Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next
АвторСъобщение
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 20:45 #326

valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 20:50 #327

ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:05 #328

valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
и на мен не ми е ясно,да не е някой избягал от диспансера Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:07 #329

ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
и на мен не ми е ясно,да не е някой избягал от диспансера Кикотене

най-вероятно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:08 #330

valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
и на мен не ми е ясно,да не е някой избягал от диспансера Кикотене

най-вероятно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
а сега даже прописа и на български Ядосване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:13 #331

ste4kin написа:
лета написа:
Кой каза водка? Тука съъъм! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
затебе специално Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcTX8ojC_sHOsc_GiityLKRmW5IinwilFljT9CydEsUKB1cpFjy4sw

охоооо тука била водката , а аз стоя оттатък
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:14 #332

ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
и на мен не ми е ясно,да не е някой избягал от диспансера Кикотене

най-вероятно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
а сега даже прописа и на български Ядосване

и то доста добре
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:16 #333

лета написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
и на мен не ми е ясно,да не е някой избягал от диспансера Кикотене

най-вероятно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
а сега даже прописа и на български Ядосване

и то доста добре

четохте ли писанията на даскалов, че май си ги е изтрил Учудване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:17 #334

лета написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
и на мен не ми е ясно,да не е някой избягал от диспансера Кикотене

най-вероятно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
а сега даже прописа и на български Ядосване

и то доста добре
значи не е за какъвто се представя и просто си прави гаргара с нас
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:18 #335

valja написа:
лета написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
ste4kin написа:
valja написа:
Нещо онзи от чата шантавия си е харесал Лети Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми той се пробва на всяка,коя му върже

според мен разбира много добре български и нещо се прави на отнесен... но защо не ми е ясно Ругаене
и на мен не ми е ясно,да не е някой избягал от диспансера Кикотене

най-вероятно Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
а сега даже прописа и на български Ядосване

и то доста добре

четохте ли писанията на даскалов, че май си ги е изтрил Учудване
изтрил го е,явно го е хванало шубе Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:19 #336

Валя къде и за какво става на въпрос?
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:41 #337

лета написа:
Валя къде и за какво става на въпрос?
Валето така по терлички се изниза и едно лека нощ не каза Няма пък!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 21:58 #338

ste4kin написа:
лета написа:
Валя къде и за какво става на въпрос?
Валето така по терлички се изниза и едно лека нощ не каза Няма пък!
И аз чакам отговор. Утре ще бъде наказана Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 22:08 #339

лета написа:
ste4kin написа:
лета написа:
Валя къде и за какво става на въпрос?
Валето така по терлички се изниза и едно лека нощ не каза Няма пък!
И аз чакам отговор. Утре ще бъде наказана Който не слуша... Който не слуша... Който не слуша...
да и дърпаш ушите ОК
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 05:42 #340

и аз ще чакам за отговори, че пак съм изтървала Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 06:40 #341

и аз яе чакам отговора, че не само съм изтървала - за кой ли път, ами не мога да се оправя и с чата Рев Рев Рев Рев Рев

ще чакам някой да ми разясни как става номера с чата Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 11:13 #342

Тити влез във фен сайта. Натисни ЧАТ и там е обяснено на такива като нас, бавно схващащи. Лесно е! Щом аз се справих значи и ти ще можеш Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 12:17 #343

лета написа:
Тити влез във фен сайта. Натисни ЧАТ и там е обяснено на такива като нас, бавно схващащи. Лесно е! Щом аз се справих значи и ти ще можеш Ха-ха-ха!

лошото е, че като натисна "чат" и ми забива и край Усмивка За n-ти път се пробвах, започва да ми върти в несвяст като се логна и ми забива Намръщка само при мен ли е проблема Ругаене

иначе да се похваля: селектирах "кау-бойка" Дупене Дупене Дупене Дупене Дупене

мЪ нямам "огнен бик" Рев Рев Рев Рев Рев

П.П. Лета, за протокола - инженер-ка съм Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 15:04 #344

хм, май ще дойда на мнението на RodeoH "До къде сте стигнали, да заплашвате и изнудвате екипа да ви играят по сврката и после очаквате да натрапите излишния си фенсаит с подобни интриги." (правописните грешки са си негово дело)

никой не пише Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 15:29 #345

titi166768 написа:
хм, май ще дойда на мнението на RodeoH "До къде сте стигнали, да заплашвате и изнудвате екипа да ви играят по сврката и после очаквате да натрапите излишния си фенсаит с подобни интриги." (правописните грешки са си негово дело)

никой не пише Рев Рев Рев

ехооооо Изплезване
аз съм тука Наздравица
снощи останах мистериозно без интернет... затова моля ама не съм се аз изнизала Плезене Плезене държа да се отбележи
и днес имам в къщи детски купон Рев вече ме боли главата и ми иде да хвана улиците, но стоически продалжавам да търпа Учудване Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 15:45 #346

А, моля, моля и аз не се изнизах - казах, че отивам да опъвам бръчки Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

А сега отивам да простирам, че след малко да не ме заритат Почистване
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 15:53 #347

Още съм тук Заливане от смях

Само да кажа, официалния форум на играта е на двете крайности: или има стригане, бой и сръбска музика, или е такова затишие, че чак ушите да те заболят от тишината Заливане от смях Заливане от смях

Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 15:58 #348

titi166768 написа:
Още съм тук Заливане от смях

Само да кажа, официалния форум на играта е на двете крайности: или има стригане, бой и сръбска музика, или е такова затишие, че чак ушите да те заболят от тишината Заливане от смях Заливане от смях


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ти успя ли с чата
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 16:07 #349

valja написа:
titi166768 написа:
Още съм тук Заливане от смях

Само да кажа, официалния форум на играта е на двете крайности: или има стригане, бой и сръбска музика, или е такова затишие, че чак ушите да те заболят от тишината Заливане от смях Заливане от смях


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ти успя ли с чата

Не съм, днес само 1 път пробвах и се отказвам вече Ругаене Ругаене Ругаене

Като се логна и всичко запецва и край - пълен блокаж на лаптопа Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 17:59 #350

Вале, едвам успях да се намърдам у чату и ти побегна Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 14 Mini_c13 #351

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 28Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-