Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Подарък & Търговия  - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
asdasdasdasd
Орач
Орач
asdasdasdasd

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:40 #26

я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:42 #27

devil* - mnogo ti blagodarq, no naistina iskam da ti izpratq neshto, a ne znam ot kakvo imash nujda? ne che imam golqm izbor, malko sym zle s rasteniqta i jivotnite Бъркане в носа

Leti milichka blagodarq ti, veche poluchih 1 broj i mnogo mu se radvam Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:42 #28

])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?
тия елени ххл върху обиквени ли се слагат или директно на полето? ако е върху обикновен обор - имаш ли такъв ?

защото преди в стара ферма ми се паднаха от колелото на мен елини хл и не ми даде да ги сложа ако нямам обикновен, а аз нямах и така си стояха в менюто.


Последната промяна е направена от ФармеманияБГ на Съб 12 Ное 2011, 17:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:43 #29

])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?

Сложи го на острова. 500 ТО от едно поленце не е зле, пък особено на острова.

Някой да желае нещо? Имам магнолии, гинко, джанки, лосове, катерици и не помня какво още... Питайте.
Върнете се в началото Go down
asdasdasdasd
Орач
Орач
asdasdasdasd

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:45 #30

ФармеманияБГ написа:
])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?
тия елени ххл върху обиквени ли се слагат или директно на полето? ако е върху обикновен обор - имаш ли такъв ?
Би трябвало направо да се слага, без обикновен ..
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:47 #31

])ido0 написа:
ФармеманияБГ написа:
])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?
тия елени ххл върху обиквени ли се слагат или директно на полето? ако е върху обикновен обор - имаш ли такъв ?
Би трябвало направо да се слага, без обикновен ..
ми аз съм на мнението на тодорш. и моя балон е там и не бих го дал, но ти си решаваш ако си любител на животните.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:47 #32

Аз търся светулки,северни елени и пеперуди.
Имам джанки,гинко,магнолии,златно дърво,ухаещо дърво,кестен, дърво на дъгата и пролетно.От оборите лос и кенгуларник Усмивка
Върнете се в началото Go down
asdasdasdasd
Орач
Орач
asdasdasdasd

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:48 #33

ФармеманияБГ написа:
])ido0 написа:
ФармеманияБГ написа:
])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?
тия елени ххл върху обиквени ли се слагат или директно на полето? ако е върху обикновен обор - имаш ли такъв ?
Би трябвало направо да се слага, без обикновен ..
ми аз съм на мнението на тодорш. и моя балон е там и не бих го дал, но ти си решаваш ако си любител на животните.
Значи и аз няма да си го давам Усмивка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:51 #34

todorsh написа:
])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?

Сложи го на острова. 500 ТО от едно поленце не е зле, пък особено на острова.

Някой да желае нещо? Имам магнолии, гинко, джанки, лосове, катерици и не помня какво още... Питайте.


Samo ne razbrah ti kakvo tyrsish za katerichki ili losovete? da vidq dali moga da pomogna i az? che mnogo na podaqniq q karam, a taka ne e hubavo
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:56 #35

niika123 написа:
devil* - mnogo ti blagodarq, no naistina iskam da ti izpratq neshto, a ne znam ot kakvo imash nujda? ne che imam golqm izbor, malko sym zle s rasteniqta i jivotnite Бъркане в носа

Leti milichka blagodarq ti, veche poluchih 1 broj i mnogo mu se radvam Ех, мечти

Ако си стигнала нивото на ленивците,мога да ти подаря-5!Аз съм известен любител на тях,и имам 25 обора ,а и гоня 2000 бройки/до една седмица/ от самите животни.Стават бързо,дават добри точки,и са много добър резерв за куест за наливане на животни.Просто трябва да дебнеш пазара за храната им,евтина е.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:58 #36

niika123 написа:
todorsh написа:
])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?

Сложи го на острова. 500 ТО от едно поленце не е зле, пък особено на острова.

Някой да желае нещо? Имам магнолии, гинко, джанки, лосове, катерици и не помня какво още... Питайте.


Samo ne razbrah ti kakvo tyrsish za katerichki ili losovete? da vidq dali moga da pomogna i az? che mnogo na podaqniq q karam, a taka ne e hubavo

Нищо, всичко си имам от дърветата и оборите. По някои единично, но все пак имам. Има неща от дрънкулките които искам, но те са твърде редки и ще почакам своето време да получа такива.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:58 #37

crusader написа:
niika123 написа:
devil* - mnogo ti blagodarq, no naistina iskam da ti izpratq neshto, a ne znam ot kakvo imash nujda? ne che imam golqm izbor, malko sym zle s rasteniqta i jivotnite Бъркане в носа

Leti milichka blagodarq ti, veche poluchih 1 broj i mnogo mu se radvam Ех, мечти

Ако си стигнала нивото на ленивците,мога да ти подаря-5!Аз съм известен любител на тях,и имам 25 обора ,а и гоня 2000 бройки/до една седмица/ от самите животни.Стават бързо,дават добри точки,и са много добър резерв за куест за наливане на животни.Просто трябва да дебнеш пазара за храната им,евтина е.


stignala sym go i sym go minala, no ne sym kupila, che 6 hilqdi za obor ne moga da si pozvolq da dam... na teb kakvo ti trqbva?
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 17:59 #38

niika123 написа:
todorsh написа:
])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?

Сложи го на острова. 500 ТО от едно поленце не е зле, пък особено на острова.

Някой да желае нещо? Имам магнолии, гинко, джанки, лосове, катерици и не помня какво още... Питайте.


Samo ne razbrah ti kakvo tyrsish za katerichki ili losovete? da vidq dali moga da pomogna i az? che mnogo na podaqniq q karam, a taka ne e hubavo
аз ти пратих лосове, веднага щом написа че търсиш
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:00 #39

todorsh - az nqmam antiki, znachi s teb za sujalenie ne moga da pravq tyrgoviq Наздравица
pojelavam ti da uspeesh da razmenish tezi obori za hubavi neshta ОК
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:02 #40

ФармеманияБГ написа:
niika123 написа:
todorsh написа:
])ido0 написа:
я кажете струва ли си да дам балона от световното, за Елени ХХЛ ?

Сложи го на острова. 500 ТО от едно поленце не е зле, пък особено на острова.

Някой да желае нещо? Имам магнолии, гинко, джанки, лосове, катерици и не помня какво още... Питайте.


Samo ne razbrah ti kakvo tyrsish za katerichki ili losovete? da vidq dali moga da pomogna i az? che mnogo na podaqniq q karam, a taka ne e hubavo
аз ти пратих лосове, веднага щом написа че търсиш


da, prav si... i obor za kenguru imam, prosto tolkova mnogo neshta nqmam, che veche ne pomnq i za kakvo sym mechtala. Blagodarq ti otnovo i na teb i na devil*. Imam dostatychno djanki, ako si im liubitel, moga da wyrna jesta?
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:05 #41

niika123 написа:
todorsh - az nqmam antiki, znachi s teb za sujalenie ne moga da pravq tyrgoviq Наздравица
pojelavam ti da uspeesh da razmenish tezi obori za hubavi neshta ОК

Разгледай какво си получила и какво още искаш и пиши, пък ако имам ще ти метна... Усмивка
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:06 #42

niika123 написа:



stignala sym go i sym go minala, no ne sym kupila, che 6 hilqdi za obor ne moga da si pozvolq da dam... na teb kakvo ti trqbva?

Няма да ми пращаш нищо,натъпкан съм до пръскане. Заливане от смях С този ник ли си в играта.Да си прибера карамфилите и ще ти пратя три,че изфуках лимита за днес Заливане от смях Утре пак.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:10 #43

crusader написа:
niika123 написа:



stignala sym go i sym go minala, no ne sym kupila, che 6 hilqdi za obor ne moga da si pozvolq da dam... na teb kakvo ti trqbva?

Няма да ми пращаш нищо,натъпкан съм до пръскане. Заливане от смях С този ник ли си в играта.Да си прибера карамфилите и ще ти пратя три,че изфуках лимита за днес Заливане от смях Утре пак.


ne me interesuva, che nishto ne ti trqbva... izberi si kakvo da ti pratq, az taka ne -obicham da se chuvstvam zle... ili ako shte se razpravqme po-dobre gi prodaj da vzemesh parichki ... ne moje taka! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:13 #44

todorsh написа:
niika123 написа:
todorsh - az nqmam antiki, znachi s teb za sujalenie ne moga da pravq tyrgoviq Наздравица
pojelavam ti da uspeesh da razmenish tezi obori za hubavi neshta ОК

Разгледай какво си получила и какво още искаш и пиши, пък ако имам ще ти метна... Усмивка


sega shte ti se pohvalq, poluchih los, kenguru, proletno dyrvo, i obor za qjca ... nito edin specialen obor nqmam, t.e eleni, peperudi, svetulki i tem podobni tam, koito sa si kut. No gledam ti imash djanki i ginko, a i predpolagam proizvodstvo za qjca, az nqma kakvo da ti predloja. Zatova ne se pritesnqvaj, razmeni si s nqkoj, koito ima da ti vurne jesta Наздраве!
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:15 #45

niika123 написа:


ne me interesuva, che nishto ne ti trqbva... izberi si kakvo da ti pratq, az taka ne -obicham da se chuvstvam zle... ili ako shte se razpravqme po-dobre gi prodaj da vzemesh parichki ... ne moje taka! Няма пък!

Кажи за ника,уважавам достойнството ти,просто сега не се сещам нищо да ми трябва,ще има нови събития,тогава ще се реваншираш.Кажи за ника,дали е същият в играта,че ще трябва да излизам.
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:16 #46

crusader написа:
niika123 написа:


ne me interesuva, che nishto ne ti trqbva... izberi si kakvo da ti pratq, az taka ne -obicham da se chuvstvam zle... ili ako shte se razpravqme po-dobre gi prodaj da vzemesh parichki ... ne moje taka! Няма пък!

Кажи за ника,уважавам достойнството ти,просто сега не се сещам нищо да ми трябва,ще има нови събития,тогава ще се реваншираш.Кажи за ника,дали е същият в играта,че ще трябва да излизам.


nika mi e sushtiqt...niika123
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:26 #47

niika123 написа:



nika mi e sushtiqt...niika123

Вече трябва да имаш трима симпатяги,просто следи пазара за храната им,рядко излиза,но се намира.Големи са сладури,особено в джакузито с кал! Аааа! Не си заслужава да им мелиш храна,но ти си прецени!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:31 #48

crusader написа:
niika123 написа:



nika mi e sushtiqt...niika123

Вече трябва да имаш трима симпатяги,просто следи пазара за храната им,рядко излиза,но се намира.Големи са сладури,особено в джакузито с кал! Аааа! Не си заслужава да им мелиш храна,но ти си прецени!


sshte poslusham suveta ti, az se ucha ot po-starshite igrachi na tynkosti Кикотене mnogo blagodarq, obache chakam v ponedelenik da mi pishesh za onova za koeto te pitah... ne me zabravqj molq te Наздраве!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:42 #49

Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13Съб 12 Ное 2011, 18:44 #50

annaag1 написа:
Да се включа и аз към дарителите, ако някой има нужда от магнолия, джанка, златно дърво или гинко може да ми изпрати сова мога и с един кестен да се разделя а и някой друго производство. Аз се обзаведох с всичко и няма нужда да ми връщате Оу, йе! Оу, йе!


Liubima moq az predlagam nqkoe drygo dryvche , no nikoi ne iska ot men , edva li shte se syglasqt i ot teb da vzemat Бъркане в носа


Lele izpih 1 lityr bira i pisha nesvurzano Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Подарък & Търговия  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подарък & Търговия    Подарък & Търговия  - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Подарък & Търговия

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък, търговия и размяяна

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-