Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:08 #301

Taisita написа:
Аз стигнах до "Мексиканската вълна" надявам се до края на евента да я взема,за балона даже и не помислям.Доволна съм че стигнах и до тук Сладолед

Аз и тях няма да успея да ги взема, остават ми 10 топки за да свърша четвърт финала, яд ме е само че ще бъда почти накрая и малко ще ми остава, ама .. това е. Успех на всички ОК
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 07:10 #302

Аз се надявах да взема лоса,защото нямах.Най-много мислегхче ще събрера пъзела,изненадана съм че и "Мексиканската вълна" може да взема.Зависи от топките които ми се падат ако е както досега ще успея Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 10:04 #303

Аз също съм на полуфинала и дано ми стигне времето да взема мексиканските котки. Балона живот и здраве догодина Сладолед Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 14:26 #304

Taisita написа:
Аз се надявах да взема лоса,защото нямах.Най-много мислегхче ще събрера пъзела,изненадана съм че и "Мексиканската вълна" може да взема.Зависи от топките които ми се падат ако е както досега ще успея Ех, мечти

Ако искаш, имам две свободни места в малките ферми, още от днес мога да ти изпращам по 10 топки на ден. Този ли ти е акаунта в играта? Същото се отнася и за Лета или някой друг, който има нужда!


Последната промяна е направена от lucille_1412 на Чет 14 Юли 2011, 16:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 15:04 #305

Чистете пустото поле и горската поляна от животни и дървета и си направете максимално място за растения.Поне за 24 часа ,когато е пълнолунието.Елмото сподели в официалният форум,че се надява на добри топки от призрачните растения.Имам и аз такова предчувствие,но знае ли човек.Използвайте ситуацията максимално,и няма да се предавате.Само от подаръци може да се съберат 74 топки.Успех!

п.п.Миналата година,когато го играх,успях да взема само една част от пъзела! Изнервена
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 15:41 #306

Аз пък досега, да не се хваля(точно си се хваля) съм свършвала всички куестове, които съм играла.Без коледният,ама на него половината ме нямаше.В смисъл не от кръста надолу или нагоре , ами половината евент бях на почивка, иначе и него щях да свърша(каква скромност) Учудване Фермер
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 15:55 #307

.Lina72. написа:
Аз пък досега, да не се хваля(точно си се хваля) съм свършвала всички куестове, които съм играла.Без коледният,ама на него половината ме нямаше.В смисъл не от кръста надолу или нагоре , ами половината евент бях на почивка, иначе и него щях да свърша(каква скромност) Учудване Фермер

Ти си нинжда Изплезване/много скромна/ ,но не е лошо до си вземеш една престилчица и точилка Плезене ,че ни чака много месене на хлебчета и торти Точене А за 30 милионният клонинг си отвори нова банкова сметка.....германчетата ще ни залеят с гулдени! Чисто е...
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 16:04 #308

crusader написа:
.Lina72. написа:
Аз пък досега, да не се хваля(точно си се хваля) съм свършвала всички куестове, които съм играла.Без коледният,ама на него половината ме нямаше.В смисъл не от кръста надолу или нагоре , ами половината евент бях на почивка, иначе и него щях да свърша(каква скромност) Учудване Фермер

Ти си нинжда Изплезване/много скромна/ ,но не е лошо до си вземеш една престилчица и точилка Плезене ,че ни чака много месене на хлебчета и торти Точене А за 30 милионният клонинг си отвори нова банкова сметка.....германчетата ще ни залеят с гулдени! Чисто е...
Нема да стане, другата седмица заминавам за 6 седмици (ще си ходя при мама и тати)и ако мъжо ми ме види на компютър с мотиката ще ме гони Ловец, а докато се върна вие вече ще сте се набутали и разбрали кое как е.Аз идвам на готово.
Върнете се в началото Go down
-iliana7-
Орач
Орач
-iliana7-


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Чет 14 Юли 2011, 20:51 #309

crusader написа:
Чистете пустото поле и горската поляна от животни и дървета и си направете максимално място за растения.Поне за 24 часа ,когато е пълнолунието.Елмото сподели в официалният форум,че се надява на добри топки от призрачните растения.Имам и аз такова предчувствие,но знае ли човек.Използвайте ситуацията максимално,и няма да се предавате.Само от подаръци може да се съберат 74 топки.Успех!

п.п.Миналата година,когато го играх,успях да взема само една част от пъзела! Изнервена

Имаш ли информация , че за пълнолуние ще включат всички полета . Поне до сега беше само основното.
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 06:49 #310

приключих със световното урааааааааааааааааааааа Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 07:40 #311

annaag1 написа:
приключих със световното урааааааааааааааааааааа Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско

Бравоооо Букет Букет Букет Аз ако успея да взема мексиканските котки много ще се радвам.. Наздравица
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 07:50 #312

valja написа:
annaag1 написа:
приключих със световното урааааааааааааааааааааа Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско

Бравоооо Букет Букет Букет Аз ако успея да взема мексиканските котки много ще се радвам.. Наздравица

благодаря вале, не се отчайвай и аз миналата година не стигнах до никъде, УСПЕХ
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 10:24 #313

Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Браво комшу, браво!!!!!!!!
Пъклен план още 6 топки и и моето балонче ще се паркира - едно пълнолудие по-малко, един балон повече.
Благодаря и на двете ми комшийки от форума за помощта! Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 10:29 #314

via1313 написа:
Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Браво комшу, браво!!!!!!!!
Пъклен план още 6 топки и и моето балонче ще се паркира - едно пълнолудие по-малко, един балон повече.
Благодаря и на двете ми комшийки от форума за помощта! Букет Букет Букет

а така ще купонясваме Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
нали за това сме комшии ще си помагаме
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 10:37 #315

annaag1 написа:
via1313 написа:
Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха!

Браво комшу, браво!!!!!!!!
Пъклен план още 6 топки и и моето балонче ще се паркира - едно пълнолудие по-малко, един балон повече.
Благодаря и на двете ми комшийки от форума за помощта! Букет Букет Букет

а така ще купонясваме Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица
нали за това сме комшии ще си помагаме

купонче ли чух... айде и аз да се включа ... за мен балонче няма да има, но купонче ще имаааа Наздравица Наздравица Наздравица Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 10:40 #316

вале то купона е важен, балона догодина ти е в кърпа вързан Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 10:51 #317

annaag1 написа:
вале то купона е важен, балона догодина ти е в кърпа вързан Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско

на мен ми остават още 98 топки за да взема тези котки-мексиканки и ако успея и на това ще се радвам, а за купона съм с две ръце за Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 10:57 #318

valja написа:
annaag1 написа:
вале то купона е важен, балона догодина ти е в кърпа вързан Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско

на мен ми остават още 98 топки за да взема тези котки-мексиканки и ако успея и на това ще се радвам, а за купона съм с две ръце за Мажоретки Мажоретки Мажоретки

последен напън и ще ги вземеш ОК ОК ОК ОК ОК ОК ОК ОК
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 11:04 #319

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
вале то купона е важен, балона догодина ти е в кърпа вързан Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско Суперско

на мен ми остават още 98 топки за да взема тези котки-мексиканки и ако успея и на това ще се радвам, а за купона съм с две ръце за Мажоретки Мажоретки Мажоретки

последен напън и ще ги вземеш ОК ОК ОК ОК ОК ОК ОК ОК

много се надявам, че съм накрая и ако не ги взема Ядосване Ядосване Ядосване ама много малко топки взе да пуска.. дано успея
Върнете се в началото Go down
via1313
Орач
Орач
via1313

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Съб 16 Юли 2011, 12:09 #320

Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Хлъц! Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Барбекю Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки

Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 06:24 #321

Най-накрая! Посадих грозотилището в градината!

БЛАГОДАРЯ на всички приятели за изпратените топки!!!

Нямаше да успея без вас.

Хубав ден!!! Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
jiji01091
Тракторист
Тракторист
jiji01091

Male

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: лос   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 07:08 #322

урааааааааааааааааа най-после снощи вечерта взех ЛОСА ураааааааааааааааааааааааааа Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 07:40 #323

76 топки до финала, нямам шанс , а така ми се искаше да взема балончето. Ама колкото ,толкова , грешките са си мои. Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

ближи си сладоледа Лакомница Лакомница Лакомница Лакомница

съжалявам само за звездичките , че са цели15 на брой, все се надявах да се бъгне нещо и да ни дадат я бонус , я още един ден , тъкмо щеше да ми стигне да си взема наградката Срамержлив Срамержлив Срамержлив

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Cqs1310888527r
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 08:40 #324

Точно стигнах до финала и евента свърши,още 2 дена и щях и балона да докопам...но ще остане до догодина ...
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13Нед 17 Юли 2011, 09:10 #325

не че се хваля,ама имам 334 останали Изплезване Изплезване .те как ще се заменят,знае ли некои Голяма работа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕВЕНТ ФУТБОЛ   ЕВЕНТ ФУТБОЛ - Page 13 Mini_c13 #326

Върнете се в началото Go down
 

ЕВЕНТ ФУТБОЛ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Европейско първенство по футбол '12
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - II част
» Европейско първенство по футбол '12 - III част
» Евент ден на независимостта 04 юли

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Дискусии-