Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Литературен конкурс Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Литературен конкурс Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Дискусия - Литературен конкурс

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Сря 28 Сеп 2011, 17:51 #1

Предполагаме, че всеки от вас би искал да похвали или просто да сподели мнение за някое от произведенията. Ако това е така, тук е мястото да го направите. Вярваме, че можете да го направите, така че да се запази удоволствието от конкурса.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 14:25 #2

ехааа, страхотни неща има. аз лично много се забавлявам докато ги чета Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:01 #3

БашФермер написа:
ехааа, страхотни неща има. аз лично много се забавлявам докато ги чета Наздравица
И не само ти. Аз вече съм си харесала две нещица, дано стигнат до края.
Между другото тук можем ли да си казваме предпочитанията? Тъй като аз не умея да пиша литературно, ще бъда истински критик Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:10 #4

лета написа:
БашФермер написа:
ехааа, страхотни неща има. аз лично много се забавлявам докато ги чета Наздравица
И не само ти. Аз вече съм си харесала две нещица, дано стигнат до края.
Между другото тук можем ли да си казваме предпочитанията? Тъй като аз не умея да пиша литературно, ще бъда истински критик Кикот Кикот Кикот
е за това е дискусия Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
???
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:18 #5

И на мен някои много ми харесаха, но и аз се отчетох... Току виж пък стигна до края...

Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Съб 01 Окт 2011, 20:18 #6

добре тогава, от прочетеното до тук на гост 15933292 най-много ми хареса, не знам кой е, но шапка му свалям. Написано е все едно въобще не се е затруднил.
А в действително е много трудно да използваш прости и разбираеми думи съчетани в рими. За мен този човек е истински поет ОК
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 19:37 #7

Не знам защо не коментирате написаното Тц-тц!
Наистина има интересни неща.
И тъй като аз не страдам от скрупули ще си кажа мнението за следващото което ми хареса. Това е на гост 4159796. истинско художествена произведение. Прочетох го с удоволствие от началото до края и се смях през цялото време. Кикотене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 19:50 #8

литературното произведение на гост 4159796 страшно много ми хареса Букет Букет Букет моите поздравления за този който го е написал Букет Букет Букет Букет Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
????????
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Нед 02 Окт 2011, 20:39 #9

4159796 съм аз и много благодаря за хубавите коментари Усмивка
Върнете се в началото Go down
pepina_m
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 05:17 #10

Страшно забавни словоизлияние забавлявам се като чета.Искам обаче нещо да вметна ако позволите.Не бива да забравяме че участват и деца-за едно ИД знам със сигурност и по някакъв начин трябва да се вземе предвид възрастта.Защото мерената реч на дете няма как да се сравни с тази на възрастен нали Намръщка И за годините си стихотворението е прекрасно въпреки че мерено през призмата на умел стихоплетец може да е незряло.Не знам как комисията ще знае възрастта на участниците но няма да е справедливо ако децата не намерят мчясто в класацията Сладолед
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 07:23 #11

Нека коментарите са в положителна насока. Игра

Ясно е,че ще има "бисери" и "ентусиазъм",но по-добре е да коментираме това,което ни харесва,а обратното да пропуснем.Имаме лошият пример от осми март,нека не се повтаря....Всеки има право на участие и пристрастия ОК ,нека най-добрите победят! ОК Успех на всички! ОК

Отивам да млатя с чука и да се "фалирвам"! Главоблъскане Цепене на дърва Фермер Фермер
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 08:00 #12

Аз нищо лошо не казвам напротив-да се оценят и "по-слабичките" защото може да са на млади автори едва прохождащи и да им се отдаде нужното внимание и похвала.Няма лоши произведения всичко ми харесва забавлявам се и се радвам че имаме в скапаната държава хора които намират време за хумор и забава Букет
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 08:55 #13

pepina_m72 написа:
Аз нищо лошо не казвам напротив-да се оценят и "по-слабичките" защото може да са на млади автори едва прохождащи и да им се отдаде нужното внимание и похвала.Няма лоши произведения всичко ми харесва забавлявам се и се радвам че имаме в скапаната държава хора които намират време за хумор и забава Букет

Поста ми не бе насочен към теб.
Говорех по принцип и се радвам,че коментарите са положителни.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 10:02 #14

[quote="pepina_m72"]Аз нищо лошо не казвам напротив-да се оценят и "по-слабичките" защото може да са на млади автори едва прохождащи и да им се отдаде нужното внимание и похвала.Няма лоши произведения всичко ми харесва забавлявам се и се радвам че имаме в скапаната държава хора които намират време за хумор и забава Букет [/quote

Пепе, скъпа, защо не написа ИД на това дете което ти харесва как е написало своето произведение.
Аз не разбирам нито от мерена реч нито от правилата за написване на каквото и да е. Всички заслужават адмирациите ми за това , че са се осмелили да си сложат тук своите произведения и всички с едно изключение са хубави. Но винаги има нещо което ти харесва повече от останалите и аз съм написала кои.
Затова тук е дискусия да може всеки да си каже мнението, па макар да е по-различно от останалите
А сега чета и следя с интерес написаното от играчите ОК ОК ОК
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 10:09 #15

дам, има и истински поети между нас, чак ме хваща малко завис, но благородна Изплезване

отивам да творя и аз Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
pepina_m
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: 180872   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 11:17 #16

28198452 това е ИД на дете на 14 години и смятам ако аз стигна изобщо до гласуването да отстъпя мястото си на това творение
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 12:08 #17

Много ще им е трудно на комисията да изберат само 10 произведения , въобще няма да им е лесна задачата
следващия шедьовър за мен е на гост 16678445.

П.П. Пепе за 14 годишен младеж наистина е добро, специално го прочетох още веднъж. Браво на него/нея! ОК
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 12:16 #18

Не стига, че ще е трудно, ами и имам някакво усещане, че последните дни ще се появят още по- хубави....а то до сега няма лошо Учудване Учудване Учудване зор ще е Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
pepina_m
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 12:18 #19

Да това на 16678445 е много хубаво даже като че ли ми е леко познат стила на римушките)))
Без майтап слава богу че не съм комисия защото ще е адски трудно да се отсеят десет творби -всички са уникални по своему и пресъздават атмосферата във фермите
Кьор кютук... Доообре съм! В джаза
Върнете се в началото Go down
!
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: !   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 16:46 #20

Пепина, донякъде разбирам, че оценяването ти бива доста повлияно от възрастта на играчите. Ако започнем да определяме коя творба е по-добра от другите според възрастта на автора, няма да стигнем доникъде. Или поне трябва да се изиска рождена година от всеки участващ. Аз съм на 13 години и също участвах, но просто защото все още съм дете, не бих искал да бъда оценяван по по-различни методи...

Но въпросното произведение на 28198452 наистина е добро. Има само 2-3, които не ми харесват, всички останали са чудесни.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 17:14 #21

ооох, на мен и това последното ми хареса, но ще изчакам до утре, та ако има други да го сравня с тях.
Само като си представя, че са минали 3-4 дена от почването на конкурса не знам какво ще е на края. Не зная по какви критерии ще ги избират, но ще им е мноооого трудно. До тука вече има 10 хубави, а къде е края. Желая им късмет на комисията Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 17:28 #22

Всички са хубави,всеки се е потрудил!

Аз не участвам,а и няма да участвам,но ми е кеф,че най-после и българските играчи имат тази възможност! Каубой Браво и на хората,които направиха това възможно! ОК Браво и на тези,които участват! Връткане

п.п.Някой да иска парфюми, "ефтино" ги давам! Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 17:54 #23

Да, чудесни произведения, не ми се иска да съм на мястото на журито Усмивка

За всички които ме попитаха дали си пиша шедьовърчето за конкурса ще кажа - пиша го в 4D формат Изплезване ако Крус ми подари и някое от парфюмчетата, които така усърдно предлага, мога да си направя произведението и в 5D формат Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 17:59 #24

crusader написа:
Всички са хубави,всеки се е потрудил!

Аз не участвам,а и няма да участвам,но ми е кеф,че най-после и българските играчи имат тази възможност! Каубой Браво и на хората,които направиха това възможно! ОК Браво и на тези,които участват! Връткане

п.п.Някой да иска парфюми, "ефтино" ги давам! Заливане от смях

маркови ли са Срамержлив
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 18:01 #25

ФармеманияБГ написа:
crusader написа:
Всички са хубави,всеки се е потрудил!

Аз не участвам,а и няма да участвам,но ми е кеф,че най-после и българските играчи имат тази възможност! Каубой Браво и на хората,които направиха това възможно! ОК Браво и на тези,които участват! Връткане

п.п.Някой да иска парфюми, "ефтино" ги давам! Заливане от смях

маркови ли са Срамержлив

Маркови, маркови, колко да са маркови - от Илиенци Усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Дискусия - Литературен конкурс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Дискусия - Литературен конкурс

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Литературен конкурс
» Дискусия - Викторина
» ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама
» Дискусия - "България през вековете"
» КОНКУРС - Зимна приказка във Фармерама!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: До всички :: Конкурси и викторини :: Отминали-