Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:52 #51

аз го минах още първия ден, в руския сайт седмица по-рано бяха написали за ананаси, целина, банани, праскови и кестени. бях се запасил на макс, че и бая пенита направих, но като се опитах да го кажа в онзи форум ме изтриха.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:57 #52

БашФермер написа:
едва ли....инструментите бяха 10 000 ако не се лъжа на стойност. ако и животните са толкова да искат определени, но сбор от над 500 000 няма как да ти ги поискат по този начин, ще е на принципа на есенния евент, ръгай чушки е боба.

от първа трибуна може да ядат само пилешко/примерно/ с шопска салатка и т.н.
Ма бягаш и не мъцна за купата -щото ама хич не ми се вярва да ти е на по-малко от от 14 ниво - наздраве и лека нощ. Кьор кютук... Кьор кютук... Аааа! Връткане на стол
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:02 #53

да бе пилешко със салата на стаиона само люпи семки, люпи семки докато ти се изприщи езика Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:41 #54

БашФермер написа:
да бе пилешко със салата на стаиона само люпи семки, люпи семки докато ти се изприщи езика Кикотене Кикотене Кикотене

Метене Метене ми за едните слънчогледови , другите тиквени- а какво ще пият нещо хмелено Метене Айляк Айляк Айляк
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:43 #55

и ечемик става, ама много му е високо нивото, та малко ще намажем Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 00:48 #56

БашФермер написа:
да бе пилешко със салата на стаиона само люпи семки, люпи семки докато ти се изприщи езика Кикотене Кикотене Кикотене

ти представяш ли си световното да трябва да го запълваме ръкавите само със семки и пилешко Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ще му тегля една майна на футбола доживот Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

п.п.на мен ми е интересно ако са ръкави звездички дали ще има,и ако има тия стойности дето ще ги искат като продукция колко звездички ще дадат?
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 14:46 #57

Аз се запасих с животни на стойност около 800 хил. МП! Мислите ли, че ще ми стигнат?
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 14:56 #58

В официалните на другия форум пише: "Този път в него ще участват само животните, представителки на нежния пол!" Притеснява ме това изречение дали е написано само за да ни даде по - голяма представа за картината, или пък е с цел да ни подскаже нещо!? Внимавай в картинкат
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 15:17 #59

може би имат в предвид: прасета, крави, пуйки , гъски, овце кокошки Усмивка
въобще със всяко животно с което можеш да обидиш една жена Кикот Кикот Кикот
Само маймуната към кой род спада не знам Брадясал Брадясал Брадясал
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:12 #60

лета написа:
може би имат в предвид: прасета, крави, пуйки , гъски, овце кокошки Усмивка
въобще със всяко животно с което можеш да обидиш една жена Кикот Кикот Кикот
Само маймуната към кой род спада не знам Брадясал Брадясал Брадясал
Aaaaa , не си права , ако си качила някое килце и ти кажат слон , дали ще се зарадваш Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
п.п.По тая логика май всички животни ще участват Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 16:51 #61

rosi1963 написа:
лета написа:
може би имат в предвид: прасета, крави, пуйки , гъски, овце кокошки Усмивка
въобще със всяко животно с което можеш да обидиш една жена Кикот Кикот Кикот
Само маймуната към кой род спада не знам Брадясал Брадясал Брадясал
Aaaaa , не си права , ако си качила някое килце и ти кажат слон , дали ще се зарадваш Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
п.п.По тая логика май всички животни ще участват Смях Смях Смях
То може у немско всичко да е женско. Смях пак ще сме изгубени в превода Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:05 #62

Кофти са го измислили.. Футболисти да си разменят фанелките, иди дойди... Ама женски футбол, и то с животни.. леле мале. Риба с пера виждала ли си? Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:07 #63

хахо написа:
Кофти са го измислили.. Футболисти да си разменят фанелките, иди дойди... Ама женски футбол, и то с животни.. леле мале. Риба с пера виждала ли си? Смях
хахахахахаха пак избухна Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
хахо
Агроном
Агроном
хахо


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:08 #64

БашФермер написа:
хахо написа:
Кофти са го измислили.. Футболисти да си разменят фанелките, иди дойди... Ама женски футбол, и то с животни.. леле мале. Риба с пера виждала ли си? Смях
хахахахахаха пак избухна Смях

Ми къс ми е фитиля Смях
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:11 #65

хахо написа:
БашФермер написа:
хахо написа:
Кофти са го измислили.. Футболисти да си разменят фанелките, иди дойди... Ама женски футбол, и то с животни.. леле мале. Риба с пера виждала ли си? Смях
хахахахахаха пак избухна Смях

Ми къс ми е фитиля Смях
Ами кой ти го запали? Кикотене Кикотене Кикотене Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:13 #66

qnkars написа:
хахо написа:
БашФермер написа:
хахо написа:
Кофти са го измислили.. Футболисти да си разменят фанелките, иди дойди... Ама женски футбол, и то с животни.. леле мале. Риба с пера виждала ли си? Смях
хахахахахаха пак избухна Смях

Ми къс ми е фитиля Смях
Ами кой ти го запали? Кикотене Кикотене Кикотене Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Е айде сега... Някое ОПГ /Огън Палим Голем/
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:19 #67

хахо написа:
qnkars написа:
хахо написа:
БашФермер написа:
хахо написа:
Кофти са го измислили.. Футболисти да си разменят фанелките, иди дойди... Ама женски футбол, и то с животни.. леле мале. Риба с пера виждала ли си? Смях
хахахахахаха пак избухна Смях

Ми къс ми е фитиля Смях
Ами кой ти го запали? Кикотене Кикотене Кикотене Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Е айде сега... Някое ОПГ /Огън Палим Голем/

Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване сега пък и ОПГ-тата са ти виновни Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:22 #68

Отивам да видя в официалния дали някой от вас не е пуснал идеята, че му се гледа женски футбол, и само му мислете ако е така! Ако във фермите си отглеждахме топ модели, оки, сам щях да го предложа.. ама с крави.. Ти знаеш ли какво друсане на вимета ще падне на спринт от едната врата до другата? После краве масло ще доиме Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:29 #69

янче, за всичко са виновни опг-тата Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:30 #70

БашФермер написа:
янче, за всичко са виновни опг-тата Смях
Особено най главното Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:37 #71

пууу, язък, аз съм най глаДното...
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:39 #72

хахо написа:
пууу, язък, аз съм най глаДното...
направи си баничка....като си гладно Плезене
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:43 #73

хахо написа:
После краве масло ще доиме Смях

Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка е това трябва да се види, не ми се мисли какъв ти е захвата, от доенето - масло да изкараш Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях или викаш крава, бик нема разлика Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:48 #74

zizita1982 написа:
хахо написа:
пууу, язък, аз съм най глаДното...
направи си баничка....като си гладно Плезене

Не става, днес почивам Смях Не пипвам нещо, с което мога да се осакатя.. а точилката си е опасно нещо Смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:49 #75

vantalina написа:
хахо написа:
После краве масло ще доиме Смях

Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка Намръщка е това трябва да се види, не ми се мисли какъв ти е захвата, от доенето - масло да изкараш Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях или викаш крава, бик нема разлика Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Аз съм ПРО, даже пакетирано излиза, стига кравата да се навие да изяде няколко опаковки от БУЛПАК Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Европейско първенство по футбол '12
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - III част
» Евент ден на независимостта 04 юли

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-