Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:12 #201

Той нищо не подари там е проблема...лъже та маже....
обаче аз 3дни ще си рева за таз мостра. Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:12 #202

ildevaris написа:
БашФермер написа:
аз ще избягам от вас и руцан ще взема Намръщка само ми се катаре Намръщка

ти само си търсиш причина да ми биеш шута Няма пък!
неееееееее те искат да ни изгонят Намръщка а ти не ни защщитаваш Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:19 #203

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
аз ще избягам от вас и руцан ще взема Намръщка само ми се катаре Намръщка

ти само си търсиш причина да ми биеш шута Няма пък!
неееееееее те искат да ни изгонят Намръщка а ти не ни защщитаваш Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

как да ви защитя като се бяхте навряли в чата,а аз там мразя да влизам Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:23 #204

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
аз ще избягам от вас и руцан ще взема Намръщка само ми се катаре Намръщка

ти само си търсиш причина да ми биеш шута Няма пък!
неееееееее те искат да ни изгонят Намръщка а ти не ни защщитаваш Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

как да ви защитя като се бяхте навряли в чата,а аз там мразя да влизам Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
ама оууууу те ни нгониха Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене а теб като те няма цяла вечер и ни се канят тука да ни ият ние кво да правим с бай руцан Намръщка сърда ти са Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:24 #205

Покажи ми къде прочете че те гоня...най културно си чаках да видя подаръка на Кери... Заливане от смях
Ил ще го защитаваш ли сега?Той ни излъга ти го защитавай.... Намръщка Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:27 #206

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
аз ще избягам от вас и руцан ще взема Намръщка само ми се катаре Намръщка

ти само си търсиш причина да ми биеш шута Няма пък!
неееееееее те искат да ни изгонят Намръщка а ти не ни защщитаваш Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

как да ви защитя като се бяхте навряли в чата,а аз там мразя да влизам Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
ама оууууу те ни нгониха Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене а теб като те няма цяла вечер и ни се канят тука да ни ият ние кво да правим с бай руцан Намръщка сърда ти са Няма пък! Няма пък! Няма пък!

и като ви изгониха баш там трябваше да влизате Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
и аз ти са сърда Плезла Плезла Плезла
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:29 #207

хубаво, ще си знам вече аз някои аботи Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:31 #208

zizita1982 написа:
Покажи ми къде прочете че те гоня...най културно си чаках да видя подаръка на Кери... Заливане от смях
Ил ще го защитаваш ли сега?Той ни излъга ти го защитавай.... Намръщка Заливане от смях

никой няма да защитавам,всичките се бухнахте в чата и те и вие,а всичките бяхте писали,че чат не обичате Ругаене

и аз сега къде ще чета,то от чата всичко се трие Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

да си раздадем скайповете и да си правим общ чат там,за кво ни е форум
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:32 #209

БашФермер написа:
хубаво, ще си знам вече аз някои аботи Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Няма пък! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао! Ни хао!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:33 #210

ildevaris написа:
zizita1982 написа:
Покажи ми къде прочете че те гоня...най културно си чаках да видя подаръка на Кери... Заливане от смях
Ил ще го защитаваш ли сега?Той ни излъга ти го защитавай.... Намръщка Заливане от смях

никой няма да защитавам,всичките се бухнахте в чата и те и вие,а всичките бяхте писали,че чат не обичате Ругаене

и аз сега къде ще чета,то от чата всичко се трие Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

да си раздадем скайповете и да си правим общ чат там,за кво ни е форум
айде стига вика пък ти, те точно 5 мин бяха там... и ти се ояви, само ние с руцан цяла вечер сме там Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:35 #211

ildevaris написа:
zizita1982 написа:
Покажи ми къде прочете че те гоня...най културно си чаках да видя подаръка на Кери... Заливане от смях
Ил ще го защитаваш ли сега?Той ни излъга ти го защитавай.... Намръщка Заливане от смях

никой няма да защитавам,всичките се бухнахте в чата и те и вие,а всичките бяхте писали,че чат не обичате Ругаене

и аз сега къде ще чета,то от чата всичко се трие Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

да си раздадем скайповете и да си правим общ чат там,за кво ни е форум
Ааа Ил аз съм на всяка манджа мерудия.Видях че баша вика мамчето в чата и влязох и аз да видя какво става.тук в форума нямаше никой,нямаше какво да правя сама.
Извинявам се за причиненотонеудовство Гушкане
ще ми простиш ли Мляска
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:39 #212

БашФермер написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
Покажи ми къде прочете че те гоня...най културно си чаках да видя подаръка на Кери... Заливане от смях
Ил ще го защитаваш ли сега?Той ни излъга ти го защитавай.... Намръщка Заливане от смях

никой няма да защитавам,всичките се бухнахте в чата и те и вие,а всичките бяхте писали,че чат не обичате Ругаене

и аз сега къде ще чета,то от чата всичко се трие Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

да си раздадем скайповете и да си правим общ чат там,за кво ни е форум
айде стига вика пък ти, те точно 5 мин бяха там... и ти се ояви, само ние с руцан цяла вечер сме там Няма пък! Няма пък!

5 мин ама достатъчно да ви заваря всичките вътре
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:43 #213

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
zizita1982 написа:
Покажи ми къде прочете че те гоня...най културно си чаках да видя подаръка на Кери... Заливане от смях
Ил ще го защитаваш ли сега?Той ни излъга ти го защитавай.... Намръщка Заливане от смях

никой няма да защитавам,всичките се бухнахте в чата и те и вие,а всичките бяхте писали,че чат не обичате Ругаене

и аз сега къде ще чета,то от чата всичко се трие Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

да си раздадем скайповете и да си правим общ чат там,за кво ни е форум
Ааа Ил аз съм на всяка манджа мерудия.Видях че баша вика мамчето в чата и влязох и аз да видя какво става.тук в форума нямаше никой,нямаше какво да правя сама.
Извинявам се за причиненотонеудовство Гушкане
ще ми простиш ли Мляска

не бе зизи,ходете си там,аз проблем с това нямам
не обичам чата и аз не искам да влизам,кой къде ще пише сам си избира,но ми стана интересно,че всичките се бяхте разписали в анкетата,че не харесвате да пишете на чат обаче всичките бяхте вътре намърдани Учудване

Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:43 #214

амммм сърди се и аз се сърдя Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм! Бръм-бръм!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:46 #215

Лека нощ.Отивам да си понеса наказанието и да си изям банана.
Ще ближа рани... Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка
Ил извинявам се че те ядосах,отново.
Срамержлив
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:47 #216

ти пък кви рани ще ближеш.....днес ви е малко пиенто на всички Намръщка лекинка и сладки сънища Гушкане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:49 #217

аз пак не обичам и свят ми се зави,обаче мразя и самичка да съм някъде където съм отишла да си говоря с хора.
Срамержлив
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене ааа ми навикаха ме и то заради теб Няма пък! Плезене такива рани ще ближа... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:50 #218

остави и за утре ще ги наръсим раните със сол и ще пием текила да е по болезнено Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:53 #219

БашФермер написа:
остави и за утре ще ги наръсим раните със сол и ще пием текила да е по болезнено Смях
Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
само ако видя възелина с кабърките... Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:54 #220

със стружки е мъри как не разбра, метални Намигане Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:57 #221

БашФермер написа:
със стружки е мъри как не разбра, метални Намигане Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
с кабърки е...пак метални... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Изплезване и продължаваш да мажеш....
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 00:01 #222

той тоя трябва да е някой специален за мазохисти в напреднал стадий Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 08:18 #223

гошееее....поохлади ли страстите ,христови Изплезване Изплезване Изплезване
а здравите и от мен Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 08:23 #224

rucan1 написа:
гошееее....поохлади ли страстите ,христови Изплезване Изплезване Изплезване
а здравите и от мен Гушкане Гушкане Гушкане

Мило,здравей... Цун! Цун! Цун! Цун!
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 08:28 #225

keriduen написа:
rucan1 написа:
гошееее....поохлади ли страстите ,христови Изплезване Изплезване Изплезване
а здравите и от мен Гушкане Гушкане Гушкане

Мило,здравей... Цун! Цун! Цун! Цун!
здрасти ,здрасти -попалува ли тез дни ????уш гошето требваше да те пази ,чиста и неопетнена,ама маи ......ЗИЗИ го е издебнала Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 9 Mini_c13 #226

Върнете се в началото Go down
 

Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Поздрави някого с песен...
» Поздрави някого с видео

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-