Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 14:48 #876

Добър ден на всички Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:24 #877

Днес голяма скука в този и другия форум Тихо! Тихо! Тихо! много е Тихо! на всякъде
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:24 #878

много сте кротки бре тая вечер Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:25 #879

лета написа:
Днес голяма скука в този и другия форум Тихо! Тихо! Тихо! много е Тихо! на всякъде
то аз на това се чуда Учудване Учудване Учудване а си мислех че сте оспамили навсякъде Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:39 #880

ste4kin написа:
лета написа:
Днес голяма скука в този и другия форум Тихо! Тихо! Тихо! много е Тихо! на всякъде
то аз на това се чуда Учудване Учудване Учудване а си мислех че сте оспамили навсякъде Сладолед

Явно днеска всички са излезли на разходка или ги е хванал мързела. То от това ядене и пиене напоследък са се уморили
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:45 #881

лета написа:
ste4kin написа:
лета написа:
Днес голяма скука в този и другия форум Тихо! Тихо! Тихо! много е Тихо! на всякъде
то аз на това се чуда Учудване Учудване Учудване а си мислех че сте оспамили навсякъде Сладолед

Явно днеска всички са излезли на разходка или ги е хванал мързела. То от това ядене и пиене напоследък са се уморили
явно е мързел Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:48 #882

То се е видяло, че днес ще се скучае. По-добре да си пусна един филм та да ми мине времето. Чао за сега. Към един пак ще ви проверя Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:49 #883

Добър вечер... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:50 #884

Гледам на дувара много хора са се появили. Може и да стане весело , я да поизчакам Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:52 #885

лета написа:
Гледам на дувара много хора са се появили. Може и да стане весело , я да поизчакам Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол

И аз на това разчитам,че такава скука ме е налегнала.... Учудване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:54 #886

keriduen написа:
Добър вечер... Сладолед Сладолед Сладолед
добър вечер Кери Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:55 #887

keriduen написа:
лета написа:
Гледам на дувара много хора са се появили. Може и да стане весело , я да поизчакам Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол

И аз на това разчитам,че такава скука ме е налегнала.... Учудване
Аз ти писах в твоята тема. Днеска цял ден ме заливаш с балади. чак да му стане тъжно на човек Хлипане Хлипане Хлипане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:57 #888

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Гледам на дувара много хора са се появили. Може и да стане весело , я да поизчакам Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол

И аз на това разчитам,че такава скука ме е налегнала.... Учудване
Аз ти писах в твоята тема. Днеска цял ден ме заливаш с балади. чак да му стане тъжно на човек Хлипане Хлипане Хлипане

Добра да е Стели... Гушкане
Лети видях,че си ми писала...Много мило от твоя страна,ми така е случва се понякога...Сега ще се опитам да се поразтуша малко с вас... Гушкане Гушкане Гушкане

Наздраве с водчица... Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 18:59 #889

Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:04 #890

лета написа:
Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!

Ми то освен да се нашльокам и тая вечер,макар че миналта седмица два дена се отцепих пред компа като битов алкохолик и си бях обещала да не се излагам повече така...Но лакомията си е лакомия и нищо човешко не ми е чуждо,на водчица не мога да устоя... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:13 #891

keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Гледам на дувара много хора са се появили. Може и да стане весело , я да поизчакам Връткане на стол Връткане на стол Връткане на стол

И аз на това разчитам,че такава скука ме е налегнала.... Учудване
Аз ти писах в твоята тема. Днеска цял ден ме заливаш с балади. чак да му стане тъжно на човек Хлипане Хлипане Хлипане

Добра да е Стели... Гушкане
Лети видях,че си ми писала...Много мило от твоя страна,ми така е случва се понякога...Сега ще се опитам да се поразтуша малко с вас... Гушкане Гушкане Гушкане

Наздраве с водчица... Наздраве! Наздраве! Наздраве!
наздарвеее Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:13 #892

keriduen написа:
лета написа:
Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!

Ми то освен да се нашльокам и тая вечер,макар че миналта седмица два дена се отцепих пред компа като битов алкохолик и си бях обещала да не се излагам повече така...Но лакомията си е лакомия и нищо човешко не ми е чуждо,на водчица не мога да устоя... Кикотене Кикотене Кикотене
Смях Смях Смях Смях Смях На мен ли го казваш. Никога няма да забравя аз как се напих пред компа и така се изложи, че на другия ден ми идеше да се гръмна Ловец и не само това, а ми си го изкарах на пилето(горкото) Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:13 #893

Айде първата песен за вечерта,за вас момичета... Сладолед Сладолед Сладолед

Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:15 #894

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!

Ми то освен да се нашльокам и тая вечер,макар че миналта седмица два дена се отцепих пред компа като битов алкохолик и си бях обещала да не се излагам повече така...Но лакомията си е лакомия и нищо човешко не ми е чуждо,на водчица не мога да устоя... Кикотене Кикотене Кикотене
Смях Смях Смях Смях Смях На мен ли го казваш. Никога няма да забравя аз как се напих пред компа и така се изложи, че на другия ден ми идеше да се гръмна Ловец и не само това, а ми си го изкарах на пилето(горкото) Смях Смях Смях Смях Смях

Мани,мани,аз след неделята като си четох постовете на другата сутрин и щях да умра от смях,даже на писане съм го заваляла... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Ти на кое пиле си го изкара,бе,че съм изтървала клюката май... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:22 #895

keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!

Ми то освен да се нашльокам и тая вечер,макар че миналта седмица два дена се отцепих пред компа като битов алкохолик и си бях обещала да не се излагам повече така...Но лакомията си е лакомия и нищо човешко не ми е чуждо,на водчица не мога да устоя... Кикотене Кикотене Кикотене
Смях Смях Смях Смях Смях На мен ли го казваш. Никога няма да забравя аз как се напих пред компа и така се изложи, че на другия ден ми идеше да се гръмна Ловец и не само това, а ми си го изкарах на пилето(горкото) Смях Смях Смях Смях Смях

Мани,мани,аз след неделята като си четох постовете на другата сутрин и щях да умра от смях,даже на писане съм го заваляла... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Ти на кое пиле си го изкара,бе,че съм изтървала клюката май... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Аз така на рождения ми ден като се разбрах, че завалям думите моментално се изнесох(парен каша духа)
Твоето пиле, Руцан. Отиди в моята тема мисля, че поста ми е на първа или на втора страница. А тогава бях сложила за подпис един дръвник и пиле до него и бях написала /само да те докопам/ Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:23 #896

Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:24 #897

Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:27 #898

keriduen написа:
лета написа:
Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!

Ми то освен да се нашльокам и тая вечер,макар че миналта седмица два дена се отцепих пред компа като битов алкохолик и си бях обещала да не се излагам повече така...Но лакомията си е лакомия и нищо човешко не ми е чуждо,на водчица не мога да устоя... Кикотене Кикотене Кикотене

Е, по този повод


Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:29 #899

ste4kin написа:

Лелеее, Стели този китарист много мършав мъ, а е и гол и си показва красивото и хармонично тяло лелее ужас. Ей така го гледах Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13Чет 01 Сеп 2011, 19:30 #900

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кикот Кикот Кикот Така те искам! Наздраве Наздраве!

Ми то освен да се нашльокам и тая вечер,макар че миналта седмица два дена се отцепих пред компа като битов алкохолик и си бях обещала да не се излагам повече така...Но лакомията си е лакомия и нищо човешко не ми е чуждо,на водчица не мога да устоя... Кикотене Кикотене Кикотене
Смях Смях Смях Смях Смях На мен ли го казваш. Никога няма да забравя аз как се напих пред компа и така се изложи, че на другия ден ми идеше да се гръмна Ловец и не само това, а ми си го изкарах на пилето(горкото) Смях Смях Смях Смях Смях

Мани,мани,аз след неделята като си четох постовете на другата сутрин и щях да умра от смях,даже на писане съм го заваляла... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Ти на кое пиле си го изкара,бе,че съм изтървала клюката май... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Аз така на рождения ми ден като се разбрах, че завалям думите моментално се изнесох(парен каша духа)
Твоето пиле, Руцан. Отиди в моята тема мисля, че поста ми е на първа или на втора страница. А тогава бях сложила за подпис един дръвник и пиле до него и бях написала /само да те докопам/ Смях Смях Смях Смях

Сещам се за тая случка и за тъпия бръснач,дето щеше да го бръснеш и отдолу и отгоре... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Нищо де случва се и в най-добрите американски семейства... Кикотене Кикотене Кикотене

Люси,безпогрешно ме нацели с песничката...Аз сега съм на това...
Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Products_57442_761521936RSO_100_ENG_HR

Любимата ми е...Ех,романи мога да напиша за руската водка... Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 36 Mini_c13 #901

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 36 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-