Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Loadin10
Форум | Фармемания БГ
Добре дошли във
форума на Фармемания БГ!
farmemaniqbg.webnode.com


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Loadin10


Добре дошли във форума на Фармемания БГ!
 
ПорталИндексРадио (Alt+R)Последни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 19:03 #376

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:
тука съм стели, само валето загубихме Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
то от толкова бягане и се замота главата Звездички Звездички Звездички

Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Ха-ха-ха! Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях Смях
дай да я викнем белким дойде Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо! Алооо!


валееееееееееееееее Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо! Бравооо!

чакайте малко бре... не мога да си оправа в къщи... Учудване

ай наздраве Наздравица

няма да разхвърляш за да няма какво да оправяш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях то детето ми направи вечеря, аз поне да почистя ааа Срамержлив

утре вечер ме няма Ани, ще си ходя на село Рев
ама до 14-15 ч. ще съм на линия Гушкане
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 19:08 #377



Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях то детето ми направи вечеря, аз поне да почистя ааа Срамержлив

утре вечер ме няма Ани, ще си ходя на село Рев
ама до 14-15 ч. ще съм на линия Гушкане [/quote]

аз утре в 8-9 ч. заминавам на пикник, не знам до кога Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 19:12 #378

annaag1 написа:


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях то детето ми направи вечеря, аз поне да почистя ааа Срамержлив

утре вечер ме няма Ани, ще си ходя на село Рев
ама до 14-15 ч. ще съм на линия Гушкане

аз утре в 8-9 ч. заминавам на пикник, не знам до кога Гушкане Гушкане [/quote] и ще ме оставите самичка да си пия Рев Рев Рев Рев Рев
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 19:15 #379

ste4kin написа:
annaag1 написа:


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях то детето ми направи вечеря, аз поне да почистя ааа Срамержлив

утре вечер ме няма Ани, ще си ходя на село Рев
ама до 14-15 ч. ще съм на линия Гушкане

аз утре в 8-9 ч. заминавам на пикник, не знам до кога Гушкане Гушкане
и ще ме оставите самичка да си пия Рев Рев Рев Рев Рев [/quote]

не плачи де стели някой може да се появи, пък и аз може вечерта да се прибера Сладолед Сладолед
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 19:15 #380

ste4kin написа:
annaag1 написа:


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях то детето ми направи вечеря, аз поне да почистя ааа Срамержлив

утре вечер ме няма Ани, ще си ходя на село Рев
ама до 14-15 ч. ще съм на линия Гушкане

аз утре в 8-9 ч. заминавам на пикник, не знам до кога Гушкане Гушкане
и ще ме оставите самичка да си пия Рев Рев Рев Рев Рев [/quote]

ее Стели.. Гушкане ше наваксаме в неделя следобяд Букет
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 19:20 #381

annaag1 написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях то детето ми направи вечеря, аз поне да почистя ааа Срамержлив

утре вечер ме няма Ани, ще си ходя на село Рев
ама до 14-15 ч. ще съм на линия Гушкане

аз утре в 8-9 ч. заминавам на пикник, не знам до кога Гушкане Гушкане
и ще ме оставите самичка да си пия Рев Рев Рев Рев Рев

не плачи де стели някой може да се появи, пък и аз може вечерта да се прибера Сладолед Сладолед [/quote]ами ако не се появи Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 05 Авг 2011, 19:20 #382

valja написа:
ste4kin написа:
annaag1 написа:


Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях то детето ми направи вечеря, аз поне да почистя ааа Срамержлив

утре вечер ме няма Ани, ще си ходя на село Рев
ама до 14-15 ч. ще съм на линия Гушкане

аз утре в 8-9 ч. заминавам на пикник, не знам до кога Гушкане Гушкане
и ще ме оставите самичка да си пия Рев Рев Рев Рев Рев

ее Стели.. Гушкане ше наваксаме в неделя следобяд Букет [/quote]щом ще има наваксване може Кикотене Кикотене Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 12:36 #383

Вале,наминавам да ти кажа колко ми липсвате със сополивката Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 12:46 #384

Taisita написа:
Вале,наминавам да ти кажа колко ми липсвате със сополивката Гушкане Гушкане Гушкане

И ти ни липсваш Гушкане
много си работна тези дни Кикотене Кикотене
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:17 #385

valja написа:
Taisita написа:
Вале,наминавам да ти кажа колко ми липсвате със сополивката Гушкане Гушкане Гушкане

И ти ни липсваш Гушкане
много си работна тези дни Кикотене Кикотене


Обичаме те Нати! Гушкане Букет Давам ти сърцето си
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:22 #386

и аз си ви обичам Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

много работа имаме тия дни и съм гроги... Рев
ще наваксам другата седмица Срамержлив Срамержлив
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:34 #387

Taisita написа:
и аз си ви обичам Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

много работа имаме тия дни и съм гроги... Рев
ще наваксам другата седмица Срамержлив Срамержлив

ще видим Сладолед Сладолед Сладолед .. аз сичко си пиша Изплезване Изплезване
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:39 #388

Нати - закъса го мила, Валето много помни наистина.... направо е като слон Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
И аз не съм много редовна тук, не ми се пише, само с Валето някакви лични любовни съобщения творим Кикотене Кикотене Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:42 #389

niika123 написа:
Нати - закъса го мила, Валето много помни наистина.... направо е като слон Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
И аз не съм много редовна тук, не ми се пише, само с Валето някакви лични любовни съобщения творим Кикотене Кикотене Гушкане Гушкане Гушкане

не те е срам ния и с валето ли либоф въртиш, аз си мислех, че обичаш само мен Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!
Върнете се в началото Go down
Taisita
Полеви бригадир
Полеви бригадир
Taisita

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 13:46 #390

valja написа:
Taisita написа:
и аз си ви обичам Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си Давам ти сърцето си

много работа имаме тия дни и съм гроги... Рев
ще наваксам другата седмица Срамержлив Срамержлив

ще видим Сладолед Сладолед Сладолед .. аз сичко си пиша Изплезване Изплезване
Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях

Щом пишеш тука ще съм...трябва да се отсрамя я ОК Букет
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 14:03 #391

annaag1 написа:
niika123 написа:
Нати - закъса го мила, Валето много помни наистина.... направо е като слон Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
И аз не съм много редовна тук, не ми се пише, само с Валето някакви лични любовни съобщения творим Кикотене Кикотене Гушкане Гушкане Гушкане

не те е срам ния и с валето ли либоф въртиш, аз си мислех, че обичаш само мен Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


Милаа Баничке, дай и теб да те питам, какво е това батати и на кое ниво се намират тези чуднотии за садене? Ядосване
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 14:16 #392

niika123 написа:
annaag1 написа:
niika123 написа:
Нати - закъса го мила, Валето много помни наистина.... направо е като слон Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
И аз не съм много редовна тук, не ми се пише, само с Валето някакви лични любовни съобщения творим Кикотене Кикотене Гушкане Гушкане Гушкане

не те е срам ния и с валето ли либоф въртиш, аз си мислех, че обичаш само мен Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


Милаа Баничке, дай и теб да те питам, какво е това батати и на кое ниво се намират тези чуднотии за садене? Ядосване

Милооо на Бахама са тез чуднотиики, това са сладки картофи и са от 13 ниво
Гушкане Гушкане Гушкане
Върнете се в началото Go down
niika123
Плантатор
Плантатор
niika123

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 14:23 #393

valja написа:
niika123 написа:
annaag1 написа:
niika123 написа:
Нати - закъса го мила, Валето много помни наистина.... направо е като слон Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
И аз не съм много редовна тук, не ми се пише, само с Валето някакви лични любовни съобщения творим Кикотене Кикотене Гушкане Гушкане Гушкане

не те е срам ния и с валето ли либоф въртиш, аз си мислех, че обичаш само мен Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц! Тц-тц!


Милаа Баничке, дай и теб да те питам, какво е това батати и на кое ниво се намират тези чуднотии за садене? Ядосване

Милооо на Бахама са тез чуднотиики, това са сладки картофи и са от 13 ниво
Гушкане Гушкане Гушкане


Пазарувах като луда, а сега на първо четене, ни една звездичка не мога да събера, трябва да се постарая доста Ругаене
Върнете се в началото Go down
ste4kin
Полеви бригадир
Полеви бригадир
ste4kin

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 14:28 #394

вие тук ли се спотайвате Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 14:50 #395

ste4kin написа:
вие тук ли се спотайвате Няма пък! Няма пък! Няма пък! Няма пък!

ммм да, временно сме тука
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 18:16 #396




Милаа Баничке, дай и теб да те питам, какво е това батати и на кое ниво се намират тези чуднотии за садене? Ядосване [/quote]

ох ния аз нали все липсвам, добре, че валето да ти отговори
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 19:02 #397

annaag1 написа:



Милаа Баничке, дай и теб да те питам, какво е това батати и на кое ниво се намират тези чуднотии за садене? Ядосване

ох ния аз нали все липсвам, добре, че валето да ти отговори[/quote]

Ани четеш ли, наваксваш ли Срамержлив
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 19:19 #398

valja написа:
annaag1 написа:



Милаа Баничке, дай и теб да те питам, какво е това батати и на кое ниво се намират тези чуднотии за садене? Ядосване

ох ния аз нали все липсвам, добре, че валето да ти отговори

Ани четеш ли, наваксваш ли Срамержлив [/quote]

май пак не ми остана време за четене
Върнете се в началото Go down
valja
Полеви бригадир
Полеви бригадир
valja

Female

Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Чет 11 Авг 2011, 19:28 #399

annaag1 написа:
valja написа:
annaag1 написа:



Милаа Баничке, дай и теб да те питам, какво е това батати и на кое ниво се намират тези чуднотии за садене? Ядосване

ох ния аз нали все липсвам, добре, че валето да ти отговори

Ани четеш ли, наваксваш ли Срамержлив

май пак не ми остана време за четене
[/quote]

ще будуваш на пълнолунието и ще четеш Заливане от смях Заливане от смях Заливане от смях
Върнете се в началото Go down
annaag1
Земеделски съветник
Земеделски съветник
annaag1


Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13Пет 12 Авг 2011, 09:49 #400

вале, честито качване на ниво Букет Букет Букет чакам да почерпиш Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?! Та, какво викаш?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-после и аз да се представя ...   Най-после и аз да се представя ... - Page 16 Mini_c13 #401

Върнете се в началото Go down
 

Най-после и аз да се представя ...

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 16 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Разрешения в този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум | Фармемания БГ :: От и за потребителите :: Потребители-