Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 9 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Търся си съседи       - Page 9 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 17:40 #201

Малеее съседкииии през плета че си приказваме ... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 19:18 #202

и ще Плетене Плетене Шиене Шиене Игра
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 19:54 #203

annaag1 написа:
и ще Плетене Плетене Шиене Шиене Игра

а така ама не може и без Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 19:56 #204

Хайде по едно преди Нани-на Наздраве!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 19:57 #205

[quote="annaag1"]Хайде по едно Наздраве! преди Нани-на
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 12:04 #206

Ако някой си търси комшии, имам 1 свободно местенце. Никът е същия като тук.71 ниво съм. Куку


Последната промяна е направена от via1313 на Съб 09 Юли 2011, 14:12; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 14:01 #207

via1313 написа:
Ако някой си търси комшии, имам 2 свободни местенца. Никът е същия като тук.71 ниво съм. Куку
аз си търся съседи ама съм малко по-старичка от тебе на 77. ако искаш ще те поканя?
п.п малииииий какво ли не прави човек за нова титла, по два еднакви съм почнала да ги пускам
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 14:04 #208

Търся си един съсед на 73 ниво съм.
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 14:08 #209

annaag1 написа:
via1313 написа:
Ако някой си търси комшии, имам 2 свободни местенца. Никът е същия като тук.71 ниво съм. Куку
аз си търся съседи ама съм малко по-старичка от тебе на 77. ако искаш ще те поканя?

Не е проблем, и аз вече вдигам нивата бавно.
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Съб 09 Юли 2011, 14:21 #210

via1313 написа:
annaag1 написа:
via1313 написа:
Ако някой си търси комшии, имам 2 свободни местенца. Никът е същия като тук.71 ниво съм. Куку
аз си търся съседи ама съм малко по-старичка от тебе на 77. ако искаш ще те поканя?

Не е проблем, и аз вече вдигам нивата бавно.

Готово, поканена си
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 07:18 #211

annaag1 написа:
via1313 написа:
annaag1 написа:
via1313 написа:
Ако някой си търси комшии, имам 2 свободни местенца. Никът е същия като тук.71 ниво съм. Куку
аз си търся съседи ама съм малко по-старичка от тебе на 77. ако искаш ще те поканя?

Не е проблем, и аз вече вдигам нивата бавно.

Готово, поканена си


Изневерницаааааааа Учудване Учудване Учудване Учудване Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 10:36 #212

niika123 написа:
annaag1 написа:
via1313 написа:
annaag1 написа:
via1313 написа:
Ако някой си търси комшии, имам 2 свободни местенца. Никът е същия като тук.71 ниво съм. Куку
аз си търся съседи ама съм малко по-старичка от тебе на 77. ако искаш ще те поканя?

Не е проблем, и аз вече вдигам нивата бавно.

Готово, поканена си


Изневерницаааааааа Учудване Учудване Учудване Учудване Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

няма такова нещу Букет Букет Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 05:18 #213

Добро утро Сънливка Ехооо!
Търся си съсед Чисто е... Да копаме заедно и да си подаваме това-онова през оградата Барбекю Кьор кютук... Може да се поливаме с пръскалки, може и да се оженим, че ме напуснаха. Била съм стара Кикотене Не държа на подаръци нито на обноски. Не държа и на ниво. Само да поддържа огъня без да прави пожар Кикот Хилене

Весел ден на всички Спагети
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 16:31 #214

Ехооо някой иска ли ме за съседка? Никът ми е същия като тук Ко-ко-ко! Плетене Фиууу...
Размери: 77 долу и 19 горе Кикот
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 17:45 #215

awoman написа:
Ехооо някой иска ли ме за съседка? Никът ми е същия като тук Ко-ко-ко! Плетене Фиууу...
Размери: 77 долу и 19 горе Кикот

Аз имам място ника ми е лета10. много съм работлива . на 29.06 се регистрирах и сега съм на 28 ниво. Всеки ден качвам по едно за сега
Върнете се в началото Go down
awoman
Тракторист
Тракторист
awoman

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 20:00 #216

лета написа:
awoman написа:
Ехооо някой иска ли ме за съседка? Никът ми е същия като тук Ко-ко-ко! Плетене Фиууу...
Размери: 77 долу и 19 горе Кикот

Аз имам място ника ми е лета10. много съм работлива . на 29.06 се регистрирах и сега съм на 28 ниво. Всеки ден качвам по едно за сега

Лета коя поред фермичка ти е тази? Заливане от смях Защото при опит да те поканя ми казват: Този съсед отдавна мързелува и не е бил в играта... Осведоми се, дали всичко е наред! Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 20:38 #217

awoman написа:
лета написа:
awoman написа:
Ехооо някой иска ли ме за съседка? Никът ми е същия като тук Ко-ко-ко! Плетене Фиууу...
Размери: 77 долу и 19 горе Кикот

Аз имам място ника ми е лета10. много съм работлива . на 29.06 се регистрирах и сега съм на 28 ниво. Всеки ден качвам по едно за сега

Лета коя поред фермичка ти е тази? Заливане от смях Защото при опит да те поканя ми казват: Този съсед отдавна мързелува и не е бил в играта... Осведоми се, дали всичко е наред! Заливане от смях

Не знам защо на всички им излиза така. Даже зададох въпрос в технически още в началото , но мислих, че се е оправило. Ако искаш аз да те поканя. Поне да хванеш следващото вдигане на ниво
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 20:41 #218

Тази ферма ми е втората на която играя сериозно и смятам да я развия добре. Нали съм вече старо куче и знам как стават нещата.
В момента съм отворила второто поле от горската поляна. Още 10 звездички и ще отворя и третото. Така, че не мързелувам. Повредата не е в моя телевизор Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:25 #219

Днес отворих руната за +6 съседа така, че си търся сериозни съседи за основната ми ферма violeta081962. Който има желание да ми изпрати покана или да пише тука аз ще му изпратя.
Не искам да давам обява в официалния форум защото не знам на кой ще попадна

Насам народе не се бутайте един по един Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:50 #220

лета написа:
Днес отворих руната за +6 съседа така, че си търся сериозни съседи за основната ми ферма violeta081962. Който има желание да ми изпрати покана или да пише тука аз ще му изпратя.
Не искам да давам обява в официалния форум защото не знам на кой ще попадна

Насам народе не се бутайте един по един Кикот Кикот Кикот

Ако ме искаш на малката фермичка 55 ниво ani4ka.82 там имам едно свободно
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 08:51 #221

Приехте!
Здравей, съседке! Букет Букет Букет

А сега за другата ми ферма. Смятам, че оправих проблема.
Новия нек е -лета10-
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 09:06 #222

лета написа:
Приехте!
Здравей, съседке! Букет Букет Букет

А сега за другата ми ферма. Смятам, че оправих проблема.
Новия нек е -лета10-

ааа накара ме да ти взема остарялата, а младичката си я пазиш Плезене Плезене Плезене нямам вече свободно, ако някой съсед почервенее тогава и го домързи да играе Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 10:28 #223

valja написа:
лета написа:
Приехте!
Здравей, съседке! Букет Букет Букет

А сега за другата ми ферма. Смятам, че оправих проблема.
Новия нек е -лета10-

ааа накара ме да ти взема остарялата, а младичката си я пазиш Плезене Плезене Плезене нямам вече свободно, ако някой съсед почервенее тогава и го домързи да играе Кикотене Кикотене Кикотене
Не се куси, утре ще получиш за компенсация над 1000 ТО за вдигната ниво.
Така, че се приготви да черпиш Езиче Езиче Езиче
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 10:34 #224

лета написа:
valja написа:
лета написа:
Приехте!
Здравей, съседке! Букет Букет Букет

А сега за другата ми ферма. Смятам, че оправих проблема.
Новия нек е -лета10-

ааа накара ме да ти взема остарялата, а младичката си я пазиш Плезене Плезене Плезене нямам вече свободно, ако някой съсед почервенее тогава и го домързи да играе Кикотене Кикотене Кикотене
Не се куси, утре ще получиш за компенсация над 1000 ТО за вдигната ниво.
Така, че се приготви да черпиш Езиче Езиче Езиче

аз се майтапя и хич не се кося Изплезване Изплезване особено след снощното обиране с полето с 0 топки ... ааа за черпенето нямаш грижи Наздравица Букет
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 19:58 #225

лета написа:
Днес отворих руната за +6 съседа така, че си търся сериозни съседи за основната ми ферма violeta081962. Който има желание да ми изпрати покана или да пише тука аз ще му изпратя.
Не искам да давам обява в официалния форум защото не знам на кой ще попадна

Насам народе не се бутайте един по един Кикот Кикот Кикот

здрасти. Усмивка Изхвърлих един мързеливец и си търся комшия (комшийка още по-добре Намигане ) Искаш ли ме на оградата? Усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Търся си съседи       - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся си съседи    Търся си съседи       - Page 9 Mini_c13 #226

Върнете се в началото Go down
 

Търся си съседи

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 9 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Съседи и бъди листа

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-