Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 28  Next
АвторСъобщение
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Пет 30 Сеп 2011, 16:39 #451

ste4kin написа:
привет на всичкиииии Букет Букет Букет Букет Букет

И тука само ника ти стои
къде си изчезнала, Фиууу... да не си в официалния форум Куку
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Пет 30 Сеп 2011, 16:51 #452

лета написа:
ste4kin написа:
привет на всичкиииии Букет Букет Букет Букет Букет

И тука само ника ти стои
къде си изчезнала, Фиууу... да не си в официалния форум Куку
тука съм Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 10:49 #453

къде сте бе хора, днес нали е събота?
Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо!
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 12:48 #454

лета написа:
къде сте бе хора, днес нали е събота?
Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо! Тихо!
аз съм тук и ще чета за викторините Насаме Насаме Насаме
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 17:26 #455

Добър вечер, Достопочтенни ленивци-мързеливци Усмивка

Скукааа, но ще Ви пратя д-р Зелева глава да разлюти къщата на пеперудите и да Ви превърне в луди кокошки Изплезване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 17:51 #456

titi166768 написа:
Добър вечер, Достопочтенни ленивци-мързеливци Усмивка

Скукааа, но ще Ви пратя д-р Зелева глава да разлюти къщата на пеперудите и да Ви превърне в луди кокошки Изплезване
Плезене Плезене Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 19:46 #457

titi166768 написа:
Добър вечер, Достопочтенни ленивци-мързеливци Усмивка

Скукааа, но ще Ви пратя д-р Зелева глава да разлюти къщата на пеперудите и да Ви превърне в луди кокошки Изплезване
Тити, ти оправи ли се скъпа? Или те удари в главата? Учудване Учудване Учудване
Ни се притеснявай, нали имаш връзки в реномираното заведение в Карлуково?
В джаза В джаза В джаза Мажоретки Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 19:57 #458

лета написа:
titi166768 написа:
Добър вечер, Достопочтенни ленивци-мързеливци Усмивка

Скукааа, но ще Ви пратя д-р Зелева глава да разлюти къщата на пеперудите и да Ви превърне в луди кокошки Изплезване
Тити, ти оправи ли се скъпа? Или те удари в главата? Учудване Учудване Учудване
Ни се притеснявай, нали имаш връзки в реномираното заведение в Карлуково?
В джаза В джаза В джаза Мажоретки Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
нали и аз така си помислих Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:02 #459

ste4kin написа:
лета написа:
titi166768 написа:
Добър вечер, Достопочтенни ленивци-мързеливци Усмивка

Скукааа, но ще Ви пратя д-р Зелева глава да разлюти къщата на пеперудите и да Ви превърне в луди кокошки Изплезване
Тити, ти оправи ли се скъпа? Или те удари в главата? Учудване Учудване Учудване
Ни се притеснявай, нали имаш връзки в реномираното заведение в Карлуково?
В джаза В джаза В джаза Мажоретки Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
нали и аз така си помислих Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:04 #460

лета написа:
ste4kin написа:
лета написа:
titi166768 написа:
Добър вечер, Достопочтенни ленивци-мързеливци Усмивка

Скукааа, но ще Ви пратя д-р Зелева глава да разлюти къщата на пеперудите и да Ви превърне в луди кокошки Изплезване
Тити, ти оправи ли се скъпа? Или те удари в главата? Учудване Учудване Учудване
Ни се притеснявай, нали имаш връзки в реномираното заведение в Карлуково?
В джаза В джаза В джаза Мажоретки Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
нали и аз така си помислих Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
и ти ли като мен си яла смешно днес Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:05 #461

не имахме гости и си пийнах от моето Наздраве!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:11 #462

четох литературните шедьоври.
наистина има много хубави неща, особено едно много ми хареса. Написано все едно поет професионалист го е писал.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:16 #463

лета написа:
четох литературните шедьоври.
наистина има много хубави неща, особено едно много ми хареса. Написано все едно поет професионалист го е писал.

че какво му е на моя литературен шедьовър Изплезване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:20 #464

titi166768 написа:
лета написа:
четох литературните шедьоври.
наистина има много хубави неща, особено едно много ми хареса. Написано все едно поет професионалист го е писал.

че какво му е на моя литературен шедьовър Изплезване
Скъпа как си със здравето? Оздравя ли ? Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:23 #465

лета написа:
titi166768 написа:
лета написа:
четох литературните шедьоври.
наистина има много хубави неща, особено едно много ми хареса. Написано все едно поет професионалист го е писал.

че какво му е на моя литературен шедьовър Изплезване
Скъпа как си със здравето? Оздравя ли ? Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

ами долу-горе бива Усмивка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:29 #466

дори ще ви поздравя с една песничка за преселението на душите Изплезване

Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:32 #467

Лелеее, този човек го бях забравила, че съществува, а колко много го слушахме, тъй като песните му бяха бунтарски.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:45 #468

лета написа:
Лелеее, този човек го бях забравила, че съществува, а колко много го слушахме, тъй като песните му бяха бунтарски.

че аз и сега си го слушам и то с удоволствие Сладолед Сладолед Сладолед

айде още един поздрав от Ария Усмивка


Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Десетте ужаса, които ни дебнат във форума :)   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 10:16 #469

"1.Спамерът - за него е въпрос на чест никога да не напише мнение, което е има и най-малък смисъл, по-дълго от едно изречение или пък изобщо има нещо общо с темата. Любимият му препинателен знак (а често и единствения, който ползва) е "#". В повечето случай поства на латиница. Еволюирала разновидност на спамера е мистър Постинг - потребителят, който явно цели да влезе в книгата на Гинес, отговаряйки денонощно и систематично на абсолютно всяко чуждо мнение, а често и на собствените си.
Противодействие - Също както и хлебарките, спамерите и спамът не могат да бъдат премахнати. Смята се, че продуктите на RAID (BAN), могат поне да облекчат проблема (понякога).

2.Тролът - обикновено публикува само едно явно провокативно мнение и след това просто се наслаждава на последвалата верижна реакция. Така например във форум за автолюбители той ще изтъкне колко е полезно ходенето пеша, а във форум за компютърни игри ще обясни, че геймингът е детинско и откровено малоумно занимание.
Противодействие - решението е учудващо просто - игнорирайте го и той ще си тръгне разочарован.

3.Модераторът - подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го право особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание. Обикновено се позовава на общественото мнение.
Противодействие- ако нищо друго не работи, пробвайте да го засипете с постинги. Може да не ви се вярва, но помага понякога ако нервите ви излязат по здрави.

4.Адвокатът (на дявола) - той е замесен във всеки спор и винаги е прав, дори когато твърди, че черното е бяло. Никога не мирясва, аргументите му не се изчерпват и най-голямата радост за него е да си намери друг адвокат, с който да си спорят. Чете чужди мнения избирателно и само по диагонал.
Противодействие - съгласете се с него, че черното е бяло. Това ще го обърка и направи безобиден.

5.Патриотът - това е човекът, който на трети март поства задължителна тема - "DA SE GORDEEM 4E SME BALGARI BRATIA!", през останалата част от годината недоволства от това в колко скапана държава живее и от какви идиоти е заобиколен (обикновенно също на латиница с главни букви).
Проводействие - публикувайте националният химн - той ще изпадне в патриотически екстаз и временно ще спре да се оплаква.

6.Интелектуалецът - за да каже това, което другите изразяват с две-три изречения, той изписва поне страница и половина освен това използва думи, които само той разбира (например - "патина", "ктитор" или "полиандрия"). Това не води до проблеми тъй като и без това никой не чете мненията му. Обича да цитира прочути личности, независимо дали цитатите имат бегла връзка с дискутираната тема.
Противодействие - като цяло е безвреден и няма нужда от противодействие, само не се опитвайте да четете публикуваните от него мнения.

7.Хлапето - възрастта, описана в профила му, е някъде 12-13, но реално е на 5-6, тъй като е от онези, на които им липсват първите 7 години. Много обича да си общува с други хора и утроява комуникацията при какъвто и да е признак за обратна връзка. Представлява идеална илюстрация за недостатъците на реформите в образователната ни система.
Противодействие - също както Уили Койота, хлапето се завръща с подновени сили, независимо какво ще му причините.

8.Хакерът - говори на езика на L33T (1=i; 7=t и т.н.) и най голямата радост за него е да научи или да налучка паролата ви и да направи куп глупости от ваше име. Реалните му познания за компютри са от минимални до никакви.
Противодействие - за щастие има осигурен начин да се предпазите от атаките му. Той е **deleted/2 @ #Teh L33t h4x0R W4S h3R3_23@I 0wnZ0r j00 l4m4ZZ!***

9.Лъркерът - той се е регистрирал, но стои в сянка, никога нищо не казва и няма как да разберете какво ви крои, преди да е станало твърде късно. Изключително опасен, защото изненадващо може да почне да поства и да се окаже, че принадлежи на някой от другите типове.
Противодействие - не е известно.

10.Сърдитко Петко - този потребител винаги се засяга, приема всичко като лична нападка срещу себе си и периодически си тръгва завинаги от форума. В неговия случай "завинаги" означава период от 2 дни до 6 месеца.
Противодействие - сложете нещо в подписа си подобно на - "Мненият ми нямат за цел да нападат и унижават другите потребители на форума." В никакъв случай не го канете обратно - това ще удължи периода му на сърдене.

ТОЗИ ТЕКСТ ПРЕДСТАВЛЯВА ХУДОЖЕСТВЕНА ИЗМИСЛИЦА, КОЯТО НЕ ЦЕЛИ ДА ОБИДИ НИКОГО. ВСЯКАКВА ПРИЛИКА С ДЕЙСТВИТЕЛНИ ЛИЦА И ФОРУМИ Е НЕИЗБЕЖНА И ВЯРНА."
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 11:02 #470

Даааа, аз съм СПАМЕР
И тъй като съм спамер трябва да си кажа мнението задължително.
Та Тити как не те домързя да го напишеш това нещо или го копира от някъде. Не казвам, че не е истина даже точно си описала категориите. ОК
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 11:23 #471

лета написа:
Даааа, аз съм СПАМЕР
И тъй като съм спамер трябва да си кажа мнението задължително.
Та Тити как не те домързя да го напишеш това нещо или го копира от някъде. Не казвам, че не е истина даже точно си описала категориите. ОК

не щЪ да съм "трол", та ще ти кажа, копирах го - даже съм го сложила в кавички, че да не си помисли някой, че аз съм автора Изплезване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 11:27 #472

titi166768 написа:
лета написа:
Даааа, аз съм СПАМЕР
И тъй като съм спамер трябва да си кажа мнението задължително.
Та Тити как не те домързя да го напишеш това нещо или го копира от някъде. Не казвам, че не е истина даже точно си описала категориите. ОК

не щЪ да съм "трол", та ще ти кажа, копирах го - даже съм го сложила в кавички, че да не си помисли някой, че аз съм автора Изплезване
чак сега забелязах кавичките Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 14:41 #473

Привет на всички.... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 14:43 #474

Добре дошла Кери!
Слушам в момента твоя поздрав и те приветствам Букет
Прибра ли се вече или още си там?
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 14:48 #475

keriduen написа:
Привет на всички.... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
здрасти Кери Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 19 Mini_c13 #476

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 19 от 28Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 28  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-