Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:40 #251

keriduen написа:
лета написа:
Кери наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Ооооооооо,рожденничката....Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица
Аз пия реално и когато кажа наздраве отпивам, но преди това се чукам с теб на монитора(С чашата имам в предвид, че много лошо прозвуча)
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:40 #252

nitzi написа:
titi166768 написа:
nitzi написа:
titi166768 написа:
ъц, ъц, ъц - нещо да кажете - уинър съм в играта на розали Изплезване Изплезване Изплезване

Победители:
poipoi4777
titi166768
ff100
Честито!

честито Мажоретки то си е за шампанско Суперско Суперско Суперско - а какво печелиш Чисто е...
дано е траен а не като пазара Изплезване Изплезване Изплезване

печеля дъвка с косъм Изплезване Изплезване Изплезване

поне балони да прави - видях че е парфюмче - бързо пишете- а на много бира е терсене клавиатурката Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Ша прай тя,га й махнеш косъма... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:41 #253

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кери наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Ооооооооо,рожденничката....Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица
Аз пия реално и когато кажа наздраве отпивам, но преди това се чукам с теб на монитора(С чашата имам в предвид, че много лошо прозвуча)

На мене баш както трябва ми прозвуча... Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:42 #254

rosi1963 написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кери наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Ооооооооо,рожденничката....Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица

ай ай ай , имаме рожденичкааааа

а наздраве Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

и аз да почерпя , имам нова титла
Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Bfi1314214702y

Ай да ти е честито и на тебе... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:43 #255

keriduen написа:
nitzi написа:
titi166768 написа:
nitzi написа:
titi166768 написа:
ъц, ъц, ъц - нещо да кажете - уинър съм в играта на розали Изплезване Изплезване Изплезване

Победители:
poipoi4777
titi166768
ff100
Честито!

честито Мажоретки то си е за шампанско Суперско Суперско Суперско - а какво печелиш Чисто е...
дано е траен а не като пазара Изплезване Изплезване Изплезване

печеля дъвка с косъм Изплезване Изплезване Изплезване

поне балони да прави - видях че е парфюмче - бързо пишете- а на много бира е терсене клавиатурката Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Ша прай тя,га й махнеш косъма... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

а махнах го, косъма, че той таралежи и много пука балоните Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:43 #256

rosi1963 написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кери наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Ооооооооо,рожденничката....Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица

ай ай ай , имаме рожденичкааааа

а наздраве Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

и аз да почерпя , имам нова титла
Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Bfi1314214702y
Роси аз съм сложила масата в моята тема ,а музиката в поздравите
Ако съм забравила да се чукна и с теб сега го правя Наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:44 #257

keriduen написа:
rosi1963 написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кери наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Ооооооооо,рожденничката....Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица

ай ай ай , имаме рожденичкааааа

а наздраве Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

и аз да почерпя , имам нова титла
Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Bfi1314214702y

Ай да ти е честито и на тебе... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

наздравеееее
Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Rgh1314215015y
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:45 #258

лета написа:
rosi1963 написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кери наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Ооооооооо,рожденничката....Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица

ай ай ай , имаме рожденичкааааа

а наздраве Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

и аз да почерпя , имам нова титла
Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Bfi1314214702y
Роси аз съм сложила масата в моята тема ,а музиката в поздравите
Ако съм забравила да се чукна и с теб сега го правя Наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Тая вечер май големо чукане ще има... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:45 #259

махнете тез бамбони вече, че се окапах Рев Рев Рев

Лета, мЪ сме от една зодия Изплезване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:46 #260

titi166768 написа:
махнете тез бамбони вече, че се окапах Рев Рев Рев

Лета, мЪ сме от една зодия Изплезване

Най- хубавата,? Сладолед Сладолед Сладолед нали?
Защо не си писала кога си родена, поне датата Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!


Последната промяна е направена от лета на Сря 24 Авг 2011, 19:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:47 #261

лета написа:
titi166768 написа:
махнете тез бамбони вече, че се окапах Рев Рев Рев

Лета, мЪ сме от една зодия Изплезване

Най- хубавата,? Сладолед Сладолед Сладолед нали

деви-нипорочни Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:48 #262

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кери наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Ооооооооо,рожденничката....Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица
Аз пия реално и когато кажа наздраве отпивам, но преди това се чукам с теб на монитора(С чашата имам в предвид, че много лошо прозвуча)

Наздраве! за твое здраве Наздраве! Наздраве!
ето и двоен подарък за вечерта Целувка
Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Z3327-m
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:49 #263

лета написа:
titi166768 написа:
махнете тез бамбони вече, че се окапах Рев Рев Рев

Лета, мЪ сме от една зодия Изплезване

Най- хубавата,? Сладолед Сладолед Сладолед нали

и сме най-красиви, и сме най-добри Наздравица
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:49 #264

оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:50 #265

ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Нема таквози нещо бе Стели... Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:52 #266

nitzi, наздраве и на теб Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Благодаря за подаръка, ти от къде знаеш, че хубавите тела ми са слабост(няма значение дали е мъжко или женско) Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:52 #267

лета написа:
titi166768 написа:
махнете тез бамбони вече, че се окапах Рев Рев Рев

Лета, мЪ сме от една зодия Изплезване

Най- хубавата,? Сладолед Сладолед Сладолед нали?
Защо не си писала кога си родена, поне датата Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

писала съм бря Ругаене и датата, и месеца, и годината, аз не се крия, че съм дърта Изплезване

чекай да видя, нещо пак съм заложила на куц кон
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:52 #268

keriduen написа:
ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Нема таквози нещо бе Стели... Наздравица Наздравица Наздравица
Гушкане Гушкане Гушкане Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица маме честита ти титличка Букет Букет Букет Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:54 #269

ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве и на теб Наздраве! Наздраве! Наздраве! Много бързо взех да я пия тази водка. След малко ще вържа кънките Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:55 #270

Стели Наздравица

Лета, изчезнала ми беше датата, но вече всичко е ОК Усмивка
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:56 #271

лета написа:
ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве и на теб Наздраве! Наздраве! Наздраве! Много бързо взех да я пия тази водка. След малко ще вържа кънките Срамержлив Срамержлив Срамержлив

начи ша станим две... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:57 #272

keriduen написа:
лета написа:
ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве и на теб Наздраве! Наздраве! Наздраве! Много бързо взех да я пия тази водка. След малко ще вържа кънките Срамержлив Срамержлив Срамержлив

начи ша станим две... Сладолед Сладолед Сладолед
малиииииииии Учудване Учудване Учудване Учудване така като гледам имам бая да наваксвам Кикотене Кикотене Кикотене Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:57 #273

keriduen написа:
лета написа:
ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве и на теб Наздраве! Наздраве! Наздраве! Много бързо взех да я пия тази водка. След малко ще вържа кънките Срамержлив Срамержлив Срамержлив

начи ша станим две... Сладолед Сладолед Сладолед
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Взе да ми става весело Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:58 #274

keriduen написа:
лета написа:
ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве и на теб Наздраве! Наздраве! Наздраве! Много бързо взех да я пия тази водка. След малко ще вържа кънките Срамержлив Срамержлив Срамержлив

начи ша станим две... Сладолед Сладолед Сладолед

Аз отивам да ям диня и ако е ферментирала, че е от снощи, ще станем три Плезене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13Сря 24 Авг 2011, 19:58 #275

titi166768 написа:
keriduen написа:
лета написа:
ste4kin написа:
оти пиете без мене бре Та, какво викаш?! наздравееееееееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздраве и на теб Наздраве! Наздраве! Наздраве! Много бързо взех да я пия тази водка. След малко ще вържа кънките Срамержлив Срамержлив Срамержлив

начи ша станим две... Сладолед Сладолед Сладолед

Аз отивам да ям диня и ако е ферментирала, че е от снощи, ще станем три Плезене

Ухааааааааа... Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 11 Mini_c13 #276

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-