Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 07:33 #26

Някой да знае дали тези топки които ще излизат от полето ще могат да се пращат и с подаръци с ЛГ? Понякога програмистите се изхитряват и не пускат нещата в специални подаръци,а ако ги пуснат са само в безплатните.Та можеш да получиш най-много 18 на ден.Да се надяваме че този път ще са по-благосклонни.
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 07:43 #27

.Lina72. написа:
Някой да знае дали тези топки които ще излизат от полето ще могат да се пращат и с подаръци с ЛГ? Понякога програмистите се изхитряват и не пускат нещата в специални подаръци,а ако ги пуснат са само в безплатните.Та можеш да получиш най-много 18 на ден.Да се надяваме че този път ще са по-благосклонни.
Миналата година са се пращали с подаръци, да се надяваме и тая година да е така.Силно се надявам да могат да се пращат и с ЛГ от първо ниво или второ , ще го минем на първия ден Усмивка , яко съм се наточил на 200 000 ТО и 40 000 пенита ако броя на топките е същия Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:32 #28

на миналия евент трябваше доста високо ниво за да пращаш топки. но паследните евенти не трябваше дано и сега да е така.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:33 #29

roberti4ka написа:
на миналия евент трябваше доста високо ниво за да пращаш топки. но паследните евенти не трябваше дано и сега да е така.
амииииии ще видим каква ще е , накупих аз здраво животни, растения и плодове ако ни прецакат с куеста поне пенита да направя
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 16:00 #30

БашФермер написа:
roberti4ka написа:
на миналия евент трябваше доста високо ниво за да пращаш топки. но паследните евенти не трябваше дано и сега да е така.
амииииии ще видим каква ще е , накупих аз здраво животни, растения и плодове ако ни прецакат с куеста поне пенита да направя

аз имам събрани 20 000 рози само от садене, защото вечерно време все тях садя и на сутринта ги обирам. дано да ми трябват за куеста, а не да иска определени растения. понакупих и малко животни и така. до където стигна.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 16:42 #31

roberti4ka написа:
БашФермер написа:
roberti4ka написа:
на миналия евент трябваше доста високо ниво за да пращаш топки. но паследните евенти не трябваше дано и сега да е така.
амииииии ще видим каква ще е , накупих аз здраво животни, растения и плодове ако ни прецакат с куеста поне пенита да направя

аз имам събрани 20 000 рози само от садене, защото вечерно време все тях садя и на сутринта ги обирам. дано да ми трябват за куеста, а не да иска определени растения. понакупих и малко животни и така. до където стигна.
а то в голямата ферма иимам само над 300 000 бадема Кикотене Кикотене Кикотене за други неща смятай сама ама е 82 ниво и не могат с нищо да ме изненадат, обаче малката е на 73 и тия дни обърна над милион пенита в животни....трябва даа има кирийка Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Вто 21 Юни 2011, 16:08 #32

.Lina72. написа:
Някой да знае дали тези топки които ще излизат от полето ще могат да се пращат и с подаръци с ЛГ? Понякога програмистите се изхитряват и не пускат нещата в специални подаръци,а ако ги пуснат са само в безплатните.Та можеш да получиш най-много 18 на ден.Да се надяваме че този път ще са по-благосклонни.
Ако футболният евент трае месец и половина както е обявено не официално в руския фен сайт то тогава за всички работливи фермери ще има шанс да съберат топките и продуктите и да си завършат куеста.1900 топки за месец и половина се падат по 42топки на ден 18 от които подаръци -остават 24топки да изкараме от полета и обори.Които има отворена горската поляна,пустото поле плюс основното бройката не е невъзможна.Футболният шампионат ще започне на 27 юни и ще продължи до 17 август по неофициалната- добре ще е да си вземем лаптопите на морето... Ха-ха-ха!
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 08:43 #33

18 на ден от подаръци?Да няма някоя тънкост за получаване на толкова подаръци.или се прави с много собствени акаунти? Усмивка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 09:03 #34

raziel86 написа:
18 на ден от подаръци?Да няма някоя тънкост за получаване на толкова подаръци.или се прави с много собствени акаунти? Усмивка

много акаунти и приятели с много акаунти Кикотене Кикотене Кикотене

може и сам разбира се.Погледни на Баша хитринката за вдигане бързо на нива на нови акаунти.Куестовете минават и заминават,но после и сандъчета можеш да си пратиш.Дори няма нужда да ги добавяш като съседи.Вкарваш си в бъди листата основната ферма и си пращаш подаръци от клонингите.

а ако ти се занимава,обикновено когато за куест дават да се праща и като подарък каквото изисква освен безплатните 5 подаръка ти дава да го пратиш за 2-3 лг и може да надвишиш 18 подаръка щом са пратени с лг.
Та аз преди правех акаунт и с началните лг си пращах подаръци и после го зарязвам.Към 20-30 акаунта имам само дето отлежават до следващ куест.Сега като вляза пак ще има лг вътре и пак ще ги ползвам.
Преди си правех труда даже да минавам първите задачки от гастрономията че даваше още 10лг обаче тогава можеше да се влиза от 2-ро ниво още в читалището.Сега не ми се занимава даже до 4 да ги вдигам.

Обаче тръгнеш ли с лг да си пращаш подаръци се подсигури,че си затрупан с 18-те позволени,защото аз се прецаках един път и пратените с лг пак ти ги брои до 18,та бях с 15-16 подаръка назад този ден.
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Сря 22 Юни 2011, 10:24 #35

Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Е това е играча с опит. Има още какво да се уча Усмивка Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Чет 23 Юни 2011, 00:33 #36

raziel86 написа:
Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе! Е това е играча с опит. Има още какво да се уча Усмивка Хвала тебе! Хвала тебе! Хвала тебе!

Баша е играча с опит,аз съм дребна риба,направо съм цаца Кикотене
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 14:51 #37

Елфи написа:

А колкото до първенството, мисля, че не е случайно да се обменят ПП/МП 1:5 и споделям, че вероятно ще променят цените на продуктите/животните на Бахама. Предполагам, че след тази промяна, ще могат да се ползват в първенството. В момента си продавам максимално продуктите от острова и обръщам в ПП. Предполагам, че после цените им ще бъдат близки до останалите - само малко по-високи. А с това обръщане ПП в МП при обявения курс, също изчезват доста МП, защото тези, които в момента купуват, дават два пъти повече МП.

аз имам доста събрани маймуни и силно се надявам те да участват в евента дори и с намалени цени. иначе евента започва в понеделник, а обединението на фермата и бахама е чак на 6 юли. струват ме се доста объркани нещата. поне се запасих с животни от пазара. Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 16:44 #38

roberti4ka написа:
Елфи написа:

А колкото до първенството, мисля, че не е случайно да се обменят ПП/МП 1:5 и споделям, че вероятно ще променят цените на продуктите/животните на Бахама. Предполагам, че след тази промяна, ще могат да се ползват в първенството. В момента си продавам максимално продуктите от острова и обръщам в ПП. Предполагам, че после цените им ще бъдат близки до останалите - само малко по-високи. А с това обръщане ПП в МП при обявения курс, също изчезват доста МП, защото тези, които в момента купуват, дават два пъти повече МП.

аз имам доста събрани маймуни и силно се надявам те да участват в евента дори и с намалени цени. иначе евента започва в понеделник, а обединението на фермата и бахама е чак на 6 юли. струват ме се доста объркани нещата. поне се запасих с животни от пазара. Тц-тц!

да не те разочаровам ама май от бахама нищо няма да може да се доставя,поне доколкото разбрах от испанците. Намръщка
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 17:22 #39

ildevaris написа:

да не те разочаровам ама май от бахама нищо няма да може да се доставя,поне доколкото разбрах от испанците. Намръщка

80-90% процента съм сигурна, че няма да се ползва бахама и затова се запасих с животни и растения. в един евент се ползваха и животни от бахама - просто бяха на по ниска цена и сега имах някаква надежда, че пак ще може, но ни прецакват. Ругаене Ядосване
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 19:28 #40

Сладолед Сладолед Сладолед май ще им възстановят първоначалните базисни стойности на бахама. Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
хонда80
Пазител на градината 6
Пазител на градината 6
хонда80


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 19:45 #41

и аз искам да участват животните от острова , но не ми се вярва Тц-тц! .Ако ги пуснат случайно продавам животните и за 2 дена правя 300 маймуни и съм готов Голяма работа .В понеделник ще разберем Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
AIDA_78
Орач
Орач
AIDA_78


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 20:49 #42

хонда80 написа:
и аз искам да участват животните от острова , но не ми се вярва Тц-тц! .Ако ги пуснат случайно продавам животните и за 2 дена правя 300 маймуни и съм готов Голяма работа .В понеделник ще разберем Подсвиркване

Че кой не иска да участват островитяните?! Ама чак такова добро не вярвам да ни направят Усмивка
Върнете се в началото Go down
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:28 #43

Почистване Почистване може би след обединението на 06.07. с новите стойности да ги допуснат на квалификации
Нани-на
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:36 #44

nitzi написа:
Сладолед Сладолед Сладолед май ще им възстановят първоначалните базисни стойности на бахама. Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
това го очакваме няма как маймуната да остане 2040.... а аз прибрах последния месец оборите там, за да направя повече кеш, купата я бях зарязaл на 4 звезди и сега ще има да си чака пета Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:40 #45

nitzi написа:
Почистване Почистване може би след обединението на 06.07. с новите стойности да ги допуснат на квалификации
Нани-на
на мен това най не ми се вързва, значи острова няма а участва примерно в евента, а по средата ще обединят острова с фермата и кво става тогава...уж едно цяло, пък пак по отделно Учудване Учудване Учудване а не ми се мисли какви бъгове ще се получава с това обединяване и колко цени ще са разместени. трябваше да го направя или преди евента, или след него...така по средата нито заедно, нито отделно. ама най голямата глупост ще е ако започне без участието на бахама и завърши с маймуни в списъка за предаване. нещо пак не са го измислили.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:41 #46

говедовъдната ли си зарязал??? Бравооо! Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:42 #47

само на ананаси, банани и кокос го карам.... поне някое пени да сме на кяр от тоя остров, до сега само вътрешно. Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:46 #48

може и от определени видове да допускат на различните сегменти от двата ръкава както беше с инструментите в есенният или коледният май беше? Та, какво викаш?! Гроб съм Нани-на
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:49 #49

едва ли....инструментите бяха 10 000 ако не се лъжа на стойност. ако и животните са толкова да искат определени, но сбор от над 500 000 няма как да ти ги поискат по този начин, ще е на принципа на есенния евент, ръгай чушки е боба.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:50 #50

още 300 ананса и приключвам с евента детска ясла Слушай шефа! Хлъц!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Европейско първенство по футбол '12
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - III част
» Гръцки евент

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-