Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кражба на акаунти и сигурност на личните данни

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 14:09 #26

БашФермер написа:
че той винаги се държи така, аз от него друго не помня. ама съм повече от сигурен, че не е той. прекалено самовлюбен е и мястото му е удобно за да си гали егото, за да направи такова нещо Намигане

Баш не мога да избягам от усещането че този ненормалник с кражбите е много близо до нас.И извън подозрение...Ако не е този то тогава е по-лош вариант-да е един от приятелите
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Сря 11 Яну 2012, 20:32 #27

Аз също премислях варианта Миксо да е "крадеца", но не мисля, че той има достатъчно акъл как да направи такова нещо по начин, хем да остане чист, хем да го нправи.
Баш, такова нещо не се прави през админ панел, защото следите остават. Но си мисля, че е гузен , защото вероятно точно за такива неща разчитат на него - да разбере дали е кражба, как е станало и т.н. и той точно в това се дъни.

Аз си мисля да спретнем един блог, в домейна да фигурират "Bigpoint" и "farmerama " , в него да се пише резюмирано на английски (ако може и на още няколко езици) и да се посочват нарушенията на права, да се лови от кеша на гугъл, ако го направим правилно , много бързо ще се качи на предни позиции и който и да напише бигпойнт или фармерама да го чете. Защото сега като търсиш през гугъл, четеш само фвалебствия и реклами.
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 09:17 #28

[quote="Елфи"]Аз също премислях варианта Миксо да е "крадеца", но не мисля, че той има достатъчно акъл как да направи такова нещо по начин, хем да остане чист, хем да го нправи.
Баш, такова нещо не се прави през админ панел, защото следите остават. Но си мисля, че е гузен , защото вероятно точно за такива неща разчитат на него - да разбере дали е кражба, как е станало и т.н. и той точно в това се дъни.

Аз си мисля да спретнем един блог, в домейна да фигурират "Bigpoint" и "farmerama " , в него да се пише резюмирано на английски (ако може и на още няколко езици) и да се посочват нарушенията на права, да се лови от кеша на гугъл, ако го направим правилно , много бързо ще се качи на предни позиции и който и да напише бигпойнт или фармерама да го чете. Защото сега като търсиш през гугъл, четеш само фвалебствия и реклами. [/quote

аз съм за и ако нещо мога да помогна няма да откажа-поне новите играчи да не се лъжат и да влеят парички а после да останат голи като пищовчта на сомалийски дечица
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 09:23 #29

Имате и моята помощ и подкрепа. ОК
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Съб 14 Яну 2012, 09:39 #30

e ot men wikането ,поне това го мога ,че за друго ... Спане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 09:10 #31

Не съм се сблъсквала до вчера със съпорт и смятах, че конфликтите в официалния са преувеличени, там не пиша много, защото не ми е комфортно . За жалост, вече се сблъсках със съпорт и разбрах, защо има толкова разгневени играчи, и с право.
Все още смятам, че хората са добри, но може би живея в собствен свят и не искам да погледна извън него. Имам надежди за щастлив край на нещата, които се случват напоследък.

Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:45 #32

Смятам, че в Германия хал-хабер си нямат за кражбите на акаунти в България с помощта на бг съпорт Ругаене
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:46 #33

Титито написа:
Смятам, че в Германия хал-хабер си нямат за кражбите на акаунти в България с помощта на бг съпорт Ругаене

Нищо чудно. Какво провокира сега яда ти?
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:51 #34

todorsh написа:


Нищо чудно. Какво провокира сега яда ти?

Не знам дали мога да говоря вече за случая Гушкане
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 17:53 #35

Титито написа:
Не знам дали мога да говоря вече за случая Гушкане

Можеш, разбира се... Усмивка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 18:08 #36

todorsh написа:


Можеш, разбира се... Усмивка

Как се пише на немския съпорт Рев Ако влеза във фермата на немски и пиша до съпорт ще прескоча ли Моксо Ругаене

п.п. така де, разбрахте ме
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 18:10 #37

Титито написа:
todorsh написа:


Можеш, разбира се... Усмивка

Как се пише на немския съпорт Рев Ако влеза във фермата на немски и пиша до съпорт ще прескоча ли Моксо Ругаене

Не съм пробвал, но май става. Но като видят, че си БГ играч и ще те прехвърлят на БГ екипа. Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 18:14 #38

todorsh написа:


Не съм пробвал, но май става. Но като видят, че си БГ играч и ще те прехвърлят на БГ екипа. Тц-тц!

А ще прочетат ли к'во им пиша или като ми видят бг адреса дирекшън ще ме "миксират"
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 18:15 #39

Титито написа:
А ще прочетат ли к'во им пиша или като ми видят бг адреса дирекшън ще ме "миксират"

Не знам... Пробвай!
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 18:17 #40

todorsh написа:


Не знам... Пробвай!

Трябва да има изход от този параграф 22, нали се сещаш, че не мога да се оплаквам от бг екипа, на бг екипа Ругаене
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 18:21 #41

Титито написа:
Трябва да има изход от този параграф 22, нали се сещаш, че не мога да се оплаквам от бг екипа, на бг екипа Ругаене

Знам, глупаво е. Но ДЕ екипа и БГ екипа са колеги и ще подхождат с голяма доза излишна колегиалност за сметка на обективността.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 18:23 #42

todorsh написа:


Знам, глупаво е. Но ДЕ екипа и БГ екипа са колеги и ще подхождат с голяма доза излишна колегиалност за сметка на обективността.

Тогава ще пиша на Меркел и на Кристалина Георгиева Сладолед

п.п. Как пропуснах да добавя и името на Явор Колев, дам и на него ще пиша Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 19:35 #43

Титито написа:


Тогава ще пиша на Меркел и на Кристалина Георгиева Сладолед

п.п. Как пропуснах да добавя и името на Явор Колев, дам и на него ще пиша Голяма работа
Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене и да не забравиш и на нашия нов президент BANNED
Майтапа на страна, но е все едно да плюеш срещу вятъра Шиене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 19:42 #44

лета написа:

Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене и да не забравиш и на нашия нов президент BANNED
Майтапа на страна, но е все едно да плюеш срещу вятъра Шиене

На него, като иде на Дондуков ще му пиша, че сега е с алтернативен адрес
Върнете се в началото Go down
Елфи
Орач
Орач
Елфи


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 19 Яну 2012, 21:51 #45

Тити, кажи какво все пак е станало?

Аз бях минала през английския съппорт , когато нашия не работеше и ме прехвърлиха към нашия.
Сега зададох пак там въпрос за личните данни , но не ме удостоиха дори с отговор.
Давай , сподели болката , разполагаме с мейла на Хер Флик (Хубертс Усмивка )т, но се търси читав преводач .
Аз мисля да му треснем едно писъмце за РД на фермата...
Поне ще сме сигурни , че се знае свише какво става.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Пет 20 Яну 2012, 06:41 #46

Елфи написа:
Тити, кажи какво все пак е станало?

Аз бях минала през английския съппорт , когато нашия не работеше и ме прехвърлиха към нашия.
Сега зададох пак там въпрос за личните данни , но не ме удостоиха дори с отговор.
Давай , сподели болката , разполагаме с мейла на Хер Флик (Хубертс Усмивка )т, но се търси читав преводач .
Аз мисля да му треснем едно писъмце за РД на фермата...
Поне ще сме сигурни , че се знае свише какво става.

Това с личните данни е добро, няма ли кой да го преведе на немски? Ще се подпишем всички от групата на Шаро Усмивка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Съб 21 Яну 2012, 00:01 #47

Титито написа:
todorsh написа:


Не знам... Пробвай!

Трябва да има изход от този параграф 22, нали се сещаш, че не мога да се оплаквам от бг екипа, на бг екипа Ругаене
няма значение играта на какъв език ти е, ако си с бг айпи. трябва да минеш през немско айпи, да пишеш на немски и тогава ще те отразят. през бг айпи на какъвто и език да си, все при мистър сополакно ще се озовеш.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Съб 21 Яну 2012, 08:46 #48

БашФермер написа:
няма значение играта на какъв език ти е, ако си с бг айпи. трябва да минеш през немско айпи, да пишеш на немски и тогава ще те отразят. през бг айпи на какъвто и език да си, все при мистър сополакно ще се озовеш.

не ги разбирам тези айпита, но ако се намирам в гърция, например, и се логна не съм ли с гръцко айпи и ако е така защо ме препращат при бг съпорт Ядосване
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Пон 23 Яну 2012, 16:05 #49

Здравейте, не съм чела тук скоро. Сега намерих тази тема, в която искам да подкрепя борбата срещу кражба на акаунти и липса на защита на личните данни на играчите. Моята тема в официалния форум за съжаление е затворена. В нея има добри въпроси, но не отговорени. Темата е затворена без отговор на админ. Просто се изчаква време да не се пише в нея и се затваря. Вероятно сте чели, но все пак ще я оставя тук: http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=65000

Последния пост е от една от малките ми ферми. Имам още една horse, за която изпратих снимки на съпорт. Отговорът ви е познат. Писах мейл на Джулиана с приложени писмо до и от съпорт, както и снимка с проблема. Джу ми е съседка и в новата и във старата ферма.

Пиша ви всичко това, защото също се тревожа за сигурността на играчите. Помогнала съм на някои да избегнат капаните на крадците, но ми липсват известни познания в областта на програмиране и т.н. Ще се радвам, ако мога и аз да допринеса с нещо в общата борба против крадците.

Приятна вечер на всички Усмивка
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13Чет 26 Яну 2012, 09:39 #50

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 4310366q

BANNED BANNED BANNED
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кражба на акаунти и сигурност на личните данни   Кражба на акаунти и сигурност на личните данни - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Кражба на акаунти и сигурност на личните данни

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-