Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com

Добре дошли във форума на Фармемания БГ!

ПорталИндексКалендарРадио (Alt+R)ТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Съб 20 Авг 2011, 15:25 #901

annaag1 написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:

да бе настроение ще им създавам, те се радват, че оцелях след вчера Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
че да не си била на война Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях може да се каже Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

стели аз ще бягам, че се опитвам да направя едни палачинки и не мога да съчетая двете дейности едновременно
като ги направиш хвъри две три Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

ма дали ще стават за ядене или ще ги ползваш за фризби Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ти върли пък ще видиме за какно стават Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Съб 20 Авг 2011, 15:35 #902

хапвай, май стават за ядене Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Съб 20 Авг 2011, 15:39 #903

annaag1 написа:

хапвай, май стават за ядене Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
мммммммммм вкусни Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти браво Ани добре си се справила ОК ОК ОК ОК ОК ОК
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Съб 20 Авг 2011, 21:10 #904

Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев цяла вечер ме зарязахте самичка Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
rosi1963
Плантатор
Плантатор

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 07:03 #905

а добро утро, недей да плачеш , днес сигурно ще има спамери
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 08:18 #906

само да се разпиша, че съм била тук Пружина Пружина Пружина Пружина Пружина
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 16:55 #907

Кво правите вие бе... Учудване Учудване Учудване Някой тука ич не си защитават титлите май...Тая вечер да наваксвате,че да не се разжалваме... Изплезване Изплезване Изплезване Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 17:13 #908

keriduen написа:
Кво правите вие бе... Учудване Учудване Учудване Някой тука ич не си защитават титлите май...Тая вечер да наваксвате,че да не се разжалваме... Изплезване Изплезване Изплезване Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

къде одиш бре Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 17:18 #909

annaag1 написа:
keriduen написа:

къде одиш бре Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

Насам-натам,навсякъде и никъде... Намигане
Ти сега какво,караш ли ми се нещо...Аааааааааааа... Езиче Езиче Езиче
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 17:28 #910

keriduen написа:
annaag1 написа:
keriduen написа:

заряза ни тука сами и тръгна по света, барем едно писмо да беше писала, коя кака си зарязва децата така без надзор Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

айде няма да ти се карам много, че пак ще избягаш Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 17:35 #911

annaag1 написа:
keriduen написа:
annaag1 написа:
keriduen написа:

заряза ни тука сами и тръгна по света, барем едно писмо да беше писала, коя кака си зарязва децата така без надзор Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

айде няма да ти се карам много, че пак ще избягаш Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Не бях ли ви казвала,че аз не бягам,бе...Изнасям се с достойнство кога е нужно...Просто ми изскочиха ангажименти и затова...Не съм ви зарязала,вие сти си винаги в мислите ми... Гушкане Гушкане Гушкане Дечицата на кака,златни... Букет Букет Букет
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 17:42 #912

в мислите само не стига, искаме си те тука да те мачкаме Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 17:43 #913

annaag1 написа:
в мислите само не стига, искаме си те тука да те мачкаме Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

Големо мачкане ме чака май...Хубу де,мачкайте щом ви се мачка,само моля,ако се чуе пращене на кост да пускате,че отиде матриала за гушкане... Сладолед Сладолед Сладолед
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 17:56 #914

keriduen написа:
annaag1 написа:

Големо мачкане ме чака май...Хубу де,мачкайте щом ви се мачка,само моля,ако се чуе пращене на кост да пускате,че отиде матриала за гушкане... Сладолед Сладолед Сладолед

Докато я намеря мина цяла вечност
Така ли искаш да кажеш
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:00 #915

лета написа:
keriduen написа:
annaag1 написа:

Така ли искаш да кажеш

така, така да му е мислила преди да се изнесе с достойнство

аз тука и маси редих някой да дойде на гости ама не щът Намръщка Намръщка Намръщка
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:04 #916

лета написа:
keriduen написа:
annaag1 написа:

Така ли искаш да кажеш

Ей,Лети,тая емотка ми става супер любима... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Ани стига ми се сърди бе...Ето ви поздравче,да ви мине...
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:10 #917

не ти се сърдя бе, радвам ти се, мерси за поздравчето Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
каква сън некултурница ОМГ! ОМГ! ОМГ! ОМГ! лети мерси, че ни я върна Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:16 #918

И аз ти се радвам Ани... Сладолед Сладолед Сладолед

Още музичка,че тая вечер ми е весемо нещо... Кикотене Кикотене Кикотене

annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:24 #919

keriduen написа:
И аз ти се радвам Ани... Сладолед Сладолед Сладолед

Още музичка,че тая вечер ми е весемо нещо... Кикотене Кикотене Кикотене

видя ли как весело ти действам Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:27 #920

Така е да,ма то аз съм си весело подуша...и скромно...как забравих... Кикотене Кикотене Кикотене Срамержлив Срамержлив Срамержлив

annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:32 #921

keriduen написа:
Така е да,ма то аз съм си весело подуша...и скромно...как забравих... Кикотене Кикотене Кикотене Срамержлив Срамержлив Срамержлив

знам и за двете де, но реших да си препиша заслугата Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:36 #922

Днеска ти е позволено,мила,щото ме намачка и ми стана приятно... Кикотене Кикотене Кикотене

annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:41 #923

keriduen написа:

аз нали от после загрявам Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив станала съм спамерка, даже не съм забелязала, кери какво да те черпя
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:50 #924

annaag1 написа:
keriduen написа:

аз нали от после загрявам Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив станала съм спамерка, даже не съм забелязала, кери какво да те черпя

Искам бира със водка и........ Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Нед 21 Авг 2011, 18:57 #925

трябва ли да смесени Учудване Учудване Учудване Учудване
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!    #926

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 37 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-