Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


гарвана .... - Page 14 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


гарвана .... - Page 14 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 гарвана ....

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
АвторСъобщение
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 08:49 #326

niika123 написа:
ама вие защо не казвате , че сте тука, аз ви гоня от тема на тема Слушай шефа! Хлипане

хахахахаха ние от снощи като сме се забили и тука се събудихме Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 08:51 #327

айде и аз ще ставам,до после ...
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 08:53 #328

ildevaris написа:
niika123 написа:
ама вие защо не казвате , че сте тука, аз ви гоня от тема на тема Слушай шефа! Хлипане

хахахахаха ние от снощи като сме се забили и тука се събудихме Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Колко съм невъзпитана....Редно е да те поздравя като домакиня Ил.... добре дошлаааааа Гушкане Гушкане Гушкане
Приятно изкарване в чата, при въпроси винаги сме налични Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
starlet
Агроном
Агроном
starlet

Female

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 09:37 #329

ildevaris написа:
Zi написа:
то си легнахме но не питай как осъмнахме,особено някои от нас...
една устичка ме преследваше.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Зизи тая устичка и мен ме преследва Кикотене
не мога да си я изкарам от главата Изплезване

За каква устичка става на въпрос ? Учудване Аз пак докато загрея и лафа минал Кикотене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 09:51 #330

starlet написа:
ildevaris написа:
Zi написа:
то си легнахме но не питай как осъмнахме,особено някои от нас...
една устичка ме преследваше.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Зизи тая устичка и мен ме преследва Кикотене
не мога да си я изкарам от главата Изплезване

За каква устичка става на въпрос ? Учудване Аз пак докато загрея и лафа минал Кикотене
ил има съседче вампирче та му видях устичката. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Ил самата устичка в тази форма ме плаши иначе два ли ще се уплаша от такъв мъж... Ехх... с татоси и тн...
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:15 #331

niika123 написа:
ildevaris написа:
niika123 написа:
ама вие защо не казвате , че сте тука, аз ви гоня от тема на тема Слушай шефа! Хлипане

хахахахаха ние от снощи като сме се забили и тука се събудихме Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

Колко съм невъзпитана....Редно е да те поздравя като домакиня Ил.... добре дошлаааааа Гушкане Гушкане Гушкане
Приятно изкарване в чата, при въпроси винаги сме налични Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Наздравица Наздравица Наздравица

ох сори,трябваше да изчевам и не съм видяла че си писала Гушкане

п.п.аз в чатове много не влизам,не ги харесвам... Срамержлив
но ако има нещо не ме е срам,ще питам Усмивка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:18 #332

starlet написа:
ildevaris написа:
Zi написа:
то си легнахме но не питай как осъмнахме,особено някои от нас...
една устичка ме преследваше.... Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане

Зизи тая устичка и мен ме преследва Кикотене
не мога да си я изкарам от главата Изплезване

За каква устичка става на въпрос ? Учудване Аз пак докато загрея и лафа минал Кикотене

по-горе съм обяснила за устичката и за зъбкитеКикотене
показвах им една снимка,ама я махнах...
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:19 #333

вие верно се извратихте вече жените, почнахте по зъби да си падате Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:22 #334

Zi написа:

ил има съседче вампирче та му видях устичката. Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Ил самата устичка в тази форма ме плаши иначе два ли ще се уплаша от такъв мъж... Ехх... с татоси и тн...

аз не си правя никакви илюзии ама много му се накефих,и като тяло,и като характер,и като възгледи.И за зъбките,че си ги е правил допълнително. Кикотене
Нали ти казвам както като ти хареса много някой филм и искаш да кажеш “Супер“
ама няма как да кажеш на режисьора,че си се накефил на филма. Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:25 #335

БашФермер написа:
вие верно се извратихте вече жените, почнахте по зъби да си падате Объркване Объркване

Баш ами то не са само зъбите,то целия комплект е супер ама нали казах,не искам да му развявам снимката затова само зъбите показах.
Аз не бях виждала досега някой дето си е удължавал зъбите и как му стоят на живо та затова ...ама е супер сладурско Срамержлив

Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:26 #336

БашФермер написа:
вие верно се извратихте вече жените, почнахте по зъби да си падате Объркване Объркване
стига бре...ти сега и от зъбки ли ще ревнуваш... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
ми кефи му се жената....
а и ние по принцип сме извратени но рядко го показваме... Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:28 #337

То остава и да идеш да му кажеш...много ме кефят зъбите ти...всъщност ти ме кефиш...
Мен ме накефи този с татосите на снимките в фейса...да си призная..
Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:46 #338

Zi написа:
То остава и да идеш да му кажеш...много ме кефят зъбите ти...всъщност ти ме кефиш...
Мен ме накефи този с татосите на снимките в фейса...да си призная..
Кикотене Кикотене Кикотене

Дето целия гръб и цялото тяло са му в татуси ли?
този е друг Кикотене

В бг живее ама септември пак ще ми идва на гости Кикотене Кикотене Кикотене
и той е много точен.Страхотен майтапчия е Смях Смях Смях Смях


Последната промяна е направена от ildevaris на Сря 29 Юни 2011, 13:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:47 #339

и другия с татусите е моя Ругаене

много много не се заглеждай в тия с татусите да не стане сакатлъка Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:50 #340

ildevaris написа:
и другия с татусите е моя Ругаене

много много не се заглеждай в тия с татусите да не стане сакатлъка Смях Смях Смях Смях Смях Смях
ааа споко,твоя го знам кой е, в него не се заглеждам.виж в онзи с очилцата дето сте 4тиримата,доста се позагледах...
аз само гледам бе...не пипам...ами слабост са ми...особено точно такъв тип мъже като него,нищо че моя е пълан противоположност. Кикотене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 13:59 #341

ildevaris написа:
и другия с татусите е моя Ругаене

много много не се заглеждай в тия с татусите да не стане сакатлъка Смях Смях Смях Смях Смях Смях


Ил за мен ще остане ли нещо ...... за гледане де Усмивка Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:02 #342

айде и тази да не изпусне нещо Смях
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:06 #343

БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях
аууу какъв си нацупорен.... Кикотене Кикотене Кикотене сладур Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:08 #344

Zi написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях
аууу какъв си нацупорен.... Кикотене Кикотене Кикотене сладур Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
щото ил нали все ми вика че съм бебе Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:08 #345

БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:11 #346

БашФермер написа:
Zi написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях
аууу какъв си нацупорен.... Кикотене Кикотене Кикотене сладур Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
щото ил нали все ми вика че съм бебе Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче
е не си ли?
Кикотене
аз пък попаднах на товагарвана .... - Page 14 896242 и сега ще си го сложа в форума на играта и ще пиша Опг Кикотене
че тук вече си намерих подходящ
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:12 #347

БашФермер написа:
Zi написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях
аууу какъв си нацупорен.... Кикотене Кикотене Кикотене сладур Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
щото ил нали все ми вика че съм бебе Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче

хахахахаха няма нужда да отговарям на въпроса в подписа Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:15 #348

niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:15 #349

ildevaris написа:
БашФермер написа:
Zi написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях
аууу какъв си нацупорен.... Кикотене Кикотене Кикотене сладур Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
щото ил нали все ми вика че съм бебе Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче

хахахахаха няма нужда да отговарям на въпроса в подписа Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Биберон Биберон Биберон Биберон
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:18 #350

хахахахахаха Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

гарвана .... - Page 14 Bags-of-beer
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Sponsored content




гарвана .... - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 14 Mini_c13 #351

Върнете се в началото Go down
 

гарвана ....

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-