Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 3 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 3 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
АвторСъобщение
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:23 #51

а утре се очаква бейби бум, така че задръжте със селекцията и си запазете супер храната
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:29 #52

Дааа.С нетърпение чакам футболния евент.Сефте ми е.Макар че след всеки временен куест излизам на червено и после 1 седмица немога да наваксам. Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:31 #53

за бейби бума говорих, още не е потвърдено официално, но на доста места се каза за него Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
nitzi
Комбайнер
Комбайнер
nitzi


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:35 #54

Сладолед Кикотене От този поне месец ще ти трябва Връткане
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:53 #55

nitzi написа:
Сладолед Кикотене От този поне месец ще ти трябва Връткане

Много благодаря за успокоението. Усмивка Усмивка Усмивка Автоматически минавам на нощен режим, хващам и брата тука през деня и за по-малко от месец пак съм в играта Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях А колкото за бейби бума предполагам че ще е за всички животни.Чудя се кои да развъждам.Но имам 40 супер храна събрани от куести и ще ги профукам на драго сърце. Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:56 #56

супер има съм и 120 парфюма.ако бейби бума започне към 11 значиии до 4-5 след обяд ще съм готов вече. Заливане от смях Танцуване Танцуване Танцуване
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 21:59 #57

raziel86 написа:
супер има съм и 120 парфюма.ако бейби бума започне към 11 значиии до 4-5 след обяд ще съм готов вече. Заливане от смях Танцуване Танцуване Танцуване
зависи до къде си стигнал със зайците и овце. бейби бума поне за мен е набутвация за по крайните породи. винаги селектирам мъничките, а големите си ги купувам, защото са по на сметка от пазара. аз зайците и овцете съм ги докарал до последните златна овца и великденски заек, което значи, че ще подкарам кокошките поне половината куест да изкарам със бума, а другото като се насити пазара ще се купува.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:05 #58

Има логика. Усмивка Обаче като видях новия куест с кокошките и тия смехотворни точки опит.по 15 и 30 направо ме изби на смях.Тия луди ли са.100 ТО да бяха дали, толкова ли е много.А за пазара на селекция лекичко се прецаках.От дървото взех една овца където стува 100 000 а на пазара не повече от 55 000.Яд ме е и я стискам ама опре ли ножа до кокала ще я шътна и за толкова. Намръщка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:07 #59

raziel86 написа:
Има логика. Усмивка Обаче като видях новия куест с кокошките и тия смехотворни точки опит.по 15 и 30 направо ме изби на смях.Тия луди ли са.100 ТО да бяха дали, толкова ли е много.А за пазара на селекция лекичко се прецаках.От дървото взех една овца където стува 100 000 а на пазара не повече от 55 000.Яд ме е и я стискам ама опре ли ножа до кокала ще я шътна и за толкова. Намръщка
е да, но за да стигнеш до "големите" суми/то не че има в този куест такива/ тряба да минеш и през малките, няма начин.
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:08 #60

а минал ли си облечените овце в куеста ?
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:26 #61

Не.Докарал съм го до кафявата(къдрава май беше).И нямам таква.А на пазара са леко скъпи. Усмивка И за това съм ги оставил.Пдхванал съм хлебните вкусотии и съм на 7 задача златно усилие.Тези с вълната и селекцията съм ги оставил за по на татък.Пък и сега покрай футболния евент ще ми трябват животните разбрах Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
БашФермер
Пазител на градината 1
Пазител на градината 1
БашФермер

Male

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:27 #62

е щом не си стигнал до нея, не я продавай, стискай я. ще дойде време ще ти свърши работа, а и добре то ще получиш за нея Намигане
Върнете се в началото Go down
http://farmemaniqbg.webnode.com/
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Съб 25 Юни 2011, 22:34 #63

М дааа.Видях че дава 15 000 ТО. Усмивка Дано нуждата от МП не ме застигне преждевременно тогава. Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 01:05 #64

БашФермер написа:
raziel86 написа:
супер има съм и 120 парфюма.ако бейби бума започне към 11 значиии до 4-5 след обяд ще съм готов вече. Заливане от смях Танцуване Танцуване Танцуване
зависи до къде си стигнал със зайците и овце. бейби бума поне за мен е набутвация за по крайните породи. винаги селектирам мъничките, а големите си ги купувам, защото са по на сметка от пазара. аз зайците и овцете съм ги докарал до последните златна овца и великденски заек, което значи, че ще подкарам кокошките поне половината куест да изкарам със бума, а другото като се насити пазара ще се купува.

и аз така,в началото се надъхах да селектирам,но като си направих сметка ми излиза по-далавера да си купувам крайните направо от пазара,обаче напоследък ни скъсаха от куестове и не ми остават пенита да докарам до края с породите Смях
сега ще селектирам като пуснат бейби бума пак, че събрах 133 супер храна и предпочитам да я дам за шаренията отколкото да я бутам по оборите,иначе ако искаш да правиш пенита от селектираните то единствената далавера за продажба са първия вид след обикновените,всичко по-нагоре е набутвация.
Върнете се в началото Go down
qnkars
Тракторист
Тракторист
qnkars


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 08:16 #65

В новините ми се появи съобщение за бум на агънца.
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 08:26 #66

qnkars написа:
В новините ми се появи съобщение за бум на агънца.

това сигурно е от промо пакетите. и при мен се появи, но след това ми го смени с колелото на късмета.

иначе бейби - бума започна. от 11 часа днес до 11 часа утре

http://bg.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=392065#post392065
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 12:30 #67

Елфи написа:
.Lina72. написа:
Елфи написа:
.Lina72. написа:
Елфи написа:
Който е отворил съседските руни , може ли да каже, дали само може да пращаш повече подаръци, или и получаваш повече на ден? Ако имаш повече съседи (другата руна), можеш ли да получаваш над 18 подаръка на ден ?


18 са подаръците и след руната,над 18 само с лалота

Ми тогава що да се напъвам Усмивка

За да стигнеш до следващата руна- получаваш двойни точки при поздрав на съсед Намигане .
То при тези високи нива на съседите, кел файда от двойните ТО. Губя интерес щом не мога да получавам подаръци с брой, равен на броя на съседите. За няколко ТО повече, няма да се напъвам да правя куестове като лудото Ленче.
Аз понеже активирах всички руни с изключение на тези по двата клона за селекцията и за съседите предпочитам да тръгна по клона за съседите.Не можеш да получавам повече подаръци остават си 18 на ден но ще мога да изпращам по 7 вместо по 5.Изцяло разчитам да получавам след активирането на руната повече подаръци тъй като моите съседи са на принципа-каквото повикало такова се обадило.С помощите не ги докарвам до18.Мисля че тази руна е много полезна при евенти в които можем да си пращаме предметите които събираме.Двойните точки опит също са добре,защото повечето ми съседи светеха в червено и се наложи да каня нови.Специално за тази руна си взех съседи на по ниски нива.
Върнете се в началото Go down
KPATYHA
Орач
Орач
KPATYHA


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 14:39 #68

Инфото на дървото е объркано! От тази руна се вземат "само" 50% ТО, а не двойно!
Върнете се в началото Go down
BUTTERFLAIS
Комбайнер
Комбайнер
BUTTERFLAIS

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Нед 26 Юни 2011, 14:53 #69

KPATYHA написа:
Инфото на дървото е объркано! От тази руна се вземат "само" 50% ТО, а не двойно!
Да вярно.Като се логнах през немския сървар видях че там пише плюс 50 процента.И на нас го пише горе в левия ъгъл.
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 06:12 #70

В руския фен сайт вече има доста подробна информация за Футболното първенство! РАСТЕНИЯ И ЖИВОТНИ ОТ БАХАМАРАМА НЕ СЕ ПРИЕМАТ!!!

Животни 511 500 МП

Растения 640 200

Това при положение, че всяко ниво си е отделно и предаденото за него не се отчита в следващото ниво.
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 06:58 #71

lucille_1412 написа:

Животни 511 500 МП

Растения 640 200

Това при положение, че всяко ниво си е отделно и предаденото за него не се отчита в следващото ниво.

това са общите стойности така ли? трябва да имам животни и растения за толкова МП. а някой знае ли горе долу кога се очаква началото на евента.
Върнете се в началото Go down
lucille_1412
Агроном
Агроном
lucille_1412

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:14 #72

Толкова ги сметнах от публикуваното в руския фен сайт - два мини куеста съответно за растения и животни по 10 етапа всеки.

Ако някой е минавал миналогодишния куест, да каже как се отчитат предадените растения и животни - с натрупване, което се отчита в следващия етап (тогава числата няма да са верни) или всеки етап сам за себе си, което е по-вероятно.

А кога ще започне - засега няма информация.
Върнете се в началото Go down
roberti4ka
Тракторист
Тракторист
roberti4ka


Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:26 #73

на миналия евент имаше 2 "ръкава" разделени на части. предваш определено количество живонти или растения запълваш една част и минаваш на следващата част. всяка част си се смята отделно. поне така си мисля. на мен ми се струва, че посочените числа ще са верни. е поне приблизително. със сигурност ще знаем като почне куеста. Усмивка
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:33 #74

етапи при животните:
1.ръкав

ниво 1: 500 МП -> 12 то
ниво 2: 1000 МП -> 16 то
ниво 3: 2000 МП -> 20 то
ниво 4: 4000 МП-> 25 то
ниво 5: 8000 МП-> 32 то
ниво 6: 16000 МП -> 40 то
ниво 7: 32000 МП -> 50 то
ниво 8: 64000 МП -> 65 то
ниво 9: 128000 МП -> 80 то
ниво 10: 256000 МП -> 100 то

накрая на ръкава получавате пилета мажоретки - дават 240 ТО за 10 часа, заемат едно квадратче

Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:39 #75

втори ръкав растения

ниво 1: 700 МП -> 6 МП
ниво 2: 1500 МП -> 7 МП
ниво 3: 3000 МП -> 8 МП
ниво 4: 5000 МП -> 9 МП
ниво 5: 10000 МП -> 11 МП
ниво 6: 20000 МП -> 12 МП
ниво 7: 40000 МП -> 13 МП
ниво 8: 80000 МП -> 15 МП
ниво 9: 160000 МП -> 17 МП
ниво 10: 320000 МП -> 20 МП

на края на ръкава наградата е закусвалня/не знам как точно ще го преведат това/ дава 350 МП за 16 часа , заема едно поленце
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Сподели информация - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 3 Mini_c13 #76

Върнете се в началото Go down
 

Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 23Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Официална и неофициална информация-