Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Викторина Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Викторина Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Дискусия - Викторина

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 02:19 #1

Тук може да обсъждате всичко относно викторината и да задавате въпроси, ако имате такива.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Tomas07
Гост
Anonymous


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: 2-ра награда   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 08:02 #2

Втората награда е много тъпа първата и втората са мноооооооого хубави браво! Барбекю
Върнете се в началото Go down
sm0uk3r711
Орач
Орач
sm0uk3r711


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 16:02 #3

защо да е тъпа на мен ми харесва
Усмивка
Върнете се в началото Go down
milena8282
Орач
Орач
milena8282


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 16:59 #4

Какво означава 50% за 15 мин?Всеки ден за 15 мин.да садиш марули и ще вземаш 50% повече ТО?
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 18:32 #5

milena8282 написа:
Какво означава 50% за 15 мин?Всеки ден за 15 мин.да садиш марули и ще вземаш 50% повече ТО?
На всеки 24ч катерицата е готова за цъкане. В момента, в който я обереш ти се появява ленивец с табела +50% ТО. В тези 15 минути обираш фермата на +50%. Така все ден.
Защо точно марули? Тогава може да си правиш всяко първо бране на фермата - дървета, полета, обори и всеки ден най-мощното бране да ти е на +50%
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 18:54 #6

ехххх ем се радвам ,ем мее яд !!!
наистина поздравления ,гоше.......а за заети и отнесени горски ора нема ли некаква компенсa Сладолед Сладолед ция
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 18:55 #7

rucan1 написа:
ехххх ем се радвам ,ем мее яд !!!
наистина поздравления ,гоше.......а за заети и отнесени горски ора нема ли некаква компенсa Сладолед Сладолед ция
има бе тоше, компотя съм го скрил в мазето, мезето съм го окачил на тавана Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
malenush
Гост
Anonymous


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 18:56 #8

Не е никак лошо Сладолед
Върнете се в началото Go down
liv_f
Гост
Anonymous


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 19:47 #9

На всичките пет въпроса ли трябва да отговорим, за да имаме шанс да спечелим или може и само на някои?
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Сря 26 Окт 2011, 19:55 #10

liv_f написа:
На всичките пет въпроса ли трябва да отговорим, за да имаме шанс да спечелим или може и само на някои?
Всеки ден ще се задават по 4 въпроса. Викторината е 11 дни, значи общо въпросите са 44. За всеки въпрос има време за отговор 30мин. Първите 5 най-бързи се записват и вземат точките от този въпрос. След това се задава друг. Може да не си отговорил на всички, важно е накрая колко точки ще имаш като се сборуват. Целта е на почти всеки въпрос да си между първите 5
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Чет 27 Окт 2011, 06:05 #11

ФармеманияБГ написа:
rucan1 написа:
ехххх ем се радвам ,ем мее яд !!!
наистина поздравления ,гоше.......а за заети и отнесени горски ора нема ли некаква компенсa Сладолед Сладолед ция
има бе тоше, компотя съм го скрил в мазето, мезето съм го окачил на тавана Намигане
е аз имам 20 кила ракия В джаза ,(сещаш се нали ) от вас компота тогава ,само да видим кой ще напраи салатата.
а относно идеята ,на мен ми се струва превъзходна и мн добре подредена,да не говорим за наградите......................... Айляк Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа!
Върнете се в началото Go down
VENI.72
Гост
Anonymous


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Чет 27 Окт 2011, 06:21 #12

Учудване Здравейте, не може ли да се промени часа , напр. въпросите да са през деня, че вечер ми е по трудно да отварям фермата!Струва ми се , че ще има и други съгласни с мен!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Чет 27 Окт 2011, 06:43 #13

През деня повечето от нас са на работа,някои на училище.Вечер всички ще имаме възможност да участваме във викторината...

На мен и трите награди ми харесват Голяма работа
Интересно ми е какви ли ще са въпросите Фермер
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Чет 27 Окт 2011, 09:53 #14

VENI.72 написа:
Учудване Здравейте, не може ли да се промени часа , напр. въпросите да са през деня, че вечер ми е по трудно да отварям фермата!Струва ми се , че ще има и други съгласни с мен!
Точно както е казала Taisita сме го намислили. Много работещи хора играят играта, един ранен час за задаване на въпросите би ги лишило от участие изцяло. Съобразихме се с това, че повечето сме големи и ангажирани хора, а и ние които ще задаваме въпросите имаме своите задължения през деня. Съжалявам Намръщка
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Чет 27 Окт 2011, 13:20 #15

ФармеманияБГ написа:
VENI.72 написа:
Учудване Здравейте, не може ли да се промени часа , напр. въпросите да са през деня, че вечер ми е по трудно да отварям фермата!Струва ми се , че ще има и други съгласни с мен!
Точно както е казала Taisita сме го намислили. Много работещи хора играят играта, един ранен час за задаване на въпросите би ги лишило от участие изцяло. Съобразихме се с това, че повечето сме големи и ангажирани хора, а и ние които ще задаваме въпросите имаме своите задължения през деня. Съжалявам Намръщка
ами които е ангажиран събота и неделя???? Срамержлив
приемат ли се подкупи във вид на такова разло на див кокал Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Чет 27 Окт 2011, 14:38 #16

rucan1 написа:
ФармеманияБГ написа:
VENI.72 написа:
Учудване Здравейте, не може ли да се промени часа , напр. въпросите да са през деня, че вечер ми е по трудно да отварям фермата!Струва ми се , че ще има и други съгласни с мен!
Точно както е казала Taisita сме го намислили. Много работещи хора играят играта, един ранен час за задаване на въпросите би ги лишило от участие изцяло. Съобразихме се с това, че повечето сме големи и ангажирани хора, а и ние които ще задаваме въпросите имаме своите задължения през деня. Съжалявам Намръщка
ами които е ангажиран събота и неделя???? Срамержлив
приемат ли се подкупи във вид на такова разло на див кокал Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед

Ай стига бре...Ти сега и служебна победа ще поискаш да ти начислят...Заради единия кокъл... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
])ido0
Орач
Орач
])ido0

Male

Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 13:18 #17

A като се отвори темата, как става писането на отговорите ? Със сегашната си регистрация може ли да участвам, защото като гледам в темата за литературния конкурс никовете на играчите са от числа ? Я ме светнете по въпроса Усмивка
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 14:49 #18

])ido0 написа:
A като се отвори темата, как става писането на отговорите ? Със сегашната си регистрация може ли да участвам, защото като гледам в темата за литературния конкурс никовете на играчите са от числа ? Я ме светнете по въпроса Усмивка
с ID-та става участието. Излизаш от профила си в момента и влизаш като гост. Гостите виждат само последният раздел на форума за викторината. По същия начин става писането, само дето ще ти иска да напишеш ник нейм. На мястото му пишеш айдито на фермата си. Съвет : преди да се зададе въпроса копирай номера, после само да се паства и да не губиш време.

п.п. Правим го поради 2 причини
1. да се запази анонимността до край, за да няма спекулации и кавги.
2. не искаме да обвързваме никого с регистрация, само за да участва.

Но видях един потребител, който е постъпил много хитро. Не е в разрез с правилата, няма да губи време за вписване на айди и ще запази анонимността си. Регнал се е с ник ID: xxxx /номера/. Това е личен избор, пак казвам не искаме да насилстваме никого за рег.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 16:18 #19

Тези, които имат вече регистрация във форума и искат да участват могат просто да сменят ник нейма си от профила.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 16:35 #20

Успех на всички участници! Каубой
Забавлявайте се,и нека най-добрия да победи! ОК Благодарско!
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 16:37 #21

crusader написа:
Успех на всички участници! Каубой
Забавлявайте се,и нека най-добрия да победи! ОК Благодарско!
И ние разчитаме на това, дано този път се получи. С цел да няма подмяна на отговори, поправки на постове, триене и всякакви такива в този раздел са премахнати бутоните за промяна /edit/ и за триене /х/. Да се надяваме, че наистина ще се забавляваме 11 дни по 2 часа, всяка вечер.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
9691263
Орач
Орач
9691263


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 16:48 #22

А къде се задават въпросите,че докато търся то времето изтекло?! Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 16:50 #23

9691263 написа:
А къде се задават въпросите,че докато търся то времето изтекло?! Учудване Учудване
в 19ч е старта и ще се отвори тема с 1я въпрос. В 19,30 нова тема с 2я и така 4ри въпроса на всеки 30 мин, всеки ден.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 16:51 #24

ФармеманияБГ написа:
crusader написа:
Успех на всички участници! Каубой
Забавлявайте се,и нека най-добрия да победи! ОК Благодарско!
И ние разчитаме на това, дано този път се получи. С цел да няма подмяна на отговори, поправки на постове, триене и всякакви такива в този раздел са премахнати бутоните за промяна /edit/ и за триене /х/. Да се надяваме, че наистина ще се забавляваме 11 дни по 2 часа, всяка вечер.

И първият път се получи,винаги има такива резонанси в едно състезание,като първото.Най-важното бе,че съдиите бяха безпристрастни и доказаха,че правилата са най-важни, а това -дава вяра на играчи играчите...

Само да спомена,че няма да участвам,така че горното не е подмазване, а уважение,към труда на хората,които правят- това възможно! Изплезване Наздравица
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13Вто 01 Ное 2011, 16:58 #25

Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Целувка Целувка Целувка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Дискусия - Викторина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Дискусия - Викторина

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Дискусия - Литературен конкурс
» ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама
» Дискусия - "България през вековете"
» 02.11 - III въпрос
» 03.11 - II въпрос

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: До всички :: Конкурси и викторини :: Отминали-