя някоя от фермите..изписва ми все грешка в логина..друг има ли такъв проблем или само при мен е така.. Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Пет 02 Дек 2011, 12:02 #23

кикимора написа:
Ядосване Ядосване а бе не мога да вляза нито във форума на играта нито да си заредя някоя от фермите..изписва ми все грешка в логина..друг има ли такъв проблем или само при мен е така.. Ругаене Ругаене Ругаене
И аз съм така , пробвах с няколко ферми , и пароли на ръка писах и през линка долу на бигпойнт опитах и не ще ли не ще Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Все грешка в логина има Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Пет 02 Дек 2011, 12:10 #24

Учудване Учудване ох успокоих се,рекох пак нещо съм прецакала,не ще в нито една от фермите и през бигпойнт,и през един друг вход пробвах и през тул бара от никъде не може да се влиза и във форума също..тоя път яко им се сринаха сърварите,ама дано няма поразии по фермите,че предния път бая народ изгоря.. Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13Пет 02 Дек 2011, 12:15 #25

Ругаене Ругаене е най-после се сетиха да турят табелата за дейност по подръжката..мамка им швабска..отиде бонуса за техниката от вчера на вятъра.. Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Проблем при влизането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Проблем при влизането

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» забравени пароли
» Проблем със селекцията
» Проблем с MSWord file

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-