Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 17:17 #476

crusader написа:
ste4kin написа:


Извинявай,но за дама- този ник е много "поразяващ" Каубой Ловец Имам си теория за никовете.... Благодарско! и ми е интересен избора им.... Благодарско!
един приятел ми го избра Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка каза че направо съм го застреляла.........и от там дойде


Благодаря за отговора,оръжието наистина е много поразяващо. Благодарско! Хубава и спокойна вечер![/quote] благодаря Усмивка Усмивка Усмивка и на теб
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 17:19 #477

crusader написа:
ste4kin написа:


Извинявай,но за дама- този ник е много "поразяващ" Каубой Ловец Имам си теория за никовете.... Благодарско! и ми е интересен избора им.... Благодарско!
един приятел ми го избра Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка каза че направо съм го застреляла.........и от там дойде


Благодаря за отговора,оръжието наистина е много поразяващо. Благодарско! Хубава и спокойна вечер![/quote]

Сега зацепих ,че Крус говори за това... Кикотене Кикотене Кикотене
Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 %D1%81%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B8%D0%BD
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 17:23 #478

Кери извинявам се че пак те притеснявам Срамержлив Срамержлив Срамержлив ....но на мен ми изписва че не мога да попликувам линкове и имеили.....а сега какво да правя Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 17:29 #479

ste4kin написа:
Кери извинявам се че пак те притеснявам Срамержлив Срамержлив Срамержлив ....но на мен ми изписва че не мога да попликувам линкове и имеили.....а сега какво да правя Учудване Учудване Учудване Учудване

Можеш ли да ми снимаш и покажеш това съобщение,че за пръв път чувам за това и аз съм в недоумение... Учудване

Глупости говоря и аз,то като не можеш да публикуваш линкове как да ми покажеш снимка...Чек да ти пиша на лични нещо...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 17:39 #480

ОФФФ ТО МАЙ СЕ Е ВИДЯЛО ,ЧЕ БЕЗ МЕН ПАК СТЕ ЗА НИКЪДЕ!!!!! СТЕЛИ :долу под песента има малък прозорец,с ;СПОДЕЛЯНЕ-НАТИСКАШ ТАМ И КЛИКВАШ НА ОПЦИИ- ДЪЛГА ВРЪЗКА ,КОПИРАШ ЛИНКА И СЛАГАШ ТАМ В ЛЕНТИЧКАТА
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 17:48 #481

rucan1 написа:
ОФФФ ТО МАЙ СЕ Е ВИДЯЛО ,ЧЕ БЕЗ МЕН ПАК СТЕ ЗА НИКЪДЕ!!!!! СТЕЛИ :долу под песента има малък прозорец,с ;СПОДЕЛЯНЕ-НАТИСКАШ ТАМ И КЛИКВАШ НА ОПЦИИ- ДЪЛГА ВРЪЗКА ,КОПИРАШ ЛИНКА И СЛАГАШ ТАМ В ЛЕНТИЧКАТА
и така не става Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 17:57 #482

ste4kin написа:
rucan1 написа:
ОФФФ ТО МАЙ СЕ Е ВИДЯЛО ,ЧЕ БЕЗ МЕН ПАК СТЕ ЗА НИКЪДЕ!!!!! СТЕЛИ :долу под песента има малък прозорец,с ;СПОДЕЛЯНЕ-НАТИСКАШ ТАМ И КЛИКВАШ НА ОПЦИИ- ДЪЛГА ВРЪЗКА ,КОПИРАШ ЛИНКА И СЛАГАШ ТАМ В ЛЕНТИЧКАТА
и така не става Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
НЕ МОЖЕ ДА НЕ СТАВА,нещо не праиш кат хората; натоскаш споделяне-показване на опции,клик дълга връзка,копираш и отиваш на лентичката горе десно -слагаш и ок
Плетене Плетене Плетене
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:00 #483

rucan1 написа:
ste4kin написа:
rucan1 написа:
ОФФФ ТО МАЙ СЕ Е ВИДЯЛО ,ЧЕ БЕЗ МЕН ПАК СТЕ ЗА НИКЪДЕ!!!!! СТЕЛИ :долу под песента има малък прозорец,с ;СПОДЕЛЯНЕ-НАТИСКАШ ТАМ И КЛИКВАШ НА ОПЦИИ- ДЪЛГА ВРЪЗКА ,КОПИРАШ ЛИНКА И СЛАГАШ ТАМ В ЛЕНТИЧКАТА
и така не става Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
НЕ МОЖЕ ДА НЕ СТАВА,нещо не праиш кат хората; натоскаш споделяне-показване на опции,клик дълга връзка,копираш и отиваш на лентичката горе десно -слагаш и ок
Плетене Плетене Плетене

Не бе пиле,наистина нещо й има на настройките,ма и аз не знам кво... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Стели и на мен ми излиза същото съобщение...Чек да питаме Илде,тя е тука,че по ги разбира тея неща...
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:04 #484

keriduen написа:
rucan1 написа:
ste4kin написа:
rucan1 написа:
ОФФФ ТО МАЙ СЕ Е ВИДЯЛО ,ЧЕ БЕЗ МЕН ПАК СТЕ ЗА НИКЪДЕ!!!!! СТЕЛИ :долу под песента има малък прозорец,с ;СПОДЕЛЯНЕ-НАТИСКАШ ТАМ И КЛИКВАШ НА ОПЦИИ- ДЪЛГА ВРЪЗКА ,КОПИРАШ ЛИНКА И СЛАГАШ ТАМ В ЛЕНТИЧКАТА
и така не става Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
НЕ МОЖЕ ДА НЕ СТАВА,нещо не праиш кат хората; натоскаш споделяне-показване на опции,клик дълга връзка,копираш и отиваш на лентичката горе десно -слагаш и ок
Плетене Плетене Плетене

Не бе пиле,наистина нещо й има на настройките,ма и аз не знам кво... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Стели и на мен ми излиза същото съобщение...Чек да питаме Илде,тя е тука,че по ги разбира тея неща...
тук съм....няма да бягам Изнервена
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:05 #485

Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:06 #486

е аз оти мога ,или пилеее па сисе оплело у чужди кълчища
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:10 #487

rucan1 написа:
е аз оти мога ,или пилеее па сисе оплело у чужди кълчища
оти де да знам Кикотене Кикотене Кикотене не кълчищата са си само мой Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:10 #488

rucan1 написа:

Ееееееееееееее,направо яко ни напомпи с тоя кючек... Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:18 #489

keriduen написа:
rucan1 написа:

Ееееееееееееее,направо яко ни напомпи с тоя кючек... Плезене Плезене Плезене
напомпи ли каза????
стели -твои,твои
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:20 #490

Пиле,пак четеш избирателно... Шамар зад врата

Стели,много се дразня така,като не мога да оправя някой проблем,но ще я видим тая работа...Ще оревем където трябва и да се надяваме да ни отразят... Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:23 #491

keriduen написа:
Пиле,пак четеш избирателно... Шамар зад врата

Стели,много се дразня така,като не мога да оправя някой проблем,но ще я видим тая работа...Ще оревем където трябва и да се надяваме да ни отразят... Рев Рев Рев
няма проблем не се притеснявай тормози Усмивка Усмивка Усмивка ти ще ми пускаш музика Букет Букет Букет Гушкане
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:23 #492

keriduen написа:
Пиле,пак четеш избирателно... Шамар зад врата

Стели,много се дразня така,като не мога да оправя някой проблем,но ще я видим тая работа...Ще оревем където трябва и да се надяваме да ни отразят... Рев Рев Рев
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:25 #493

[quote="rucan1"]
keriduen написа:
rucan1 написа:


Ееееееееееееее,направо яко ни напомпи с тоя кючек... Плезене Плезене Плезене
напомпи ли каза????
стели -твои,твои
ще те разочаровам малко .....но чак по такива кючеци не си падам
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:28 #494

ste4kin написа:
keriduen написа:
Пиле,пак четеш избирателно... Шамар зад врата

Стели,много се дразня така,като не мога да оправя някой проблем,но ще я видим тая работа...Ще оревем където трябва и да се надяваме да ни отразят... Рев Рев Рев
няма проблем не се притеснявай тормози Усмивка Усмивка Усмивка ти ще ми пускаш музика Букет Букет Букет Гушкане

Ма не мога бе...Такава съм си...Като видя нередност и трябва да я поправя...Чек да ти пусна нещо за успокоение и на теб, и на мен...


А това за лигльото с кючеците... Сладолед Сладолед Сладолед

Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:35 #495

[quote="keriduen"]
ste4kin написа:
keriduen написа:
Пиле,пак четеш избирателно... Шамар зад врата

Стели,много се дразня така,като не мога да оправя някой проблем,но ще я видим тая работа...Ще оревем където трябва и да се надяваме да ни отразят... Рев Рев Рев
няма проблем не се притеснявай тормози Усмивка Усмивка Усмивка ти ще ми пускаш музика Букет Букет Букет Гушкане

Ма не мога бе...Такава съм си...Като видя нередност и трябва да я поправя...Чек да ти пусна нещо за успокоение и на теб, и на мен...


А това за лигльото с кючеците... Сладолед Сладолед Сладолед

благодаря тииии Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:36 #496

keriduen написа:
ste4kin написа:
keriduen написа:
Пиле,пак четеш избирателно... Шамар зад врата

Стели,много се дразня така,като не мога да оправя някой проблем,но ще я видим тая работа...Ще оревем където трябва и да се надяваме да ни отразят... Рев Рев Рев
няма проблем не се притеснявай тормози Усмивка Усмивка Усмивка ти ще ми пускаш музика Букет Букет Букет Гушкане

Ма не мога бе...Такава съм си...Като видя нередност и трябва да я поправя...Чек да ти пусна нещо за успокоение и на теб, и на мен...


А това за лигльото с кючеците... Сладолед Сладолед Сладолед

лигла си ти ,пиле,ох русо па и метла да е
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:45 #497

Недей ми охка,че................... Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:52 #498

Ей,изпозаспахте тука,никой не вика Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:53 #499

keriduen написа:
Ей,изпозаспахте тука,никой не вика Наздраве... Наздравица Наздравица Наздравица
за надзраве се присъединявам и аз Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 18:59 #500

Кой каза наздраве Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздраве! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица минавам набързо да ви видя ... има ли купон няма ли...
Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 20 Mini_c13 #501

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 20 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-