Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хахо................ Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Хахо................ Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Хахо................

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:26 #1

Наобратно се чете ОхАх... демек, само хубави асоциации предизвиквам.
Какво да се представям... Детската ми мечта беше да се возя отзад на боклукджийски камион и да дърпам ръчките... после се оказа, че още малко ако бях поседял по заведенията през средното си образование, съм щял да си я постигна.. Ама не, аз влизах в часовете.
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:46 #2

Добър вечер и добре дошъл .................

Еко чистотата идеят си нямат какъв кадър са изтървали Наздравица Наздравица Наздравица

......................
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:47 #3

то трябвало и да се представяме ли по тия теми Изплезване
щото аз май никаква не я свърших с моето представяне Кикотене

а честита темичка,ще я омажем подобаващо та поне тук да си практикуваш мечтата Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:47 #4

Еееееее,време беше....Маниту.... Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!

Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:49 #5

Здрасти Хахооо! Гушкане Гушкане Гушкане Да се почерпим а? Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Наздравеее! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:50 #6

АЗ да ви поживя всичките и само здраве да ви давам... Добре сте ми дошли... Ама да се разберем за сметката: всеки си плаща..
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:52 #7

То от тебе цел живот ли ше чакаме почерпка бе....Айде смили се... Плезене Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:56 #8

keriduen написа:
То от тебе цел живот ли ше чакаме почерпка бе....Айде смили се... Плезене Плезене Плезене Плезене

То и аз чакам ШЕФА да ме черпи една шестица от тотото, ама няма....
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 18:58 #9

хахо написа:
keriduen написа:
То от тебе цел живот ли ше чакаме почерпка бе....Айде смили се... Плезене Плезене Плезене Плезене

То и аз чакам ШЕФА да ме черпи една шестица от тотото, ама няма....

Нали ти беше Шефа бре...Къв ти е дерта... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:00 #10

Малеее,Хахо,ама ти и от към бирата ли си циция бре? Кикот Кикот Кикот А аз си мислех,че само за баницата се стискаш......
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:01 #11

keriduen написа:
хахо написа:
keriduen написа:
То от тебе цел живот ли ше чакаме почерпка бе....Айде смили се... Плезене Плезене Плезене Плезене

То и аз чакам ШЕФА да ме черпи една шестица от тотото, ама няма....

Нали ти беше Шефа бре...Къв ти е дерта... Сладолед Сладолед Сладолед

забравил е 6-те печаливши числа Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:02 #12

той сега пак ще извади ония бонбони дето трябваше да си ги плащаме Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:03 #13

Бог не дава нищо даром,все трябва да си го заслужиш някак... Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:04 #14

ildevaris написа:
той сега пак ще извади ония бонбони дето трябваше да си ги плащаме Заливане от смях Заливане от смях

Е вие на един път ли ги изядохте? Не сте икономични. Мислете за бъдещето. Днес бонбон, утре друг.. и после на старини ще си рупате и ще си свиркате. Пак ли аз да ви уча?
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:07 #15

Той нали е буда бе Кери...най-висшия шеф...ти искаш с простолюдието да го сравниш.Тия дребните шефчета си нямат на идея какво е да си отгоре. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Добър вечер.Аз нали съм на всяка манджа завършека та и тук да се запиша...
И понеже не ме бива много по изказванията...пък и нали каза че си гладно а и като гледам няма да се сетиш да почерпиш,да взема вместо реч да сложа едно печено пиле за твое здраве,пък покрай тебе и ние може да намажем с некой кокал...
Хахо................ 005396095
и да ти полеем темата мисля...да ти върви по вода...обаче водата в чешмата спря и реших че бирата в случая е подходяща
Хахо................ 119
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:09 #16

zizita1982 написа:

Хахо................ 005396095
и да ти полеем темата мисля...да ти върви по вода...обаче водата в чешмата спря и реших че бирата в случая е подходяща
Хахо................ 119

Ауу, тая красавица между картофки ли е полегнала? Е как да не я ухапеш по баджачето...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:10 #17

Тъй-тъй Зиз да си дойдем на думата... Наздравица
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:10 #18

Лакомия такава! Ругаене Ругаене Ругаене Другата кълка я остави за нас деее! Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:11 #19

хахо написа:
ildevaris написа:
той сега пак ще извади ония бонбони дето трябваше да си ги плащаме Заливане от смях Заливане от смях

Е вие на един път ли ги изядохте? Не сте икономични. Мислете за бъдещето. Днес бонбон, утре друг.. и после на старини ще си рупате и ще си свиркате. Пак ли аз да ви уча?

ти къде ме прати сега в детските години Учудване
“е ти тука Илде 10 шоколадчета,ама за днес само 1,утре друго.... Главоблъскане

ама пак си спазвам де,купувам 10 бутилки водка и за днес само 1...утре друга... Кикотене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:16 #20

Ето знаех си че ще изяде всичко и на нас само кокалчетата...обаче аз това най го обичам. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Наздраве кери.
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:16 #21

ildevaris написа:
хахо написа:
ildevaris написа:
той сега пак ще извади ония бонбони дето трябваше да си ги плащаме Заливане от смях Заливане от смях

Е вие на един път ли ги изядохте? Не сте икономични. Мислете за бъдещето. Днес бонбон, утре друг.. и после на старини ще си рупате и ще си свиркате. Пак ли аз да ви уча?

ти къде ме прати сега в детските години Учудване
“е ти тука Илде 10 шоколадчета,ама за днес само 1,утре друго.... Главоблъскане

ама пак си спазвам де,купувам 10 бутилки водка и за днес само 1...утре друга... Кикотене

Смях Смях Смях ... Ами роден съм в бедно семейство на ядрени инженери, та .. кофти детство беше, още си паза бонбонките Сен Сен от първи клас...
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:22 #22

хахо написа:
ildevaris написа:
хахо написа:
ildevaris написа:
той сега пак ще извади ония бонбони дето трябваше да си ги плащаме Заливане от смях Заливане от смях

Е вие на един път ли ги изядохте? Не сте икономични. Мислете за бъдещето. Днес бонбон, утре друг.. и после на старини ще си рупате и ще си свиркате. Пак ли аз да ви уча?

ти къде ме прати сега в детските години Учудване
“е ти тука Илде 10 шоколадчета,ама за днес само 1,утре друго.... Главоблъскане

ама пак си спазвам де,купувам 10 бутилки водка и за днес само 1...утре друга... Кикотене

Смях Смях Смях ... Ами роден съм в бедно семейство на ядрени инженери, та .. кофти детство беше, още си паза бонбонките Сен Сен от първи клас...

моите работеха в шоколадова фабрика Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:27 #23

ildevaris написа:


моите работеха в шоколадова фабрика Смях Смях Смях Смях Смях

Горкото ти... Поне един път изпуснаха ли те да си поплуваш в течния шоколад?
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:28 #24

баце, за добре дошъл да ти поднасям цветя ли, да те гушкам ли или да те целувам...избирай Букет Гушкане Мляска
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 19:29 #25

хахо написа:
ildevaris написа:
хахо написа:
ildevaris написа:
той сега пак ще извади ония бонбони дето трябваше да си ги плащаме Хахо................ 900648124 Хахо................ 900648124

Е вие на един път ли ги изядохте? Не сте икономични. Мислете за бъдещето. Днес бонбон, утре друг.. и после на старини ще си рупате и ще си свиркате. Пак ли аз да ви уча?

ти къде ме прати сега в детските години Хахо................ 3684740496
“е ти тука Илде 10 шоколадчета,ама за днес само 1,утре друго.... Хахо................ 2216528947

ама пак си спазвам де,купувам 10 бутилки водка и за днес само 1...утре друга... Хахо................ 3627544422

Хахо................ 364988687 Хахо................ 364988687 Хахо................ 364988687 ... Ами роден съм в бедно семейство на ядрени инженери, та .. кофти детство беше, още си паза бонбонките Сен Сен от първи клас...

Хахо................ 364988687 Хахо................ 364988687 Хахо................ 364988687 те тия твоите ядрени инженели нещо са ти сбъркали ядрото,затуй си такваз циция... Хахо................ 284058990 Хахо................ 284058990 Хахо................ 284058990 Хахо................ 284058990 ай здрасти.. Хахо................ 2264848081 Хахо................ 2264848081 Хахо................ 2264848081
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Хахо................ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хахо................   Хахо................ Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Хахо................

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-