Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:51 #126

ste4kin написа:
лета написа:
rosi1963 написа:
Ааа, и вие сте сладури, пак цунки и гунки...... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
това е синчето ми. Днес има рожден ден. И сега малко ми е мъчно за него защото е в Англия и ще си дойди чак за коледа Намръщка Намръщка Намръщка
да ти е живо и здрвао синчето и да те радва много ОК Букет Букет Букет да пием за негово здраве Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Наздрави Стели Наздраве! Наздраве! Наздраве! Той днес навършва 27 г. с 2 години е по голям от теб
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:52 #127

лета написа:
Лелеее каква любов извира от вас Гушкане Милото ми! Давам ти сърцето си

От кой бе Лети, ние сме си все така , щото аз съм далече и със Стелито се виждаме 2 пъти в годината , не е лесно да си емигрант. Сега си идваме отпуска , следващата седмица , и е такава радост..... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
И да ти е живо и здраво синчето , да му върви по вода и все да му се усмихва щастието , щото знам какво е в чужбина , дано да има приятели , та да му минава времето по-леко.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:54 #128

rosi1963 написа:
лета написа:
Лелеее каква любов извира от вас Гушкане Милото ми! Давам ти сърцето си

От кой бе Лети, ние сме си все така , щото аз съм далече и със Стелито се виждаме 2 пъти в годината , не е лесно да си емигрант. Сега си идваме отпуска , следващата седмица , и е такава радост..... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Знам за какво ми говориш, защото и аз моя го виждам от нова година на нова година
Аз коментирах снимката на яхтата
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:57 #129

лета написа:
rosi1963 написа:
лета написа:
Лелеее каква любов извира от вас Гушкане Милото ми! Давам ти сърцето си

От кой бе Лети, ние сме си все така , щото аз съм далече и със Стелито се виждаме 2 пъти в годината , не е лесно да си емигрант. Сега си идваме отпуска , следващата седмица , и е такава радост..... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Знам за какво ми говориш, защото и аз моя го виждам от нова година на нова година
Аз коментирах снимката на яхтата

Аааа, то туй ми е половинката, и с него сме си все така , щото си се подкрепяме , няма как , на нас си разчитаме.
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:58 #130

Айде мъ Кериииии, къде се изгуби, и видя ли ни със Стелито?
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:58 #131

Ей ме на....
Който видял,видял,трийнах се... Сладолед Сладолед Сладолед


Последната промяна е направена от keriduen на Съб 10 Сеп 2011, 21:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:59 #132

rosi1963 написа:
лета написа:
rosi1963 написа:
лета написа:
Лелеее каква любов извира от вас Гушкане Милото ми! Давам ти сърцето си

От кой бе Лети, ние сме си все така , щото аз съм далече и със Стелито се виждаме 2 пъти в годината , не е лесно да си емигрант. Сега си идваме отпуска , следващата седмица , и е такава радост..... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Знам за какво ми говориш, защото и аз моя го виждам от нова година на нова година
Аз коментирах снимката на яхтата

Аааа, то туй ми е половинката, и с него сме си все така , щото си се подкрепяме , няма как , на нас си разчитаме.
Разбрах аз кой е. Продължавайте все така ОК ОК ОК
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 20:59 #133

Въй ма съм огромна бе...Гледайте щото трия... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:00 #134

Кери ти много приличаш на аватара си. Само ,че си без плитки
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:01 #135

лета написа:
Кери ти много приличаш на аватара си. Само ,че си без плитки

Ми то не случайно съм си го избрала него... Сладолед Сладолед Сладолед
А аз и с плитки съм била,и без коса даже...Абе луда работа... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:04 #136

keriduen написа:
лета написа:
Кери ти много приличаш на аватара си. Само ,че си без плитки

Ми то не случайно съм си го избрала него... Сладолед Сладолед Сладолед
А аз и с плитки съм била,и без коса даже...Абе луда работа... Кикотене Кикотене Кикотене

Точно така! Да има разнообразие. Докато те запомнят с една печеска вече си я сменила
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:04 #137

keriduen написа:
Въй ма съм огромна бе...Гледайте щото трия... Сладолед Сладолед Сладолед
Ама Кери ма , много бързо , не успях да видя Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:05 #138

rosi1963 написа:
keriduen написа:
Въй ма съм огромна бе...Гледайте щото трия... Сладолед Сладолед Сладолед
Ама Кери ма , много бързо , не успях да видя Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Смях Смях Смях Смях Смях Смях аз видях Мажоретки
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:05 #139

rosi1963 написа:
keriduen написа:
Въй ма съм огромна бе...Гледайте щото трия... Сладолед Сладолед Сладолед
Ама Кери ма , много бързо , не успях да видя Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Росииииии...Айде повторението е майка на знанието... Сладолед



Последната промяна е направена от keriduen на Съб 10 Сеп 2011, 21:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:06 #140

супер си Кери ОК ОК ай наздраве за всички нас Наздравица Наздравица Наздравица Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:06 #141

ВИДЯЯЯЯЯЯЯХХ, ВИДЯЯЯЯХ вече може да триеш Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
СИМПАТЯГА СИИИИИИИИИ Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане


Последната промяна е направена от rosi1963 на Съб 10 Сеп 2011, 21:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:07 #142

ste4kin написа:
супер си Кери ОК ОК ай наздраве за всички нас Наздравица Наздравица Наздравица Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!

И вие сте сладурки Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си ...Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:08 #143

ste4kin написа:
супер си Кери ОК ОК ай наздраве за всички нас Наздравица Наздравица Наздравица Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!

Наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Росеее, скъпааа, сложи нещо сладко. Близалка Близалка Близалка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:09 #144

Ей, тоя Федерер ми скъса нервичките Намръщка
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:09 #145

АЙ НАЗДРАВЕ ЗА НАС.... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
И отивам да триина и нашите снимки Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:10 #146

titi166768 написа:
Ей, тоя Федерер ми скъса нервичките Намръщка

Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот Да ти имам проблема Кикот Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:11 #147

titi166768 написа:
Ей, тоя Федерер ми скъса нервичките Намръщка
оставиго тоя тенис,изпусна да ни видиш Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! само ти остана да си истипосаш муцунката тука Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:12 #148

ste4kin написа:
titi166768 написа:
Ей, тоя Федерер ми скъса нервичките Намръщка
оставиго тоя тенис,изпусна да ни видиш Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! само ти остана да си истипосаш муцунката тука Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Така,така...Тити,дай да те видим и тебе... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:13 #149

лета написа:
keriduen написа:
лета написа:
Кери ти много приличаш на аватара си. Само ,че си без плитки

Ми то не случайно съм си го избрала него... Сладолед Сладолед Сладолед
А аз и с плитки съм била,и без коса даже...Абе луда работа... Кикотене Кикотене Кикотене

Точно така! Да има разнообразие. Докато те запомнят с една преческа вече си я сменила
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 21:14 #150

3 мачбола изпусна - офффффффффф изнервих се ужасно Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 6 Mini_c13 #151

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 28Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-