Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 4 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Сподели информация - Page 4 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
АвторСъобщение
flame-4e
Пазител на градината 2
Пазител на градината 2
flame-4e


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:44 #76

без натрупване са, тези стойности са за всяко ниво отделно.
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:45 #77

топките пак ще се пращат като подаръци, не видях ограничения ...
аааааааа, май повече от 5 топки на ден няма да може да се получават

ниво 1: 150 топки
ниво 2: 150 топки
ниво 3: 200 топки
ниво 4: 200 топки
ниво 5: 200 топки
ниво 6: 200 топки
1/8 финал: 225 топки
1/4 финал: 250 топки
Полу-финал: 275 топки
Финал: 300 топки

Общо: 2150 топки





Последната промяна е направена от vantalina на Пон 27 Юни 2011, 07:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 07:45 #78

наградите от топките

Сподели информация - Page 4 977d147c5014
Върнете се в началото Go down
lane99
Тракторист
Тракторист
lane99

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 09:38 #79

а бе , хора какво ще рече това че в световното щели да участват само представителки на нежния пол? как ще ми определят женските и мъжки животни?
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 10:58 #80

ограничението от 5 бр е всъщност невъзможността да пратиш топка за подарък с лг Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:14 #81

vantalina написа:
ограничението от 5 бр е всъщност невъзможността да пратиш топка за подарък с лг Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене


хахаха и аз това забелязах.Всъщност ограничението е да пратиш само 5 топки на ден,не да получиш.
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:17 #82

ildevaris написа:
vantalina написа:
ограничението от 5 бр е всъщност невъзможността да пратиш топка за подарък с лг Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене


хахаха и аз това забелязах.Всъщност ограничението е да пратиш само 5 топки на ден,не да получиш.

именно, грешката при превода е в мен Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

кофти така, ама и немците тоя път ще изостанат със статистиката за нови играчи Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:29 #83

vantalina написа:
ildevaris написа:
vantalina написа:
ограничението от 5 бр е всъщност невъзможността да пратиш топка за подарък с лг Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене Ругаене


хахаха и аз това забелязах.Всъщност ограничението е да пратиш само 5 топки на ден,не да получиш.

именно, грешката при превода е в мен Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

кофти така, ама и немците тоя път ще изостанат със статистиката за нови играчи Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене

да ама ще си изкарат летните премии...

видя ли в магазина колко лг струват топките Намигане
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:32 #84

ildevaris написа:


да ама ще си изкарат летните премии...

видя ли в магазина колко лг струват топките Намигане

видях и сметнах Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Пон 27 Юни 2011, 11:34 #85

хахахахахаха внимание че имаме един хакер от нашите дето праща уилсън вместо топки Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях

ще се сетите от раз кой е Кикотене
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 11:54 #86

сега като не видях добре това дали е сложено, ще го напиша пак Срамержлив Срамержлив Срамержлив

за деня на независимостта ще са нужни по първоначални данни :
уроци по езда
гинко
цветна палета

ще бъде от 8 до 10 юли
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 11:58 #87

това инфо го засякох преди има - няма 10 минути и на пазара всичко вече беше на макс докато отида Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане Главоблъскане
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:38 #88

Добре, че каза защото гинко нямах и си купих 500 бр. , а от другите две неща имам дано ми стигнат
Нещо като количество там не се ли споменова
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:41 #89

Ужас...Уроците по езда вече не мож ги доближи даже...Колкото имам,толкова...Дано стигнат... Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:52 #90

keriduen написа:
Ужас...Уроците по езда вече не мож ги доближи даже...Колкото имам,толкова...Дано стигнат... Тц-тц!

Добре , че прочетох , набързо се врътнах и на пазара, при мен има над 1000 предложения , та се снабдих с по 100тина бройки , да се надявам да стигнат.

Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 12:56 #91

rosi1963 написа:
keriduen написа:
Ужас...Уроците по езда вече не мож ги доближи даже...Колкото имам,толкова...Дано стигнат... Тц-тц!

Добре , че прочетох , набързо се врътнах и на пазара, при мен има над 1000 предложения , та се снабдих с по 100тина бройки , да се надявам да стигнат.


Е,това е...Моя пазар винаги е супер гаден...Аз като отидох,бяха доста под 1000 и на цени над 600-700 пенита,като се има предвид ,че доскоро ги купувах на 200-300...Успях да си купя само около 50 бройки...Но и аз си имах доста де,никога не съм ги продавала уроците,само в куестове съм ги ползвала,пък и винаги когато имам кинти,проверявам кои продукти са на по-ниски цени и си купувам...
Върнете се в началото Go down
rosi1963
Плантатор
Плантатор
rosi1963

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 13:02 #92

keriduen написа:
rosi1963 написа:
keriduen написа:
Ужас...Уроците по езда вече не мож ги доближи даже...Колкото имам,толкова...Дано стигнат... Тц-тц!

Добре , че прочетох , набързо се врътнах и на пазара, при мен има над 1000 предложения , та се снабдих с по 100тина бройки , да се надявам да стигнат.


Е,това е...Моя пазар винаги е супер гаден...Аз като отидох,бяха доста под 1000 и на цени над 600-700 пенита,като се има предвид ,че доскоро ги купувах на 200-300...Успях да си купя само около 50 бройки...Но и аз си имах доста де,никога не съм ги продавала уроците,само в куестове съм ги ползвала,пък и винаги когато имам кинти,проверявам кои продукти са на по-ниски цени и си купувам...

Абе май от всичко си имам , ама по малко , та се наложи да си докупувам . А не мога от всичко да имам по много , та си държа и резерв и от парички , гледам да не оставам без 100 -200 хиляди , за екстрени случаи , като този.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 13:10 #93

rosi1963 написа:
keriduen написа:
rosi1963 написа:
keriduen написа:
Ужас...Уроците по езда вече не мож ги доближи даже...Колкото имам,толкова...Дано стигнат... Тц-тц!

Добре , че прочетох , набързо се врътнах и на пазара, при мен има над 1000 предложения , та се снабдих с по 100тина бройки , да се надявам да стигнат.


Е,това е...Моя пазар винаги е супер гаден...Аз като отидох,бяха доста под 1000 и на цени над 600-700 пенита,като се има предвид ,че доскоро ги купувах на 200-300...Успях да си купя само около 50 бройки...Но и аз си имах доста де,никога не съм ги продавала уроците,само в куестове съм ги ползвала,пък и винаги когато имам кинти,проверявам кои продукти са на по-ниски цени и си купувам...

Абе май от всичко си имам , ама по малко , та се наложи да си докупувам . А не мога от всичко да имам по много , та си държа и резерв и от парички , гледам да не оставам без 100 -200 хиляди , за екстрени случаи , като този.

Абе,то пари се изкарват лесно,та аз гледам да ги оползотворявам междувременно...В началото и аз си ги къта,все едно у ше ме погребват с тях...Ма после поумнях...Парите са за харчене и в играта и в истинския живот... Подсвиркване Подсвиркване Подсвиркване
Върнете се в началото Go down
naki4ka
Бостанлия
Бостанлия
naki4ka


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 13:32 #94

при мен урока достигна базова цена, ама още се намира. палетата обаче и тя доста скочи.
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 13:43 #95

naki4ka написа:
при мен урока достигна базова цена, ама още се намира. палетата обаче и тя доста скочи.

Палетите мен не ме притесняват,от отдавна си ги кътам...Пък и имам няколко обора...Но уроците...Там не знам как ще е ...
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 22:12 #96

Надявам се че до 40-50 броя палети и уроци да ни стигнат.Иначе на пазара ми още не са свършили.има 1200 предложения още.И ако не намеря МП скоро няма да се запася Намръщка Иначе до края на футболния евент предстои да се застъпи със обмена на острова 6-7 юли, евента на 8-10 юли и като капак пълнолуние на 15 юли.Не знам за вас но аз станах разноглед. Объркване Объркване Объркване Объркване
Върнете се в началото Go down
raziel86
Тракторист
Тракторист
raziel86


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Съб 02 Юли 2011, 22:17 #97

пропуснах да кажа че толкова промени за кратък период = бъгове.Стискайте палци да са от полезните Усмивка Усмивка Усмивка
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 06:57 #98

за тези, които още не са взели ленивеца :
отивате в банката на тази оферта
Сподели информация - Page 4 TX1al

гледате видеото

Сподели информация - Page 4 EYhF9

получавате 1 лг и ленивеца

пп. не става при всички, при мен поне не може, където и да цъкна в банката ми дава, че съм изчерпала всички оферти
Върнете се в началото Go down
-iliana7-
Орач
Орач
-iliana7-


Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 07:08 #99

на мен ми даде 2 ЛГ , но не ми даде ленивец
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13Нед 03 Юли 2011, 07:14 #100

-iliana7- написа:
на мен ми даде 2 ЛГ , но не ми даде ленивец

по принцип ленивеца идва малко по - късно , но както казах може и изобщо да не го получиш.....не става при всички.....поне си взела лг-те, на мен и това не ми дава Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Сподели информация - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сподели информация   Сподели информация - Page 4 Mini_c13 #101

Върнете се в началото Go down
 

Сподели информация

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 23Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: Фармемания БГ :: Официална и неофициална информация-