Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Обяваaaaaa :13: Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:34 #1

Да се представя и аз, ами здравейте! Та да си дойдем на думата- търся си съседи и да са работливи Почистване ! От мен толкоз Плетене !
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:51 #2

хахахаха срещали ли сме се някъде? Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ей как ме подсети,защо не отвориш директно тема за съседи,досега не сме се сетили за такава тема,пък и ще е на видно място,тука малко в дъното ти е обявата... ОК
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:51 #3

.Lina72. написа:
Да се представя и аз, ами здравейте! Та да си дойдем на думата- търся си съседи и да са работливи Почистване ! От мен толкоз Плетене !
а ти като си мързел кво праим Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед Сладолед

базикам се Изплезване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:52 #4

ildevaris написа:
хахахаха срещали ли сме се някъде? Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ей как ме подсети,защо не отвориш директно тема за съседи,досега не сме се сетили за такава тема,пък и ще е на видно място,тука малко в дъното ти е обявата... ОК
то има такава тема, шемет такъв Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:52 #5

БашФермер написа:
ildevaris написа:
хахахаха срещали ли сме се някъде? Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ей как ме подсети,защо не отвориш директно тема за съседи,досега не сме се сетили за такава тема,пък и ще е на видно място,тука малко в дъното ти е обявата... ОК
то има такава тема, шемет такъв Смях

аз още разглеждам бре,не успях да мина през всичките теми,де да знам,че има Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:53 #6

чек да ида и аз да си направя тема,някой ако не ме познава да се запознаем Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:54 #7

ildevaris написа:
БашФермер написа:
ildevaris написа:
хахахаха срещали ли сме се някъде? Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ей как ме подсети,защо не отвориш директно тема за съседи,досега не сме се сетили за такава тема,пък и ще е на видно място,тука малко в дъното ти е обявата... ОК
то има такава тема, шемет такъв Смях

аз още разглеждам бре,не успях да мина през всичките теми,де да знам,че има Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
по малко акъл ще даваш съм ти казал, да не се излагаш Мажоретки Мажоретки Мажоретки Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене Хилене
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:56 #8

Аз в онази тема се разписах и нищо.А ми трябват трима -отворих днес руната за повече съседи, а утре вдигам ниво и да зарадвам поне веднъж новите съседи -напирам, ама не щат.Страх ги е че много ще ги бия.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 14:58 #9

.Lina72. написа:
Аз в онази тема се разписах и нищо.А ми трябват трима -отворих днес руната за повече съседи, а утре вдигам ниво и да зарадвам поне веднъж новите съседи -напирам, ама не щат.Страх ги е че много ще ги бия.
в тоя ник ли ? да погледна дали в големия ник трябват съседи....ама само ще ти заема място не си заслужава на 82 ниво.... Плезене Плезене Плезене Плезене та си мисля, че е безмислено
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:01 #10

.Lina72. написа:
Аз в онази тема се разписах и нищо.А ми трябват трима -отворих днес руната за повече съседи, а утре вдигам ниво и да зарадвам поне веднъж новите съседи -напирам, ама не щат.Страх ги е че много ще ги бия.

Лина още е нов форума,обаче като свикнат хората да влизат ще има повече отзиви.

аз имам един за изхвърляне ама и аз бавно качвам нивата пък и следващия месец ще пътувам,та и аз няма да съм ти от полза... Намръщка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:05 #11

аз ще я взема без проблем ама кяр от мен никакъв....само ще преча вместо да си вземе някое сукалче на 10 ниво
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:34 #12

БашФермер написа:
аз ще я взема без проблем ама кяр от мен никакъв....само ще преча вместо да си вземе някое сукалче на 10 ниво
Ами ела ,поне да намажеш веднъж от мен,после може да се сбогуваме,щот за какво съм ти и аз.Другото ниво ще го вдигна догодина
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:36 #13

Поканете ме ако искате, пък ще видим кой кого първи ще ритне.Жалко ще бъде никой да не вземе точките.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:36 #14

.Lina72. написа:
БашФермер написа:
аз ще я взема без проблем ама кяр от мен никакъв....само ще преча вместо да си вземе някое сукалче на 10 ниво
Ами ела ,поне да намажеш веднъж от мен,после може да се сбогуваме,щот за какво съм ти и аз.Другото ниво ще го вдигна догодина
нямаа смисъл за единия поздрав ми върви намери някои мънички, следваща руна ти е 50% ОТ ПОЗДРААВИ в тях е далаверата. ако питаш мен най доре е да изчакаш за момента и да не каниш никого докато не активираш следващата, товага вече от ония форум събираш всички мънички и най важнотто непознати!!! креташ с тях докато ударят 55-60 ниво и после веднага подмяна Намигане щото сега докато събереш 50 звезди те ако са малки ще вдигнат по 2-3 нива и ти губиш Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 15:43 #15

Здравей и на теб Лина! Усмивка
Гледам една по една почвате да си отваряте темички ОК
Забавлявайте се В джаза аз обичам хора които се забавляват Хлъц!
Както са казали /правете любов не война/ Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 16:05 #16

лета написа:
Здравей и на теб Лина! Усмивка
Гледам една по една почвате да си отваряте темички ОК
Забавлявайте се В джаза аз обичам хора които се забавляват Хлъц!
Както са казали /правете любов не война/ Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си
Здравей Лета, така като ме гледаш съм само за любов. Като грабна някой под мишка- няма къде да ми бяга.Те затова младите съседи ме не щат Намръщка
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 16:33 #17

Ако ти стиска,имам едно ,но съм 76 ниво. Слушай шефа! И аз,като Баш смятам,че нямаш полза от съседи с големи нива! Който не слуша... До два-три дена ще мина в 77.Прецени си,ще изритам единият си клониг! Ловец
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 16:50 #18

Lina, 60 ниво устройва ли те за съсед? Още днес ще ти донеса бонус. Ако искаш само да вземеш то. няма проблем.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:12 #19

crusader написа:
Ако ти стиска,имам едно ,но съм 76 ниво. Слушай шефа! И аз,като Баш смятам,че нямаш полза от съседи с големи нива! Който не слуша... До два-три дена ще мина в 77.Прецени си,ще изритам единият си клониг! Ловец
Такъв старчок на 77 не ми трябва .Трябват ми още 10 хиляди точки и се качвам и аз на 77 ниво, но ако имаш място за 1 седмица докато трае забраната от изтриване,можем да станем съседи , за да вземеш точки.Ако решиш пращай покана- имам места.
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:13 #20

annaag1 написа:
Lina, 60 ниво устройва ли те за съсед? Още днес ще ти донеса бонус. Ако искаш само да вземеш то. няма проблем.
Ох и ти си много стар,на мен ми трябва нещо свежо, но ако искаш за една седмица предложение ти правя- ти ще намажеш и аз също .
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:14 #21

емммм много претенции имаш Смях с тия условия как не си ме изритала още не знам Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:19 #22

няма проблем, прати ми покана на toni_bonboni
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:21 #23

БашФермер написа:
емммм много претенции имаш Смях с тия условия как не си ме изритала още не знам Смях

Че и аз взех да се замислям... Кога ли ще ми тегли и на мен чертата?! Чисто е...
Върнете се в началото Go down
crusader
Комбайнер
Комбайнер
crusader

Male

Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 17:46 #24

.Lina72. написа:
annaag1 написа:
Lina, 60 ниво устройва ли те за съсед? Още днес ще ти донеса бонус. Ако искаш само да вземеш то. няма проблем.
Ох и ти си много стар,на мен ми трябва нещо свежо, но ако искаш за една седмица предложение ти правя- ти ще намажеш и аз също .


Аз съм романтик! Голяма работа За това си пазя и почитам съседите Наздравица Ще си играем на иди ми-дойди ми ! Фиууу...
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13Пон 20 Юни 2011, 19:12 #25




Аз съм романтик! Голяма работа За това си пазя и почитам съседите Наздравица Ще си играем на иди ми-дойди ми ! Фиууу... [/quote]

Тя и с мен така си играе. Вика ми "булка", а даже не ме и целува. И докато се усетя вече ме е уритала!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Обяваaaaaa :13: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обяваaaaaa :13:   Обяваaaaaa :13: Mini_c13 #26

Върнете се в началото Go down
 

Обяваaaaaa :13:

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 12Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-