Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Аз Смърфиетка! Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Аз Смърфиетка! Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Аз Смърфиетка!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Смърфиетка
Орач
Орач
Смърфиетка


Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Вто 20 Сеп 2011, 11:48 #1

Задаваш ли си въпроси, на които нямаш отговор? Питаш ли се, дали си направил/а/, правилния избор? Чувства ли се така, като че ли нещо не ти достига или някой не те разбира? Иска ти се да затвориш вратата след себе си и да тръгнеш без посока..... Бушуват ли в теб чувства и страсти, които те правят зависим/а/ и проклинаш деня, в който си се показал слаб и си им позволил да те завладеят?
Отказал си се да изразяваш себе си, знаейки, че ще бъде възприето през тривиалната призма на слушащия и различния му светоглед. Да, всеки разбира само това,което иска или може да разбере.
Знам, знам как се чувстваш...... като птичка, която е останала тук през есента, а е трябвало да отлети!
Спри и погледни в себе си, виж се и в огледалото......някои неща няма да ти харесат...но....хубав/а/ си....обичан/а/.....нищо, че имаш белези от много битки, нищо, че сам/а/ почистваш раните си. Имаме неща, които никой не може да ни отнеме, докато сам/а/, не се предадеш!
Не плачи,.........а може би поплачи си, сълзите пречистват душата и възвисяват духа, не се страхувай, че изглеждаш слаб/а/. Силата която ще придобиеш, ще ти позволи да отърсиш праха и да продължиш обновен.
Ако си погледнал/а/ до дъното на душата си, значи си видял/а/, че понякога си скривал/а/ истината, премълчавал/а/ си, а може би си лъгал/а/?........Всички сме правили така.....почисти всичко, излез на светло и повярвай ми, ще се обичаш повече и ще можещ да гледаш себе си и другите право в очите!
След като те има и си тук, няма нищо случайно! Някои се опитват да ни поставят диагнози, гледайки ни през собствена призма. Не се чувствай незначителен/а/! Ти си това, , което сам/а/ моделираш от себе си!

Не съм по спама и по многото приказки но, би ми било приятно да споделям в някои от темите!

Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Вто 20 Сеп 2011, 14:12 #2

Привет от мен и добре дошла! Букет
Надявам се тук да ти е забавно и приятно...
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Сря 21 Сеп 2011, 08:33 #3

Букет Здравей!Страхотно представяне!Ако не те затруднява би ли ни казала нещо повече за себе си като от къде си,долу горе на каква възраст си..че да не се огелпим при общуването. Кикотене Пожелавам ти приятна игра и много спам тука във форума.. Усмивка
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Сря 21 Сеп 2011, 15:45 #4

Здравей и добре дошла! Определено впечатляващо представяне!

При нас е весело и атмосферата е доста по-различна от официалния форум, ще се увериш сама.

Аз Смърфиетка! 163a22bc2ff9d3c8c7111f767288e0d4
Върнете се в началото Go down
Смърфиетка
Орач
Орач
Смърфиетка


Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Сря 21 Сеп 2011, 17:38 #5

Благодаря, за топлото посрещане! Успех на всички в игрите! Букет
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Сря 21 Сеп 2011, 20:46 #6

Здравей, Смърфиетке! Букет Букет Букет
Прочетох внимателно твоето представяне. Не знам кой е автора на тези сентенции, но много верни неща има в тях.
Тук се забавлявай, пиши каквото си искаш и най-вече коментирай колкото си искаш играта макар и да не е в подходящата тема, където ти е удобно
Успех! Игра
Върнете се в началото Go down
Смърфиетка
Орач
Орач
Смърфиетка


Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Чет 22 Сеп 2011, 03:04 #7

лета написа:
Здравей, Смърфиетке! Букет Букет Букет
Прочетох внимателно твоето представяне. Не знам кой е автора на тези сентенции, но много верни неща има в тях.
Тук се забавлявай, пиши каквото си искаш и най-вече коментирай колкото си искаш играта макар и да не е в подходящата тема, където ти е удобно
Успех! Игра

Здравей, Лета! Написаното си е мое, в противен случай бих го сложила в кавички с името на автора, но с удоволствие бих изплагиатствала някои от идеите за фермата в този форум! Куку

Вероятно звучи като сентенции, но мисля, че всеки би намерил себе си в част от написаното, а и рано или късно стига до подобни мисли, разликата е само, че пътищата по които стигаме до тях са ни различни!! Усмивка
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Пет 23 Сеп 2011, 08:42 #8

Срамержлив Срамержлив Аз да си призная честно,не че се четкам,но когато прочетох представянето ти си помислих,че е писано направо за мен..Моята глава вече нищо не ражда..в момента се въртят мисли за туршии,компоти, всякаква зимнина Смях Смях Смях ежедневните ми грижи с домакинска работа Смях Смях и малкото свободно време което ми остава се хаквам у фермите и докато ги сколасам..щот съм пипкава,утиди 2 часа..за което имаме непрекъснати пререкания че ще се парясваме със моя мъж..ма това на шега де..кой ша на земе вече нас на дърти години.. Смях Смях Смях Смях Но с удоволствие чета всичко което се поства тука и в другия форум..кът не мога да творя Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Пет 23 Сеп 2011, 08:44 #9

Здравей и от мен Букет
Добре дошла,пожелавам ти много да се забавляваш тук Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Смърфиетка
Орач
Орач
Смърфиетка


Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Пет 23 Сеп 2011, 08:55 #10

Taisita написа:
Здравей и от мен Букет
Добре дошла,пожелавам ти много да се забавляваш тук Наздраве!

Благодаря! Успех и на теб! Усмивка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Пон 26 Сеп 2011, 13:51 #11

Здравей,Смърфиетка!
Много ми хареса представянето ти!
Добре дошла и нека намериш своето късче лято тук...
Върнете се в началото Go down
Смърфиетка
Орач
Орач
Смърфиетка


Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13Вто 27 Сеп 2011, 05:12 #12

ildevaris написа:
Здравей,Смърфиетка!
Много ми хареса представянето ти!
Добре дошла и нека намериш своето късче лято тук...

Благодаря момичета! Слънце


Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Аз Смърфиетка! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз Смърфиетка!   Аз Смърфиетка! Mini_c13 #13

Върнете се в началото Go down
 

Аз Смърфиетка!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-