Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


прати ми подарък - Page 6 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


прати ми подарък - Page 6 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 прати ми подарък

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 04 Юли 2011, 12:00 #126

valja написа:
niika123 написа:
valja написа:
niika123 прати ми ти покана, като си освободиш място, аз имам вече свободно, но не мога да те поканя Букет
Аз ще бъда добро съседче Срамержлив Срамержлив а и не съм стисната ОК

Изпратих ти една сова, ника ми е valja.v


Вале, пратих ти покана, бях на обяд и затова не реагирах по-бързо Изплезване Изплезване Изплезване
Да ни е честито Гушкане

Jiji0109 - абсолютно достатъчно ми е, да не кажа, че ме изумихте с отзивчевостта си Букет Ако и ти имаш нужда, не се притеснявай да ми пратиш

съобщение Наздраве!


Да се почерпим по съседски Наздраве! Гушкане Букет
Фермата от известно време ми е много бъгава, незнам как е при другите, ама при мен вече се не трае, а и в официалния форум не мога да вляза Рев Ядосване


На мен фермичката ми се държи засега, но ако не ползвам Мозилата за този форум, абсурдно е да вляза през експлорера Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 15:04 #127

Приятели
аз почти не ставам от компа защото работата ми е от вкъщи и е именно на него затова съм постоянно в играта.Имам съседи,които остави че не връщат подаръци или ако върнат е нещо като овци в тандем и разни такива.ако някой иска да ми стане съсед веднага разкарвам кофти съседите и ще го приема с удоволствие.ника ми е същия както във форума,на 59 ниво съм а на острова 11
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 19:03 #128

pepina_m72 написа:
Приятели
аз почти не ставам от компа защото работата ми е от вкъщи и е именно на него затова съм постоянно в играта.Имам съседи,които остави че не връщат подаръци или ако върнат е нещо като овци в тандем и разни такива.ако някой иска да ми стане съсед веднага разкарвам кофти съседите и ще го приема с удоволствие.ника ми е същия както във форума,на 59 ниво съм а на острова 11

Аз бях като теб и почти всички ги смених, в момента нямам свободно място, освобождава ми се само ако някой засвети в червено, имам двама, на които им е паднало барометърчето, но все пак ще ги изчакам още малко, все пак е лято и може да са отпуска или ваканция.. Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 10:16 #129

pepina_m72 написа:
Приятели
аз почти не ставам от компа защото работата ми е от вкъщи и е именно на него затова съм постоянно в играта.Имам съседи,които остави че не връщат подаръци или ако върнат е нещо като овци в тандем и разни такива.ако някой иска да ми стане съсед веднага разкарвам кофти съседите и ще го приема с удоволствие.ника ми е същия както във форума,на 59 ниво съм а на острова 11

Аз имам едно свободно място, токущо изритах един съсед, а до няколко дена ще отворя руната +6 съседи и ще имам доста свободни места

pepina_m72 ако ме искаш за съседка, ника ми е същия, но предупреждавам , че съм на 73 ниво, а до следващото имам 827040 ТО Намръщка
Върнете се в началото Go down
pepina_m72
Тракторист
Тракторист
pepina_m72

Female

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 14:23 #130

titi166768 написа:
pepina_m72 написа:
Приятели
аз почти не ставам от компа защото работата ми е от вкъщи и е именно на него затова съм постоянно в играта.Имам съседи,които остави че не връщат подаръци или ако върнат е нещо като овци в тандем и разни такива.ако някой иска да ми стане съсед веднага разкарвам кофти съседите и ще го приема с удоволствие.ника ми е същия както във форума,на 59 ниво съм а на острова 11

Аз имам едно свободно място, токущо изритах един съсед, а до няколко дена ще отворя руната +6 съседи и ще имам доста свободни места

pepina_m72 ако ме искаш за съседка, ника ми е същия, но предупреждавам , че съм на 73 ниво, а до следващото имам 827040 ТО Намръщка
аз не си търся съседи само за да ги поздравявам и да обирам то така че щесе радвам ако ме поканиш като отвориш руната. Наздравица
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 14:34 #131

аз и в момента имам 1 свободно място, но ти имаш прекалено много съседи Усмивка
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: червей   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Сря 07 Сеп 2011, 17:44 #132

моля ви пращайте ми червей но този път не на jiji0109 а на Фермерчо6 понеже той ми подари фермата си и сега си я гледам като собствена.
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: започна се   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Съб 10 Сеп 2011, 10:34 #133

Айде започна се спращането на писма и червеи. Благодаря на всички които ми пращат ако искате ще връщам жеста. Само ми пишете във фермата. И без това днес отключих руната за повече подаръци. Усмивка
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:18 #134

Пишете ми, добавете ме в бъди-листа и ще си изпращаме подаръци... ако се чудите дали да ми пратите сол или захара - СОЛ!
Ник: hero002
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:23 #135

Maxtor написа:
Пишете ми, добавете ме в бъди-листа и ще си изпращаме подаръци... ако се чудите дали да ми пратите сол или захара - СОЛ!
Ник: hero002

От къде да знам, че не си от клана на гошовците? Няма пък!
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:25 #136

? За какъв клан на гошовците говориш... Чувствам се на 100... Смях Някой ще ме светне ли...
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:32 #137

По-добре да не разбираш. Смях Не знаеш ли за Гошито, крадецът на виртуално-реално имане?
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:34 #138

Е, днеска се регнах във форума, имай милост! Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:36 #139

Аз съм добричък и милостив, ама отиди у официалско да видиш ко ти рукам. Объркване
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:37 #140

Ко ми рукаш, не фащам...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:42 #141

Maxtor написа:
Пишете ми, добавете ме в бъди-листа и ще си изпращаме подаръци... ако се чудите дали да ми пратите сол или захара - СОЛ!
Ник: hero002
аз хубаво ще ти пращам сол, но ти кога ще се сетиш за мен за да ми пратиш поне едно парфюмче Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:44 #142

не се прави на тъщата ми, защото не си Смях Смях и отговорът е НИКОГА! Ти си стара, на 80 ниво, по-скоро ти трябва ментолка. Лош дъх. При старите е така Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:45 #143

todorsh написа:


От къде да знам, че не си от клана на гошовците? Няма пък!

Тоше, не мога да гарантирам 100% , но 99% съм сигурна, че не е от този клан Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:46 #144

Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:47 #145

Maxtor написа:
не се прави на тъщата ми, защото не си Смях Смях и отговорът е НИКОГА! Ти си стара, на 80 ниво, по-скоро ти трябва ментолка. Лош дъх. При старите е така Смях Смях Смях

охооо, аз те зажитавам, а ти ме обиждаш на старост, край обидена съм Плезла Плезла Плезла
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Пон 09 Яну 2012, 20:55 #146

Maxtor написа:
не се прави на тъщата ми, защото не си Смях Смях и отговорът е НИКОГА! Ти си стара, на 80 ниво, по-скоро ти трябва ментолка. Лош дъх. При старите е така Смях Смях Смях
аз до сега тук никой не съм предупреждавал или "награждавал" ама май ще си първия ако ен се извиниш на Лета. Тук има хора, които обичаме и уважаваме, и наричаме приятели...та няма да ти дам да пишеш с тях по този начин!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13Вто 10 Яну 2012, 14:47 #147

лета написа:


охооо, аз те зажитавам, а ти ме обиждаш на старост, край обидена съм Плезла Плезла Плезла

храни куче да те лае Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




прати ми подарък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: прати ми подарък   прати ми подарък - Page 6 Mini_c13 #148

Върнете се в началото Go down
 

прати ми подарък

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» Подарък и търговия
» Подарък & Търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия
» Подарък и търговия

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Идеи-