Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Кръстосан разпит - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
АвторСъобщение
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:05 #76

17.Лесно ли се възбуждаш?Какво те възбужда? ........ рецитал на лили иванова....... Учудване Учудване Учудване Учудване

кво може да ме възбужда, според теб ? ако е еднодневка по крайни неща, ако е човека до мен и поглед може да ме възбуди Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:06 #77

БашФермер написа:
17. Първосигнално виждаш, спор няма по този въпрос! Но после как усещаш жената, какво искаш да усетиш и за каква жена ще се бориш?

е вале, аз отговорих на този въпрос още миналото сядане.....в хумористичен вид - да мълчи, да търпи и деже салата......а локума и него го има назад

с две думи за търпелива, обичаща, борбена, интелигентна, с чувство за хумор, домакиня......абе не са ми малко претенциите, като на всеки мъж нормално. такава иска, а ще се боря за тази, която я иска сърцето ми. а аз съм на принципа, че дори и да сесъбужда до теб и да ти казва всеки ден обичам те, не спира да се бориш за нея......борбата е в това да я накараш да се чувства и тя всеки ден обичана и уважавана жена Намигане признайте си, че това нещо загуби ли се и ще дадете заден Намигане а една жена постоянно да го чувства това е не лека борба Кикотене Кикотене Кикотене

този отговор по ми хареса Баш, това за салата го подминах снощи и затова пак те питах ......и си много прав, и ако съм те уважавала преди, на това второ сядане на стола да знаеш, че е още повече Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:08 #78

ми не е лесно, цял живот борба...... капризи да задоволяваш Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:08 #79

19. да не ме помислят за голямо важно Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Приятели сте с Ил, обаче ако разбереш, че е свободна, какво ще направиш Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив


пп.Ил, 20-я е за теб и да си лягаме Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:13 #80

vantalina написа:
19. да не ме помислят за голямо важно Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Приятели сте с Ил, обаче ако разбереш, че е свободна, какво ще направиш Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
абсолютното каквото и в момента. аз ако съм искал нещо повече от ил, не ме бърка, че не е свободна щях поне да метна въдицата, а дали ще кълве .... там вече никой не знае.
не бих си позволил волности нито сега, нито ако е свободна, не бих си позволил да й говоря мръсотии, намеци и тем подобни.....аз съм много странен тип, държа ли на някой не оплитам конците. както и с никоя от вас не съм го направил. тааааа нищо, ако примерно сега остане без приятел и я усетя, че й е тежко, мъчно и има нужда да си го изплаче на някой винаги бих си предложил рамото за да се почувства по добре, но нищо повече Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:15 #81

БашФермер написа:
17. Първосигнално виждаш, спор няма по този въпрос! Но после как усещаш жената, какво искаш да усетиш и за каква жена ще се бориш?

е вале, аз отговорих на този въпрос още миналото сядане.....в хумористичен вид - да мълчи, да търпи и деже салата......а локума и него го има назад

с две думи за търпелива, обичаща, борбена, интелигентна, с чувство за хумор, домакиня......абе не са ми малко претенциите, като на всеки мъж нормално. такава искам, а ще се боря за тази, която я иска сърцето ми. а аз съм на принципа, че дори и да сесъбужда до теб и да ти казва всеки ден обичам те, не спира да се бориш за нея......борбата е в това да я накараш да се чувства и тя всеки ден обичана и уважавана жена Намигане признайте си, че това нещо загуби ли се и ще дадете заден Намигане а една жена постоянно да го чувства това е не лека борба Кикотене Кикотене Кикотене

а пък моя кик бокс тренира,то хавата била в борбата,ще го записвам на борба тогава Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Мечооо,голямо си ми сладурче Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
ама и голямо си диване,хич не си лесен докато да стигнеш до тоя момент.
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:16 #82

уфффффффффф, последния ще го дочитам утре

лекичка от мен сладури Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:17 #83

лекинка вал, сладки сънища Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:18 #84

айде мъ ил, де отиде да не ровиш сайтове за борба Смях
давай 20 и да се свършва......че сън трябва да се спи
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:19 #85

БашФермер написа:
vantalina написа:
19. да не ме помислят за голямо важно Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Приятели сте с Ил, обаче ако разбереш, че е свободна, какво ще направиш Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
абсолютното каквото и в момента. аз ако съм искал нещо повече от ил, не ме бърка, че не е свободна щях поне да метна въдицата, а дали ще кълве .... там вече никой не знае.
Намигане

Ил знае.И нямаше да клъвне,даже да беше свободна.
Иначе и аз съм на същото мнение за останалата част от поста.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:19 #86

добре ай от мен да мине, твоето магаре да е мъжко....ама не ме знаеш къв съм дявол ако мятам въдица Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:21 #87

20.Кой е за теб на първо място в семейството ти?На кого държиш повече?
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:21 #88

лека Валя,сладки сънища Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:22 #89

ildevaris написа:
20.Кой е за теб на първо място в семейството ти?На кого държиш повече?
труден и тъжен въпрос за край.....майка ми ил. тук обаче няма да изпадам в подробности Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:25 #90

БашФермер написа:
добре ай от мен да мине, твоето магаре да е мъжко....ама не ме знаеш къв съм дявол ако мятам въдица Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

то и ти не знаеш аз каква съм лисица Кикотене

Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:26 #91

БашФермер написа:
ildevaris написа:
20.Кой е за теб на първо място в семейството ти?На кого държиш повече?
труден и тъжен въпрос за край.....майка ми ил. тук обаче няма да изпадам в подробности Намигане

ок.сорка за въпроса Гушкане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:26 #92

ildevaris написа:
БашФермер написа:
добре ай от мен да мине, твоето магаре да е мъжко....ама не ме знаеш къв съм дявол ако мятам въдица Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

то и ти не знаеш аз каква съм лисица Кикотене

добре казах ти си с мъжкото магаре Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:32 #93

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
добре ай от мен да мине, твоето магаре да е мъжко....ама не ме знаеш къв съм дявол ако мятам въдица Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

то и ти не знаеш аз каква съм лисица Кикотене

добре казах ти си с мъжкото магаре Голяма работа Голяма работа Голяма работа

тоа па,много лесно се даде Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:35 #94

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
добре ай от мен да мине, твоето магаре да е мъжко....ама не ме знаеш къв съм дявол ако мятам въдица Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

то и ти не знаеш аз каква съм лисица Кикотене

добре казах ти си с мъжкото магаре Голяма работа Голяма работа Голяма работа

тоа па,много лесно се даде Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
борба му е майката Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:46 #95

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
добре ай от мен да мине, твоето магаре да е мъжко....ама не ме знаеш къв съм дявол ако мятам въдица Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

то и ти не знаеш аз каква съм лисица Кикотене

добре казах ти си с мъжкото магаре Голяма работа Голяма работа Голяма работа

тоа па,много лесно се даде Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
борба му е майката Изплезване Изплезване Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

тука ми затвори вече устата-за пръв път ти е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:50 #96

утре направо казвай на твоя да се преквалифицира Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:51 #97

Ей,едно вечер да сме сериозни и аз да пропусна...Кой зна кога пак ше стане тая... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:52 #98

утре вечер ща хванем тебе на стола, на сериозно Намигане не си казала Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:54 #99

БашФермер написа:
утре вечер ща хванем тебе на стола, на сериозно Намигане не си казала Изплезване Изплезване Изплезване

Ти па,че кога съм била несериозна аз... Биберон Биберон Биберон
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 23:56 #100

аз днс бях в искрено и лично, валя ще я пускаме в стани богат....ти кви въпроси си избираш и утре та хващаме за косата и право тука Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Кръстосан разпит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръстосан разпит   Кръстосан разпит - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Кръстосан разпит

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 21Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Кръстосан разпит

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Игри-