Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблемацийки :) - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:41 #26

Появиха се разгеле, няколко рефреша и си дойдоха на място. Ама много бъгове еййй.. особено тия дни
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 15:44 #27

valja написа:
Появиха се разгеле, няколко рефреша и си дойдоха на място. Ама много бъгове еййй.. особено тия дни

да му мислим утре като вкарат куестовете за кокошките ...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 20:07 #28

Елфи написа:
На мене ми е доста трудно да чета червените и сините никове, трябва да ги ошрифтя, за да мога да ги прочета. Също и горе в ляво бутоните форум и т.н., както и други текстове в тези цветове. Дали е възможно малко по-едър шрифт или в някакъв друг цвят?

В началното съобщение направо не виждам къде шари мишката и какво да цъкам. Едва открих къде са преференциите.
Ако и други имат такива проблеми , може да помислите по тях, ако съм само аз , ами ще си направя екрана на 120 %
то син ник тук няма да видиш освен това, което е писано с него. никовете долу в полето са червени, ако кликнеш на тях после стават бели, но не е проблем да се изсветли малко цвета. За началната страница не разбрах....в смисъл малък ти е шрифта на "игри", "дискусии"......
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:05 #29

Елфи написа:
На мене ми е доста трудно да чета червените и сините никове, трябва да ги ошрифтя, за да мога да ги прочета. Също и горе в ляво бутоните форум и т.н., както и други текстове в тези цветове. Дали е възможно малко по-едър шрифт или в някакъв друг цвят?

В началното съобщение направо не виждам къде шари мишката и какво да цъкам. Едва открих къде са преференциите.
Ако и други имат такива проблеми , може да помислите по тях, ако съм само аз , ами ще си направя екрана на 120 %

ако ги направим червените текстове като ги посочиш с мишката да са бели ще бъде ли добре или да сменим цвета?

сложихме го червен да се вижда по-ясно къде си влизал и какво е прочетено,че не се разбираше много преди,но ако е проблем ще се смени.
за шрифта Баш май наистина заглавията ако са малко по-големи ще е добре.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:07 #30

ildevaris написа:
Елфи написа:
На мене ми е доста трудно да чета червените и сините никове, трябва да ги ошрифтя, за да мога да ги прочета. Също и горе в ляво бутоните форум и т.н., както и други текстове в тези цветове. Дали е възможно малко по-едър шрифт или в някакъв друг цвят?

В началното съобщение направо не виждам къде шари мишката и какво да цъкам. Едва открих къде са преференциите.
Ако и други имат такива проблеми , може да помислите по тях, ако съм само аз , ами ще си направя екрана на 120 %

ако ги направим червените текстове като ги посочиш с мишката да са бели ще бъде ли добре или да сменим цвета?

сложихме го червен да се вижда по-ясно къде си влизал и какво е прочетено,че не се разбираше много преди,но ако е проблем ще се смени.
за шрифта Баш май наистина заглавията ако са малко по-големи ще е добре.
аммммм ти оправи малко света, аз ще ровя за заглавията.....
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:25 #31

ама червен ли да го оставя или да сменям ???
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:26 #32

БашФермер написа:
ildevaris написа:
Елфи написа:
На мене ми е доста трудно да чета червените и сините никове, трябва да ги ошрифтя, за да мога да ги прочета. Също и горе в ляво бутоните форум и т.н., както и други текстове в тези цветове. Дали е възможно малко по-едър шрифт или в някакъв друг цвят?

В началното съобщение направо не виждам къде шари мишката и какво да цъкам. Едва открих къде са преференциите.
Ако и други имат такива проблеми , може да помислите по тях, ако съм само аз , ами ще си направя екрана на 120 %

ако ги направим червените текстове като ги посочиш с мишката да са бели ще бъде ли добре или да сменим цвета?

сложихме го червен да се вижда по-ясно къде си влизал и какво е прочетено,че не се разбираше много преди,но ако е проблем ще се смени.
за шрифта Баш май наистина заглавията ако са малко по-големи ще е добре.
аммммм ти оправи малко света, аз ще ровя за заглавията.....


хахахахахахах света малко ще ми е трудно да го оправя,да не кажа невъзможно даже Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:28 #33

емммм, може да дойдеш да поизчистиш вкъщи....стига толкова Сладолед Сладолед Сладолед нали съм ергенче и на това оправяне ще съм доволен Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 21:47 #34

БашФермер написа:
емммм, може да дойдеш да поизчистиш вкъщи....стига толкова Сладолед Сладолед Сладолед нали съм ергенче и на това оправяне ще съм доволен Намигане

аз ако ти дойда вкъщи първо начина на мислене ще ти оправя Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 06:40 #35

ildevaris написа:
БашФермер написа:
емммм, може да дойдеш да поизчистиш вкъщи....стига толкова Сладолед Сладолед Сладолед нали съм ергенче и на това оправяне ще съм доволен Намигане

аз ако ти дойда вкъщи първо начина на мислене ще ти оправя Смях Смях Смях Смях Смях
Ил, нужда от помощ имаш ли? С тояжката ли да идвам или с метлата? В смисъл ще метем ли или баница ще точим? Който не слуша...
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 19:46 #36

Проблемацийки :) - Page 2 313298198 ДА ДОКЛАДВАМ И АЗ ЗА ЕДИН БЪГ В ИГРАТА ЗАЩОТО МНОГО ИГРАЧИ ЯВНО НЕ СА МУ ОБЪРНАЛИ ВНИМАНИЕ,НО НА МЕН ОТ ВЧЕРА НАСАМ В ЕДНА ОТ ФЕРМИТЕ ВЕЧЕ МИ СЕ СЛУЧВА ДВА ПЪТИ,ЗВЕЗДИЧКА КАЗА ЧЕ ЩЕ ДОКЛАДВА ЗАЩОТО НАИСТИНА ГО Е КОНСТАТИРАЛА
БЪГА Е ВЪВ КУЕСТА ЗА АНГОРСКАТА И ОВЧАТА ВЪЛНА,НА 3 НИВО ДИАМАНТЕНА ЗАДАЧА СИСТЕМАТА КРАДЕ ОТ БРОЙКИТЕ,ВЧЕРА ПРИ НАЛИЧНИ 4 БРОЯ АНГОРА МИ НАЧИСЛИ САМО 2 БР А ДРУГИТЕ МИ ГИ ИЗЯДЕ,НАЛОЖИ СЕ ЗВЕЗДИЧКА ДА ВЛИЗА И ДА МИ ГИ ВЪЗСТАНОВИ,ТОВА МИ СЕ СЛУЧВА ЗА 2-РИ ПЪТ НО ПЪРВИЯ ПРОСТО НЕ ОБЪРНАХ ВНИМАНИЕ,ТОКУ ЩО РЕШИХ ДА ВКАРАМ ОЩЕ 2 БРОЯ АНГОРА ИМАХ В ХАМБАРА 3 БРОЯ,НО ТОЗИ ПЪТ РЕШИХ ДА ГО ВКАРАМ 1 ПО 1 ЗА ПО СИГУРНО,ДА АМА НЕ,ПРИ ПЪРВАТА БРОЙКА МИ ВЗЕ ОЩЕ ЕДНА НО ГИ ОТЧЕТЕ ЗА 1 БРОЙКА,ТАКА ЧЕ В МОМЕНТА ЧАКАМ ЗВЕЗДИЧКА ПАК ДА ПРАВИ ПРОВЕРКА..ТА МИСЪЛТА МИ Е ДА ВНИМАВАТЕ,А АЗ ОТ СЕГА НАТАТЪК СПИРАМ ДА ИЗПЪЛНЯВАМ ДИАМАНТЕНИТЕ ЗАДАЧИ НА КУЕСТИТЕ ЗА ВЪЛНАТА,ЗАЩОТО И ПРИ ОВЧАТА ВЪЛНА ПАК НА СЪЩОТО НИВО ОНЯ ДЕН МИ ИЗЯДЕ 1 БРОЙКА.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 21:27 #37

мамче и ти си като мен, магнит за бъгове, къде кво има все нам ен ще се лепне Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:14 #38

на мен преди 3 дена 20 бр ангорска ми глътна,направо ми висна ченето и се чупих от рефреши и нищо Ругаене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 23:40 #39

ildevaris написа:
на мен преди 3 дена 20 бр ангорска ми глътна,направо ми висна ченето и се чупих от рефреши и нищо Ругаене
е що не писа ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 00:06 #40

БашФермер написа:
ildevaris написа:
на мен преди 3 дена 20 бр ангорска ми глътна,направо ми висна ченето и се чупих от рефреши и нищо Ругаене
е що не писа ?

писах.
то очакваш на мен да ми се обърне внимание за проблем ли? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

казаха ми,че ще докладват за проблема и дотам Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 00:09 #41

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
на мен преди 3 дена 20 бр ангорска ми глътна,направо ми висна ченето и се чупих от рефреши и нищо Ругаене
е що не писа ?

писах.
то очакваш на мен да ми се обърне внимание за проблем ли? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

казаха ми,че ще докладват за проблема и дотам Смях
е пиши където трябва Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 00:24 #42

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
на мен преди 3 дена 20 бр ангорска ми глътна,направо ми висна ченето и се чупих от рефреши и нищо Ругаене
е що не писа ?

писах.
то очакваш на мен да ми се обърне внимание за проблем ли? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

казаха ми,че ще докладват за проблема и дотам Смях
е пиши където трябва Намигане

свърши вече,ако пак се случи ще пиша Кикотене
не е кой знае каква загуба.

между другото до 2-3 дена ще пусна на пазара една приятелка испанка,милата де да знам,че и тя играе
днес ми каза,обаче не влиза по форуми и самичка се оправя колкото може,а и е много кеф да играе.
та има си само 6-7 съседа май,а е на 60 ниво,ама като по форуми не влиза и каза,че не знае как да си намери съседи и пустото поле половината само й е отворено.
взех да и казвам какво как и тия дни ще се чуем та ще й обяснявам повечко. Кикотене
прежалих си талвин от съседите и мъж си нямам вече да я взема нея за съседка.
ама ще карам май без мъж че май останалите ми съседи всичките са изпоженени Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 00:26 #43

ми така е, кой ща търпи тебе Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 00:42 #44

БашФермер написа:
ми така е, кой ща търпи тебе Сладолед Сладолед Сладолед

нали Кикотене
чак сама себе си не търпя и се разведох Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 13:39 #45

Елфи написа:
Илде, благодаря за кюлотения цвят , така се чете лесно, пък и админа ако реши да си смени цвета от тъмно синьооо .... Усмивка

П.С. Абе що този удобен чат не се ползва активно ?

ами то е червено ама по-светло Смях Смях Смях Смях Смях Смях
пробвах други цветова да сложа ама става голяма цигания.

Елфи да ти кажа за мен чата е излишен тук и не е никак полезен.
По-удобно е за писане,но често между лафовете и майтапите заминава в коша и доста полезна информация.Всеки ден се чисти чата,а и да оставаше е страшно неудобен за четене.
А да не говорим и че 5 човека като се съберат вътре вече не знаеш кой на кого е отговорил и кой за какво говори.Представи си всичките регистрирани до момента 162 вътре в чата ползващи го активно Объркване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 16:53 #46

Елфи написа:
Има го този момент за чата във форума, но ако стои под всяка тема, а не само на първа страница, лесно се задава въпрос там и всички ще са онлайн, ще отговарят и целия спам, който не еза темите , там ще се съсредоточи. Но и да не изхвърля, ... куцичък си е в този му вариант. Ами освен една конферентна връзка в скайп и който , когато Усмивка

то това си едно на ръка,ама няма да е само спама в чата,ще се загубят много съвети и хитринки из чата малко ще седнат пак да ги повтарят и из форума,а много хора има,които само четат без да се разписват.Взимат си инфото и после прилагат по фермите.
пък и ако искахме да сме в скайпа нямаше нужда изобщо от форума.то целта нали е да се сподели колкото повече може инфо с останалите.
но това си е моето мнение де.
Върнете се в началото Go down
jimarata
Орач
Орач
jimarata

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 06:22 #47

Здравейте,имам едно леко въпросче относно тулбара.Предварително се извинявам,ако не е мястото му тук,разглеждам,чета,но не съм много опитен и не съм много в час с форумите,както и с компютрите.Инсталирах тулбара,линка на който е даден тук.Пише в обяснението към него,че при влизането през него в играта дава разни наградки и т.н.До сега не получих такива,вероятно нещо не съм направил правилно.Бихте ли ми обяснили стъпка по стъпка (като на малоумен),какво и как да направя,че да има полза от него.Естествено,ако не притеснявам никой,не е жизненоважно,но се ядосвам,че не мога да се справя.Благодаря Ви предварително,успешна и приятна игра на всички!
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 07:55 #48

jimarata написа:
Здравейте,имам едно леко въпросче относно тулбара.Предварително се извинявам,ако не е мястото му тук,разглеждам,чета,но не съм много опитен и не съм много в час с форумите,както и с компютрите.Инсталирах тулбара,линка на който е даден тук.Пише в обяснението към него,че при влизането през него в играта дава разни наградки и т.н.До сега не получих такива,вероятно нещо не съм направил правилно.Бихте ли ми обяснили стъпка по стъпка (като на малоумен),какво и как да направя,че да има полза от него.Естествено,ако не притеснявам никой,не е жизненоважно,но се ядосвам,че не мога да се справя.Благодаря Ви предварително,успешна и приятна игра на всички!

при инсталиране тулбара ти дава еднократно :
1. трактор (намира се в менюто с цветенцето) ;
2. супер тор и супер храна , от едното 10 бр. от другото - 20 (не помня вече от кое колко) начислени са ти автоматично.

3. При влизане в играта през него всеки ден, но само на едно влизане, ти дава точки опит равни на нивото ти по 10.

Потърси трактора в цветенцето и ако го няма направи наново инсталацията. Посто няма какво да объркаш. Даваш само разрешение и инсталиране и всичко става.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:17 #49

Случвало ли ви се е по някога ръчичката с която се цъка по екрана да трепери и да превръща в стрелка и обратно но много бързо?
Върнете се в началото Go down
jimarata
Орач
Орач
jimarata

Male

Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 09:39 #50

Направих точно това,но без резултат.Благодаря за помощта.Отказвам се да питам повече,срамувам се от компютърната си неграмотност.От яд ми идва да се пребия със собственият си лаптоп.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Проблемацийки :) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблемацийки :)   Проблемацийки :) - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Проблемацийки :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-