Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Занаятчийски квартал - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Занаятчийски квартал - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Занаятчийски квартал

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 08:12 #51

50 точки за мармалада от ревен? гледах сутринта таблицата в форума на играта и там пише 20 точки,аз още мармалад от ревен не бях правила но щом са 50 точки само такъв ще варя Усмивка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 08:30 #52

Taisita написа:
50 точки за мармалада от ревен? гледах сутринта таблицата в форума на играта и там пише 20 точки,аз още мармалад от ревен не бях правила но щом са 50 точки само такъв ще варя Усмивка

20 точки дава за усъвършенстване.. заедно с произведеното желе и самия мармалад, тогава общо 50 Букет
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 08:42 #53

valja написа:
Taisita написа:
50 точки за мармалада от ревен? гледах сутринта таблицата в форума на играта и там пише 20 точки,аз още мармалад от ревен не бях правила но щом са 50 точки само такъв ще варя Усмивка

20 точки дава за усъвършенстване.. заедно с произведеното желе и самия мармалад, тогава общо 50 Букет

Добре че сте вие момичета Букет аз като една блондинка пак се изложих в сметките Срамержлив Срамержлив Рев Рев Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 16:58 #54

всъщност ако сама си изядеш мармалада от ревен, ще получиш 300 то бонус при изяждане
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 17:28 #55

titi166768 написа:
всъщност ако сама си изядеш мармалада от ревен, ще получиш 300 то бонус при изяждане

не е гаранция. и аз по това се подлъгах. при изяждане на мен ми даде 20% по-кратко време за узряването на ябълките. направо се изядох сама от яд Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 17:31 #56

lane99 написа:
titi166768 написа:
всъщност ако сама си изядеш мармалада от ревен, ще получиш 300 то бонус при изяждане

не е гаранция. и аз по това се подлъгах. при изяждане на мен ми даде 20% по-кратко време за узряването на ябълките. направо се изядох сама от яд Рев Рев Рев

аз всъщност съм пекарка, просто гледах какво пише в F.A.Q.

а къде излиза инфото за тия 20 % за ябълките, пак ленивеца ли донася табела или... и неоходим ли е рефреш Усмивка
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 17:37 #57

titi166768 написа:


аз всъщност съм пекарка, просто гледах какво пише в F.A.Q

и аз там четох

Усмивка Усмивка от теб блата, от мен сладкото... сметана ще си купим и ще си спретнем тортичка

п.п. сега забелязах , че като застанеш с мишката над бутона за изяждането, най-отгоре над картинката с големия буркан ти се изписва какъв ще ти е бонуса
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 17:39 #58

titi166768 написа:


а къде излиза инфото за тия 20 % за ябълките, пак ленивеца ли донася табела или... и неоходим ли е рефреш Усмивка

излиза на кръгче в ляво, такова каквото отмерва оставащите часове при евентите
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 17:57 #59

lane99 написа:
titi166768 написа:
всъщност ако сама си изядеш мармалада от ревен, ще получиш 300 то бонус при изяждане

не е гаранция. и аз по това се подлъгах. при изяждане на мен ми даде 20% по-кратко време за узряването на ябълките. направо се изядох сама от яд Рев Рев Рев

Еееее, ама си изяла ябълковия мармалад, той ти дава 20% ТО за 16 часа, а мармалада от ревен дава 300ТО.Няма лошо , следващия път ще знаеш, то колко следващи пъти ще имааааа, тия 1500 то не се правят бързо , ще ни втръсне от мармалади и сладка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 18:02 #60

lane99 написа:
titi166768 написа:


аз всъщност съм пекарка, просто гледах какво пише в F.A.Q

и аз там четох

Усмивка Усмивка от теб блата, от мен сладкото... сметана ще си купим и ще си спретнем тортичка

п.п. сега забелязах , че като застанеш с мишката над бутона за изяждането, най-отгоре над картинката с големия буркан ти се изписва какъв ще ти е бонуса

няма проблем, но аз съм чирак още Намръщка докато хляба ми стане за ядене много време ще мине Изплезване

сега меся тесто и после почвам с експериментите, ако ми се получат мъфините, ще свиркам Ех, мечти

п.п. не знам при вас анимацията каква е, но при мен един мравък (не знам как е мъжкото на мравка, но поне на мен на такова ми прилича) подскача в несвяс върху една духалка за раздухване на огън Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Вто 02 Авг 2011, 19:48 #61

titi166768 написа:
lane99 написа:
titi166768 написа:


аз всъщност съм пекарка, просто гледах какво пише в F.A.Q

и аз там четох

Усмивка Усмивка от теб блата, от мен сладкото... сметана ще си купим и ще си спретнем тортичка

п.п. сега забелязах , че като застанеш с мишката над бутона за изяждането, най-отгоре над картинката с големия буркан ти се изписва какъв ще ти е бонуса

няма проблем, но аз съм чирак още Намръщка докато хляба ми стане за ядене много време ще мине Изплезване

сега меся тесто и после почвам с експериментите, ако ми се получат мъфините, ще свиркам Ех, мечти

п.п. не знам при вас анимацията каква е, но при мен един мравък (не знам как е мъжкото на мравка, но поне на мен на такова ми прилича) подскача в несвяс върху една духалка за раздухване на огън Смях

Тити и ти извади бисера тая вечер....мравък... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ох,ша ма уморите вие,ей... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Сря 03 Авг 2011, 21:40 #62

keriduen написа:
titi166768 написа:
lane99 написа:
titi166768 написа:


аз всъщност съм пекарка, просто гледах какво пише в F.A.Q

и аз там четох

Усмивка Усмивка от теб блата, от мен сладкото... сметана ще си купим и ще си спретнем тортичка

п.п. сега забелязах , че като застанеш с мишката над бутона за изяждането, най-отгоре над картинката с големия буркан ти се изписва какъв ще ти е бонуса

няма проблем, но аз съм чирак още Намръщка докато хляба ми стане за ядене много време ще мине Изплезване

сега меся тесто и после почвам с експериментите, ако ми се получат мъфините, ще свиркам Ех, мечти

п.п. не знам при вас анимацията каква е, но при мен един мравък (не знам как е мъжкото на мравка, но поне на мен на такова ми прилича) подскача в несвяс върху една духалка за раздухване на огън Смях

Тити и ти извади бисера тая вечер....мравък... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Ох,ша ма уморите вие,ей... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


Кери, ти да го видиш милия как рипа надолу-нагоре жив ще го ожалиш Изплезване

Да ви кажа честно, категорично отказвам да ям хляб в който съотношението пшеница:сол:вода е 200:20:10 Точене Точене Точене

Няма да зачеквам темата, че от три полета със спанак и производтства получих 32 единици сол, което прави един хляб и едно тесто за днес. Рев Рев Рев Рев Рев

Обаче живо се интересувам от кой рецептурник са взели тази рецепта братята немци, в която количеството сол е два пъти повече от количеството вода. Разумното беше на това количество пшеница да се добавя 1 сол и примерно 1 мая Ммм...
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 15:42 #63

За пекарите!

Ще споделя,че определено е по-трудната професия,но проблема не е в продуктите,поне в началото.Проблема е в солта и ГУЛДЕНИТЕ! Лично аз избрах баничарството в основната,именно защото е по-трудно,трябва ресурс на развита и можеща ферма.Избирайки го вече бях подготвил малките ферми/4бр. за мармалади.Те са с две полета в дървета, и едно за сеене.Две от тях вече зареждат с подаръци- основната ми ферма , по два мармалада от ревен.Другите две им остава да съберат инструменти и се включват и те.С една дума,основната ферма ще има всичко и от двете производства,като развива само едно.А точно мармаладите са за слабите ферми с малък ресурс.Радвам се,че имах проблем с картата и не закупих второто производство,спъването на развитието,поне засега не е в избора на производство, а в получаването на сол и захар,или по-точно казано в използването на реални пари за закупуването им.Четири лева не са нищо,бих ги дал за второ производство,но поне за сега,ще си дотирам основната ферма без пари,още повече,че нещата все още се развиват.Ще трупаме опит и ще преценяваме.
Радвам се,че мармалададжиите се развиват бързо Букет ОК ....толкова много от стоката ми чака да я купят! Изплезване Сладолед

п.п.Не смятам,че избора ми за пекар е правилният и печелившият,просто споделям една възможност. Брадясал Фермер
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 16:40 #64

crusader написа:
За пекарите!

Ще споделя,че определено е по-трудната професия,но проблема не е в продуктите,поне в началото.Проблема е в солта и ГУЛДЕНИТЕ! Лично аз избрах баничарството в основната,именно защото е по-трудно,трябва ресурс на развита и можеща ферма.Избирайки го вече бях подготвил малките ферми/4бр. за мармалади.Те са с две полета в дървета, и едно за сеене.Две от тях вече зареждат с подаръци- основната ми ферма , по два мармалада от ревен.Другите две им остава да съберат инструменти и се включват и те.С една дума,основната ферма ще има всичко и от двете производства,като развива само едно.А точно мармаладите са за слабите ферми с малък ресурс.Радвам се,че имах проблем с картата и не закупих второто производство,спъването на развитието,поне засега не е в избора на производство, а в получаването на сол и захар,или по-точно казано в използването на реални пари за закупуването им.Четири лева не са нищо,бих ги дал за второ производство,но поне за сега,ще си дотирам основната ферма без пари,още повече,че нещата все още се развиват.Ще трупаме опит и ще преценяваме.
Радвам се,че мармалададжиите се развиват бързо Букет ОК ....толкова много от стоката ми чака да я купят! Изплезване Сладолед

п.п.Не смятам,че избора ми за пекар е правилният и печелившият,просто споделям една възможност. Брадясал Фермер

Крус, аз съм по-мързелива, въпреки че съм пекарка Усмивка

Но ти си направил правилната за момента стратегия - после ще видим, ще съберем впечатления и тогава ще се набутваме с повече работа, пък се чака и трето производство Оу, йе!

п.п. сега си обрах дърветата - 75 парчета, предимно бадеми и фурми и НИТО една прашинка сол
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 19:27 #65

От снощи аз поне набутах за първи път в играта реални парички и вече съм мармаладо-пекарка (хлебарка ми звучи ... Метене )
Мислех си обаче, ако е пробвал някой моля да сподели дали ако от помощна ферма изпратя продукт в основната мога да го използвам там за точки за мармалади и по-бързичко да вдигна ниво, а после да дотирам по същия начин помощната, за да може и тя да ми праща по-качествен мармалад. Не че мога още в помощните да го направя (направих ги като открих вашия форум), ама Куку да попитам все пак.
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 20:23 #66

via1313 написа:
От снощи аз поне набутах за първи път в играта реални парички и вече съм мармаладо-пекарка (хлебарка ми звучи ... Метене )
Мислех си обаче, ако е пробвал някой моля да сподели дали ако от помощна ферма изпратя продукт в основната мога да го използвам там за точки за мармалади и по-бързичко да вдигна ниво, а после да дотирам по същия начин помощната, за да може и тя да ми праща по-качествен мармалад. Не че мога още в помощните да го направя (направих ги като открих вашия форум), ама Куку да попитам все пак.

Не,с пратените,като подарък от други ферми не можеш да помагаш с точки за вдигането на ниво в занаята на основната ферма.Примерно,аз като пекар съм си пратил от другата ферма мармалад от ябълки и ревен.Ако изям от ябълките ми дава 20% повече точки на ябълките за 16 часа.Ако хапна ревена,това ще прибави 300 точки към тези на основната ферма.Другата възможнжст е да ги продадеш.Опцията за усъвършенстване не е активна.
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 20:40 #67

Днес си купих второто производство и ще ставам мармалададжия, но не бързам да го строя, защото получавам отчайващо малко сол - от две полета и половина спанак, останалото е обори и дървета, само около двадесетина бройки. Едната ми купа е 14%, другата - 11%, с отворена руна. Ако пусна сега и мармалада, ще се добави и захар, и съвсем ще ми намалеят дневните бройки. Дано се поналапат с пари за ЛГ от нетърпеливите и да пуснат малко повече бройки!
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Чет 04 Авг 2011, 21:10 #68

crusader написа:
via1313 написа:
От снощи аз поне набутах за първи път в играта реални парички и вече съм мармаладо-пекарка (хлебарка ми звучи ... Метене )
Мислех си обаче, ако е пробвал някой моля да сподели дали ако от помощна ферма изпратя продукт в основната мога да го използвам там за точки за мармалади и по-бързичко да вдигна ниво, а после да дотирам по същия начин помощната, за да може и тя да ми праща по-качествен мармалад. Не че мога още в помощните да го направя (направих ги като открих вашия форум), ама Куку да попитам все пак.

Не,с пратените,като подарък от други ферми не можеш да помагаш с точки за вдигането на ниво в занаята на основната ферма.Примерно,аз като пекар съм си пратил от другата ферма мармалад от ябълки и ревен.Ако изям от ябълките ми дава 20% повече точки на ябълките за 16 часа.Ако хапна ревена,това ще прибави 300 точки към тези на основната ферма.Другата възможнжст е да ги продадеш.Опцията за усъвършенстване не е активна.

Благодаря много за инфото, значи да не бързам там.
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 05:37 #69

via1313 написа:
crusader написа:
via1313 написа:
От снощи аз поне набутах за първи път в играта реални парички и вече съм мармаладо-пекарка (хлебарка ми звучи ... Метене )
Мислех си обаче, ако е пробвал някой моля да сподели дали ако от помощна ферма изпратя продукт в основната мога да го използвам там за точки за мармалади и по-бързичко да вдигна ниво, а после да дотирам по същия начин помощната, за да може и тя да ми праща по-качествен мармалад. Не че мога още в помощните да го направя (направих ги като открих вашия форум), ама Куку да попитам все пак.

Не,с пратените,като подарък от други ферми не можеш да помагаш с точки за вдигането на ниво в занаята на основната ферма.Примерно,аз като пекар съм си пратил от другата ферма мармалад от ябълки и ревен.Ако изям от ябълките ми дава 20% повече точки на ябълките за 16 часа.Ако хапна ревена,това ще прибави 300 точки към тези на основната ферма.Другата възможнжст е да ги продадеш.Опцията за усъвършенстване не е активна.

Благодаря много за инфото, значи да не бързам там.

Можеш да си помагаш с точки за вдигане на ниво във фабриката, ако си пекар и си изпратиш хлебчета и ако си сладкар и си изпратиш мармалади Усмивка Усмивка Усмивка Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 06:34 #70

аз пък имам ужасно много сол и постоянно ми се пада, но не мога да мина куеста с пустите му яйца....как да не ревнеш с кеф на мое място Ядосване
Върнете се в началото Go down
iv999
Орач
Орач
iv999

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 07:58 #71

Че нали заради многото яйца съм се захванала с мармалада. Ще гледам да се понатрупат малко, пък после ще видим.
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 07:59 #72

[quote="valja"]
via1313 написа:


Можеш да си помагаш с точки за вдигане на ниво във фабриката, ако си пекар и си изпратиш хлебчета и ако си сладкар и си изпратиш мармалади Усмивка Усмивка Усмивка Букет

Това не го знаех,благодаря.

Пекарство и в малките ферми,лично за мен би било -мазохизъм с привкус на самоунищожение. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 08:18 #73

[quote="crusader"]
valja написа:
via1313 написа:


Можеш да си помагаш с точки за вдигане на ниво във фабриката, ако си пекар и си изпратиш хлебчета и ако си сладкар и си изпратиш мармалади Усмивка Усмивка Усмивка Букет

Това не го знаех,благодаря.

Пекарство и в малките ферми,лично за мен би било -мазохизъм с привкус на самоунищожение. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

еее да.. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ама аз съм сладкар.. и си изпращам сладко .. на 40-то ниво да имаш толкоз много обори .. е Цепене на дърва
Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 08:43 #74

[quote="valja"]
crusader написа:
valja написа:
via1313 написа:


Можеш да си помагаш с точки за вдигане на ниво във фабриката, ако си пекар и си изпратиш хлебчета и ако си сладкар и си изпратиш мармалади Усмивка Усмивка Усмивка Букет

Това не го знаех,благодаря.

Пекарство и в малките ферми,лично за мен би било -мазохизъм с привкус на самоунищожение. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

еее да.. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ама аз съм сладкар.. и си изпращам сладко .. на 40-то ниво да имаш толкоз много обори .. е Цепене на дърва
Усмивка Усмивка Усмивка



Вале , днес нито ти нито Нати сте ми обърнали някакво внимание, какво става с вас... аз съм сърдита Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 09:40 #75

[quote="niika123"]
valja написа:
crusader написа:
valja написа:
via1313 написа:


Можеш да си помагаш с точки за вдигане на ниво във фабриката, ако си пекар и си изпратиш хлебчета и ако си сладкар и си изпратиш мармалади Усмивка Усмивка Усмивка Букет

Това не го знаех,благодаря.

Пекарство и в малките ферми,лично за мен би било -мазохизъм с привкус на самоунищожение. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

еее да.. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях ама аз съм сладкар.. и си изпращам сладко .. на 40-то ниво да имаш толкоз много обори .. е Цепене на дърва
Усмивка Усмивка Усмивка



Вале , днес нито ти нито Нати сте ми обърнали някакво внимание, какво става с вас... аз съм сърдита Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
за внимание ли се бориш мило, цялата съм твоя Гушкане Гушкане Гушкане Мляска Мляска Мляска Мляска
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Занаятчийски квартал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Занаятчийски квартал   Занаятчийски квартал - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Занаятчийски квартал

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Занаятчийски квартал

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-