Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


гарвана .... - Page 15 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


гарвана .... - Page 15 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 гарвана ....

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
АвторСъобщение
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:19 #351

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
Zi написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях
аууу какъв си нацупорен.... Кикотене Кикотене Кикотене сладур Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
щото ил нали все ми вика че съм бебе Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче

хахахахаха няма нужда да отговарям на въпроса в подписа Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Биберон Биберон Биберон Биберон
баш махни я таз биба,,така е по сладко гарвана .... - Page 15 70e507726636
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Ил на теб татос много ще ти отива да си кажа аз както винаги мнението...просто имаш такова излъчване....учудих се че нямаш...
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:19 #352

ildevaris написа:
niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене



Ако много го мислиш няма да стане, аз го реших за 1 ден, намерих си студио, отидох и се окрасих Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване
Сега искам ощееееееее Усмивка
Ако намериш мъж, който да ти се отпусне от сърце и да е с татуси, ще ти оставя на лично съобщение номера ми Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:28 #353

niika123 написа:
ildevaris написа:
и другия с татусите е моя Ругаене

много много не се заглеждай в тия с татусите да не стане сакатлъка Смях Смях Смях Смях Смях Смях


Ил за мен ще остане ли нещо ...... за гледане де Усмивка Кикот Кикот Кикот

ми чакай да си откъсна погледа от на Зиз подписа,че и сърцето ми взе да прескача Срамержлив и ще видя дали е оснало друго за гледане Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:30 #354

niika123 написа:
ildevaris написа:
niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене



Ако много го мислиш няма да стане, аз го реших за 1 ден, намерих си студио, отидох и се окрасих Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване
Сега искам ощееееееее Усмивка
Ако намериш мъж, който да ти се отпусне от сърце и да е с татуси, ще ти оставя на лично съобщение номера ми Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

хехехе моя е с татуси,а този дето говори Зизи за него от снимката е татуировчик.Сега ще идва да отваря студио тук и сме първите заявки аз и моя Заливане от смях

п.п.мерси за предложението иначе Гушкане
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:31 #355

БашФермер написа:
ildevaris написа:
БашФермер написа:
Zi написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях
аууу какъв си нацупорен.... Кикотене Кикотене Кикотене сладур Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
щото ил нали все ми вика че съм бебе Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче Камионче

хахахахаха няма нужда да отговарям на въпроса в подписа Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Биберон Биберон Биберон Биберон

Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми! Милото ми!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:31 #356

ildevaris написа:
niika123 написа:
ildevaris написа:
и другия с татусите е моя Ругаене

много много не се заглеждай в тия с татусите да не стане сакатлъка Смях Смях Смях Смях Смях Смях


Ил за мен ще остане ли нещо ...... за гледане де Усмивка Кикот Кикот Кикот

ми чакай да си откъсна погледа от на Зиз подписа,че и сърцето ми взе да прескача Срамержлив и ще видя дали е оснало друго за гледане Кикотене
ааа къде гледаш тии,хитрушо...
Много е готин нали, и много ми се връзва с мацката...поне аз така си мисля.
добре де,гледай си го аз ще гледам онзи с татосите... Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:32 #357

Zi написа:

Ил на теб татос много ще ти отива да си кажа аз както винаги мнението...просто имаш такова излъчване....учудих се че нямаш...

хахахаха Зизи какво ми е излъчването,че ми стана интересно? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:33 #358

БашФермер написа:
хахахахахаха Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

гарвана .... - Page 15 Bags-of-beer

сламка поне да беше сложил Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:36 #359

не му трябва сламка, само да я занесе на място без да я скъса, се прави по една дупчица на ъгълла, горе се връзва и се цоца Биберон Биберон Биберон Биберон Биберон Биберон
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:39 #360

ildevaris написа:
Zi написа:

Ил на теб татос много ще ти отива да си кажа аз както винаги мнението...просто имаш такова излъчване....учудих се че нямаш...

хахахаха Зизи какво ми е излъчването,че ми стана интересно? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
ми такова диво,свободолюбиво...как да го кажа..като те погледне човек и усеща волния ти дух и тн...много още мога да кажа но в момента не ми идват точните думи...надявам се че ме разра... Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:39 #361

ildevaris написа:
niika123 написа:
ildevaris написа:
niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене



Ако много го мислиш няма да стане, аз го реших за 1 ден, намерих си студио, отидох и се окрасих Танцуване Танцуване Танцуване Танцуване
Сега искам ощееееееее Усмивка
Ако намериш мъж, който да ти се отпусне от сърце и да е с татуси, ще ти оставя на лично съобщение номера ми Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

хехехе моя е с татуси,а този дето говори Зизи за него от снимката е татуировчик.Сега ще идва да отваря студио тук и сме първите заявки аз и моя Заливане от смях

п.п.мерси за предложението иначе Гушкане


хахахаха хич не съм час,Ния кво ми говори аз кво разбирам Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ок,като ми се откъсне някой от сърцето ще звънкам Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:42 #362

ildevaris написа:
Zi написа:

Ил на теб татос много ще ти отива да си кажа аз както винаги мнението...просто имаш такова излъчване....учудих се че нямаш...

хахахаха Зизи какво ми е излъчването,че ми стана интересно? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


С това излъчване и една снимка няма да ми пратиш да виця ... цъ-цъ-цъ Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:45 #363

Ил, не се притеснявай, ти си по-добре от мен.... онзи ден Руци говори за рибици, аз чувам Рибарица и за малко да направя нещо като семеен скандал на някой от младежите ни във форума ... Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:46 #364

niika123 написа:
ildevaris написа:
Zi написа:

Ил на теб татос много ще ти отива да си кажа аз както винаги мнението...просто имаш такова излъчване....учудих се че нямаш...

хахахаха Зизи какво ми е излъчването,че ми стана интересно? Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях


С това излъчване и една снимка няма да ми пратиш да виця ... цъ-цъ-цъ Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

срамежлива съм Срамержлив
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:47 #365

niika123 написа:
Ил, не се притеснявай, ти си по-добре от мен.... онзи ден Руци говори за рибици, аз чувам Рибарица и за малко да направя нещо като семеен скандал на някой от младежите ни във форума ... Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

хахахаха Рибарица Смях Смях Смях Смях Смях Смях
мернах го аз това Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:51 #366

ildevaris написа:
niika123 написа:
Ил, не се притеснявай, ти си по-добре от мен.... онзи ден Руци говори за рибици, аз чувам Рибарица и за малко да направя нещо като семеен скандал на някой от младежите ни във форума ... Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат Внимавай в картинкат

хахахаха Рибарица Смях Смях Смях Смях Смях Смях
мернах го аз това Смях Смях Смях Смях


и от както му предложих на Баш-а да го водя там...ама то няма нищооооооо общо с онова другото, и аз не се натискам, еми уж за добро........ гррррррр.... и сега ма е срам ужасно Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив
Потя се, червя се...направо шах и паника от нерви Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:53 #367

ildevaris написа:
niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене
Абе вие добре ли сте?! Как ще се бодете за да сте шарени Шамар зад врата?! Елате с водна боичка ще ви нарисувам безболезнено, а ако искате нещо по-трайно- ще сложим блажна Хилене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 14:58 #368

.Lina72. написа:
ildevaris написа:
niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене
Абе вие добре ли сте?! Как ще се бодете за да сте шарени Шамар зад врата?! Елате с водна боичка ще ви нарисувам безболезнено, а ако искате нещо по-трайно- ще сложим блажна Хилене

и с валяка ... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:00 #369

.Lina72. написа:
ildevaris написа:
niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене
Абе вие добре ли сте?! Как ще се бодете за да сте шарени Шамар зад врата?! Елате с водна боичка ще ви нарисувам безболезнено, а ако искате нещо по-трайно- ще сложим блажна Хилене


това си е предизвикателство, да направиш нещо което ще го гледаш цял живот, ще си го носиш гордо и ще си го криеш гордо ставайки на 60 години Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! А за болката няма нищо такова, забавление си е и емоцийка Усмивка
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:02 #370

niika123 написа:



това си е предизвикателство, да направиш нещо което ще го гледаш цял живот, ще си го носиш гордо и ще си го криеш гордо ставайки на 60 години Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Аааа! Аааа! Аааа! Аааа! А за болката няма нищо такова, забавление си е и емоцийка Усмивка

тука има и хитринка,правя я сега на гърдите и докато стана на 60 ще се е преместила на коляното Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
.Lina72.
Агроном
Агроном
.Lina72.


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:08 #371

ildevaris написа:
.Lina72. написа:
ildevaris написа:
niika123 написа:
БашФермер написа:
айде и тази да не изпусне нещо Смях

чух, че били 4ма, ама като изключа Ил, остават трима . тъкмо можем да си ги поделим без да се стига до бой хихихи Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Пък и аз съм с татуси. ... би ми се искало да обменим опит Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх... Ехх...

ааа те там сме 4 ама 3-мата направо ги изключвай,че сме аз,моя и гаджето на този с татусите,та само 1 е Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях ама с мноооого татуси

п.п.и аз много сериозно взех да се надъхвам да си правя нещо,ама ся ако тръгна и да ровя отиде 1 година в търсене
Абе вие добре ли сте?! Как ще се бодете за да сте шарени Шамар зад врата?! Елате с водна боичка ще ви нарисувам безболезнено, а ако искате нещо по-трайно- ще сложим блажна Хилене

и с валяка ... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Ил, държа да отбележа, че рисуването не е силната ми страна, но ако си търпелива ще се науча Намигане Може някой череп... с бонбони да ти нарисувам, сега като казах череп с бонбони се сетих- щяло да има нови подаръци- нещо да си чула?!
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:09 #372

Ил улучих ли те?Познах ли за излъчването.
Аз пък харесвам татоси но не бих си направила....точно заради 60те години... Кикотене бабка с татос.... Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:21 #373

.Lina72. написа:
Ил, държа да отбележа, че рисуването не е силната ми страна, но ако си търпелива ще се науча Намигане Може някой череп... с бонбони да ти нарисувам, сега като казах череп с бонбони се сетих- щяло да има нови подаръци- нещо да си чула?!

по-добре мечка мумия,каквото и да излезе все ще прилича на мумия Смях Смях Смях Смях Смях

п.п.и по другите сайтове само картинки има.Нищо не пише повече освен,че ще са сезонни подаръци.Поне в тия дето видях.
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:22 #374

ил, много хубав подпис Камионче Камионче Камионче
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 15:25 #375

Zi написа:
Ил улучих ли те?Познах ли за излъчването.
Аз пък харесвам татоси но не бих си направила....точно заради 60те години... Кикотене бабка с татос.... Кикотене Кикотене Кикотене

хахахаха не знаех,че така изглеждам Смях Смях Смях
мислех си,че съм кротка по снимките Кикотене

Зизи страх ме е от игли и болка.Иначе мерак имам.Ама ако ми направят пълна упойка може да се прежаля за 2-3 точки Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




гарвана .... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: гарвана ....   гарвана .... - Page 15 Mini_c13 #376

Върнете се в началото Go down
 

гарвана ....

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 15 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-