Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторСъобщение
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:47 #26

БашФермер написа:
хахахахаха тя и твоята тежи от време на време амаа не си признаваш...пусти срам Плезене Плезене Плезене

Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив тихо бе, не ми разваляй добрата репутация Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:49 #27

vantalina написа:
БашФермер написа:
хахахахаха тя и твоята тежи от време на време амаа не си признаваш...пусти срам Плезене Плезене Плезене

Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив тихо бе, не ми разваляй добрата репутация Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
хахахахахах тя вашата репутация същата кат мойта Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:50 #28

БашФермер написа:
кикимора написа:
Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 кой каза че на няма бре,тука сме....ама това черното и тия малки укви направо ша окьоравея бре....де да одя да са жалвам че с 2 чифта пенджури гледам и пак не виждам Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132
мамче, спец за теб довечера като имам време ще се поровя на увелича буквите Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023е сега вече съвсем ша са опитлая у кой форум да одя да са шматкам.. Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 тука картони ша са раздават ли да питам първо че да не се изтряскам нещо и да ма оцветят Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3627544422 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3627544422 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3627544422 леле къде ми е възпитанието...БАШЧЕ сичко много хубаво е направено,супер е поздравления и от мене Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3747228543 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3747228543 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3747228543 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 ако нямате чистачка може да ма земете много съм добра с метлата Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2111001708
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:54 #29

кикимора написа:
БашФермер написа:
кикимора написа:
Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 кой каза че на няма бре,тука сме....ама това черното и тия малки укви направо ша окьоравея бре....де да одя да са жалвам че с 2 чифта пенджури гледам и пак не виждам Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 1094631132
мамче, спец за теб довечера като имам време ще се поровя на увелича буквите Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023е сега вече съвсем ша са опитлая у кой форум да одя да са шматкам.. Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 851642533 тука картони ша са раздават ли да питам първо че да не се изтряскам нещо и да ма оцветят Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3627544422 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3627544422 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3627544422 леле къде ми е възпитанието...БАШЧЕ сичко много хубаво е направено,супер е поздравления и от мене Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3747228543 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3747228543 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 3747228543 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2882165023 ако нямате чистачка може да ма земете много съм добра с метлата Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 2111001708

модернизирани сме с прахосмукачка Почистване Почистване Почистване няма да те тормозим я Намигане а картони, ти кЪ я мислиш тази работа, тук е за забавление и неофициална информация на потребителите, а не гестапото на даскалов.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:59 #30

Кики(мора), ти където отидеш все си предлагаш услугите. А като мълча и не питам ще съм все без работа. Трябва да вземам пример от теб барем ми се отвори парашута някъде
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 14:59 #31

Ей чекай и аз намерих темата за спама......Голяма работа

Валентинке нимой ма разсмива ти с тия глупости за репутация....Ний тебе отдавна сме ти видели и долните гащи... Изплезване
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:07 #32

БашФермер написа:
vantalina написа:
БашФермер написа:
хахахахаха тя и твоята тежи от време на време амаа не си признаваш...пусти срам Плезене Плезене Плезене

Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив тихо бе, не ми разваляй добрата репутация Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
хахахахахах тя вашата репутация същата кат мойта Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

ем поне опитах Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив ако се върже някой добре Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

keriduen написа:
Ей чекай и аз намерих темата за спама......Голяма работа

Валентинке нимой ма разсмива ти с тия глупости за репутация....Ний тебе отдавна сме ти видели и долните гащи... Изплезване

аааааааа гащите и татуса на никой още не съм ги показала, бях ти ги приготвила оная вечер, ама ти си намери нова играчка Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:11 #33

vantalina написа:
БашФермер написа:
vantalina написа:
БашФермер написа:
хахахахаха тя и твоята тежи от време на време амаа не си признаваш...пусти срам Плезене Плезене Плезене

Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив тихо бе, не ми разваляй добрата репутация Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
хахахахахах тя вашата репутация същата кат мойта Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

ем поне опитах Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив ако се върже някой добре Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

keriduen написа:
Ей чекай и аз намерих темата за спама......Голяма работа

Валентинке нимой ма разсмива ти с тия глупости за репутация....Ний тебе отдавна сме ти видели и долните гащи... Изплезване

аааааааа гащите и татуса на никой още не съм ги показала, бях ти ги приготвила оная вечер, ама ти си намери нова играчка Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене Плезене


Въх изтървах... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Вале ,ти сега милинко,нали знаеш ,че си ми слбост..... Срамержлив Букет Срамержлив Покажи ми ....мъъъъъънинко поне... Букет Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:19 #34

искам да ви кажа една новина Шамар зад врата
оттатък са се събрали всички от началството от най-малкия до най- големия и заключват темите наред
миксо се е захванал с игрите Метене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:21 #35

лета написа:
искам да ви кажа една новина Шамар зад врата
оттатък са се събрали всички от началството от най-малкия до най- големия и заключват темите наред
миксо се е захванал с игрите Метене
то тва се очакваше....само ще си изгонят хората. което е добро дошло за нас Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:24 #36

в една от игрите /дума в дума/ е писал заб и ако до три дена не дадем отговор щял да затвори темата. А от долу както вие казвате на дуваря наредени сама сини и червени
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:27 #37

keriduen написа:


Въх изтървах... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Вале ,ти сега милинко,нали знаеш ,че си ми слбост..... Срамержлив Букет Срамержлив Покажи ми ....мъъъъъънинко поне... Букет Букет Букет Букет

Керинце, сега вече наистина ви оставям, като се видим в къщи ще ми напомниш, че наистина ти бях приготвила снимка, нали се хилеше за шаренкото Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:29 #38

БашФермер написа:
лета написа:
искам да ви кажа една новина Шамар зад врата
оттатък са се събрали всички от началството от най-малкия до най- големия и заключват темите наред
миксо се е захванал с игрите Метене
то тва се очакваше....само ще си изгонят хората. което е добро дошло за нас Изплезване Изплезване

както си говорехме, ще стане ........къде са ми кокшките, зайците, как да сложа жълтия обор Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

ще си приютим всички тук Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:31 #39

Мене вече ме3 изгониха от форума на фермата.....

За пръв път ми е...Миксо ми взе девствеността...маааааалко ме заболя... Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:35 #40

keriduen написа:
Мене вече ме3 изгониха от форума на фермата.....

За пръв път ми е...Миксо ми взе девствеността...маааааалко ме заболя... Изплезване Изплезване Изплезване
ехееее при мен е ежедневие , а фермите колко пъти са ми били баннати ако знаеш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:36 #41

БашФермер написа:
keriduen написа:
Мене вече ме3 изгониха от форума на фермата.....

За пръв път ми е...Миксо ми взе девствеността...маааааалко ме заболя... Изплезване Изплезване Изплезване
ехееее при мен е ежедневие , а фермите колко пъти са ми били баннати ако знаеш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Не ща да ми бара фермите тая гадина... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

А тебе те знайм мазохистче,тебе ти харесва признай си... Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:39 #42

keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
Мене вече ме3 изгониха от форума на фермата.....

За пръв път ми е...Миксо ми взе девствеността...маааааалко ме заболя... Изплезване Изплезване Изплезване
ехееее при мен е ежедневие , а фермите колко пъти са ми били баннати ако знаеш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Не ща да ми бара фермите тая гадина... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

А тебе те знайм мазохистче,тебе ти харесва признай си... Кикот Кикот
най обичам да се дупя Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:47 #43

БашФермер написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
keriduen написа:
Мене вече ме3 изгониха от форума на фермата.....

За пръв път ми е...Миксо ми взе девствеността...маааааалко ме заболя... Изплезване Изплезване Изплезване
ехееее при мен е ежедневие , а фермите колко пъти са ми били баннати ако знаеш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Не ща да ми бара фермите тая гадина... Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

А тебе те знайм мазохистче,тебе ти харесва признай си... Кикот Кикот
най обичам да се дупя Голяма работа Голяма работа Голяма работа

Ела ми се одупи на мене,че сега мен кат ме е...ха,трябва и аз да е...а.... Сладолед Сладолед Сладолед

А ся дай ми бан и ти.... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:55 #44

не знам от къде Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 15:57 #45

БашФермер написа:
не знам от къде Плезене Плезене Плезене

Ма за друго ,ако трябваше да Го извадиш,веднага щеше да намериш къде е.... Плезене Плезене Плезене Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 16:01 #46

не се ссмей, че много добре знам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

и аз ще съм с бан след малко, минах през игрите
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 16:16 #47

БашФермер написа:
не се ссмей, че много добре знам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

и аз ще съм с бан след малко, минах през игрите

Ааааааа,не е честно така сега като не можем да участваме и ние в купона... Рев Рев Рев


Последната промяна е направена от keriduen на Съб 18 Юни 2011, 16:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 16:21 #48

keriduen написа:
БашФермер написа:
не се ссмей, че много добре знам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

и аз ще съм с бан след малко, минах през игрите

Ааааааа,не е честно така сега като не можем да участваме и ние в купана... Рев Рев Рев
ти цял ден не спря да се тръшкаш....горкия ти мъж Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 16:37 #49

БашФермер написа:
keriduen написа:
БашФермер написа:
не се ссмей, че много добре знам Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

и аз ще съм с бан след малко, минах през игрите

Ааааааа,не е честно така сега като не можем да участваме и ние в купана... Рев Рев Рев
ти цял ден не спря да се тръшкаш....горкия ти мъж Срамержлив Срамержлив

Тоа пък,мъжа ми ше мисли...От него по-щастлив нема да знайш... Изплезване Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13Съб 18 Юни 2011, 17:59 #50

keriduen честито ти сефте. На мен са ми изтрили поста където се изсмях на Миско на думата която беше дал(зъб) Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 40Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-