Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Какво ядох/ям/ще ям?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 08:35 #76

Taisita написа:
Zi написа:
valja написа:
Аз за вечеря ще направа набързо една чилийска гозба - супер е за който обича нещо пикантно и върви с вино, ама в тая жега ще карам на бира Наздравица Наздравица Наздравица а децата на повечко водаааа Кикотене Кикотене Кикотене
кажи и рецептата де...като казвате такива манджи давайте и рецепти...аз на мойте чайове какво да им давам рецепти.
Днес съм на кафе и таратор...за вечеря...май пак таратор.... Усмивка
ааа ти си я дала вече...извинявам се,не съм видяла... Гушкане
вкусно звучи и ще се пробва.
Мислех да екпериментирам,но ако valja сподели рецептата... Срамержлив

По горе съм написала продуктите ОК месото го купувам охладено нарязано на хапки, задушавам с малко вода и зехтин докато стане готово, добавям всички продукти от консервите, отцедени Усмивка , задължително къри, чили чушка на ситно (ако няма - чили сос) черен пипер и сол по желание оставям само малко на котлона колкото да заври за да се смесят всички продукти и готово Букет
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 08:51 #77

Вале,събуди ми любопитството...Ше земеш да ме накараш да прочета упътването и да разбера от де се включва печката... Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:23 #78

Ще я пробвам рецептата с чилийската гозба и ще се похваля как е станала Голяма работа

по темaта на обяд руло стефани с картофено пюре и ориз за гарнитура Усмивка
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:33 #79

тиквички на скарата...ядох и довечера пак това...
Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:35 #80

Zi написа:
тиквички на скарата...ядох и довечера пак това...
Кикотене

Мене нема пък кой де ме нахраниииии... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Пак,вода,кафе и витамини... Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:37 #81

keriduen написа:
Zi написа:
тиквички на скарата...ядох и довечера пак това...
Кикотене

Мене нема пък кой де ме нахраниииии... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Пак,вода,кафе и витамини... Тц-тц!
ти ръчички нямаш ли...
Кикотене а на мен ми се пие чай с ядки ма ми казаха че били развалени ядките... Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:38 #82

Zi написа:
keriduen написа:
Zi написа:
тиквички на скарата...ядох и довечера пак това...
Кикотене

Мене нема пък кой де ме нахраниииии... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Пак,вода,кафе и витамини... Тц-тц!
ти ръчички нямаш ли...
Кикотене а на мен ми се пие чай с ядки ма ми казаха че били развалени ядките... Кикотене

и тебе та е развалила оная дето пие на работното място... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:39 #83

keriduen написа:
Zi написа:
keriduen написа:
Zi написа:
тиквички на скарата...ядох и довечера пак това...
Кикотене

Мене нема пък кой де ме нахраниииии... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Пак,вода,кафе и витамини... Тц-тц!
ти ръчички нямаш ли...
Кикотене а на мен ми се пие чай с ядки ма ми казаха че били развалени ядките... Кикотене

и тебе та е развалила оная дето пие на работното място... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
аааа не е...ти мойто свате не го закачай....то знае... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
ама кери аз съм си развалена по рождение бре...то за това съм член... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Сря 06 Юли 2011, 09:41 #84

Zi написа:
keriduen написа:
Zi написа:
keriduen написа:
Zi написа:
тиквички на скарата...ядох и довечера пак това...
Кикотене

Мене нема пък кой де ме нахраниииии... Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев

Пак,вода,кафе и витамини... Тц-тц!
ти ръчички нямаш ли...
Кикотене а на мен ми се пие чай с ядки ма ми казаха че били развалени ядките... Кикотене

и тебе та е развалила оная дето пие на работното място... Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
аааа не е...ти мойто свате не го закачай....то знае... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
ама кери аз съм си развалена по рождение бре...то за това съм член... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

Аха,лоши каки такива...на кви неща ме научихте вие...развалихте мъ.... Няма пък!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 09:26 #85

на обяд шницел със салата от краставици
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 09:47 #86

Taisita написа:
на обяд шницел със салата от краставици

Аз един сникерс и три кафета, ама за вечеря ще си правя кюфтета от тиквички Плезене Плезене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 12:43 #87

Ти само пускаш разни фитили,сега пък кюфтета от тиквички...споделяй рецептата,моля Срамержлив

по темата,ако не завали ще палим скарата в двора и за вечеря ще има свински ребърца на скара и шопска салата ,ако вали ребърцата ще ги пека в торбичка на фурна Усмивка
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 12:57 #88

Taisita написа:
Ти само пускаш разни фитили,сега пък кюфтета от тиквички...споделяй рецептата,моля Срамержлив

по темата,ако не завали ще палим скарата в двора и за вечеря ще има свински ребърца на скара и шопска салата ,ако вали ребърцата ще ги пека в торбичка на фурна Усмивка

Ядосване Ядосване Ядосване не е честно такаааа ... ребърца на скара ъъъъъ искамммммм и аз ама няма Рев Рев
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 17:57 #89

Ами нали е сезона на тиквичките и аз тиквички, ама панирани, за закуска кафе,за обед краставици и домати със сирене.


п.п. Вале, и аз ги правя тези тиквени кюфтета ама много мазни стават, дай твоя чалъм, как ги докарваш?
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:15 #90

valja написа:
Taisita написа:
Ти само пускаш разни фитили,сега пък кюфтета от тиквички...споделяй рецептата,моля Срамержлив

по темата,ако не завали ще палим скарата в двора и за вечеря ще има свински ребърца на скара и шопска салата ,ако вали ребърцата ще ги пека в торбичка на фурна Усмивка

Ядосване Ядосване Ядосване не е честно такаааа ... ребърца на скара ъъъъъ искамммммм и аз ама няма Рев Рев

За протокола само ребърцата станаха божествени ( половинката е майстор на скарата) салатата заменихме с тиквички и те печени на скарата и пийнахме биричка Наздравица
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:30 #91

annaag1 написа:
Ами нали е сезона на тиквичките и аз тиквички, ама панирани, за закуска кафе,за обед краставици и домати със сирене.


п.п. Вале, и аз ги правя тези тиквени кюфтета ама много мазни стават, дай твоя чалъм, как ги докарваш?

ами определено стават мазни, но може да се смесят и с варени картофи и стават по добре - кюфтета от тиквички и картофи ОК ОК
Върнете се в началото Go down
fobrid
Тракторист
Тракторист
fobrid

Male

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:38 #92

Свинско със зеле!!!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:39 #93

Мазни,мазни ама вкусни. То всичко забранено е по-хубаво Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:44 #94

бобо ама без пръжки Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:45 #95

annaag1 написа:
Мазни,мазни ама вкусни. То всичко забранено е по-хубаво Кикотене Кикотене

Винаги е така ОК Намигане Намигане Намигане Намигане Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:46 #96

rucan1 написа:
бобо ама без пръжки Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124

Може и с мръвки ама свински Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 18:52 #97

valja написа:
rucan1 написа:
бобо ама без пръжки Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 900648124

Може и с мръвки ама свински Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 364988687 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 364988687 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 364988687 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 364988687
абе то боб нема ,бобената готвачка липсва да го запържи ,та маи па на мръвка ше караме Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 851642533 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 851642533 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 851642533 Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 851642533
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 19:20 #98

Ма много нездравословна храна ядете ,бе...ще си докарате некоя болест... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 19:27 #99

keriduen написа:
Ма много нездравословна храна ядете ,бе...ще си докарате некоя болест... Сладолед Сладолед Сладолед
Ами ти какво здравословно яде? Спагети Спагети Барбекю Барбекю Барбекю
Аз пък пържих рибка, салата от домати и краставици със сиренце. Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13Чет 07 Юли 2011, 19:31 #100

Обичайното...кафе,цигари,кафе...+ едно кроасанче с череши и ванилия... Близалка Близалка Близалка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ядох/ям/ще ям?   Какво ядох/ям/ще ям? - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Какво ядох/ям/ще ям?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» КАКВО ЛИ ЩЕ Е ТОВА?
» какво доживях хахахахаха
» Кога, какво ще получа
» СЛУХОВЕ - какво ще ни трябва за разширението на градината
» ЗЕЛЕНИТЕ СЕДМИЦИ - ВТОРИ ЕТАП - КАКВО СЕ ИСКА

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Кът на потребителя-