Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблем при влизането - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Проблем при влизането - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Проблем при влизането

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Пет 02 Дек 2011, 12:17 #26

кикимора написа:
Учудване Учудване ох успокоих се,рекох пак нещо съм прецакала,не ще в нито една от фермите и през бигпойнт,и през един друг вход пробвах и през тул бара от никъде не може да се влиза и във форума също..тоя път яко им се сринаха сърварите,ама дано няма поразии по фермите,че предния път бая народ изгоря.. Учудване Учудване
Съгласна съм с теб , едно забавяне ще го преживеем , ама да не ми зачезнат благинките от фермите , че ги разпъвам на кръст Ядосване Ядосване Ядосване Колко чуках тоя път с котарака , свят ми се зави, за тия пусти яйца.И обори си накупих и все хубави ми се паднаха по малките ферми, мармоти, пеперуди, светулки, елени, и за тях треперя.
Върнете се в началото Go down
люта пиперка
Орач
Орач
люта пиперка


Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Чет 15 Дек 2011, 05:23 #27

добро утро, само аз ли не мога да вляза в играта, или проблема е масов?









Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 18:21 #28

не мога да вляза в чата, въобще не ми се показва страницата , а това нещо
Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Too many connections in /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php on line 44

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php on line 44

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php on line 44

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Too many connections in /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php on line 44

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php on line 44

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php:44) in /home/chatium.com/public_html/pages/channel/_common.php on line 9

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/chatium.com/public_html/_common/packages/dbi/dbi.php:44) in /home/chatium.com/public_html/pages/channel/_common.php on line 10
Върнете се в началото Go down
тони
Комбайнер
Комбайнер
тони

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 19:08 #29

и при мен е така... Рев
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 19:19 #30

тони написа:
и при мен е така... Рев
Ох, да се успокоя
Рефрешнах, изчистих кеша , влизах, излизах , какво ли не направих и не ще и не ще Ядосване Ядосване Ядосване
сега вече знам, че причината не е в мен Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
lolita
Пазител на градината 4
Пазител на градината 4
lolita

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 19:30 #31

Пробвай сега, до преди малко и при мен не можеше, но вече всичко е наред.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Нед 22 Яну 2012, 19:40 #32

lolita написа:
Пробвай сега, до преди малко и при мен не можеше, но вече всичко е наред.
да вече съм вътре Букет
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Чет 26 Яну 2012, 13:21 #33

Нещо офиц. форума умря...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Чет 26 Яну 2012, 16:23 #34

todorsh написа:
Нещо офиц. форума умря...
има ли проблем в момента този форум?
много бавно ми зарежда страниците , даже и ми се появи одеве и грешка 502
На другите сайтове нямам този проблем, само тук чакам по 2-3 минути за да ми се отвори страница
дано е нещо временно Намръщка Намръщка Намръщка

п.п. оправи се, сега е нормално Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Чет 26 Яну 2012, 16:38 #35

лета написа:

има ли проблем в момента този форум?
много бавно ми зарежда страниците , даже и ми се появи одеве и грешка 502
На другите сайтове нямам този проблем, само тук чакам по 2-3 минути за да ми се отвори страница
дано е нещо временно Намръщка Намръщка Намръщка

п.п. оправи се, сега е нормално Срамержлив Срамержлив Срамержлив

и аз имах такъв проблем, но се самооправи Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка

Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Нед 29 Яну 2012, 08:15 #36

В официалния няма отговори, както винаги при голям проблем.Та да се оплача тук.
Не мога да вляза . Няма ми я фермичката , голямата, на 81 ниво. От сутринта е така. А в малката ми излизат излизат звездички на мястото на ника и ниво 0. Термометъра спада бързо.
Само се надявам да няма загуба на данни , както преди , ще си умра от яд, тъкмо ми оставаха 140 000 да мина на следващото ниво. Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Съб 25 Фев 2012, 16:06 #37

Тошееее, не знам какво съм натиснала или направила, но когато вляза не ми показва новите мнения, стрелката не ми е в зелено , а в жълто, като прочетено Намръщка
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Съб 25 Фев 2012, 16:10 #38

лета написа:
Тошееее, не знам какво съм натиснала или направила, но когато вляза не ми показва новите мнения, стрелката не ми е в зелено , а в жълто, като прочетено Намръщка

Това е, защото си прочела последното мнение в темата в която е писано последно, но ако в същия има раздел има нови мнения и в други теми които не си видяла, тогава стрелката е жълта, а цветето отпред е ярко. Просто влез в раздела, за да видиш в кои други теми е писано.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Съб 25 Фев 2012, 17:21 #39

todorsh написа:


Това е, защото си прочела последното мнение в темата в която е писано последно, но ако в същия има раздел има нови мнения и в други теми които не си видяла, тогава стрелката е жълта, а цветето отпред е ярко. Просто влез в раздела, за да видиш в кои други теми е писано.

Не е така, сега влизам и първо погледнах към тази тема за отговори стрелката до името ти беше жълта. Нещо съм натиснала , ще поразгледам Насаме
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Съб 25 Фев 2012, 18:29 #40

лета написа:
todorsh написа:


Това е, защото си прочела последното мнение в темата в която е писано последно, но ако в същия има раздел има нови мнения и в други теми които не си видяла, тогава стрелката е жълта, а цветето отпред е ярко. Просто влез в раздела, за да видиш в кои други теми е писано.

Не е така, сега влизам и първо погледнах към тази тема за отговори стрелката до името ти беше жълта. Нещо съм натиснала , ще поразгледам Насаме

При мен няма проблем с това, не знам от какво може да бъде.
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Съб 25 Фев 2012, 19:35 #41

todorsh написа:


При мен няма проблем с това, не знам от какво може да бъде.
Сега е добре, нищо не съм пипала, само се оправи Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Съб 25 Фев 2012, 20:50 #42

Я някой да ми каже хитринки за бързо печелене на МП, 79 ниво съм и съм просто един беден селянин Брадясал
Върнете се в началото Go down
Maxtor
Комбайнер
Комбайнер
Maxtor

Male

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Нед 26 Фев 2012, 08:47 #43

Сори, обърках темата Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Станьо81
Орач
Орач
Станьо81


Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Вто 06 Мар 2012, 05:23 #44

Само при мен ли все още не може да се влезне или при всички е така?
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Вто 06 Мар 2012, 07:39 #45

Станьо81 написа:
Само при мен ли все още не може да се влезне или при всички е така?
Не пишеш къде не можеш да влезеш, във фенсайта или в играта.Аз нямах проблем в играта, влязох , обрах и засях, без проблеми.Тук обаче не съм влизала в сайта.
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Сря 14 Мар 2012, 14:23 #46

Брех тая златна игра как се влиза в нея, нито с ИЕ, нито с хром, нито със Сафари, нито с Опера, нито с Мозила става Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

Ади мани ме мен, ами още 5 човека разчитат на мен Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13Чет 15 Мар 2012, 07:51 #47

Титито написа:
Брех тая златна игра как се влиза в нея, нито с ИЕ, нито с хром, нито със Сафари, нито с Опера, нито с Мозила става Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене

Ади мани ме мен, ами още 5 човека разчитат на мен Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Ти вчера , аз днес не мога да вляза, да гледам клипчета ми дават, да им ....... на клиповете Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване Ядосване
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Проблем при влизането - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем при влизането   Проблем при влизането - Page 2 Mini_c13 #48

Върнете се в началото Go down
 

Проблем при влизането

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» забравени пароли
» Проблем със селекцията
» Проблем с MSWord file

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Проблеми с форума, сайта и играта-