Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next
АвторСъобщение
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 10:45 #351

valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
wale spi[ o]e, pijni edno kafence za sybuvdane Кафенце Кафенце Кафенце Кафенце

тц не спъ, още у 6 съм станала и съм на 3-ри кафенца Учудване Учудване

nameri li ikonata Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

тази не ми се отваря само пише ном63

weshe na razbiram, misleh, she ne q wigdasch
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 10:48 #352

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
wale spi[ o]e, pijni edno kafence za sybuvdane Кафенце Кафенце Кафенце Кафенце

тц не спъ, още у 6 съм станала и съм на 3-ри кафенца Учудване Учудване

nameri li ikonata Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

тази не ми се отваря само пише ном63

weshe na razbiram, misleh, she ne q wigdasch

само тази не ми се отваря, а пише само 63 та не знам какво е Рев Рев
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 10:49 #353

valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
wale spi[ o]e, pijni edno kafence za sybuvdane Кафенце Кафенце Кафенце Кафенце

тц не спъ, още у 6 съм станала и съм на 3-ри кафенца Учудване Учудване

nameri li ikonata Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

тази не ми се отваря само пише ном63

weshe na razbiram, misleh, she ne q wigdasch

само тази не ми се отваря, а пише само 63 та не знам какво е Рев Рев

pitaj nqkoj kojto znae
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 10:55 #354

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
wale spi[ o]e, pijni edno kafence za sybuvdane Кафенце Кафенце Кафенце Кафенце

тц не спъ, още у 6 съм станала и съм на 3-ри кафенца Учудване Учудване

nameri li ikonata Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

тази не ми се отваря само пише ном63

weshe na razbiram, misleh, she ne q wigdasch

само тази не ми се отваря, а пише само 63 та не знам какво е Рев Рев

pitaj nqkoj kojto znae

няма пък Плезене Плезене Плезене това сигурно е някво прецакване и искаш и аз да си изпатя ... Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 10:58 #355

ne e, ako iskasch az schte pitam, weche swiknah Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 11:06 #356

annaag1 написа:
ne e, ako iskasch az schte pitam, weche swiknah Кикотене Кикотене Кикотене

копнах я и я отворих на компа и видех ... Изплезване Изплезване .. с тояжка ше ме плашиш ааааааа ... Шамар зад врата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 11:09 #357

valja написа:
annaag1 написа:
ne e, ako iskasch az schte pitam, weche swiknah Кикотене Кикотене Кикотене

копнах я и я отворих на компа и видех ... Изплезване Изплезване .. с тояжка ше ме плашиш ааааааа ... Шамар зад врата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

ot tolkowa direne zagubihme smisyla, tq be[e za pazene na foruma ЦРУ ЦРУ ЦРУ Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 11:16 #358

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
ne e, ako iskasch az schte pitam, weche swiknah Кикотене Кикотене Кикотене

копнах я и я отворих на компа и видех ... Изплезване Изплезване .. с тояжка ше ме плашиш ааааааа ... Шамар зад врата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

ot tolkowa direne zagubihme smisyla, tq be[e za pazene na foruma ЦРУ ЦРУ ЦРУ Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

оооо Учудване Учудване Учудване ОМГ! ОМГ!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 11:28 #359

valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
ne e, ako iskasch az schte pitam, weche swiknah Кикотене Кикотене Кикотене

копнах я и я отворих на компа и видех ... Изплезване Изплезване .. с тояжка ше ме плашиш ааааааа ... Шамар зад врата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

ot tolkowa direne zagubihme smisyla, tq be[e za pazene na foruma ЦРУ ЦРУ ЦРУ Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

оооо Учудване Учудване Учудване ОМГ! ОМГ!

ko ti puka Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 14:18 #360

Здрасти и на теб съседке!
Как е настроението В джаза Денсене Денсене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 14:33 #361

лета написа:
Здрасти и на теб съседке!
Как е настроението В джаза Денсене Денсене

Ния още е на морето.. Букет а ние редовно й спамим темата Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Вто 26 Юли 2011, 08:31 #362

Чекай днеска още не съм се разписала тука Сладолед Изплезване Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Вто 26 Юли 2011, 08:44 #363

Taisita написа:
Чекай днеска още не съм се разписала тука Сладолед Изплезване Бъркане в носа

Някой да си не е изгонил майсторите днес, та е на компа.. Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 08:27 #364

Добре дошла отново .. Букет Наздраве!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 08:46 #365

Тука съм, тука съм... ама сега докато свикна да шаря по темите отново и да следя навсякъде.... отвикнала съм Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Има ли нови попълнения регистрирани юсери тук? Изпуснала ли съм нещо интересно? Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 08:54 #366

niika123 написа:
Тука съм, тука съм... ама сега докато свикна да шаря по темите отново и да следя навсякъде.... отвикнала съм Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Има ли нови попълнения регистрирани юсери тук? Изпуснала ли съм нещо интересно? Гушкане

има нови в спама ще ги видиш Заливане от смях Нати сега е отпуск 4-ри дни беше на екскурзия из България, сега си е тук, но правят ремонт.. Усмивка Гушкане
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 09:04 #367

добре си се завърнала ния, почина ли си? почерня ли много? Айляк Айляк
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 09:09 #368

Станала съм черна като цигане Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях А по принцип съм ужасно бяла и ми личи страхотно много Кикотене изкара чудесно и чакам пак някой да ме заведе Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


Нати и писах във фермата още миналата седмица, ама не ми написа нищо и бях адски разочарована Рев
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 10:06 #369

niika123 написа:
Станала съм черна като цигане Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях А по принцип съм ужасно бяла и ми личи страхотно много Кикотене изкара чудесно и чакам пак някой да ме заведе Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


Нати и писах във фермата още миналата седмица, ама не ми написа нищо и бях адски разочарована Рев

Не плачи де, нали ти казах, че Нати от четвъртък тръгна на екскурзия.. прочела ти е писмото, но сигурно не е имала време да ти пише .. Гушкане

п.п. а ти донесе ли ни мидички.. какво друго ни донесе от морето Амиии... Амиии...
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 10:53 #370

valja написа:
niika123 написа:
Станала съм черна като цигане Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях А по принцип съм ужасно бяла и ми личи страхотно много Кикотене изкара чудесно и чакам пак някой да ме заведе Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


Нати и писах във фермата още миналата седмица, ама не ми написа нищо и бях адски разочарована Рев

Не плачи де, нали ти казах, че Нати от четвъртък тръгна на екскурзия.. прочела ти е писмото, но сигурно не е имала време да ти пише .. Гушкане

п.п. а ти донесе ли ни мидички.. какво друго ни донесе от морето Амиии... Амиии...

Вале мила, само мидички и малко песок хахах Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Бях на чужда издръжка, не беше редно много да си искам...но мисля, че няма по-хубав подарък от слънчеви усмивки и малко мидички Букет Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 10:58 #371

Важното е че си изкарала добре Букет и имаш доказателство, че си била на море.. Наздраве!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 11:05 #372

да, наистина ... най-голямо доказателство е тена ми Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Кери появява ли се въобще из форума? и ИЛ не съм я виждала?
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 11:15 #373

niika123 написа:
да, наистина ... най-голямо доказателство е тена ми Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Кери появява ли се въобще из форума? и ИЛ не съм я виждала?

Кери само в следобедните часове.. Кикотене тя цяла нощ будува и после дообяд спинка.. Спане А Ил мисля, че снощи се появи за малко.. май и тя е била някъде на почивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 11:28 #374

Ти мила няма ли да ходиш някъде вече? идва август , а го дават тогава да е лошо временцето Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 11:38 #375

niika123 написа:
Ти мила няма ли да ходиш някъде вече? идва август , а го дават тогава да е лошо временцето Учудване Учудване Учудване

Аз нямам шанс.. ама синчето сега се вее някъде в Бургас .. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нова съъъъм, моля внимание :)   нова съъъъм, моля внимание :) - Page 15 Mini_c13 #376

Върнете се в началото Go down
 

нова съъъъм, моля внимание :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 15 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Нова руна
» Нова визия на розите
» Нова визия на овцете
» Пълнолуние - нова селекция на врани

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-