Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 10:40 #251

annaag1 написа:
не плачи, идвам, ето ти сладоледче Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Давам ти сърцето си Гушкане ти идваш ама сега аз ще зачезна.. Срамержлив после ще компенсираме с Наздравица Наздравица Наздравица студенааа ОК
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 10:45 #252

valja написа:
annaag1 написа:
не плачи, идвам, ето ти сладоледче Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Давам ти сърцето си Гушкане ти идваш ама сега аз ще зачезна.. Срамержлив после ще компенсираме с Наздравица Наздравица Наздравица студенааа ОК

нарочно ми правиш така, сега аз ще плача Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 11:19 #253

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
не плачи, идвам, ето ти сладоледче Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Давам ти сърцето си Гушкане ти идваш ама сега аз ще зачезна.. Срамержлив после ще компенсираме с Наздравица Наздравица Наздравица студенааа ОК

нарочно ми правиш така, сега аз ще плача Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

още съм тука, поне да ти забърша Бъркане в носа пък довечера ще пием Наздравица Наздравица по няколко, а ти направи скарата докато ме няма Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пет 22 Юли 2011, 11:59 #254

valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
не плачи, идвам, ето ти сладоледче Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Давам ти сърцето си Гушкане ти идваш ама сега аз ще зачезна.. Срамержлив после ще компенсираме с Наздравица Наздравица Наздравица студенааа ОК

нарочно ми правиш така, сега аз ще плача Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

още съм тука, поне да ти забърша Бъркане в носа пък довечера ще пием Наздравица Наздравица по няколко, а ти направи скарата докато ме няма Ех, мечти

доооооооооооооооообре
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Съб 23 Юли 2011, 07:09 #255

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
не плачи, идвам, ето ти сладоледче Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Давам ти сърцето си Гушкане ти идваш ама сега аз ще зачезна.. Срамержлив после ще компенсираме с Наздравица Наздравица Наздравица студенааа ОК

нарочно ми правиш така, сега аз ще плача Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

още съм тука, поне да ти забърша Бъркане в носа пък довечера ще пием Наздравица Наздравица по няколко, а ти направи скарата докато ме няма Ех, мечти

доооооооооооооооообре

Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Съб 23 Юли 2011, 15:12 #256

Знам си аз изчезвам за 4 дена и те намирам "Всезанйко",и сега как да те настигна? Рев Рев Рев
Иначе разходката ми беше супер.Бях в къщата на Алеко Константинов в Свищов,във Велики Преслав,на Шуменската крепост и в Мадара на Мадарския конник...страхотни неща видях,убихме се от път но си заслужаваше Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 13:21 #257

Taisita написа:
Знам си аз изчезвам за 4 дена и те намирам "Всезанйко",и сега как да те настигна? Рев Рев Рев
Иначе разходката ми беше супер.Бях в къщата на Алеко Константинов в Свищов,във Велики Преслав,на Шуменската крепост и в Мадара на Мадарския конник...страхотни неща видях,убихме се от път но си заслужаваше Ех, мечти

Букет за пъуването- радвам се че си изкарала хубаво
аз пък бях за два дена при мама на село .. Ния ми писа, че си удължава отпуската и чак във вторник или сряда ще се появи Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 14:09 #258

И на мен ми писа ,май и харесва как и гледаш фермата Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 14:31 #259

Taisita написа:
И на мен ми писа ,май и харесва как и гледаш фермата Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

Ругаене Ругаене Ругаене тя да вземе да се прибира, че ше спра да й гледам фермата.. Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 14:41 #260

Дааа и да си бъркаме групово в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 15:21 #261

Taisita написа:
Дааа и да си бъркаме групово в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Изплезване Изплезване Изплезване

дааа, че през деня е много скучнооо, като няма с кой Няма пък! Няма пък! Няма пък!

Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 16:18 #262

И Кери ли я няма да забърсва нослета? Учудване Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 17:21 #263

Taisita написа:
И Кери ли я няма да забърсва нослета? Учудване Бъркане в носа Бъркане в носа

и Кери се появява от дъжд на вятър.. Рев през деня е голяма скука в тоя форум.. Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 18:38 #264

вече съм тука няма да е скука,а като си дойде и Ния ще стане шумно и всело Кикотене Бъркане в носа Сладолед Наздравица Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 19:44 #265

Taisita написа:
вече съм тука няма да е скука,а като си дойде и Ния ще стане шумно и всело Кикотене Бъркане в носа Сладолед Наздравица Срамержлив

утре от рано да си тука Няма пък!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 19:52 #266

valja написа:
Taisita написа:
вече съм тука няма да е скука,а като си дойде и Ния ще стане шумно и всело Кикотене Бъркане в носа Сладолед Наздравица Срамержлив

утре от рано да си тука Няма пък!

И аз ще дойда,да не омажете сичко със сополки.... Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 20:14 #267

keriduen написа:
valja написа:
Taisita написа:
вече съм тука няма да е скука,а като си дойде и Ния ще стане шумно и всело Кикотене Бъркане в носа Сладолед Наздравица Срамержлив

утре от рано да си тука Няма пък!

И аз ще дойда,да не омажете сичко със сополки.... Голяма работа Голяма работа Голяма работа

ще чакаме да дойдеш, да ни ги позабършеш .. Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 20:18 #268

valja написа:
keriduen написа:
valja написа:
Taisita написа:
вече съм тука няма да е скука,а като си дойде и Ния ще стане шумно и всело Кикотене Бъркане в носа Сладолед Наздравица Срамержлив

утре от рано да си тука Няма пък!

И аз ще дойда,да не омажете сичко със сополки.... Голяма работа Голяма работа Голяма работа

ще чакаме да дойдеш, да ни ги позабършеш .. Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ми ше гледам да мина тогава... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 20:32 #269

keriduen написа:
valja написа:
keriduen написа:
valja написа:
Taisita написа:
вече съм тука няма да е скука,а като си дойде и Ния ще стане шумно и всело Кикотене Бъркане в носа Сладолед Наздравица Срамержлив

утре от рано да си тука Няма пък!

И аз ще дойда,да не омажете сичко със сополки.... Голяма работа Голяма работа Голяма работа

ще чакаме да дойдеш, да ни ги позабършеш .. Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ми ше гледам да мина тогава... Сладолед Сладолед Сладолед

ами мини по раничко, да се не омажем много, че да ти не е трудно после брисането.. Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Нед 24 Юли 2011, 20:53 #270

valja написа:
keriduen написа:
valja написа:
keriduen написа:
valja написа:
Taisita написа:
вече съм тука няма да е скука,а като си дойде и Ния ще стане шумно и всело Кикотене Бъркане в носа Сладолед Наздравица Срамержлив

утре от рано да си тука Няма пък!

И аз ще дойда,да не омажете сичко със сополки.... Голяма работа Голяма работа Голяма работа

ще чакаме да дойдеш, да ни ги позабършеш .. Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ми ше гледам да мина тогава... Сладолед Сладолед Сладолед

ами мини по раничко, да се не омажем много, че да ти не е трудно после брисането.. Сладолед Сладолед Сладолед

Раничко,Вале,ма нали ставам към обяд...Квото сте омазали,омазали,ще си взема голямата кърпа... Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 05:02 #271

Тц цял роман сте изписали снощи Сладолед
Вале тука съм,за протокола 8 часа е време за кафе Сънливка
Кери и по обяд не е късно,тамън ще се се осополявили както трябва,разбирай качествено,добре че ще вземеш голямата кърпа Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 05:50 #272

Taisita написа:
Тц цял роман сте изписали снощи Сладолед
Вале тука съм,за протокола 8 часа е време за кафе Сънливка
Кери и по обяд не е късно,тамън ще се се осополявили както трябва,разбирай качествено,добре че ще вземеш голямата кърпа Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Време за кафе и физзарядкаааа Кафенце Мажоретки Мажоретки
Снощи пак са Не се давам. Хлъц! Кьор кютук... и са Плетене Плетене Плетене Плетене пък сега ще сме си само ние двете до обед.. Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 06:19 #273

Щом е време за физзарядка добре Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки а така да се разсъним,аз още не съм прочела "спама" от снощи Пъклен план Пъклен план Пъклен план а до обяд двете ще се ширим из форума и ще чакаме Кери по обяд с кърпата Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 06:23 #274

Taisita написа:
Щом е време за физзарядка добре Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки а така да се разсъним,аз още не съм прочела "спама" от снощи Пъклен план Пъклен план Пъклен план а до обяд двете ще се ширим из форума и ще чакаме Кери по обяд с кърпата Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! чакай да и сложа повечко работа на Кери .. Пъклен план Пъклен план
Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 07:08 #275

valja написа:
Taisita написа:
Тц цял роман сте изписали снощи Сладолед
Вале тука съм,за протокола 8 часа е време за кафе Сънливка
Кери и по обяд не е късно,тамън ще се се осополявили както трябва,разбирай качествено,добре че ще вземеш голямата кърпа Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Време за кафе и физзарядкаааа Кафенце Мажоретки Мажоретки
Снощи пак са Не се давам. Хлъц! Кьор кютук... и са Плетене Плетене Плетене Плетене пък сега ще сме си само ние двете до обед.. Кикотене Кикотене Кикотене

хоп изненадаааааааааааааа, да ви видя какви ги вършите тука Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 11 Mini_c13 #276

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-