Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Викторина - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Дискусия - Викторина - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Дискусия - Викторина

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
26052909
Тракторист
Тракторист
26052909


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 18:59 #51

ID: 33217799 написа:
26052909 написа:
както гледам днес съм супер 15 точки до момента а незнам още за 4-тия въпрос
какви са резултатите но вчера незнам какво стана взех само 4 точки
сигурно защото съм ровил из форума за отговорите днес бях напълно честен без никакво ровене и на всеки въпрос бях с първи отговор
Йее, колко си добър! Бра'о Заливане от смях


мирси !
ще черпя Наздраве!
Върнете се в началото Go down
ID: 33217799
Орач
Орач
ID: 33217799


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 19:07 #52

Аз мислех, че стикерите се получават при изпълняване на даден куест, а не се раздават за Деня на... еди какво си.
Върнете се в началото Go down
26052909
Тракторист
Тракторист
26052909


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 19:09 #53

ID: 33217799 написа:
Аз мислех, че стикерите се получават при изпълняване на даден куест, а не се раздават за Деня на... еди какво си.

на празника на майката имаше и куест ти не четеш ли инфото от вчерашното ми унижение с тия 4 точки днес цял ден съм чел всякакво инфо не че не съм го чел но припомняне Усмивка
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 19:16 #54

26052909 написа:

на празника на майката имаше и куест ти не четеш ли инфото от вчерашното ми унижение с тия 4 точки днес цял ден съм чел всякакво инфо не че не съм го чел но припомняне Усмивка

Браво,това с "унижението" ми хареса. ОК Явно има много нахъсани играчи,които искат да спечелят,а и се трудят за това! ОК
Върнете се в началото Go down
26052909
Тракторист
Тракторист
26052909


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 19:19 #55

crusader написа:
26052909 написа:

на празника на майката имаше и куест ти не четеш ли инфото от вчерашното ми унижение с тия 4 точки днес цял ден съм чел всякакво инфо не че не съм го чел но припомняне Усмивка

Браво,това с "унижението" ми хареса. ОК Явно има много нахъсани играчи,които искат да спечелят,а и се трудят за това! ОК


ще се мъча до край поне да взема луксозната вила ама като гледам аз водя класацията за тия два дни
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 19:23 #56

26052909 написа:
ID: 33217799 написа:
Аз мислех, че стикерите се получават при изпълняване на даден куест, а не се раздават за Деня на... еди какво си.

на празника на майката имаше и куест ти не четеш ли инфото от вчерашното ми унижение с тия 4 точки днес цял ден съм чел всякакво инфо не че не съм го чел но припомняне Усмивка

Поздравления и от мен , прекрасна игра днес ОК .Не се възгордявай , първите 3-4 дена са за загрявка Усмивка , пожелавам ти успех и на всички учасници
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 19:37 #57

сега мога да ви кажа едно наздраве Наздравица Наздравица Наздравица и утре пак
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
todorsh
Пазител на градината 3
Пазител на градината 3
avatar

Male

Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Сря 02 Ное 2011, 21:49 #58

Браво за положеното старание по организацията, оформянето, представянето и провеждането на викторината, а наградите са страхотни.

Надявам се този път да не се опорочи това добро дело...
Върнете се в началото Go down
ID: 33217799
Орач
Орач
ID: 33217799


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 06:48 #59

26052909 написа:
ID: 33217799 написа:
Аз мислех, че стикерите се получават при изпълняване на даден куест, а не се раздават за Деня на... еди какво си.

на празника на майката имаше и куест ти не четеш ли инфото от вчерашното ми унижение с тия 4 точки днес цял ден съм чел всякакво инфо не че не съм го чел но припомняне Усмивка

Чета аз, за това ми е въпроса. Стикерът не се ли получава след изпълнението на куеста "Подаръци за мама", а не просто от Ден на майката? В такъв случай всеки един играч би получил стикера без значение дали е изпълнил куеста. Аз мисля, че по-коректен отговор е, че стикерът е от куеста, а не от деня. Нека някой компетентен си каже мнението.
Върнете се в началото Go down
25624027
Орач
Орач
25624027


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:03 #60

ID: 33217799 написа:
26052909 написа:
ID: 33217799 написа:
Аз мислех, че стикерите се получават при изпълняване на даден куест, а не се раздават за Деня на... еди какво си.

на празника на майката имаше и куест ти не четеш ли инфото от вчерашното ми унижение с тия 4 точки днес цял ден съм чел всякакво инфо не че не съм го чел но припомняне Усмивка

Чета аз, за това ми е въпроса. Стикерът не се ли получава след изпълнението на куеста "Подаръци за мама", а не просто от Ден на майката? В такъв случай всеки един играч би получил стикера без значение дали е изпълнил куеста. Аз мисля, че по-коректен отговор е, че стикерът е от куеста, а не от деня. Нека някой компетентен си каже мнението.

Аз не се смятам за толкова компетентен ама поне да чета мога. Ако си погледнеш инфото на цитирания куест ще видиш, че е от пет задачи, а стикерът е награда от четвъртата. Та не е задължително да изпълниш куеста, за да вземеш стикера Усмивка Значи логиката казва - стикерът се получава от куеста "Ден на майката". Та продължавай да четеш. Имаш нужда Усмивка
Върнете се в началото Go down
26052909
Тракторист
Тракторист
26052909


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:09 #61

лелее днес е висок старт
поздравления на бързия математика - 12308721
Върнете се в началото Go down
25624027
Орач
Орач
25624027


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:10 #62

26052909 написа:
лелее днес е висок старт
поздравления на бързия математика - 12308721

а мен ме порази едно ID - 1166 Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
ID: 33217799
Орач
Орач
ID: 33217799


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:18 #63

[quote="25624027"][quote="ID: 33217799"]
26052909 написа:
[quote="ID:
Аз не се смятам за толкова компетентен ама поне да чета мога. Ако си погледнеш инфото на цитирания куест ще видиш, че е от пет задачи, а стикерът е награда от четвъртата. Та не е задължително да изпълниш куеста, за да вземеш стикера Усмивка Значи логиката казва - стикерът се получава от куеста "Ден на майката". Та продължавай да четеш. Имаш нужда Усмивка

Като не си компетентен защо се обаждаш Заливане от смях Аз не знам да има куест "Ден на майката". Куестът за деня на майката е "Подаръци за мама"- кога и какво ще чета си е моя работа, а от какво имам нужда е твоя последна грижа.
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:22 #64

хайде да се спрете вече, а?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
gogol
Орач
Орач
gogol


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:26 #65

26052909 написа:
лелее днес е висок старт
поздравления на бързия математика - 12308721
бърза математика Заливане от смях не е точната дума
Върнете се в началото Go down
26052909
Тракторист
Тракторист
26052909


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:28 #66

gogol написа:
26052909 написа:
лелее днес е висок старт
поздравления на бързия математика - 12308721
бърза математика Заливане от смях не е точната дума

допускат се правописни грешки като съм свикнал тези дни да бързам е така Усмивка
Върнете се в началото Go down
gogol
Орач
Орач
gogol


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:30 #67

26052909 написа:
gogol написа:
26052909 написа:
лелее днес е висок старт
поздравления на бързия математика - 12308721
бърза математика Заливане от смях не е точната дума

допускат се правописни грешки като съм свикнал тези дни да бързам е така Усмивка
нямах предвид израза,който си написал/а
друго ми е смешно,но както и да е
Върнете се в началото Go down
gogol
Орач
Орач
gogol


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 17:33 #68

хахааа ама поне изчакайте да мине 1 минута от като е зададен въпроса де
толкова бързо да смятате
но явно само 6-ци сте имали в училище
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 18:10 #69

Признавам си,въпросите, въобще не са лесни! Браво на хората,които ги знаят и отговарят! Благодарско!

Примерно, за звездите на дървото,бъдете 100% сигурни,че щях с пръстче да тичкам по монитора и да броя! Срамержлив Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 18:15 #70

crusader написа:
Признавам си,въпросите, въобще не са лесни! Браво на хората,които ги знаят и отговарят! Благодарско!

Примерно, за звездите на дървото,бъдете 100% сигурни,че щях с пръстче да тичкам по монитора и да броя! Срамержлив Успех на всички!
те тези са още за загрявка.....накрая ще е голямо отсяване Наздравица
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
gogol
Орач
Орач
gogol


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 18:39 #71

да няма накрая пуснат отговор,преди да е зададен въпроса Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 18:40 #72

gogol написа:
да няма накрая пуснат отговор,преди да е зададен въпроса Тц-тц!
Всеки може да си мисли каквото иска, за тези въпроси ако аз и хондата примерно имахме право да играем трудно някой щеше да се вреди. Въпросите са още лесни и е нормално да се отговаря за толкова време.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 18:44 #73

Не смятам да обръщам внимание на такива подмятания повече, а да замълча и на края пак да си говорим.

п.п. прекалено много лично време ми отнема нещо такова, да се измисли, даде за одобрение, да се реализира .... за да се подиграя с времето си сам за разиграването на цирк само за да вземе някой нещо. и на всичкото отгоре аз да не участвам за тва нещо Учудване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
11450065
Гост
Anonymous


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 18:56 #74

Искам да попитам: за третия въпрос от 3.11, както расъждавате не би ли трябвало да бъде 25, защото:

Nederlands
Belgisch NL

Português
Português BR

са едни и същи?
С уважение.
Върнете се в началото Go down
ФармеманияБГ
Всезнайко
Всезнайко
ФармеманияБГ


Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13Чет 03 Ное 2011, 19:00 #75

11450065 написа:
Искам да попитам: за третия въпрос от 3.11, както расъждавате не би ли трябвало да бъде 25, защото:

Nederlands
Belgisch NL

Português
Português BR

са едни и същи?
С уважение.
хмммм, ще попитам и ще ти пиша задължително, защото признавам си минах през всички аз имам съмнения за други два, но това се дава като бройка Учудване ще попитам и ако сме ние в грешка първо ще се извиня и ще пусна утре допълнителен въпрос за компенсация на този. аз си мисля за последните 2, че са един. поне така ми изглеждат на мен тези йероглифи. по късно ако имам възможност ще се допитам, ако не стане днес утре ще сложа отговорът тук и ако се наложи да се зададе още един въпрос ще го съобщим за да е знае от всички. благодаря!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




Дискусия - Викторина - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусия - Викторина   Дискусия - Викторина - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Дискусия - Викторина

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Дискусия - Литературен конкурс
» ДИСКУСИЯ - Зимна приказка във Фармерама
» Дискусия - "България през вековете"
» Викторина
» 01.11 - II въпрос

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: До всички :: Конкурси и викторини :: Отминали-