Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 14:31 #301

лета написа:
Здравей, Валя!
Гледам през изтеклата седмица въобще не си скучала Сладоледаджийки Сладоледаджийки Сладоледаджийки
А аз имах гости и трябваше да им обръщам внимание Танцуване и въобще когато дойде лятото постоянно някой има в къщи даже се застъпват(лошо няма), но понякога ти писва Рев Рев Рев Чакам с нетърпение септември и да си вляза пак в ритъма Мажоретки Мажоретки Мажоретки
Утре имаме панаир и пак се очаква тежка вечер Кьор кютук... Кьор кютук... Кьор кютук... В джаза В джаза В джаза

Напротив Лети, то това е щото съм скучалаааа ... ако имах други занимавки нямаше да съм постоянно тук, не че се оплаквам де Сладолед Сладолед Сладолед
ааа панаира в Равда .. ОК моя син е на морето,ама тази година реши в Черноморец..
липсваш във форума Ех, мечти
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 14:49 #302

още един месец да се нормализират нещата и ще съм тук всеки ден като теб. Зимата аз скучая и това ми е единственото забавление ако изключа всекидневните разходки с кучето(по задължение)
Върнете се в началото Go down
лета
Полеви бригадир
Полеви бригадир
лета

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 14:50 #303

ооох пак трябва да изчезвам Фиууу... Фиууу... Фиууу...
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Пон 25 Юли 2011, 14:54 #304

лета написа:
ооох пак трябва да изчезвам Фиууу... Фиууу... Фиууу...

е щом се налага..
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 09:08 #305

вале къде ти е физзарядката Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 09:59 #306

annaag1 написа:
вале къде ти е физзарядката Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

Днес имах много работа и за физзарядката ми не остана времеее

айде сега.. Мажоретки Мажоретки Мажоретки раз, два.. ти си Ани .. Сънливка даже и кафето си изпих преди малко Суперско
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 12:50 #307

valja написа:
annaag1 написа:
вале къде ти е физзарядката Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

Днес имах много работа и за физзарядката ми не остана времеее

айде сега.. Мажоретки Мажоретки Мажоретки раз, два.. ти си Ани .. Сънливка даже и кафето си изпих преди малко Суперско
и аз днес много закъснях, май ще я отложа за утре физзарядката а нещо много ме мързи Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:27 #308

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
вале къде ти е физзарядката Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

Днес имах много работа и за физзарядката ми не остана времеее

айде сега.. Мажоретки Мажоретки Мажоретки раз, два.. ти си Ани .. Сънливка даже и кафето си изпих преди малко Суперско
и аз днес много закъснях, май ще я отложа за утре физзарядката а нещо много ме мързи Сладолед Сладолед

Утре рано-рано на кафе с физзарядка Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:43 #309

valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
вале къде ти е физзарядката Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

Днес имах много работа и за физзарядката ми не остана времеее

айде сега.. Мажоретки Мажоретки Мажоретки раз, два.. ти си Ани .. Сънливка даже и кафето си изпих преди малко Суперско
и аз днес много закъснях, май ще я отложа за утре физзарядката а нещо много ме мързи Сладолед Сладолед

Утре рано-рано на кафе с физзарядка Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
ще се постарая, но не обещавам Кикотене Кикотене нещо много ми се обърка графика със съня, сигурно от купоните вечер ще да е Плезене Плезене Плезене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Сря 27 Юли 2011, 13:48 #310

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
вале къде ти е физзарядката Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!

Днес имах много работа и за физзарядката ми не остана времеее

айде сега.. Мажоретки Мажоретки Мажоретки раз, два.. ти си Ани .. Сънливка даже и кафето си изпих преди малко Суперско
и аз днес много закъснях, май ще я отложа за утре физзарядката а нещо много ме мързи Сладолед Сладолед

Утре рано-рано на кафе с физзарядка Оу, йе! Оу, йе! Оу, йе!
ще се постарая, но не обещавам Кикотене Кикотене нещо много ми се обърка графика със съня, сигурно от купоните вечер ще да е Плезене Плезене Плезене

Е то така е с тези купони Учудване Учудване ама аз като щъ не щъ трябва да ставам в 6 всяка сутрин.. пропускам редовно купона Срамержлив ама пък рано пия кафе Няма пък!
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:12 #311

чакай тука да се пльосна, пльоооооооооооооооос
вале, да те питам как да си сложа аватарче Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:22 #312

annaag1 написа:
чакай тука да се пльосна, пльоооооооооооооооос
вале, да те питам как да си сложа аватарче Срамержлив


първо си намери хубаво аватаче и го копни на десктопа (аз така правя)
после влизаш в профила си - аватар - прелисти - намираш си снимчицата, която искаш да си сложиш за аватарче и ок
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:24 #313

valja написа:
annaag1 написа:
чакай тука да се пльосна, пльоооооооооооооооос
вале, да те питам как да си сложа аватарче Срамержлив


първо си намери хубаво аватаче и го копни на десктопа (аз така правя)
после влизаш в профила си - аватар - прелисти - намираш си снимчицата, която искаш да си сложиш за аватарче и ок
аз съм си го измислила, но не знам къде да го намеря Учудване Учудване

ако можеш помогни и ще те обичам много
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:27 #314

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
чакай тука да се пльосна, пльоооооооооооооооос
вале, да те питам как да си сложа аватарче Срамержлив


първо си намери хубаво аватаче и го копни на десктопа (аз така правя)
после влизаш в профила си - аватар - прелисти - намираш си снимчицата, която искаш да си сложиш за аватарче и ок
аз съм си го измислила, но не знам къде да го намеря Учудване Учудване

ако можеш помогни и ще те обичам много

напиши какво търсиш в гугала и кликни на изображения(картинки) и търси
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:35 #315

Ани намери ли какво направи? Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:42 #316

valja написа:
Ани намери ли какво направи? Учудване Учудване
още ровя, не знам дали ще се сетиш, търся си едно кръгче разделено с крива по средата на две, черно и бяло, добро и зло Намигане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:48 #317

Искаш ли да ти помогна Баничке в търсенето , ако не си го намерила вече? Бъркане в носа
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:52 #318

niika123 написа:
Искаш ли да ти помогна Баничке в търсенето , ако не си го намерила вече? Бъркане в носа

искам скъпа, как да не искам, аз намерих една, ама нещо ми се опъва не ми дава да я копирам Учудване Учудване Учудване Учудване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 10:57 #319

annaag1 написа:
niika123 написа:
Искаш ли да ти помогна Баничке в търсенето , ако не си го намерила вече? Бъркане в носа

искам скъпа, как да не искам, аз намерих една, ама нещо ми се опъва не ми дава да я копирам Учудване Учудване Учудване Учудване

Ани виж това
http://www.google.bg/search?q=%D0%B8%D0%BD%D0%B3+%D0%B8+%D1%8F%D0%BD%D0%B3&hl=bg&rlz=1T4ADSA_bgBG400BG403&biw=1024&bih=577&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=Y0AxTtPeAYKO8gPRmtWgDg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBAQ_AUoAQ
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 11:01 #320

valja написа:
annaag1 написа:
niika123 написа:
Искаш ли да ти помогна Баничке в търсенето , ако не си го намерила вече? Бъркане в носа

искам скъпа, как да не искам, аз намерих една, ама нещо ми се опъва не ми дава да я копирам Учудване Учудване Учудване Учудване

Ани виж това
http://www.google.bg/search?q=%D0%B8%D0%BD%D0%B3+%D0%B8+%D1%8F%D0%BD%D0%B3&hl=bg&rlz=1T4ADSA_bgBG400BG403&biw=1024&bih=577&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=Y0AxTtPeAYKO8gPRmtWgDg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBAQ_AUoAQ

вале това търся мерси, ама тази нещо посна ми се види аз си намерих хубава, сега имам зор със слагането Мляска Мляска Мляска Мляска Мляска
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 11:02 #321

Аничке Баничке, погледни колко бързо се е справила добричкото Вале Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Айде сега да почерпиш по биричка
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 11:04 #322

niika123 написа:
Аничке Баничке, погледни колко бързо се е справила добричкото Вале Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Айде сега да почерпиш по биричка
чакай малко де не съм готова искам помощ при качването на това http://kartinki.eu/details.php?image_id=28661
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 11:05 #323

niika123 написа:
Аничке Баничке, погледни колко бързо се е справила добричкото Вале Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Айде сега да почерпиш по биричка

Да видя първо, че се е закитила с аватарче и тогава ше купонясваме на воля Наздраве!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 11:06 #324

annaag1 написа:
niika123 написа:
Аничке Баничке, погледни колко бързо се е справила добричкото Вале Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Айде сега да почерпиш по биричка
чакай малко де не съм готова искам помощ при качването на това http://kartinki.eu/details.php?image_id=28661
копирай го първо на десктопа
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13Чет 28 Юли 2011, 11:07 #325

valja написа:
annaag1 написа:
niika123 написа:
Аничке Баничке, погледни колко бързо се е справила добричкото Вале Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Айде сега да почерпиш по биричка
чакай малко де не съм готова искам помощ при качването на това http://kartinki.eu/details.php?image_id=28661
копирай го първо на десктопа
не ставааааааааааааааааааааааа Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 13 Mini_c13 #326

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-