Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 08:31 #226

rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
гошееее....поохлади ли страстите ,христови Изплезване Изплезване Изплезване
а здравите и от мен Гушкане Гушкане Гушкане

Мило,здравей... Цун! Цун! Цун! Цун!
здрасти ,здрасти -попалува ли тез дни ????уш гошето требваше да те пази ,чиста и неопетнена,ама маи ......ЗИЗИ го е издебнала Рев Рев

Той Гошето себе си не може да опази,че мене... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 10:00 #227

keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
гошееее....поохлади ли страстите ,христови Изплезване Изплезване Изплезване
а здравите и от мен Гушкане Гушкане Гушкане

Мило,здравей... Цун! Цун! Цун! Цун!
здрасти ,здрасти -попалува ли тез дни ????уш гошето требваше да те пази ,чиста и неопетнена,ама маи ......ЗИЗИ го е издебнала Рев Рев

Той Гошето себе си не може да опази,че мене... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
да бе ,гледам го и тои с железни гащи ,а аз на него разчитах
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 18:54 #228

А сега ми кажете наздраве и ме поздравете , днес от колелото на късмета спечелих голямата награда-120 000 палмови пенита Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план Все едно шестица от тотото. Обаче...........
в малката ферма Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:03 #229

rosi1963 написа:
А сега ми кажете наздраве и ме поздравете , днес от колелото на късмета спечелих голямата награда-120 000 палмови пенита Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план Все едно шестица от тотото. Обаче...........
в малката ферма Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

аз като първа алкохоличка ще ти кажа наздраве Наздраве! съвсем навреме ти е джакпота ОК
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:07 #230

annaag1 написа:
rosi1963 написа:
А сега ми кажете наздраве и ме поздравете , днес от колелото на късмета спечелих голямата награда-120 000 палмови пенита Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план Все едно шестица от тотото. Обаче...........
в малката ферма Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

аз като първа алкохоличка ще ти кажа наздраве Наздраве! съвсем навреме ти е джакпота ОК

Смях Смях Смях Смях Смях Ами месри.... АМА В МАЛКАТА ФЕРМА .Но повода, си е повод....ха наздраве
Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:10 #231

ами нали някой ден и тя ще порасне Хлъц! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:20 #232

annaag1 написа:
ами нали някой ден и тя ще порасне Хлъц! Хлъц!

Е , то тя относително малка, на 64 ниво и 10 бахама, ама основната ми е по-мила Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене там е 77-17,нямаше да е лошо там да се бяха паднали.
а наздраве............
Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:31 #233

rosi1963 написа:
annaag1 написа:
ами нали някой ден и тя ще порасне Хлъц! Хлъц!

Е , то тя относително малка, на 64 ниво и 10 бахама, ама основната ми е по-мила Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене там е 77-17,нямаше да е лошо там да се бяха паднали.
а наздраве............
Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!

хич и да не се оплакваш, аз също спечелих 120000мп от колелото във фермичка 8-мо ниво , изядох се от яд Рев Рев Рев ама не знам защо въртях даже, от скука и те Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:38 #234

valja написа:
rosi1963 написа:
annaag1 написа:
ами нали някой ден и тя ще порасне Хлъц! Хлъц!

Е , то тя относително малка, на 64 ниво и 10 бахама, ама основната ми е по-мила Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене там е 77-17,нямаше да е лошо там да се бяха паднали.
а наздраве............
Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!

хич и да не се оплакваш, аз също спечелих 120000мп от колелото във фермичка 8-мо ниво , изядох се от яд Рев Рев Рев ама не знам защо въртях даже, от скука и те Ядосване Ядосване Ядосване


Ама виж, 120 000 палмови пенита , не мъхнати , след промяната ще се умножат по 5, ще ми дойдат 600 000 мъхнати , и то в малката Изплезване Изплезване Изплезване Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:39 #235

Ха наздраве.......
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:41 #236

rosi1963 написа:
Ха наздраве.......
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!

да ги полеем Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! пък да ти се паднат и на голямата Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:43 #237

То върви на напиване от мъка...... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ха наздраве...... Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:44 #238

rosi1963 написа:
То върви на напиване от мъка...... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ха наздраве...... Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза
ние поне от мъка, някой от сутринта Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:47 #239

То както дойде...... може и от вечерта до .... вечерта ,
ха наздраве.....
Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:48 #240

annaag1 написа:
rosi1963 написа:
То върви на напиване от мъка...... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ха наздраве...... Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза
ние поне от мъка, някой от сутринта Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки

ха наздраве Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:50 #241

rosi1963 написа:
То както дойде...... може и от вечерта до .... вечерта ,
ха наздраве.....
Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза В джаза

ама сме пияни сладури а?Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... В джаза В джаза В джаза В джаза
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:50 #242

Бре , че алкохолици сме се събрали , ама то темата такава , той дето започнал е виновен , повлекъл крак.........
хайде за последно едно от крак... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:53 #243

rosi1963 написа:
Бре , че алкохолици сме се събрали , ама то темата такава , той дето започнал е виновен , повлекъл крак.........
хайде за последно едно от крак... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!

Едно от крак и две преди сън Наздравица Наздравица Заливане от смях Заливане от смях Денсене Денсене Денсене Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... В джаза В джаза
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:53 #244

rosi1963 написа:
Бре , че алкохолици сме се събрали , ама то темата такава , той дето започнал е виновен , повлекъл крак.........
хайде за последно едно от крак... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
роси да сложим и малко сладолед, да не си помисли някой, че само пием Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Кикот Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:56 #245

Оооо , той върви с .....
Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки
Лакомница Лакомница Лакомница Лакомница Лакомница Лакомница Лакомница
Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Наздраве! Сладолед Наздраве! Сладолед Наздраве! Сладолед Наздраве!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:57 #246

и нещо на скарата, че от толкоз сладолед ще ни замръзнат зъбите Барбекю Барбекю Барбекю
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 19:58 #247

и от мен Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 20:03 #248

valja написа:
и нещо на скарата, че от толкоз сладолед ще ни замръзнат зъбите Барбекю Барбекю Барбекю
вале това сигурно е от твоята скара Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13Вто 09 Авг 2011, 22:46 #249

annaag1 написа:
valja написа:
и нещо на скарата, че от толкоз сладолед ще ни замръзнат зъбите Барбекю Барбекю Барбекю
вале това сигурно е от твоята скара Кикот Кикот

Та, какво викаш?! да не го обърнахте на чайчета трезвеници Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Звездички Вън! Кафенце Кафенце

Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! https://youtu.be/uyYqdiKZJQc
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кажи ми наздраве и ме поздрави   Кажи ми наздраве и ме поздрави - Page 10 Mini_c13 #250

Върнете се в началото Go down
 

Кажи ми наздраве и ме поздрави

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 Similar topics

-
» Поздрави някого с песен...
» Поздрави някого с видео

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-