Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 08:43 #51

Букет Честит да е този ден, защото днес си ти роден!
Тити пожелавам ти всички твои мечти да станат реалност ... много здраве и дълголетие за да имаш време да ги изпълниш... много късмет, за да се осъщяствят .. и много да си щастлива когато това стане!

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 6c9efc95c4b9a68ab1d38d82ecbd9089
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 11:34 #52

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Пожелавам ти много здрави, много щастие и много късмет.
И тъй като ти по цял ден ме отрупваш с парфюми подарявам ти един и на теб
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Damski-parfum-lancome-o-de-l-orangerie-e-001
Много съжалявам, че е виртуално, но ти го подарявам от сърце
А и виртуалния букет да не забравя
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 882950371
Пожелавам ти довечера да си изкараш страхотно с твоите любими хора
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 17:24 #53

лета написа:
titi166768 написа:
Истинската жена винаги поддържа дома си чист и подреден. Кошът за пране е винаги празен. Винаги е добре облечена, с прическа и грим.Никога не псува и се държи подобаващо във всички ситуациии. Винаги има повече от необходимото търпение да се грижи за семейството си. Винаги има усмивка на устните си и мила дума за всеки.
Публикувай това, ако и ти също подозираш, че може би си мъж!!!

Тити какви са тези глупости, да не си го копирала от някоя Американска реклама? Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Или чистиш по цял ден и вървиш да бършеш след всички или по цял ден стоиш в салоните по красота. За усмивката и милите думи съм съгласна въпреки , че всеки има граница на търпимостта Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
А последното изречение не можах да го разбера Учудване Учудване Учудване Ако не отговарям на този профил значи съм мъж. Така ли? Кикот Кикот Кикот

ех, как нямам навика даа си чета личната тема, ами да, май съм мъж Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 17:25 #54

valja написа:
Букет Честит да е този ден, защото днес си ти роден!
Тити пожелавам ти всички твои мечти да станат реалност ... много здраве и дълголетие за да имаш време да ги изпълниш... много късмет, за да се осъщяствят .. и много да си щастлива когато това стане!

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 6c9efc95c4b9a68ab1d38d82ecbd9089

Благодаря ти миличка, да ти се връща стократно Наздравица
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 17:27 #55

лета написа:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Пожелавам ти много здрави, много щастие и много късмет.
И тъй като ти по цял ден ме отрупваш с парфюми подарявам ти един и на теб
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Damski-parfum-lancome-o-de-l-orangerie-e-001
Много съжалявам, че е виртуално, но ти го подарявам от сърце
А и виртуалния букет да не забравя
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 882950371
Пожелавам ти довечера да си изкараш страхотно с твоите любими хора

Летоооо Изплезване Изплезване Изплезване Страхотен парфюм, те и моите са виртуални де, но благодаря все пак Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

И наздраве Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 17:32 #56

Честит рожден ден!
Букет от нежни пожелания
даряваме ти с две ръце
и радост, щастие, любов
желаем ти от все сърце.
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Pic04
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 17:51 #57

Тити,жива здрава и от мен!

Много усмивки и сбъднати мечти. Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 16 Сеп 2011, 19:46 #58


ЧРД!

Да си здрава, щастлива и да имаш всеки ден повод за поне една усмивка!

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Pink_orchid
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 17:13 #59

Благодаря за пожеланията Усмивка

Аз ще ви поздравя с песен
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Съб 17 Сеп 2011, 17:19 #60

Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пет 23 Дек 2011, 19:27 #61

не съм писала тук от рожденния си ден, а вече идва именния ми ден Изплезване Изплезване Изплезване

на 25 декември чакам поздравиииии за титин ден Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед аз отивам в гората при мечките, като се върна ще си взема целувките

Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

Весела Коледа на всички Мляска
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 06:39 #62

Честити Коледа!!!

Наа всички пожелавам една приказна и влюбена Коледа Сладолед

На Коледа се отваря небето и всички желания се сбъдват Наздравица Наздравица Наздравица


Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 21:06 #63

ВЕСЕЛА КОЛЕДА И НА ТЕБ!
ТАКА ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ИЗКАРАШ ПРАЗНИЦИТЕ
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Wallpaper_21-5
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Съб 24 Дек 2011, 21:07 #64

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!
ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 774470551
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Нед 25 Дек 2011, 15:55 #65

Честит двоен празник, желая ти здраве, късмет, много усмивки и естествено мнооооого любов Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Нед 25 Дек 2011, 16:29 #66

Честито Рождство и Весела Коледа! Честит имен ден!!!!! Мнооого усмивки, вълшебни изненади и коледно настроение! И на Коледа се случват чудеса, пожелавам ти едно на твоят имен ден!!! Давам ти сърцето си Целувка Букет Подарък
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Нед 25 Дек 2011, 16:56 #67

Много весела Коледа и весело изкарване!!!! И честит ти имен ден!!!!! Пожелавам ти всичко което си пожелаеш да ти се сбъдне и то по 100!!!! Букет Букет Букет Украса Подарък Подарък Подарък
Върнете се в началото Go down
lolita
Пазител на градината 4
Пазител на градината 4
lolita

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Нед 25 Дек 2011, 19:16 #68

Честит двоен празник! Много здраве, щастие и дано усмивката не слиза от лицето ти!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Пон 26 Дек 2011, 19:39 #69

Много сте мили момичета Наздравица


Букет Букет Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Съб 04 Фев 2012, 07:36 #70

ехуууууууу, добро утро, прибра ли се вече Целувка Целувка Целувка Целувка
Върнете се в началото Go down
Titi
Орач
Орач
Titi


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Сря 08 Фев 2012, 08:26 #71

annaag1 написа:
ехуууууууу, добро утро, прибра ли се вече Целувка Целувка Целувка Целувка

Аз съм от корпуса за бързо реагиране Заливане от смях

Добро утро, ама не е добро, че навън духа леден вятър Рев Рев Рев Рев Рев

п.п. оффф сега ще влеза в другия профил, този е айфонския Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Сря 08 Фев 2012, 08:30 #72

Това е друга работа Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Тук поне съм бостанлийка Голяма работа Изплезване Сладолед Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Сря 07 Мар 2012, 20:01 #73

искаш ябълки? ето ти любимите.
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Fresh_apple
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Сря 07 Мар 2012, 20:16 #74

лета написа:
искаш ябълки? ето ти любимите.
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Fresh_apple

точно, същите са Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

айде сега сложи и едни грейпфрути Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13Сря 07 Мар 2012, 20:26 #75

Титито написа:


точно, същите са Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти

айде сега сложи и едни грейпфрути Изплезване Изплезване Изплезване
този път не уточни какви обичаш

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 500_22612983187433
Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Grapefruit
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)   Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :) - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Ето ви къде сте били :) Аз се чудех форума на играта що осиротя, а вие тук купон :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Промени в играта
» Идеи за развитие на форума
» Проблемацийки :)
» Спам, спам и пак спам!!!
» Google Chrome приложения за фен сайта и форума

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-