Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Официален ФЕН сайт !!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 12:19 #26

lane99 написа:


То дали въобще са направили нещо в посока за бъдат запознати немците с това...
Гарантирам ти, че който трябва да задвижи нещата с "признаването" сайта знае каквото е нужно. Обаче кога ще стане нещо ... тва и господ не го знае, щото нещата са толкова бавни, че и нашата българска бюрокрация е като заек до костенурка, поставена до немската.
Върнете се в началото Go down
stods
Орач
Орач
stods

Female

Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 13:06 #27

Браво на Елмото!!!! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Поствал е в дискусии линк към руския официален форум.

ПП Явно, че на руснаците са им казали о.к....сега въпросът е кога на нашите ще им кажат...

ПП2 Радоста беше за кратко....отново дойде човекът с катинарите
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 16:48 #28

Вече сме официалниииии!!! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Ама отде се пръкна и фен-сайта на Даскалов?Почва да ми се прояснява защо бяхме трити и наказвани толкова време.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 18:23 #29

qnkars написа:
Вече сме официалниииии!!! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Ама отде се пръкна и фен-сайта на Даскалов?Почва да ми се прояснява защо бяхме трити и наказвани толкова време.

А и защо изчакваха толкова време за легализирането? Много просто изчаквали са Даскалов да направи своя за да ги пуснат и двата еднавремено ОМГ! ОМГ! ОМГ!
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:34 #30

Аз си мисля , че този сайт ще е по-фенски от другия. Считам, че другия ще отпадне с времето. Все пак всички трябва да сме на това мнение, нали?
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:51 #31

tonigirl_82 написа:
Аз си мисля , че този сайт ще е по-фенски от другия. Считам, че другия ще отпадне с времето. Все пак всички трябва да сме на това мнение, нали?
тони, всеки има право на избор, аз съм за повече за да може всеки сам да избере. той там си го каза, няма да слага неофиц. инфо, но пък подготовката му за млади фермери е много добра. аз нея не съм я почвал даже, но пък ми е важното инфо....така че има за всеки, кой каквото си избере.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13Нед 28 Авг 2011, 13:30 #32

Току що реших да разгледам и другия официален фен сайт на български и честно казано отново се убедих, че този тук ми харесва много повече. Да конкуренцията е хубаво и градивно нещо, но относно качеството на свършена работа - за мен този е по-добрия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Официален ФЕН сайт !!!   Официален ФЕН сайт !!! - Page 2 Mini_c13 #33

Върнете се в началото Go down
 

Официален ФЕН сайт !!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Сподели информация

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Идеи-