Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 16:46 #26

poipoi4777 написа:


Крус, може и да си прав. Но това е такава крещяща несправедливост, че не искам да се примиря, че сме толкова безпомощни... Няма начин да няма начин...

Каквото трябваше,аз го казах с клипа за маймуната и "човеците"!!! Изплезване Брадясал Оу, йе! Каубой Имам съмнения,че и двата вида млекопитаещи не разбраха,какво казвам,но проблема си е техен! Брадясал Благодарско!
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:10 #27

ФармеманияБГ написа:
Пой, за кво да искам обяснения. Както каза Крус, мисията невъзможна.
плюс това никой от нас не обсъждаше, а просто пишеше факти. кво да го обсъждам миксо, ми то всички си го знаем, просто припомних някои неща, с които не съм казал, че не съм съгласен/не че съм де/ ама ако бях изразил несъгласие тогава можеше и да го броя за обсъждане.
http://prikachi.com/images/452/4169452W.jpg
имам причина, ето я.
дразни ме само това, че в 5 поста се написа от тях, че правилата за всеки форум са едни и същи, а тошко постна вече правилата на англичаните, които незнайно защо ние нямаме във ФАК. те са си изтипосали какви са наказанията, а нашите са както се прецени. така, че и да ми обесняват не искам. не се чувствам малоумник да ми набиват нещо в главата на сила да се съглася, като с очите си виждам, че не е така.

Правилата не са дописани, за да се нагаждат в движение или пък от мързел, знам ли.

crusader написа:
poipoi4777 написа:
ФармеманияБГ написа:
хахахах аз имам бан за 10 дни и 50 картона до 21,10,2012г. до тогава дефакто едно картонче да ми се сложи някъде зза нещо, все съм бан Смях Смях Смях миксо откачи тотално

Ти ме разби, и защо, имаш ли обяснение за всеки картон? Изписана причина. Щеше да е смешно ако не беше толкова жалко. Но аз ако съм на теб това няма да го оставя без последствия. Не може да няма централен съпорт на играта. Пиши им. Защото да пишеш до нашия и да ти отговаря наказалия те е гавра. Напиши писмото и ми го прати. Ще ти осигуря превод. А мисля, че и на английски ще стане - Ани не веднъж е казвала, че комуникацията им е на английски. С превод на английски пък нямаш никакъв проблем. Само ми го прати написано.
Пой,няма смисъл от писане,никакво-абсолютно!!!
При положение,че толкова хора писаха,посочваха,казваха все очевадни неща,какъв е резултата?! Уникален!!!Дадоха на най-голямото недоразумение в този форум да се саморазправя.Бях там,когато Гуньо изтри Баш,Тошко и Лина..и след това се появи Г-жа. Беззвездната,да изръси поредното клише.

Баш,Тодор,съжалявам за наказанията Ви! Абсолютна проява на безсилие и некомпетентност!Жалкото е,че имах някакви надежди в червеничкото.Уви,както каза Тошко,какъвто стопанина,такова и кучето.Бих добавил още само едно нещо,но е много гадно,а идват празници!
Весели празници на всички!Много радост,щастие и усмивки!Аз минавам във форума на режим "стелт",няма да пиша,но ще съм там!Винаги може да разчитате на мен,когато стане напечено! Заливане от смях Каубой

Аз нямам проблем със самото наказание. Проблема ми е с това, че не мога да приема, че съм воден от некадърни тийм лидери, които не знаят какво вършат, а да приказват - никакви ги няма. Всичко написано от тях е булшит (как хубаво звучи, на езика на беззвездната).
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:12 #28

ФармеманияБГ написа:
но и ние сме кофти племе. сега в офиц. форум се допуска обсъждането на доста неща, преди когато не можеше инфо и стратегии и се наказваше за това, и се триеше дадох много от себе си и от личното си време да намерим мястото където хем да си побъбрим, хем да споделяме стратегии, хем да постваме намерено инфо без да гледаме долу на дувара кой е и какъв ще е резултата от написаното.
ако се бяхме дръпнали опитните и стари играчи, които сме повече от 50% от форума им, можеше и нещо да се случи. ако пак останеха слепци, поне ние щяхме да имаме свободата си. не успях....факт!

Това не е късно да стане. На мен ми е все тая къде ще пиша, стига да съм с хората с които ми е приятно.
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:15 #29

Цитат :
Аз нямам проблем със самото наказание. Проблема ми е с това, че не мога да приема, че съм воден от некадърни тийм лидери, които не знаят какво вършат, а да приказват - никакви ги няма. Всичко написано от тях е булшит (как хубаво звучи, на езика на беззвездната).
точно! и мен не ме бърка, отдавна съм претръпнал Смях но се дразня на някои неща, които никога няма да преглътна и не мога да премълча
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:19 #30

ФармеманияБГ написа:
но и ние сме кофти племе. сега в офиц. форум се допуска обсъждането на доста неща, преди когато не можеше инфо и стратегии и се наказваше за това, и се триеше дадох много от себе си и от личното си време да намерим мястото където хем да си побъбрим, хем да споделяме стратегии, хем да постваме намерено инфо без да гледаме долу на дувара кой е и какъв ще е резултата от написаното.
ако се бяхме дръпнали опитните и стари играчи, които сме повече от 50% от форума им, можеше и нещо да се случи. ако пак останеха слепци, поне ние щяхме да имаме свободата си. не успях....факт!

Това е друга тема на разговор, но понеже и аз доста съм мислила защо се получава така ще ти кажа моето мнение какво е. То в никакъв случай не е меродавно, но ще го споделя. В началото този форум създаваше усещане за "затворена общност". В него пишеха хора, които се познават, които имат общ език, имат какво да си кажат...Обикновения играч се чувстваше някак не на мястото си - все едно си се натресъл неканен в нечия къща. За мен обаче голямата ти грешка е, че продължи да пишеш и обсъждаш в официалния. Не е тайна и не те четкам в момента, че опита и съветите ти са ценени от много от нас и ние неминуемо щяхме да ги търсим. Естествено тук, защото нямаше да ги има на друго място. Официалният си има неговото значение разбира се, там се предполага, че като се възмутиш от нещо ще бъде чуто от когото трябва. Колкото до помощ - тук ще се получи по-качествена такава. Но когато е за инфо от рода на - кога ще почне.... или защо не си получавам снежинките от съседите - естествено, че ще се търси там. Но с течение на времето основно място за обсъждане и дискусии между самите играчи щеше да остане тук.
И един технически въпрос - пак казвам, че това е лично мнение и никого не ангажирам с него. Не съм спец по тези въпроси, но платформата, която ползваш в този форум за мен не е удобна. Погледни едни от първите теми. Там е текъл диалог. И за едно изречение отговор има цитирани сто отгоре. Така страницата става пълна с плява, диалогът става трудно проследим, страницата претрупана...дано разбираш какво искам да кажа защото съм много трудна в обясненията. Това лично на мен никак не ми харесва. И наистина влизах да прочета нещо интересно, но като видех 5 страници с цитати, сред които 1 по същество и постепенно спрях дори да надничам. Дори да имаше нещо, което си струва да се види и прочете не можеш с кучето да го откриеш Усмивка) Надявам се да ме разбереш правилно. Критиката е съвсем добронамерена и надявам се конструктивна. Ако някъде не съм била точна в обясненията си готова съм да конкретизирам Усмивка)
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:22 #31

ФармеманияБГ написа:
Цитат :
Аз нямам проблем със самото наказание. Проблема ми е с това, че не мога да приема, че съм воден от некадърни тийм лидери, които не знаят какво вършат, а да приказват - никакви ги няма. Всичко написано от тях е булшит (как хубаво звучи, на езика на беззвездната).
точно! и мен не ме бърка, отдавна съм претръпнал Смях но се дразня на някои неща, които никога няма да преглътна и не мога да премълча

http://prikachi.com/images/884/4169884f.png

На мен ми излиза това. Не мога да вляза изобщо във форума.
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:26 #32

todorsh написа:
ФармеманияБГ написа:
Цитат :
Аз нямам проблем със самото наказание. Проблема ми е с това, че не мога да приема, че съм воден от некадърни тийм лидери, които не знаят какво вършат, а да приказват - никакви ги няма. Всичко написано от тях е булшит (как хубаво звучи, на езика на беззвездната).
точно! и мен не ме бърка, отдавна съм претръпнал Смях но се дразня на някои неща, които никога няма да преглътна и не мога да премълча

http://prikachi.com/images/884/4169884f.png

На мен ми излиза това. Не мога да вляза изобщо във форума.
аз моето го видях преди да рефрешна и да ми излезе бана. още като го видях в темата знаех кво ще стане и изпреварих събитията за да видя резултата. след 10 дни като влезеш с ника си във форума ще видиш имаш ли допълнителни картони като мен, а ако искаш по-рано ще трябва да питаш на съпорт.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:37 #33

poipoi4777 написа:
Това е друга тема на разговор, но понеже и аз доста съм мислила защо се получава така ще ти кажа моето мнение какво е. То в никакъв случай не е меродавно, но ще го споделя. В началото този форум създаваше усещане за "затворена общност". В него пишеха хора, които се познават, които имат общ език, имат какво да си кажат...Обикновения играч се чувстваше някак не на мястото си - все едно си се натресъл неканен в нечия къща. За мен обаче голямата ти грешка е, че продължи да пишеш и обсъждаш в официалния. Не е тайна и не те четкам в момента, че опита и съветите ти са ценени от много от нас и ние неминуемо щяхме да ги търсим. Естествено тук, защото нямаше да ги има на друго място. Официалният си има неговото значение разбира се, там се предполага, че като се възмутиш от нещо ще бъде чуто от когото трябва. Колкото до помощ - тук ще се получи по-качествена такава. Но когато е за инфо от рода на - кога ще почне.... или защо не си получавам снежинките от съседите - естествено, че ще се търси там. Но с течение на времето основно място за обсъждане и дискусии между самите играчи щеше да остане тук.

Хората се опознават.

Аз също бях чужд, но ме приеха. Може би защото съм естествен и използвам силата на изказа, без да премълчавам мислите си. Знам ли...

Аз се надявам това да стане, защото дори играта ми е безинтересна, когато форума куца (липсата на контакт).
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 17:56 #34

Пой, ще ти кажа защо си се почувствала така. Когато ние пишехме същите неща, които се пишат сега в темата на Катя вас, още ви нямаше. Всичко започна много по-рано и е нормално тези, които сме били тогава да се знаем и да ни върви приказката, но в никой случай не сме отритнали никого/поне аз/. Винаги ще има нови и по-стари и винаги новите ще се чувстват не на място. Когато исках да се направи нещо загърбих дори и търканията ми с няколко потребителя, които имат рег тук /макар и под други никове/ знам, че са те, но с всеки съм се отнасял по един и същи начин точно защото исках да имаме свободата да казваме това, което искаме.
Онзи форум винаги си остава важна част от играта и няма как да не влизаш вътре заради инфото. Играта е пряко свързана с форума.
В никакъв случай не мога да се обидя или засегна от написаното от теб, напротив, но няма как да те приемат и да се чувстваш като у дома си като не създаваш "контакти" /пишеш/.
Колкото до цитати повярвай ми теб ако те дразнят, мен ме дразнят по 100. Ровил съм като ненормален панела за да търся опция да го махна това нещо и или няма, или аз не го виждам. Явно трябва да пиша на съпорта на фрии форума и да задам въпроса. По едно време като можех лично аз сумати цитати съм махнал ама не мога нон стоп да съм тук, а админският ник не го използвам. не искам да има админи, модове и разделения, защото не искам глупости като там, все на някой нещо или някой няма да му хареса.
Колкото до мен....ми тук сам ли да си пиша? играта има много тънкости, страшно много и много хора ги знаят и прилагат, но не всеки го пише. на едно такова място обменяйки опит между закачките може много да си подобрим играта, защото колкото и да се дразним на екипа им, колкото и да недоволстваме факт е, че все още точно играта ни обединява. за това и търпим. не, че няма да намеря с какво друго да си убивам времето, но прекалено много труд, време и емоция съм вложил тук.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 18:04 #35

отивам да си удавя мъката заради бана в няколко големи уискита Смях Смях Смях Смях Смях

наздраве!!!! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 18:06 #36

ФармеманияБГ написа:
отивам да си удавя мъката заради бана в няколко големи уискита Смях Смях Смях Смях Смях

наздраве!!!! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Наздраве! В джаза
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 18:17 #37

забравих да кажа, ако някой е боравил с такива неща на драго сърце ще му дам достъп до панела, щото и мен ме дразни....

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 18:24 #38

ФармеманияБГ написа:
забравих да кажа, ако някой е боравил с такива неща на драго сърце ще му дам достъп до панела, щото и мен ме дразни....

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Аз съм боравил, но не с тази платформа и не знам колко от предишния опит би бил полезен.
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 18:27 #39

todorsh написа:
ФармеманияБГ написа:
забравих да кажа, ако някой е боравил с такива неща на драго сърце ще му дам достъп до панела, щото и мен ме дразни....

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Аз съм боравил, но не с тази платформа и не знам колко от предишния опит би бил полезен.
ей сега ще ти сложа права, когато имаш време порови.
а аз слагам и ставам, че леда се разтопи в чашата, което не е добре Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 18:29 #40

рефрешни, трябва да имаш панел. на страницата най долу има път към него.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 18:30 #41

ФармеманияБГ написа:
рефрешни, трябва да имаш панел. на страницата най долу има път към него.

Ще разгледам, дано да има нещо за това.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Сря 21 Дек 2011, 19:02 #42

Няма. Намръщка

Прочетох всичко от-до, но нищо за това. (Мани, че минах втори път да гледам за реклами, но се усетих, че форума няма нищо общо със сайта (май и на мен ми се спи Кикотене ))

Има богат набор от опции за настройване на визията - иконки, цветове, шаблони. Може да се подмени фавиконата (за по-лесно разпознаване).

Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Чет 22 Дек 2011, 06:18 #43

ФармеманияБГ написа:
забравих да кажа, ако някой е боравил с такива неща на драго сърце ще му дам достъп до панела, щото и мен ме дразни....

Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Да карам поред - и аз не съм се почувствала отхвърлена или пренебрегната по някакъв начи, хич даже, и не това исках да кажа. Просто атмосферата наистина беше толкова непринудена и свойска, че не се чувстваш чужд сред равни, а чужд сред свои Усмивка Абсолютно ми е ясна причината и не ви виня, просто търся обяснение защо не се вписаха повече хора. А това за цитатите толкова ме нерви, че днес ще проуча нещата и ще пиша. Супер е да цитираш мнението, на което отговаряш, ама отговаряйки няколко човека накрая да се окаже, че в последното мнение я има цялата тема като цитат и ти накрая си се изсмял от сърце на последната реплика например - супер весела история настава Усмивка)) Та много сериозно ще се поинтересувам днес. Когато имам конкретен отговор ще пиша да ми дадеш достъп. Ще я преборим тази досада щом и теб те дразни Усмивка
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Чет 22 Дек 2011, 09:20 #44

poipoi4777 написа:

Да карам поред - и аз не съм се почувствала отхвърлена или пренебрегната по някакъв начи, хич даже, и не това исках да кажа. Просто атмосферата наистина беше толкова непринудена и свойска, че не се чувстваш чужд сред равни, а чужд сред свои Усмивка Абсолютно ми е ясна причината и не ви виня, просто търся обяснение защо не се вписаха повече хора. А това за цитатите толкова ме нерви, че днес ще проуча нещата и ще пиша. Супер е да цитираш мнението, на което отговаряш, ама отговаряйки няколко човека накрая да се окаже, че в последното мнение я има цялата тема като цитат и ти накрая си се изсмял от сърце на последната реплика например - супер весела история настава Усмивка)) Та много сериозно ще се поинтересувам днес. Когато имам конкретен отговор ще пиша да ми дадеш достъп. Ще я преборим тази досада щом и теб те дразни Усмивка

Пой, прегледах всичко, днес пак минах, но не може да се направи да се цитира само до последния цитат. И аз се поинтересувах и извън панела, но не намерих нищо с което да променя това. Ще опитам да направя нещо отново по-късно.

Грозното поведение оттатък продължава. Надявам се да се пренесем тук скоро време.
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Чет 22 Дек 2011, 10:46 #45

Пой, прегледах всичко, днес пак минах, но не може да се направи да се цитира само до последния цитат. И аз се поинтересувах и извън панела, но не намерих нищо с което да променя това. Ще опитам да направя нещо отново по-късно.

Грозното поведение оттатък продължава. Надявам се да се пренесем тук скоро време.[/quote]

Заливане от смях Познай колко пъти ме забърса Катя. Без дума и вопъл Усмивка Но и картони нямам, което донякъде й прави чест. Ясно й е колко всъщност алогично е това, което прави. а колкото до пренасянето ни тук - само от нас зависи. Трябва да си го направим да ни е интересно и уютно тук. Но това наистина е отделна тема и оспамихме много тази. Ако Баша иска може да направи една тема за идеи и предложения за развитието на форума. Аз имам много какво да му кажа, но не е тук мястото.
А колкото до възможностите, които дава платформата пак с него трябва да говоря ама нека първо аз самата се консултирам. Не позволява ли промяна в скрипта. Знам, че това той може да си го бута, но не знам дали не ползва нечий готов продукт с някакви определени правила за ползване. Иначе може да се бутне кода, едва ли е толкова сложно.
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Чет 22 Дек 2011, 10:51 #46

Знам аз. Имам снимки на всички изтрити постове. Изплезване

Може да се добавя скрипт. Пробвах една друга опция преди малко, но пак не помогна.

Сега ще пусна тема в идеите и там да коментираме това.
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Чет 22 Дек 2011, 23:26 #47

poipoi4777 написа:
Реално погледнато 600 човека е една много солидна бройка. Но наблюдавайки как играта е в постоянна дупка напоследък започвам да си мисля, че нито е добре структурирана фирмата, нито отделите си вършат качествено работа. Дори нищо от това, което се говори по форумите да не стига до хер Хуберт, то самият той ако е заинтересован собственик и добър мениджър би трябвало да има пряко наблюдение върху самата игра. Сривовете са постоянни. Не са дребни, временни бъгчета, които да минат мимоходом и да останат незабелязани. На мен и друго ми прави впечатление. Играта в този си вид много трудно би задържала нови играче - обслужването й е тежко и досадно, логваш се с триста зора, браузери, настройки пипаш, неща, които един нов потребител няма да изтърпи. Куестовете в последно време са трудно изпълними за големите нива, та какво остава за малките - значи и този елемент - на разнообразие не работи в полза на новите потребители. Разоряват фермите, доникъде не стигат на задачите и просто ги зарязват. Преди беше съвсем обратното - куестовете бяха за ниските нива, а високите роптаеха, че е скучно. Идеалният вариант беше да се търси златната среда. Но на фона на всичко изписано за професионализма на работещите в БП за идеални варианти няма да говорим. Но някой все пак се усети, че играта се крепи от старите играчи, не от новите. Ако се направи едно анонимно проучване аз съм убедена, че ще се окаже, че на 10 броя ферми ще има 1 реален играч. Не искам да съм крайна, но за себе си съм убедена, че цифрата е чувствително по-висока. Това автоматично прави 30-те милиона потребители не повече от 3/три/ милиона. Пак казвам - аз самата смятам, че са и по-малко. И това се знае - не напразно беше въведен деня за "Подарък и търговия" - това е жест основно към играчите на високи нива и негласно разрешен пушинг. Аз самата също имам от така наречените "сателитки". При тях имам практика още на второ ниво да си каня съседи от темата във форума. Избирам ги да са на нива под 10, знаейки, че няма да играя сериозно, няма да пращам подаръци, няма да вдигам нива, общо взето няма да съм съсед-мечта. И имам поглед точно върху тези, новите регове - ами те съществуват средно по 2-3 седмици до месец. И отпадат. Не изключвам възможността и те да са сателитки и собствениците им да губят интерес към регистрацията поради изчерпалия се в нея първоначален ресурс или да са умишлено замръзени за ВИП, което води към същия краен резултат /отпадане на фермата/, но с по продължителен път натам. А ии политиката месеци наред да не се изтриват дори неактивни регистрации е насочена точно към целта да се задържи и увеличава бройката 30 и кусур милиона. Като резултат от всичко изписано ще кажа, че това е "развитие" на самотек, по инерция. Дори и големите нива регистрирайки ен на брой ферми в един момент просто им писва от постоянните неуредици, бъгове и трудно обслужване на играта. А една такава кампания като коледния календар, която в пряк текст говори какво е мнението за потребителите на продукта в един момент започва да дразни и най-запалените поддръжници и почитатели на играта. Аз имам една гарга във фермата, само една. И като я активирам няма да обяснявам как се обслужва горската поляна, където са оборите. Ужас някакъв. За 15 мин само там и цветната градина с триста зора, хиляда мъки и милион благословии едвам оправям. Ами ако си пусна 5 гарги, 5 сови и 5 дракона...дали изобщо ще тръгне играта не смея да гадая...
И в заключение - продължавам да си мисля, че мнението на потребителя за хер Хуберт не е особено важно. Дори факта, че възможността да се свържеш с него е почти засекретена. Това със сигурност е с негово знание и бих казала по негово желание...

Айляк Кафенце Кой като мен...
търкалят снежна топка нагоре по билото на планината,а тя
става голяма и още по -голяма , тежка ,и още по-тежка с камъните вледенили се в снега , и все повече джуджета бутат към върха ,ноо не достигат джуджунца.. и сега откъде да извикат още,явили се бъгове и нямало кой да ги оправи .Бутайки пуфтящи топката на едно умно джудже дошла идеята да клонират и да оставят клонингите да се борят и избутват топката към върха,а те да се справят с бъговете и да починат от изтощението .Добрият ръководител не се товари с работа, а товари другите с такава като я разпределя правилно.Итака 29 300 000 клонинга създали -смеели се отпочинали-но скоро или ще превали топката билото на планината , или ще стане мноого тежка с камъните в нея или в крайна сметка лятното слънце ще я стопи .Природата няма как да излъжеш- да залъжеш за малко може би да - но да излъжеш не.
И като се нагледаш на сняг или пустиня и погледа ти се спре на стрък трева осъзнаваш че няма нищо по- сложно и същевременно нищо по просто от чудото на живота -а то се крие в стръкче трева , в отблясъка на залез или млада зора събрани в капката от дъжд или от роса -капката нежно докоснала стръкчето трева.

Весела Бъдни вечер и Коледа на всички Звънчета Звънчета Звънчета
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:21 #48

Ще му дам да се разбере, като му заменя редбула с шарк. И...: Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение   Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ?  продължение - Page 2 Mini_c13 #49

Върнете се в началото Go down
 

Какво бихте написали на Изпълнителния директор Heiko Hubertz ? продължение

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Какво ядох/ям/ще ям?
» КАКВО ЛИ ЩЕ Е ТОВА?
» какво доживях хахахахаха
» Кога, какво ще получа
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-