Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


На всяка манджа мерудия - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


На всяка манджа мерудия - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 На всяка манджа мерудия

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 11:46 #26

Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
хи хи хи....ти се сети.....добре дошъл...
ааа тя си е за това да се спами в нея,нямам против и ти да поспамиш Кикотене
няма само да копаем я....особено аз Кикотене

Ти пък направо се изкриви от копане не можеш кръст да изправиш Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Знаем те тебе колко си работлива пу пу да не те урочасаме
Моляяяяя как не те беше срам така да говориш?
Нещо оплаквания имаш от мен ми се струва? Учудване
Върнете се в началото Go down
Smokcheto
Орач
Орач
Smokcheto


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 11:58 #27

zizita1982 написа:
Моляяяяя как не те беше срам така да говориш?
Нещо оплаквания имаш от мен ми се струва? Учудване

Срамержлив а? Срамержлив Не съм се оплаквал казах че си много работлива най-работливата ми съседка Смях в месеца я взема точки от тебе я не Присмех ще взема да те напляскам вече Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 12:03 #28

Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
Моляяяяя как не те беше срам така да говориш?
Нещо оплаквания имаш от мен ми се струва? Учудване

Срамержлив а? Срамержлив Не съм се оплаквал казах че си много работлива най-работливата ми съседка Смях в месеца я взема точки от тебе я не Присмех ще взема да те напляскам вече Който не слуша...
Дай да се разберем сега...ти каза че искаш да си отгоре....аз какво сега няма да ти троша как се казваше бе... Срамержлив забравих...на мен отдоло си ми е добре.Или се умори и сега искаш мен да изкараш виновна а?Мъже бе мъже...все гледат да те прецакат... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 12:04 #29

Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
Моляяяяя как не те беше срам така да говориш?
Нещо оплаквания имаш от мен ми се струва? Учудване

Срамержлив а? Срамержлив Не съм се оплаквал казах че си много работлива най-работливата ми съседка Смях в месеца я взема точки от тебе я не Присмех ще взема да те напляскам вече Който не слуша...
и не се опитвай да ме заплащваш с бичуване че ще се олача на МИксо...както много ме обича,найш колко бананчета ще си ханеш... Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Smokcheto
Орач
Орач
Smokcheto


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 12:06 #30

zizita1982 написа:
Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
Моляяяяя как не те беше срам така да говориш?
Нещо оплаквания имаш от мен ми се струва? Учудване

Срамержлив а? Срамержлив Не съм се оплаквал казах че си много работлива най-работливата ми съседка Смях в месеца я взема точки от тебе я не Присмех ще взема да те напляскам вече Който не слуша...
Дай да се разберем сега...ти каза че искаш да си отгоре....аз какво сега няма да ти троша как се казваше бе... Срамержлив забравих...на мен отдоло си ми е добре.Или се умори и сега искаш мен да изкараш виновна а?Мъже бе мъже...все гледат да те прецакат... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

е не отдолу ама поне на коленца да застанеш Сладолед
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 12:09 #31

Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
Моляяяяя как не те беше срам така да говориш?
Нещо оплаквания имаш от мен ми се струва? Учудване

Срамержлив а? Срамержлив Не съм се оплаквал казах че си много работлива най-работливата ми съседка Смях в месеца я взема точки от тебе я не Присмех ще взема да те напляскам вече Който не слуша...
Дай да се разберем сега...ти каза че искаш да си отгоре....аз какво сега няма да ти троша как се казваше бе... Срамержлив забравих...на мен отдоло си ми е добре.Или се умори и сега искаш мен да изкараш виновна а?Мъже бе мъже...все гледат да те прецакат... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

е не отдолу ама поне на коленца да застанеш Сладолед
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване колко пъти да кажа че моите ръчички са нежнички и не могат да скубят трева та да се дупя по синорите да плевя тревата та на колене да ти заставам...
т
Върнете се в началото Go down
Smokcheto
Орач
Орач
Smokcheto


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 12:14 #32

zizita1982 написа:
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване колко пъти да кажа че моите ръчички са нежнички и не могат да скубят трева та да се дупя по синорите да плевя тревата та на колене да ти заставам...
т
Еми няма да скубеш тревата ще слушаш и ще гледаш дали растат гъбките а не да ми се връткаш по цял ден Връткане на стол
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 15:25 #33

Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване колко пъти да кажа че моите ръчички са нежнички и не могат да скубят трева та да се дупя по синорите да плевя тревата та на колене да ти заставам...
т
Еми няма да скубеш тревата ще слушаш и ще гледаш дали растат гъбките а не да ми се връткаш по цял ден Връткане на стол
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
връткала съм се била...
аз като ме взимаше кво ти казах...че съм мързелива...ти се направи че не си ме чул...
сега си търпи последиците.. Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
аз по-работна няма да стана,виж по мързелива по ме устройва...
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
и само да съм чула ще те сменям...ще се оплача веднага.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Smokcheto
Орач
Орач
Smokcheto


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 17:56 #34

zizita1982 написа:
Smokcheto написа:
zizita1982 написа:
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване колко пъти да кажа че моите ръчички са нежнички и не могат да скубят трева та да се дупя по синорите да плевя тревата та на колене да ти заставам...
т
Еми няма да скубеш тревата ще слушаш и ще гледаш дали растат гъбките а не да ми се връткаш по цял ден Връткане на стол
Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
връткала съм се била...
аз като ме взимаше кво ти казах...че съм мързелива...ти се направи че не си ме чул...
сега си търпи последиците.. Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
аз по-работна няма да стана,виж по мързелива по ме устройва...
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
и само да съм чула ще те сменям...ще се оплача веднага.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Смях Смях Смях Смях Кои ще те вземе само незнам такава мързелива Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване и ако решиш да ме оставяш нищо няма да ти дам Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 08:04 #35

чакай и тук да се намърдам Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

здрасти Зи Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

само да ти кажа, че ти нося подаръка - ЛИЧНО Плезене Плезене Плезене Плезене

ето заповядай да не плачкаш
На всяка манджа мерудия - Page 2 Tigex_noktorezachka_375000_lila
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 08:18 #36

naki4ka написа:
чакай и тук да се намърдам Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

здрасти Зи Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

само да ти кажа, че ти нося подаръка - ЛИЧНО Плезене Плезене Плезене Плезене

ето заповядай да не плачкаш
На всяка манджа мерудия - Page 2 Tigex_noktorezachka_375000_lila
накиии мерси мила. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
аз на подаръци като малко дете се радвам.
Е сега вече няма да плачкам... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане и няма те пращам в парка. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 08:21 #37

zizita1982 написа:

накиии мерси мила. Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
аз на подаръци като малко дете се радвам.
Е сега вече няма да плачкам... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане и няма те пращам в парка. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


а на мен в тоя парк много ми харесва Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване маже да си ме пращаш най-редовно Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 13:27 #38

Здрасти мерудийке Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 13:40 #39

vantalina написа:
Здрасти мерудийке Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Здрасти Вал...добре дошла. Гушкане Наздравица
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 15:39 #40

Зизи страшни дъщерички имаш. Милото ми! Милото ми! Милото ми!
Аз точно за тях гласувах във фейса ОК ОК ОК
Така както гледам те ти са най-голямата гордост. И с право- има защо Слънце Слънце Слънце
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 15:53 #41

може само да гледате, без да пипате Смях Смях Смях Смях Смях

това са бъдещите ми снахи Пъклен план Пъклен план Пъклен план Пъклен план
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 17:50 #42

лелеее, колко си лоша Дявол Дявол Дявол
Аз също имам син. Нищо , че е малко по големичък Плезла Плезла Плезла
Ти идвете ли смяташ да вземеш? Шамар зад врата Остави поне едната Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:00 #43

лета написа:
лелеее, колко си лоша Дявол Дявол Дявол
Аз също имам син. Нищо , че е малко по големичък Плезла Плезла Плезла
Ти идвете ли смяташ да вземеш? Шамар зад врата Остави поне едната Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

не става Плезене и двете вече съм ги пазарила Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
сега търся мома за третия Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:53 #44

naki4ka написа:
лета написа:
лелеее, колко си лоша Дявол Дявол Дявол
Аз също имам син. Нищо , че е малко по големичък Плезла Плезла Плезла
Ти идвете ли смяташ да вземеш? Шамар зад врата Остави поне едната Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

не става Плезене и двете вече съм ги пазарила Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
сега търся мома за третия Смях Смях Смях Смях

Да ти дам мойта... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:55 #45

keriduen написа:
naki4ka написа:
лета написа:
лелеее, колко си лоша Дявол Дявол Дявол
Аз също имам син. Нищо , че е малко по големичък Плезла Плезла Плезла
Ти идвете ли смяташ да вземеш? Шамар зад врата Остави поне едната Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

не става Плезене и двете вече съм ги пазарила Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
сега търся мома за третия Смях Смях Смях Смях

Да ти дам мойта... Сладолед Сладолед Сладолед

давай я насам, но после ти ги пращам и двамата Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:00 #46

ааа тука размятате нещо,синове- дъщери....

дайте един син и на мене де Изплезване

ама да го прежалите,че каквато съм лоша.... Канибал Смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:12 #47

Така така...карайте се за тях,аз ще гледам отстрани и ще се Кикотене
понеже знам от какво чудо ще ме отървете и какво чудо ще ви дойде в къщите...
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:13 #48

naki4ka написа:
keriduen написа:
naki4ka написа:
лета написа:
лелеее, колко си лоша Дявол Дявол Дявол
Аз също имам син. Нищо , че е малко по големичък Плезла Плезла Плезла
Ти идвете ли смяташ да вземеш? Шамар зад врата Остави поне едната Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

не става Плезене и двете вече съм ги пазарила Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
сега търся мома за третия Смях Смях Смях Смях

Да ти дам мойта... Сладолед Сладолед Сладолед

давай я насам, но после ти ги пращам и двамата Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

Немаш дерт,той само да си тури подписа у докимента,пък после ги пращам със зестрата на некой далечен остров....И за тебе добре ,и за мене още по-добре... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:14 #49

zizita1982 написа:
Така така...карайте се за тях,аз ще гледам отстрани и ще се Кикотене
понеже знам от какво чудо ще ме отървете и какво чудо ще ви дойде в къщите...
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

а тука нещо се обърка Зи. те ще дойдат в твойта къща Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:15 #50

keriduen написа:
naki4ka написа:
keriduen написа:
naki4ka написа:
лета написа:
лелеее, колко си лоша Дявол Дявол Дявол
Аз също имам син. Нищо , че е малко по големичък Плезла Плезла Плезла
Ти идвете ли смяташ да вземеш? Шамар зад врата Остави поне едната Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!

не става Плезене и двете вече съм ги пазарила Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
сега търся мома за третия Смях Смях Смях Смях

Да ти дам мойта... Сладолед Сладолед Сладолед

давай я насам, но после ти ги пращам и двамата Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване

Немаш дерт,той само да си тури подписа у докимента,пък после ги пращам със зестрата на некой далечен остров....И за тебе добре ,и за мене още по-добре... Сладолед Сладолед Сладолед

за подписа грижа нямаш, ако трябва аз ще го разпиша ти само острова намирай Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




На всяка манджа мерудия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всяка манджа мерудия   На всяка манджа мерудия - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

На всяка манджа мерудия

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-