Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Да не остана по-назад... - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Да не остана по-назад... - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Да не остана по-назад...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Сря 13 Юли 2011, 07:38 #76

rosi1963 написа:
annaag1 написа:
ах, гости ли обичаш? пристигам Букет Букет Букет

Aaaaa,добре дошлаааа
Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Барбекю Точене Сладоледаджийки

А те така, купонче гледам се заформило тука.. айде цоп и аз ... Денсене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Пон 29 Авг 2011, 19:56 #77

що ли не взема да сложа една софра , може някой и да намине
Да не остана по-назад... - Page 4 Cqs1314647586o[/UR[URL=http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=klz1314647619a.jpg]Да не остана по-назад... - Page 4 Klz1314647619a
Да не остана по-назад... - Page 4 Opt1314647656o
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Пон 29 Авг 2011, 20:40 #78

Добре че наминах иначе щях да изтърва вкусотиите Ммм... Ммм... Ммм...
Ммм баницата е върховна Ммм... Ммм... Ммм...
Но да знаеш някои хора не сядат ако няма салфетки. Така, че вземи сложи малко поне за тези хора Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Пон 29 Авг 2011, 20:42 #79

лета написа:
Добре че наминах иначе щях да изтърва вкусотиите Ммм... Ммм... Ммм...
Ммм баницата е върховна Ммм... Ммм... Ммм...
Но да знаеш някои хора не сядат ако няма салфетки. Така, че вземи сложи малко поне за тези хора Сладолед Сладолед Сладолед
тей на аз мъкна Да не остана по-назад... - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcREYiqiNKFW2cBoECy4xODOEPg55hhjgsUoVyWCQVnYA6H6EDJuwQ
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 11:54 #80

Аааа мерси за салфетките, та като сте наминали , да сложа и десерта , може пак да наминете Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Да не остана по-назад... - Page 4 Rgh1314705195y
Да не остана по-назад... - Page 4 Cqs1314705228z
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 12:16 #81

пу, съм първа за тортата Ммм... Ммм... Ммм...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 16:27 #82

annaag1 написа:
пу, съм първа за тортата Ммм... Ммм... Ммм...
няма ли да ти е множко?
Аз не съм чак толкова лакома само по една хапка от парче. А тази с млечния шоколад и орехите от горе -две. Също и от жълтата, светло зелената и от тази с боровинките Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 17:39 #83

лета написа:
annaag1 написа:
пу, съм първа за тортата Ммм... Ммм... Ммм...
няма ли да ти е множко?
Аз не съм чак толкова лакома само по една хапка от парче. А тази с млечния шоколад и орехите от горе -две. Също и от жълтата, светло зелената и от тази с боровинките Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

мале ма сте нахални всичко да издете ейййй... давам ви и мойто, че аз сладки неща много не обичам ама искам нещо цър-пър Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 17:57 #84

лета написа:
annaag1 написа:
пу, съм първа за тортата Ммм... Ммм... Ммм...
няма ли да ти е множко?
Аз не съм чак толкова лакома само по една хапка от парче. А тази с млечния шоколад и орехите от горе -две. Също и от жълтата, светло зелената и от тази с боровинките Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

аааааааааааааа, аз първа ги видях и се наредих Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 17:58 #85

valja написа:
лета написа:
annaag1 написа:
пу, съм първа за тортата Ммм... Ммм... Ммм...
няма ли да ти е множко?
Аз не съм чак толкова лакома само по една хапка от парче. А тази с млечния шоколад и орехите от горе -две. Също и от жълтата, светло зелената и от тази с боровинките Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

мале ма сте нахални всичко да издете ейййй... давам ви и мойто, че аз сладки неща много не обичам ама искам нещо цър-пър Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
какво ми даваш? то вече свърши Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене


Последната промяна е направена от annaag1 на Вто 30 Авг 2011, 18:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 18:07 #86

valja написа:
лета написа:
annaag1 написа:
пу, съм първа за тортата Ммм... Ммм... Ммм...
няма ли да ти е множко?
Аз не съм чак толкова лакома само по една хапка от парче. А тази с млечния шоколад и орехите от горе -две. Също и от жълтата, светло зелената и от тази с боровинките Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

мале ма сте нахални всичко да издете ейййй... давам ви и мойто, че аз сладки неща много не обичам ама искам нещо цър-пър Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Смях Смях Смях Смях това цър-пър да не го научи от мен Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 18:13 #87

лакомий такива ....едно парче не ми остайхте Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 18:18 #88

ste4kin написа:
лакомий такива ....едно парче не ми остайхте Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

ма ако не си нахален няма да се уредиш Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 18:30 #89

лета написа:
valja написа:
лета написа:
annaag1 написа:
пу, съм първа за тортата Ммм... Ммм... Ммм...
няма ли да ти е множко?
Аз не съм чак толкова лакома само по една хапка от парче. А тази с млечния шоколад и орехите от горе -две. Също и от жълтата, светло зелената и от тази с боровинките Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

мале ма сте нахални всичко да издете ейййй... давам ви и мойто, че аз сладки неща много не обичам ама искам нещо цър-пър Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Смях Смях Смях Смях това цър-пър да не го научи от мен Смях Смях Смях

Лети ти като че ли нещо друго му викаше мъ и тъй става.. Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 18:56 #90

Лети ти като че ли нещо друго му викаше мъ и тъй става..



Да бе, сетих се беше джъз-бъз Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:14 #91

aaaa, цър - пър ли искате?

Да не остана по-назад... - Page 4 13091857197de654bdb4ce760216017d212f164826

Да не остана по-назад... - Page 4 3a6b58ccd73606e33a511145574da481
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:16 #92

няма как , за това трябва и това
НАЗДРАВЕ
Да не остана по-назад... - Page 4 20110819-beer_toast-912
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:19 #93

rosi1963 написа:
няма как , за това трябва и това
НАЗДРАВЕ
Да не остана по-назад... - Page 4 20110819-beer_toast-912

а моя сок Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:21 #94

annaag1 написа:
rosi1963 написа:
няма как , за това трябва и това
НАЗДРАВЕ
Да не остана по-назад... - Page 4 20110819-beer_toast-912

а моя сок Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
ей го твоя сокДа не остана по-назад... - Page 4 Z
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:25 #95

ste4kin написа:
annaag1 написа:
rosi1963 написа:
няма как , за това трябва и това
НАЗДРАВЕ
Да не остана по-назад... - Page 4 20110819-beer_toast-912

а моя сок Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
ей го твоя сокДа не остана по-назад... - Page 4 Z


злато си ми ти Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане ама нали не искаш да ме напиеш
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:27 #96

annaag1 написа:

злато си ми ти Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане ама нали не искаш да ме напиеш
неееее Гушкане Гушкане Гушкане иначе кой после ще ме носи Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:32 #97

ste4kin написа:
annaag1 написа:

злато си ми ти Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане ама нали не искаш да ме напиеш
неееее Гушкане Гушкане Гушкане иначе кой после ще ме носи Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...

ами пак аз Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:36 #98

annaag1 написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:

злато си ми ти Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане ама нали не искаш да ме напиеш
неееее Гушкане Гушкане Гушкане иначе кой после ще ме носи Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...

ами пак аз Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми като си трезвеник,а всичко останало пианици Доообре съм! Доообре съм! Доообре съм!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:43 #99

ste4kin написа:
annaag1 написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:

злато си ми ти Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане ама нали не искаш да ме напиеш
неееее Гушкане Гушкане Гушкане иначе кой после ще ме носи Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...

ами пак аз Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми като си трезвеник,а всичко останало пианици Доообре съм! Доообре съм! Доообре съм!

малийййййййййй, ако трябва всички да ви нося, доста ще узоря Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13Вто 30 Авг 2011, 19:50 #100

Да не остана по-назад... - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSDmomPI75Z8uqneo62Tbn4ZHJDwkVlgjVncdPGEe7-9RW8wTVOHw

Да не остана по-назад... - Page 4 2601-sok
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Да не остана по-назад... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да не остана по-назад...   Да не остана по-назад... - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Да не остана по-назад...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-