Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 13 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 13 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
АвторСъобщение
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:07 #301

zizita1982 написа:
keriduen написа:
zizita1982 написа:
20Спала ли си с хора от други националности и ако да-кои?

Тва е лесно...Не,не съм...
Да не съм пропуснала нещо интересно...После шта питам,да ми кажеш... Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

питай бе...ма нищо май не си пропуснала? Усмивка Усмивка Усмивка
да сядам ли или да е утре....

Зиз ти ли трябваше да си следваща ,че днеска се омаих като за световно...
Който и да е,викам утре вечер да се съберем пак за питането,че много ми дойде на мене и мисля да си лягам...пък не искам и да изпускам купона...
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:08 #302

БашФермер написа:
кво става сега, зизи ще сяда ли или не ?
когато кажете сядам...може и утре ако сега ви омръзна и ви се спи.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:08 #303

rucan1 написа:
Нани-на Нани-на Нани-на Нани-на Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане за всички без ,баша,че става много налетен иначе Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед
лека слабост моя Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Гушкане Гушкане Гушкане Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Мляска Мляска Мляска Ехх... Ехх... Ехх... Връткане Връткане Връткане Сърцетуп Сърцетуп Опа! Опа! Опа! Опа! Слънце Слънце Слънце Слънце
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:09 #304

zizita1982 написа:
БашФермер написа:
кво става сега, зизи ще сяда ли или не ?
когато кажете сядам...може и утре ако сега ви омръзна и ви се спи.
ок утре да е.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:09 #305

zizita1982 написа:
БашФермер написа:
кво става сега, зизи ще сяда ли или не ?
когато кажете сядам...може и утре ако сега ви омръзна и ви се спи.
ми тогава оставяме за утре, всички да могат да питат Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:09 #306

БашФермер написа:
кво става сега, зизи ще сяда ли или не ?

да сяда,ама аз имам сили само за 4-5 въпроса да стоя,че тая сутрин в 8 ме вдигнаха Ядосване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:10 #307

БашФермер написа:
rucan1 написа:
Нани-на Нани-на Нани-на Нани-на Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане за всички без ,баша,че става много налетен иначе Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед
лека слабост моя Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Гушкане Гушкане Гушкане Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Мляска Мляска Мляска Ехх... Ехх... Ехх... Връткане Връткане Връткане Сърцетуп Сърцетуп Опа! Опа! Опа! Опа! Слънце Слънце Слънце Слънце

Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:11 #308

кво се цупиш ся, виж че тва го няма там Милото ми! Милото ми! Милото ми! то е за теб Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:12 #309

ildevaris написа:
БашФермер написа:
кво става сега, зизи ще сяда ли или не ?

да сяда,ама аз имам сили само за 4-5 въпроса да стоя,че тая сутрин в 8 ме вдигнаха Ядосване
утре Ил че мен доста чертежи ме чакат,утре пак като пребита ще съм че легнах в 5 тази сутрин.
Айде прибирам стола.
Лека нощ Мляска
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:12 #310

БашФермер написа:
rucan1 написа:
Нани-на Нани-на Нани-на Нани-на Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане за всички без ,баша,че става много налетен иначе Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед
лека слабост моя Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Гушкане Гушкане Гушкане Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Мляска Мляска Мляска Ехх... Ехх... Ехх... Връткане Връткане Връткане Сърцетуп Сърцетуп Опа! Опа! Опа! Опа! Слънце Слънце Слънце Слънце

Абе,Баш,тури тука емотката с падащото чене,че не мога се изкажа... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:14 #311

ааа ок,по-добре утре наистина,че ми се спи
не ми е омръзнало
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:14 #312

zizita1982 написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
кво става сега, зизи ще сяда ли или не ?

да сяда,ама аз имам сили само за 4-5 въпроса да стоя,че тая сутрин в 8 ме вдигнаха Ядосване
утре Ил че мен доста чертежи ме чакат,утре пак като пребита ще съм че легнах в 5 тази сутрин.
Айде прибирам стола.
Лека нощ Мляска

Лека Зиз....
Пилета и аз ше лягам....Лека..... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

И леко с маймуните и змиите с чашка... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:15 #313

Уааа!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:15 #314

БашФермер написа:
кво се цупиш ся, виж че тва го няма там Милото ми! Милото ми! Милото ми! то е за теб Намигане

да ама за мен само 1 Хлипане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:16 #315

ил, айде и ти пред мен всички наведнъж Намигане
и аз тогава се изнасям......лекинка ви пожелавам на всички и слдки сънища, до утре Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

ил тва си е за теб Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:16 #316

ildevaris написа:
БашФермер написа:
кво се цупиш ся, виж че тва го няма там Милото ми! Милото ми! Милото ми! то е за теб Намигане

да ама за мен само 1 Хлипане
едно ама най хубавото Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:17 #317

лека на всички лягащи и сладки сънища Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

аз ще се поцупя още малко докато си изпуша цигарата и си лягам пак с камък на сърцето Хлипане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:19 #318

БашФермер написа:
ил, айде и ти пред мен всички наведнъж Намигане
и аз тогава се изнасям......лекинка ви пожелавам на всички и слдки сънища, до утре Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане

ил тва си е за теб Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми!

лека Мечо,сладки сънища и на теб Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми!


аз ще пуша и тогава
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:20 #319

до като се цупиш сложи един жокер на филма Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 23:28 #320

отивам
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 18:39 #321

Слънчица,аз сега излизам със семийството...Дано после да мога да мина...Да ми запазите и за мене некое въпросче... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:37 #322

keriduen написа:
Слънчица,аз сега излизам със семийството...Дано после да мога да мина...Да ми запазите и за мене некое въпросче... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
ми те не са почнали, а тях чакаме Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:39 #323

аз чакам да кажете и сядам.
Много съм невъзпитана.Добър вечер Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:49 #324

ми аз чакам да се съберат другите. ти какво направи с въпросчетата, да влезна ли да видя. ама то като си ги направите може и сама да си пуснеш темата
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:53 #325

БашФермер написа:
ми аз чакам да се съберат другите. ти какво направи с въпросчетата, да влезна ли да видя. ама то като си ги направите може и сама да си пуснеш темата
Готови са.Даже съм я оформила.Чакам и другите да кажат добре ли е и ще я пусна.
Влез я виж ако можеш,държа на твоето мнение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 13 Mini_c13 #326

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-