Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Здравейте и от мен. - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Здравейте и от мен. - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Здравейте и от мен.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 11:32 #26

Какво изпуснах сега аз????? Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 11:40 #27

niika123 написа:
Какво изпуснах сега аз????? Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Ами имаше купон, ама ти го изпусна.. Изплезване Изплезване Изплезване щото седеше в оня ъгъл и Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Пон 11 Юли 2011, 11:42 #28

valja написа:
niika123 написа:
Какво изпуснах сега аз????? Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Ами имаше купон, ама ти го изпусна.. Изплезване Изплезване Изплезване щото седеше в оня ъгъл и Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене


е защо не ме викнахте, знаете , че съм срамежлива Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Вто 12 Юли 2011, 21:07 #29

И аз мислих, че тази вечер ще има купон , но съм се излъгала Рев Рев Рев

Здравей,Вяра! Плетене Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Пон 18 Юли 2011, 15:45 #30

здравей и от мен, добре дошла Букет Букет като не си от приказливите, то поне да бъдем полезни с инфо понякога Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Вто 19 Юли 2011, 13:08 #31

Здравей и от мен,надявам се тук да ти хареса Букет Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Вто 26 Юли 2011, 20:02 #32

Здравей,приятни и весели минути ти пожелавам във форума и дано ти бъде полезен. Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Пон 12 Сеп 2011, 17:40 #33

Здравей Вяра! Букет Букет Букет Букет

Какво прави моята скъпа половинка? Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Не я засичам тези дни. Добре ли е?
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Вто 13 Сеп 2011, 14:59 #34

Жива е Заливане от смях мърда все още Оу, йе!

А сега сериозно, играе но влиза сее и излиза. Довечера ще я строя на скайпа.
Върнете се в началото Go down
кикимора
Агроном
Агроном
кикимора

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 09:16 #35

Букет То кът гледам само аз не съм са разписала ..та да кажа и аз едно ДОБРЕ ДОШЛА на Вяра... Букет Малко съм се опепелачила,чи скоро не съм се вясвала тука,ма ко да се прави селски ангажименти.. Кикот Кикот Да се представя ...тук съм КИКИМОРА(щот съм дърта) в другия форум и в играта съм.."мушмула";"бабаЦуцулана";mamcheto61;бабчето-в играта и kostakurica-във форума и от време на време по чл.64 съм magi1969,но всички ме знаят като мамчето.. ОК желая ти успех в играта и бързо качване на нива..щот аз голям зор виждам с тия мои 5 ферми.ама всичките са от 71 до 76 ниво..тъй съм ги подредила..ма на зима като няма работа в реалната ми ферма ша ги дръпна и до ниво 100...(боже дъл ша ма чуе господ.) Смях Смях Смях Лек и спорен ден ти желая..и много настроение.. Мажоретки
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13Нед 18 Сеп 2011, 11:19 #36

Честит Имен Ден на патерици! Букет Букет Букет

Желая ти здраве щастие и късмет.
Здравейте и от мен. - Page 2 417578079
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Здравейте и от мен. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте и от мен.   Здравейте и от мен. - Page 2 Mini_c13 #37

Върнете се в началото Go down
 

Здравейте и от мен.

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-