Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 13:44 #926

на мен не ми излизат такива неща, само информация за книгата и нищо друго, някъде аз ли не ги виждам и трябва да кликна?
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 13:49 #927

niika123 написа:
на мен не ми излизат такива неща, само информация за книгата и нищо друго, някъде аз ли не ги виждам и трябва да кликна?
тия иконки при мен се намират под снимката на книгата едната е сива и пише fb.....послена зелена ........третата е като страница......и последната е синя
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 13:53 #928

ste4kin написа:
niika123 написа:
на мен не ми излизат такива неща, само информация за книгата и нищо друго, някъде аз ли не ги виждам и трябва да кликна?
тия иконки при мен се намират под снимката на книгата едната е сива и пише fb.....послена зелена ........третата е като страница......и последната е синя


Да това им излиза на всички, но там където са иконките при вас, при мен е празно място. Уф много куц ден Срамержлив можеш ли да ми кажеш всички разширения на файловете да проверя какво ми трябва точно Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 13:56 #929

момичетааааа от понеделник овцъта шон ни идва на гости у фермата

прочетете в официални за повече инфо, че ме мързи да слагам линк Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 13:57 #930

niika123 написа:
ste4kin написа:
niika123 написа:
на мен не ми излизат такива неща, само информация за книгата и нищо друго, някъде аз ли не ги виждам и трябва да кликна?
тия иконки при мен се намират под снимката на книгата едната е сива и пише fb.....послена зелена ........третата е като страница......и последната е синя


Да това им излиза на всички, но там където са иконките при вас, при мен е празно място. Уф много куц ден Срамержлив можеш ли да ми кажеш всички разширения на файловете да проверя какво ми трябва точно Букет
тука не мога да ти помогна щото и аз не разбирам Срамержлив Срамержлив питай някой вещ в тия работи
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 14:02 #931

ste4kin написа:
niika123 написа:
ste4kin написа:
niika123 написа:
на мен не ми излизат такива неща, само информация за книгата и нищо друго, някъде аз ли не ги виждам и трябва да кликна?
тия иконки при мен се намират под снимката на книгата едната е сива и пише fb.....послена зелена ........третата е като страница......и последната е синя


Да това им излиза на всички, но там където са иконките при вас, при мен е празно място. Уф много куц ден Срамержлив можеш ли да ми кажеш всички разширения на файловете да проверя какво ми трябва точно Букет
тука не мога да ти помогна щото и аз не разбирам Срамержлив Срамержлив питай някой вещ в тия работи


Благодаря ти много все пак мила Наздравица
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 14:05 #932

niika123 написа:
ste4kin написа:
niika123 написа:
ste4kin написа:
niika123 написа:
на мен не ми излизат такива неща, само информация за книгата и нищо друго, някъде аз ли не ги виждам и трябва да кликна?
тия иконки при мен се намират под снимката на книгата едната е сива и пише fb.....послена зелена ........третата е като страница......и последната е синя


Да това им излиза на всички, но там където са иконките при вас, при мен е празно място. Уф много куц ден Срамержлив можеш ли да ми кажеш всички разширения на файловете да проверя какво ми трябва точно Букет
тука не мога да ти помогна щото и аз не разбирам Срамержлив Срамержлив питай някой вещ в тия работи


Благодаря ти много все пак мила Наздравица
моля.....жалко че не можах да ти помогна Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 16:32 #933

Мамееее покажи се не съ крий Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 16:33 #934

ste4kin написа:
Мамееее покажи се не съ крий Голяма работа Голяма работа Голяма работа Голяма работа

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 4d3811a0a7dd853c8c39bbd7381e33a9
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 16:34 #935

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Fc6f9442832464e301307c2979e65c2e

как ме надуши....???
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 16:36 #936

rosi1963 написа:
Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Fc6f9442832464e301307c2979e65c2e

как ме надуши....???
има силно убоняние Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 16:51 #937

няма ли кой да каже наздраве Наздравица Наздравица Наздравица или да си пия сама Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Доообре съм! Доообре съм! Доообре съм!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:09 #938

ste4kin написа:
няма ли кой да каже наздраве Наздравица Наздравица Наздравица или да си пия сама Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Доообре съм! Доообре съм! Доообре съм!

наздраве Наздравица
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:10 #939

Наздравееееееееееееееееее.... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:12 #940

keriduen написа:
Наздравееееееееееееееееее.... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Керииииииииии Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане наздравеееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:14 #941

ste4kin написа:
keriduen написа:
Наздравееееееееееееееееее.... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
Керииииииииии Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане наздравеееееее Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

Стели,Вале... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Привет милички...Липсвахте ми всички.... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:16 #942

keriduen написа:

Стели,Вале... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Привет милички...Липсвахте ми всички.... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
и ти много ни липсваше Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:17 #943

ste4kin написа:
keriduen написа:

Стели,Вале... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Привет милички...Липсвахте ми всички.... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
и ти много ни липсваше Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

Кво си прайкахте без мене,купончета имаш ли... Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:21 #944

keriduen написа:
ste4kin написа:
keriduen написа:

Стели,Вале... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Привет милички...Липсвахте ми всички.... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
и ти много ни липсваше Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

Кво си прайкахте без мене,купончета имаш ли... Сладолед Сладолед Сладолед
тъгувахме за теб Гушкане правехме си купончета Денсене Денсене Денсене Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:22 #945

ste4kin написа:
keriduen написа:
ste4kin написа:
keriduen написа:

Стели,Вале... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Привет милички...Липсвахте ми всички.... Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти
и ти много ни липсваше Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Ех, мечти Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

Кво си прайкахте без мене,купончета имаш ли... Сладолед Сладолед Сладолед
тъгувахме за теб Гушкане правехме си купончета Денсене Денсене Денсене Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук...


Абе важното е наздраве да е имало... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:22 #946

Керииии Букет
голяма скука беше без теб
аз за малко ще ви оставя.. Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:23 #947

keriduen написа:
Наздравееееееееееееееееее.... Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица

ооооооооо кери, добре дошла, почина ли си Айляк Айляк Айляк Айляк Айляк Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен... Кой като мен...
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:24 #948

valja написа:
Керииии Букет
голяма скука беше без теб
аз за малко ще ви оставя.. Давам ти сърцето си

даа, кой е левски сега, тъкмо дойдох и ти избяга Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:26 #949

valja написа:
Керииии Букет
голяма скука беше без теб
аз за малко ще ви оставя.. Давам ти сърцето си

Ма да се върнеш ,Вале... Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ани... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Ми след планината съм добре отпочинала...Виж моренцето беше изнервящо,но последните дни се размазах от сън и разходки по чукарите... Голяма работа Голяма работа Голяма работа
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 18:32 #950

keriduen написа:
valja написа:
Керииии Букет
голяма скука беше без теб
аз за малко ще ви оставя.. Давам ти сърцето си

Ма да се върнеш ,Вале... Срамержлив Срамержлив Срамержлив

Ани... Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Ми след планината съм добре отпочинала...Виж моренцето беше изнервящо,но последните дни се размазах от сън и разходки по чукарите... Голяма работа Голяма работа Голяма работа

дай да те гушна какинце Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам, спам и пак спам!!!   Спам, спам и пак спам!!! - Page 38 Mini_c13 #951

Върнете се в началото Go down
 

Спам, спам и пак спам!!!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 38 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

 Similar topics

-
» Спам, спам и пак спам!!!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-