Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторСъобщение
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:43 #76

naki4ka написа:
rucan1 написа:
naki4ka написа:
чакай и аз да поспамя малко тука.

та по темата въпрос:

8. и как по точно почти го направихте вчера Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
наборе 9:

е хубаво де, айде да е 9. ти що са буташ и са приреждаш Плезене Плезене Плезене Плезене
е глеи ма ква сам шматка ,тя чакаше с това да почна ,аз мислех накрая ,и се срешнахме по средата(ех таз среда еи )
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:45 #77

rucan1 написа:

8;кое те дразни и те кара барзо да избухваш

Ми аз трудно избухвам,голем съм пън.... Смях Смях Смях Смях Смях

Да ми се сърдят,детинско е и адски ме вбесява.... Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:45 #78

rucan1 написа:
naki4ka написа:
rucan1 написа:
naki4ka написа:
чакай и аз да поспамя малко тука.

та по темата въпрос:

8. и как по точно почти го направихте вчера Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
наборе 9:

е хубаво де, айде да е 9. ти що са буташ и са приреждаш Плезене Плезене Плезене Плезене
е глеи ма ква сам шматка ,тя чакаше с това да почна ,аз мислех накрая ,и се срешнахме по средата(ех таз среда еи )

аз щи гледам на тебе сейра ти като седнеш на електрическия стол Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:48 #79

naki4ka написа:
rucan1 написа:
naki4ka написа:
rucan1 написа:
naki4ka написа:
чакай и аз да поспамя малко тука.

та по темата въпрос:

8. и как по точно почти го направихте вчера Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
наборе 9:

е хубаво де, айде да е 9. ти що са буташ и са приреждаш Плезене Плезене Плезене Плезене
е глеи ма ква сам шматка ,тя чакаше с това да почна ,аз мислех накрая ,и се срешнахме по средата(ех таз среда еи )

аз щи гледам на тебе сейра ти като седнеш на електрическия стол Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ооаз последен доидох и последен сядам Биберон Биберон Биберон ама аз 9 меи ше го прескочим Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:51 #80

rucan1 написа:
naki4ka написа:
rucan1 написа:
naki4ka написа:
rucan1 написа:
naki4ka написа:
чакай и аз да поспамя малко тука.

та по темата въпрос:

8. и как по точно почти го направихте вчера Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
наборе 9:

е хубаво де, айде да е 9. ти що са буташ и са приреждаш Плезене Плезене Плезене Плезене
е глеи ма ква сам шматка ,тя чакаше с това да почна ,аз мислех накрая ,и се срешнахме по средата(ех таз среда еи )

аз щи гледам на тебе сейра ти като седнеш на електрическия стол Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ооаз последен доидох и последен сядам Биберон Биберон Биберон ама аз 9 меи ше го прескочим Рев Рев Рев

бе няма значение първи-последен все ше ти доде реда Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:51 #81

още един въпрос има и тогава други, дан е се ядосва руцан че нещо ще се изтърве Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:51 #82

naki4ka написа:
чакай и аз да поспамя малко тука.

та по темата въпрос:

9. и как по точно почти го направихте вчера Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

За това питай пилето,че той предимно правеше разни неща,да не му издавам техниките сега.... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване

Само ше кажа ,че верно обича средата.... Намигане
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:52 #83

БашФермер написа:
още един въпрос има и тогава други, дан е се ядосва руцан че нещо ще се изтърве Смях Смях Смях

чакам си аз отговора, ма Кери нещо бяга по фланга Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:54 #84

naki4ka написа:
БашФермер написа:
още един въпрос има и тогава други, дан е се ядосва руцан че нещо ще се изтърве Смях Смях Смях

чакам си аз отговора, ма Кери нещо бяга по фланга Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване

Отговорих ти де....Чекай ,че на 3 стана тъка.... Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:55 #85

аз чакам 9 ,баш .да не се изтьрвя ,може нещо да сам пропуснал
аиде 10 баш или набора ,че аз се засрамих от 9 Букет изв се пиле ,речи на мами -аут сам


Последната промяна е направена от rucan1 на Нед 19 Юни 2011, 20:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:56 #86

10. има ли нещо /твоя постъпка/, от което се срамуваш?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 20:59 #87

11;бавно и с нежност ,или барзо и грубо (само да си питам де )
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:02 #88

БашФермер написа:
10. има ли нещо /твоя постъпка/, от което се срамуваш?

Не,срамът не ми е присъщо състояние,правя нещата така ,както ги разбирам,съответно те съвпадат напълно с вътрешния ми морален коректив,което изключва да направя нещо от което да ме е срам.С две думи както казва тати"Умната,щото внимателно" Намигане Намигане Намигане Щом правя нещо вярвам в него,значи няма от какво да се срамувам...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:03 #89

rucan1 написа:
11;бавно и с нежност ,или барзо и грубо (само да си питам де )

И двете дедо попе,и двете.... :70: :70: :70: :70:
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:04 #90

12-кое би избрала добьр приятел или добра приятелка,и как смяташ може ли мьжат да баде по-добар приятел от жената
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:13 #91

rucan1 написа:
12-кое би избрала добьр приятел или добра приятелка,и как смяташ може ли мьжат да баде по-добар приятел от жената

Имам и приятелка и приятел,но най-добрия ми приятел е мъж....Той е този,на когото звъня в 3 часа посред нощ,щото ми е кофти и трябва да си поговоря с някой,той е този който ме е измъквал от доста неприятни ситуации,дето ме е носил до вкъщи,когато не съм могла да ходя и т.н.Винаги,когато се колебая за нещо,питам него...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:15 #92

13. И теб ще те питам какво не би простила ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:16 #93

сега да питам и аз.
14 Кери ако дъщеря ти един ден доведе циганин в къщи и каже мамо това е бъдещия ти зет,как ще реагираш в момента.
Ще и забраниш или ще го приемеш?
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:22 #94

БашФермер написа:
13. И теб ще те питам какво не би простила ?

Да изневеря на себе си...Човешката глупост...Някой да пипа това,което смятам за свое...Бе много са...Както казах,доста крайна съм и не умея да прощавам,никак.Издъни ли се някой пред мен,връщане назад няма...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:25 #95

zizita1982 написа:
сега да питам и аз.
14 Кери ако дъщеря ти един ден доведе циганин в къщи и каже мамо това е бъдещия ти зет,как ще реагираш в момента.
Ще и забраниш или ще го приемеш?

Не страдам от абсолютно никакви расови и верски предразсъдъци...Когато бях в началното училище,единствената ми приятелка беше циганка,лека й пръст,защото се разболя от левкимия на 14 и почина 4 години по-късно...
Така,че бих го приела ,да....
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:26 #96

15;куче или котка
баш,да оставим некои вапрос и за илдето ,а ?? Наздравица
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:29 #97

rucan1 написа:
15;куче или котка

Котка...Те са ми сродните души...Макар ,че мъжо казва,че съм к***а.... Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:30 #98

rucan1 написа:
15;куче или котка
баш,да оставим некои вапрос и за илдето ,а ?? Наздравица

Ау,тва ше е забавно.... Пъклен план
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:32 #99

тя кой знае кога ще дойде Намръщка задавай сега а кери пак може после да я посочи някой Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Нед 19 Юни 2011, 21:34 #100

keriduen написа:
rucan1 написа:
15;куче или котка
баш,да оставим некои вапрос и за илдето ,а ?? Наздравица

Ау,тва ше е забавно.... Пъклен план
и аз затова викам да изчакаме ,да не почваме да ги броиме наобратно Наздравица
пиле да поспамя в темата ;туи отдолу мн убаво де Наздраве! Връткане Връткане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-