Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Дискусия - Литературен конкурс

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 18:04 #26

за мен тогава няколко броя от "Тялото" на Готие, щом са на ниски цени Изплезване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 18:24 #27

titi166768 написа:


Маркови, маркови, колко да са маркови - от Илиенци Усмивка

Клевета , инсинуация и заговор за подбиване на цената! Рев Ядосване

Всичко е със сертификат за запазена марка на производство! Слушай шефа! /турско-китайска корпорация/ Изплезване


п.п.За протокола-Пако Рабан.Мек ,но и провокиращ аромат.Може да не го запомниш,но винаги го търсиш....
Върнете се в началото Go down
Титито
Плантатор
Плантатор
Титито


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Вто 04 Окт 2011, 18:55 #28

Оспамихме темата, но за мен Диор ако може, зима иде все пак, няма да се фъскам с летни аромати Усмивка
Върнете се в началото Go down
pepina_m
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: 180872   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Сря 05 Окт 2011, 07:15 #29

Стига с тея парфюми бре и без туй от толкоз рози и уханни дървета воним на парфюмериен магазин Връткане на стол
Туй последното творение ми хареса също и е един от моите фаворити.Горкото жури ще се наложи след края на конкурса да ги лекуваме от стреса покрай избора В джаза Барбекю
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 06 Окт 2011, 13:32 #30

това също ми хареса 10571389
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 06 Окт 2011, 16:29 #31

И аз само чета и се радвам на хората, умеещи да си подредят мислите в литературно творение. 1100606 Усмивка - едва ли ще успея да обясня защо точно то и затова няма да се опитвам. Напомни ми на приказка от Светослав Минков. Хареса ми Усмивка
Върнете се в началото Go down
pepina_m
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: 180872   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 06 Окт 2011, 17:22 #32

Не е лошо на 1100606 само че идеята на конкурса не е ли да е хумористично и дали това ще се отрази на обективната оценка на журито.Като приказка е но не е смешно някак си Насаме
Върнете се в началото Go down
poipoi4777
Орач
Орач
poipoi4777


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 06 Окт 2011, 18:08 #33

pepina_m написа:
Не е лошо на 1100606 само че идеята на конкурса не е ли да е хумористично и дали това ще се отрази на обективната оценка на журито.Като приказка е но не е смешно някак си Насаме

Аз не искам да влизам в дискусия и да омаловажавам нито едно от произведенията, но обективността изисква да кажа, че хумор има в много малко от тях Усмивка Това значи ли, че другите ще отпаднат от класацията. Пък и интересно ми е какъв е точният критерий за "смешно". Искрено се надявам да не се опорочи хубавата идея с дребнавост и заяждания. Всеки, който се е решил да участва заслужава адмирации. А колкото до това, че не всички ще харесаме едно и също нещо то е повече от ясно. Светът е шарен, хората са различни и точно това прави живота купон Усмивка За умеещите да купонясват разбира се Усмивка Успех желая на всички участници!
Върнете се в началото Go down
1412727
Гост
Anonymous


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: гост   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пет 07 Окт 2011, 22:04 #34

На мен лично ми хареса писаното от 20872242.Леко и приятно за четене и е наситено със хумористични сцени.Има нещо загадъчно и в произведението на 1100606.Които го може -може го!
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пон 10 Окт 2011, 07:43 #35

Скоро не съм се разписвала Кикотене Кикотене Кикотене
На 12165218 ми харесва, леко и приятно за четене
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пон 10 Окт 2011, 17:39 #36

Тежката артилерия-последна! ОК

3848532,поздравления за положения труд и подхода към задачата. Благодарско! Малкото ID показва "стар" играч/ка/ Изплезване Ще ми е интересно да видя,кой ли стой зад него.Долавям нещо познато.../може би/ Фермер
Върнете се в началото Go down
-JekS-
Орач
Орач
-JekS-


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пон 10 Окт 2011, 17:40 #37

на мен изключително много ми хареса творбата на 12165218
Поздравления!
Върнете се в началото Go down
go4o
Орач
Орач
go4o


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пон 10 Окт 2011, 19:58 #38

3848532- Това е моят избор Наздравица Очарован съм, поздравления!
Върнете се в началото Go down
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пон 10 Окт 2011, 22:04 #39

Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пон 10 Окт 2011, 22:40 #40

todorsh написа:
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=498475#post498475
е защо чак сега го даде Намръщка браво!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Пон 10 Окт 2011, 23:01 #41

ФармеманияБГ написа:
todorsh написа:
http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=498475#post498475
е защо чак сега го даде Намръщка браво!

Защото не диря изгода. Тези дори не са единствени, но не мога да се раздавам докрай...
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 13 Окт 2011, 11:18 #42

Първо искам да се извиня, че написах за случая в официалния форум, но бях много ядосана и не знаех дали щеше да ми се обърне внимание ако бях го писала тука. Дано няма някакви последствия за този форум и за по нататъчните викторини.
Второ искам та благодаря за бързата реакция от страна на екипа. Наистина жалко за играча, но той сам си е виновен
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 13 Окт 2011, 11:26 #43

лета написа:
Първо искам да се извиня, че написах за случая в официалния форум, но бях много ядосана и не знаех дали щеше да ми се обърне внимание ако бях го писала тука. Дано няма някакви последствия за този форум и за по нататъчните викторини.
Второ искам та благодаря за бързата реакция от страна на екипа. Наистина жалко за играча, но той сам си е виновен
Няма за какво да се извиняваш, Лета. Съжалявам само, че ще ядосаме екипа в офиц. форум. Наистина искахме да направим нещо, да сме наравно с другите нации. Да, извън официални форум наградите не са толкова големи, колкото там, но макар и по -малки си остава тръпката от участието. Ако можех щях и аз да участвам, признавам си. Никой от тамошният екип не е свързан по никакъв начин с конкурса. Дори и наградите няма да се дават от тях. Но е направено за "фермери". Хора любители на тази игра! И когато казваме "Вие определяте победителя" имаме предвид тези същите фермери, а не хора, които може и да не са чували за играта. Наясно сме, че всеки ще пише на съседите си и приятели от бъди листата да го подкрепи. Това няма как да се спре и е нормално, но и те са в играта....а не някъде из нет пространството.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 13 Окт 2011, 11:41 #44

Точно това имах в предвид, защото и аз мога да пиша на моите познати да гласуват за моя избраник , но не е това решението. Затова толкова много се ядосах когато го прочетох, даже се помъчих да пиша и дам коментар в тази страница, но постоянно ми бе изтривано и явно съм блокирана там .
Официалния форум беше последния ми ход, не знаех дали щеше да се прочете мнението ми тук(нямаше никой).
Също ако не бях обърнала внимание дали щеше да се разбере измамата?
Не съжалявам за стореното!
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Чет 13 Окт 2011, 11:46 #45

След като вече се разкри и на кого е това произведение всичко ми се изясни!!! Жалко, че това си писане го ползва само за такива цели, а иначе се чуди как да направи интригата.

Аз също съм човек и имам своя фаворит. За жалост е на едни от последните места, но всеки има право на избор!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Съб 15 Окт 2011, 17:50 #46

нямаше ме два дена,
какво стана с литературния конкурс, че не го виждам във фен сайта?
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Нед 16 Окт 2011, 07:10 #47

Поздрави за смелостта и еднаквите критерии!

Нещата,които се наблюдаваха вчера в гласуването,меко/много/ казано бяха странни! Фермер Никой не четеше и оценяваше,а просто следеше съперника и го надцакваше с повече гласове... Старите хора казват: " Г.з- глава -затрива"!За секунди гласовете на единият,после на другия скачаха с 20-30-50 бр.И идиот,би се досетил, какво става....Нещата явно показваха,че ще спечели-нахалството,агресията,алчността.Може да са много хубави произведенията,може авторите им да са много талантливи,но когато тръгнаха да съчетават таланта си с измама,всичко се омърси и стана- пошло..А най-изумяващото бе,че вече имаше "пример" ,но въпреки това някой реши,че правилата -не важат за него! Фермер
Така се прави! Има ли "болно",реже се до край !В противен случай, обричаш и "здравото" да се превърне в "болно", и нещо хубаво да умре...

Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Нед 16 Окт 2011, 08:14 #48

crusader написа:
Поздрави за смелостта и еднаквите критерии!

Нещата,които се наблюдаваха вчера в гласуването,меко/много/ казано бяха странни! Фермер Никой не четеше и оценяваше,а просто следеше съперника и го надцакваше с повече гласове... Старите хора казват: " Г.з- глава -затрива"!За секунди гласовете на единият,после на другия скачаха с 20-30-50 бр.И идиот,би се досетил, какво става....Нещата явно показваха,че ще спечели-нахалството,агресията,алчността.Може да са много хубави произведенията,може авторите им да са много талантливи,но когато тръгнаха да съчетават таланта си с измама,всичко се омърси и стана- пошло..А най-изумяващото бе,че вече имаше "пример" ,но въпреки това някой реши,че правилата -не важат за него! Фермер
Така се прави! Има ли "болно",реже се до край !В противен случай, обричаш и "здравото" да се превърне в "болно", и нещо хубаво да умре...



След като прочетох твоето изказване един час бях останала безмълвна и не намираща думи да изкажа как се почуствах. Точно тук и в такива моменти съжалявам, че не съм залягала повече над уроците по български и литература
Та това е една игра, а не избираме президента на България. Игрите са за децата и защо не се държим като тях невинно. Какво толкова ценно видяхте в тези награди и решихте на всяка цена да спечелите, даже и грамота няма да получите за да се хвалите като я поставите на стената като ценна картина.
Наистина не мага точно да опиша чувствата ми в момента които изпитвам, но не е чувство на задоволство
Защо бе хора? Вие си бяхте талантливи и не ви трябваха измами за да спечелите. Казвам го и на тримата
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13Нед 16 Окт 2011, 09:19 #49

Нека пишат. Няма да споря с тях! Ние сме доволни, че сме честни пред себе си и пред останалите участници, това целяхме и това направихме. Едно затваряне на очите в момента щеше да доведе до разочарованието на много хора, а сега са само 2ма-3ма. След като един участник беше премахнат заради това щеше да е повече от безумно да оставим цели двама постъпили по същия начин.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Литературен конкурс   Дискусия - Литературен конкурс - Page 2 Mini_c13 #50

Върнете се в началото Go down
 

Дискусия - Литературен конкурс

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Литературен конкурс
» Дискусия - Викторина
» ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама
» Дискусия - "България през вековете"
» КОНКУРС - Зимна приказка във Фармерама!

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: До всички :: Конкурси и викторини :: Отминали-