Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 21:03 #26

valja написа:
Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Плетене Гроб съм Гроб съм Гроб съм
я стига с тия плетки, купон да има малко Суперско Връткане Оу, йе! Оу, йе!
и по няколко Кьор кютук... Присмех Присмех Присмех
ако са само няколко а не до сабалем да не седаме
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 21:09 #27

Абе вие не седнахте ли отдавна... Наздравица
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 21:11 #28

keriduen написа:
Абе вие не седнахте ли отдавна... Наздравица
е то нали требва да се стане първо ,за да се седа после ........ Доообре съм! Доообре съм!
Върнете се в началото Go down
keriduen
Земеделски съветник
Земеделски съветник
keriduen

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 21:14 #29

rucan1 написа:
keriduen написа:
Абе вие не седнахте ли отдавна... Наздравица
е то нали требва да се стане първо ,за да се седа после ........ Доообре съм! Доообре съм!

Алкохолици... Тц-тц!

Айде оставям ви да пиете и умната,щото внимателно... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 21:17 #30

keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
Абе вие не седнахте ли отдавна... Наздравица
е то нали требва да се стане първо ,за да се седа после ........ Доообре съм! Доообре съм!

Алкохолици... Тц-тц!

Айде оставям ви да пиете и умната,щото внимателно... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
де бе пиле тръгна...тия ти секнаха ентосиазма нали?
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 24 Юни 2011, 21:17 #31

keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
Абе вие не седнахте ли отдавна... Наздравица
е то нали требва да се стане първо ,за да се седа после ........ Доообре съм! Доообре съм!

Алкохолици... Тц-тц!

Айде оставям ви да пиете и умната,щото внимателно... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
лигла ,казал съм ти ;РУСАТА ,стига умни вече Голяма работа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Вто 28 Юни 2011, 19:13 #32

rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
Абе вие не седнахте ли отдавна... Наздравица
е то нали требва да се стане първо ,за да се седа после ........ Доообре съм! Доообре съм!

Алкохолици... Тц-тц!

Айде оставям ви да пиете и умната,щото внимателно... Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
лигла ,казал съм ти ;РУСАТА ,стига умни вече Голяма работа
Еее излезе от пясъчника и вътрешен стана, па и претенциии Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Айде наздраве, че качих ниво Наздравица Наздравица
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Вто 28 Юни 2011, 19:23 #33

rucan1 написа:

лигла ,казал съм ти ;РУСАТА ,стига умни вече Голяма работа

Я сега пак го повтори това за РУСАТА ама аз докато съм тука, че нещо май нагази в лука Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!

Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
rucan1
Полеви бригадир
Полеви бригадир
rucan1


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Вто 28 Юни 2011, 19:28 #34

valja написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
rucan1 написа:
keriduen написа:
Абе вие не седнахте ли отдавна... Най-после и аз да се представя ... - Page 2 2896665862
е то нали требва да се стане първо ,за да се седа после ........ Най-после и аз да се представя ... - Page 2 2115361940 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 2115361940

Алкохолици... Най-после и аз да се представя ... - Page 2 1282569240

Айде оставям ви да пиете и умната,щото внимателно... Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 364988687
лигла ,казал съм ти ;РУСАТА ,стига умни вече Най-после и аз да се представя ... - Page 2 827607635
Еее излезе от пясъчника и вътрешен стана, па и претенциии Най-после и аз да се представя ... - Page 2 851642533 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 851642533 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 851642533 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 851642533 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 851642533 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 900648124 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 900648124 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 900648124 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 900648124 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 900648124
Айде наздраве, че качих ниво Най-после и аз да се представя ... - Page 2 2896665862 Най-после и аз да се представя ... - Page 2 2896665862
ее вътрешен,колко да сам вътрешен.па и гледам докат го нема пилето да подивея
Върнете се в началото Go down
Блонди
Агроном
Агроном
Блонди

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Вто 28 Юни 2011, 19:28 #35

уффффф, къде ми отиде възпитанието тази вечер Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

здравей Валя Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
и добре дошла Букет Букет Букет
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 08:50 #36

Блонди написа:
уффффф, къде ми отиде възпитанието тази вечер Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив

здравей Валя Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
и добре дошла Букет Букет Букет
Здравей и на теб Букет
И да почерпя пак аа? Наздраве!
Гледам русите са на мода ОК надявам се не се обиждаш? Срамержлив
Аз не съм руса де, ама отвреме на време се изрусявам (така излъгах моя мъж та ме взе) Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
Zi
Плантатор
Плантатор
Zi


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 10:06 #37

аз не помня записвала ли съм се тук но нали съм на манджата завършека та
Здрастиии
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 10:27 #38

Zi написа:
аз не помня записвала ли съм се тук но нали съм на манджата завършека та
Здрастиии
Гушкане Гушкане Гушкане Гушкане
Здравей и на теб. Май не си се разписвала при мен така, че Наздраве! Букет Букет
И купона да тече ...
Мажоретки
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 17:45 #39

ми като са тръгнали да се разписват и аз да се разпиша ако може Кикотене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 18:59 #40

ildevaris написа:
ми като са тръгнали да се разписват и аз да се разпиша ако може Кикотене
Еми може, може после и аз ще отскоча до към теб .. Суперско Суперско Мажоретки Мажоретки Денсене Денсене Наздраве! Наздраве! Наздраве!
Върнете се в началото Go down
ildevaris
Пазител на градината 5
Пазител на градината 5
ildevaris


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 19:42 #41

valja написа:
ildevaris написа:
ми като са тръгнали да се разписват и аз да се разпиша ако може Кикотене
Еми може, може после и аз ще отскоча до към теб .. Суперско Суперско Мажоретки Мажоретки Денсене Денсене Наздраве! Наздраве! Наздраве!

винаги когато имаш желание,и мръвка вечно има и пиене Смях Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 20:28 #42

ildevaris написа:
valja написа:
ildevaris написа:
ми като са тръгнали да се разписват и аз да се разпиша ако може Кикотене
Еми може, може после и аз ще отскоча до към теб .. Суперско Суперско Мажоретки Мажоретки Денсене Денсене Наздраве! Наздраве! Наздраве!

винаги когато имаш желание,и мръвка вечно има и пиене Смях Смях Смях Смях Смях
А така - пиене и мезе - ухаааа Наздравица Наздравица Наздравица Наздравица Барбекю и купон да има Мажоретки
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 20:36 #43

знаех си аз.. тука сте били! Наздраве.
Здрасти Валя, традицията повелява да ти пожелаем приятно прекарване, много бели нощи с откачалките тука.. и да си знаеш, може да викаме наздраве през 2 мин ама не пием толова често.. То нормален човек не би оцелял след 250 наздравици за една вечер
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 20:53 #44

хахо написа:
знаех си аз.. тука сте били! Наздраве.
Здрасти Валя, традицията повелява да ти пожелаем приятно прекарване, много бели нощи с откачалките тука.. и да си знаеш, може да викаме наздраве през 2 мин ама не пием толова често.. То нормален човек не би оцелял след 250 наздравици за една вечер

Здравей и на теб, на мен ми е много приятно и весело, а още не съм опознала и половината народ в този форум, ама нещо не ми стигат часоветеее, пуста работа Рев Рев Рев , а за пиенето Наздравица Наздравица е то зависи от глътката на човека Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване ама и мезе е нужно :212:
Върнете се в началото Go down
хахо
Агроном
Агроном
хахо


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 21:03 #45

valja написа:


Здравей и на теб, на мен ми е много приятно и весело, а още не съм опознала и половината народ в този форум, ама нещо не ми стигат часоветеее, пуста работа Рев Рев Рев , а за пиенето Наздравица Наздравица е то зависи от глътката на човека Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване ама и мезе е нужно :212:

То аз повечето съм ги опознал, ама май ми беше по добре преди да свърша тая глупост.. сега щях да съм си напапкан, наспинкан, розовичък.. А сега.. само като ида до банята за 3 мин и те направили 10 страници спам Смях Страх ме е да си намажа една филия вече, че ще изпусна нещо Смях
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Сря 29 Юни 2011, 21:23 #46

хахо написа:
valja написа:


Здравей и на теб, на мен ми е много приятно и весело, а още не съм опознала и половината народ в този форум, ама нещо не ми стигат часоветеее, пуста работа Рев Рев Рев , а за пиенето Наздравица Наздравица е то зависи от глътката на човека Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване Изплезване ама и мезе е нужно :212:

То аз повечето съм ги опознал, ама май ми беше по добре преди да свърша тая глупост.. сега щях да съм си напапкан, наспинкан, розовичък.. А сега.. само като ида до банята за 3 мин и те направили 10 страници спам Смях Страх ме е да си намажа една филия вече, че ще изпусна нещо Смях


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях мммм да и аз затова много не пиша, то едвам смогвам да прочета кой кво написал и айдееее минал цял ден ей така Ха-ха-ха! Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот Кикот
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:24 #47

Вале за теб Букет Букет Букет Букет Гушкане Целувка ,защото взе такава стара баба,друг не ме иска Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:34 #48

Ако ще се целуваме... моля ви най-отговорно да постъпите и да ме викнете и мен Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:55 #49

annaag1 написа:
Вале за теб Букет Букет Букет Букет Гушкане Целувка ,защото взе такава стара баба,друг не ме иска Рев Рев Рев Рев Рев Рев

ааа мен това не ме притеснява, аз разкарах двама мързеливци и един дето вече ме беше вбесил, щото му пиша две писма да праща топки, а той се съндъци и накрая го разкарах Учудване Учудване и имам много старииии нема страшно Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13Пет 08 Юли 2011, 14:58 #50

niika123 написа:
Ако ще се целуваме... моля ви най-отговорно да постъпите и да ме викнете и мен Срамержлив Срамержлив Срамержлив Срамержлив Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа Бъркане в носа

Ма как, без тебе Учудване Учудване , то и да те не викнем ти пак ще додеш Плезене Плезене Плезене няма да надничаш през оградата яя Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях и ще се и целуваме и ще си разменяме сополи Бъркане в носа Смях Смях Смях Смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 2 Mini_c13 #51

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-