Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


наздравица - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


наздравица - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 наздравица

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 12:08 #26

БашФермер написа:
.Lina72. написа:
За аватара иде реч.Бях я виждала само в профил,ама се беше зачохлила, а сега е блеснала в цялата си прелест, а и якичка ми се види. Мале Баш, няма да слушаш ли- ще овършее с теб и острови и ферми Който не слуша... .
ша овърше тя Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед може ама не и моите Смях добре дошла и на тебе, лина. а теб няма ли да те видим в профил или анфас .... виж ква си бледа така Смях турни нещо шаренко

Я ме виж сега! Красавица съм Голяма работа
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 12:46 #27

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
За аватара иде реч.Бях я виждала само в профил,ама се беше зачохлила, а сега е блеснала в цялата си прелест, а и якичка ми се види. Мале Баш, няма да слушаш ли- ще овършее с теб и острови и ферми Който не слуша... .
ша овърше тя Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед може ама не и моите Смях добре дошла и на тебе, лина. а теб няма ли да те видим в профил или анфас .... виж ква си бледа така Смях турни нещо шаренко

Я ме виж сега! Красавица съм Голяма работа
с тебб няма да се закачам,,,,,яка кака Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 12:56 #28

.Lina72. написа:
За аватара иде реч.Бях я виждала само в профил,ама се беше зачохлила, а сега е блеснала в цялата си прелест, а и якичка ми се види. Мале Баш, няма да слушаш ли- ще овършее с теб и острови и ферми Който не слуша... .

хахаха да ме видиш като се среша пък каква съм убавица Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 12:58 #29

keriduen написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Ил,ама ти верно голяма красавица си била! Да не се чудя вече що си слабост на Баша Ха-ха-ха!
да не си е показвала пак снимките, че вече ще се побийваме Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Тоа пък ревнивец.... Изплезване Изплезване Изплезване За аватара иде реч сигурно...

П.П. И аз та намирам за особено привлекателна в тая ти премяна Илде... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

нали Подсвиркване ,знам аз..... Намигане
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 13:55 #30

ildevaris написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Ил,ама ти верно голяма красавица си била! Да не се чудя вече що си слабост на Баша Ха-ха-ха!
да не си е показвала пак снимките, че вече ще се побийваме Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Тоа пък ревнивец.... Изплезване Изплезване Изплезване За аватара иде реч сигурно...

П.П. И аз та намирам за особено привлекателна в тая ти премяна Илде... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

нали Подсвиркване ,знам аз..... Намигане

Винаги знаеш как да ме направиш щастлива и доволна....Мъъъъъъъъъърррррррррр.... Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 13:57 #31

keriduen написа:
ildevaris написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
.Lina72. написа:
Ил,ама ти верно голяма красавица си била! Да не се чудя вече що си слабост на Баша Ха-ха-ха!
да не си е показвала пак снимките, че вече ще се побийваме Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Тоа пък ревнивец.... Изплезване Изплезване Изплезване За аватара иде реч сигурно...

П.П. И аз та намирам за особено привлекателна в тая ти премяна Илде... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

нали Подсвиркване ,знам аз..... Намигане

Винаги знаеш как да ме направиш щастлива и доволна....Мъъъъъъъъъърррррррррр.... Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

хехех,то и аз покрай теб .....
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Сря 20 Юли 2011, 10:34 #32

Имам повод и черпя васички.Пийте и яжте колкото ви душа сака.Всякакво мезе и пиене има.Ако не стигнат ще взема още.МП колкото щеш. Кикотене Кикотене Кикотене
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Сря 20 Юли 2011, 11:32 #33

raziel86 написа:
Имам повод и черпя васички.Пийте и яжте колкото ви душа сака.Всякакво мезе и пиене има.Ако не стигнат ще взема още.МП колкото щеш. Кикотене Кикотене Кикотене
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю

от къде ги взе тез мп да ходим да вземем и ние Учудване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
А за повода Наздравица ОК Букет
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13Сря 20 Юли 2011, 13:33 #34

Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Осребриха ми малко островна валута та сега съм с широки пръсти. Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка
Благодаря и Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




наздравица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: наздравица   наздравица - Page 2 Mini_c13 #35

Върнете се в началото Go down
 

наздравица

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-